Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-05, 23:20   #1483
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Co prawda pytanie nie do mnie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć
Dobrym wyborem jeśli chodzi o FT jest ten z sunshade minerals (dostępny na all)- ja mam go już ze 2 lata i nadal jak nowy. Do tego ma bardzo miękkie i miłe włosie, jest gęsty, stosunkowo mały, wiec zmieści się wszędzie. Z innych firm dobre FT ma teraz hakuro. Maestro też ostatnimi czasy wypuściło serię nowych pędzli (m.in. właśnie FT, skunksy, rounded kabuki itd.)- z tym że to już droższy interes.

Zwykłym języczkowym też można nakładać rozświetlacz, z tym że polecałabym coś o mniejszych rozmiarach niż standardowa "łopatka" do podkładu. No i w tym przypadku trzeba robić to z wyczuciem, żeby nie ciapnąć sobie zbyt dużej ilości produktu na kości

Dziękuję Ci bardzo, Czurynko, za odpowiedź!
No to chyba szykuje mi się mały zakup
Jednak nakładając palcami ciężko mi to idzie, zużyłam dużo rozświetlacza.



Kluska20 - osz Ty niedobra, ja zawsze mam na co wydwać kasę, zawsze coś chcę - bo niby jest mi niezbędne


Śniegowa - ano był bronzer w musie, nawet do dzisiaj wykańczam jego resztkę. Bardzo go lubię, no i ten śliczny kokosowy zapach



Ja widzę drobinki w rozświetlaczu z C., ale w sztucznym świetle. W naturalnym drobinek nie widzę. Zresztą nie jest to wielki brokat, ale delikatny.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora