Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-22, 01:07   #4679
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Fjuuuuu Fjuuuuu ile ładnych zdjęć po udanych farbowaniach aż miło się przegląda, chociaż szczerze, to już padam z nadrabiania

Na wstępie witam nowe twarzyczki


Kotka elegancja! Widze, że chyba przez jakiś czas pozostaniesz wierna Nutrissowi i dobrze, bo bardzo fajnie Ci wychodzi

infatuated pięknie Ci porobiła te niteczki i widać, że jesteś mega zadolonona Mam nadzieje, że kolacja smaczna i czas mile spędzony, w końcu przez żółądek do serca jak to się mówi

Agatka Tobie również ładnie wyszło, ale też mam wrażenie, że na odroście wyszło jakby cieplej? W każdym razie całość wygląda bardzo ładnie

blond bunny Po pierwsze - tymi zazdrośnicami nie ma co się martwić! Widzisz, przez takie gł**** du** chciałaś ściąć swoje skarby, a przecież kochana to Twój główny znak rozpoznawczy i jesteś tu dla nas wzorem! Dobrze, że dziewczyny stanęły murem i wybiły Ci szybko ten durny pomysł z głowy
Po drugie - to farbowanie chyba najlepsze ze wszystkich dotychczasowych, które pamiętam Wszystko ładnie zrównane i znów włoski bialutkie brawo

Dina a myślałam, że to ja mam naturale najciemniejsze z tego wątku Twoje moje pobijają napewno
Również jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej drogi do blonu, efekt końcowy - cudo! No tylko, że ten rozjaśniacz z wodą 12% przeraża..
Mam pytanie odnośnie trzeciego zdjecia, które wstawiałaś: pamiętasz jaką farbką wtedy robiłaś?

Princesska wg mnie kolorek już jest naprawde bardzo ładny Ja nie widze pasemek rudych, a beżowe i uważam, że super to wygląda, jakby było zamierzone nie kombinuj już nic do lutego, daj tym biednym włoskom rosnąć w spokoju

milusiaam kolor po c12 bardzo ładny

HopeMagda i Weronika pięknie, równiutko Wam wyszło. Nie zdradzajcie tego Syossa, bo to chyba farba stworzona z myślą o Was

Yattamanka kuruj się kochana
Mnie też coś gardziołko nawala, mam nadzieje, że to tylko przejściówka..

rabbitka no rzeczywiście, troszke kolor się różni, ale myślę, że po c12 już będzie ślicznie i równo przede wszystkim

asiabb coś rudo ten Syoss Ci wyszedł. Może spróbujesz wode podmienić na 12% następnym razem?

rosetta mogłaś potrzymać jeszcze z 5-10minut. Pokaż zdjecie jak rozjaśniło

Snow dawaj fotki


A w ogóle to kolor tej Kręglickiej - zaje*****
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora