Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-16, 22:23   #4479
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A gdyby Ci się mózg usmażył przy 40 stopniach -odpukać- pewnie by powiedział "widocznie odpowiedzialność ją przerosła":/

Ominie!? Ale jak to? Nie, nie zgadzam się!
E tam, raz miałam 40.2 i majaczyłam już..

Najprawdopodobniej ale spokojnie, kupię wszystkie i się podzielimy.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
rozumiem to te słocze zrobić, czy już nie?
Jeżeli mogłabyś na gołym pazurku tak przy okazji to byłabym wdzięczna.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ledwo żyję! chemia fizyczna mnie wykończyła, opracowanie robiłam od 15 do teraz
do tego stan podgorączkowy i ledwo już na oczy widzę
spróbuję Was zaraz nadrobić
Zdrowiej..
Po kablach się rozniosło jakieś paskudztwo.
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
No to się faktycznie nieźle załatwiłaś To pewnie wirus i antybiotyk by nie pomógł. Ja nie miałam wcale temperatury, ale oskrzela mi już rzęziły. Musisz po prostu wyleżeć i leczyć się domowymi sposobami + cos na obniżenie gorączki ewentualnie.

Może jeszcze dam szanse arganowemu solo. Może zapycha, bo z kremem... Sama nie wiem.

Dziękuję. Też lubię moją chatę Jak będziesz duża, to pomogę Ci w aranżacji

Mam nowe buty, nowy Hoola z Benefita i nowe lakiery...
Na usprawiedliwienie powiem, że moja nailboxianka wspaniale opisała swoje życzenia w tabelce i dwa lakierki kupilam dla niej, wiec już prawie mam gotową paczuszkę
Byłam 3 godziny temu znowu na zastrzyku w szpitalu..
Lekarz dyżurny złapał się za głowę jak mu powiedziałam jaką poprzedni postawił diagnozę a raczej jej brak. Angina ropna, podobno jakbym czekała z wizytą w przychodni do wtorku jak mi kazał to miałabym od razu skierowanie do szpitala.
I weź tu człowieku idź na POZ..

No właśnie. Czasami jakiś składnik gryzie się z drugim, w końcu to chemia. Ja kiedyś robiłam sobie mieszankę na włosy oleju lnianego i kokosowego i miałam na drugi dzień łupież, za to osobno jak je stosuję to moje włosy je kochają.

Mi też, mi też!
Tak a propos śnił mi się ostatnio Twój piękny żyrandol.

Faktycznie Hoola jest warta swojej ceny?

Zła.. te buty!
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Zglaszasz akces? To juz musisz z Karolą się dogadywać (no i Prezio chyba w kolejce ) Myślę, że jakiś grafik daloby się zorganizować

Ja uzywam Nail Tek Foundation II zawsze pod lakier i bardzo sobie chwalę, Dziewczyny tez dobrze piszą o Eveline 8w1, ale trzeba na formaldehyd uważać, bo potrafi podrażnić. Mi Evelinka nie pasuje. Zdecydowanie za długo schnie i bardzo mnie to denerwowalo
A o mnie to już zapomniałaś!
A kto mu będzie gotował i prasował ubrania (uwielbaim!)?

A jeżeli chodzi o działanie - łamliwość paznokci, rozdwajanie się to NTII wygrywa z Evelinką?
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.

Edytowane przez Trelle
Czas edycji: 2012-12-16 o 22:24
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora