Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 17:52   #508
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Wiesz co, nie wiem niestety, mysle ze te cienie tez troche lezaly na dnie kosmetyczki mojej znajomej ;P i dostala je jako gratis do zakupów.

Szukalam na necie tej paletki, ale jedyne info jakie znalazlam to takie, ze te cienie mozna kupic pojedynczo i dwojkami (dlatego myslalam, ze to podrobka - ale sie okazalo ze jednak nie)

http://www.lancome-usa.com/makeup/ey...bsolue-duo.htm
ok, dziekuje za info ten brzoskiniowy strasznie mi się spodobał

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie głupoty, tylko przeciez to widac jak byk gołym okiem, porównując Twoje i moje zdjęcia
Dzisiaj mam Pink May na oczach.
Maluję się już, ale niestety kosmetyki mnie uczuliły i w nocy po umalowanym dniu mam masakrę na oczach. Jak się nie umaluję, to jest ok
oj, współczuje mnie tez czasem kosmetyki kolorowe uczulały, na szczescie od jakiegos czasu mam spokój ..

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość

Buzi, to jest niedopracowane? Pięknie ci w nich... Ja chcę cienie UD
Ja tez bym chciała tylko nie moge sie zdecydować która paletke kupić A mejkap jakos mi sie nie podoba, chyba za duzo ciemnego dałam

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Buzichocho cudnie I pomyśleć, że w ostatniej chwili zrezygnowałam z zakupu kaski
Soso, ja tez długo kreciłam sie koło Kaski, a teraz nie mogę sie od niej odczepic
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując