Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nietypowa cera - bardzo problemowa.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-18, 14:47   #4
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Nietypowa cera - bardzo problemowa.

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
Mam 23lata więc jestem młoda, ale nie aż tak , żeby tak hormony szalały. No przynajmniej moim zdaniem cera w moim wieku powinna się "zrównoważyć", mieć w miarę równolity kolor, bez konieczności używania podkładów... Bambino zostawię sobie jako balsam do ciała, bo jego nie zapcha a się wykorzysta

A co z serum flavo c? Mogłabym go stosować ? Albo tonik z kwasami AHA/BHA ? Pytam o konkretnie te kosmetyki, bo zastanawiam się nad ich kupnem .
....
ja mam taki zestaw wyselekcjonowany,dzieki niemu w niedługim czasie moja himeryczna skóra poprawiła sie o 100 procent.a dodatkowo jest alergiczna i płytkounaczyniona.
rano: mycie żelem dla niemowlaków babydream z rosmana<błekitna butla z biała pompką> potem hydrolat zamiast toniku<dowolny>
jakies serum:może byc flavo c +odrobina kwasu hialuronwego-lub inne serum nawilżające,na to lekki niezapychający kremik.
Wieczorem: rozpuszczenie makijazu olejkiem<np.kokosowym> i wymycie buzi czarnym mydłem Savon Noir< mam z Avebio> do tego co kilka dni maseczka z glinki. Potem serum najcześciej ze slimakiem z Mizona i kremik.......lub olejek pielęgnacyjny dostosowany do typu skóry z żelem hialuronowym. ,WSZYSTKIE PREPARATY SĄ POZBAWIONE ZAPYCHACZY,DETERGENTÓ,i wszystkiego co może szkodzic skórze problematycznej>

Ty raz dziennie na noc możesz zastosowac tonik z kwasem jeżeli twoja skóra dobrze reaguje na kwasy,bo moja ich nie toleruje....z tym,że w lecie licz się z koniecznoscia stosowania wysokich filtrów na dzien.

Ja mam obecnie wyselekcjonowana liste wszelkich ser,kremów,srodków do mycia,toników..które nie szkodzą,nie zapychaja i nie uczulają...i wybieram sobie z tej listy to czego akurat skóra potrzebuje i łącze ze sobą.. jest kilka rzeczy bez których juz sobie nie wyobrażam pielęgnacji.
Jakbys chciała konkretne produkty,które polecam to pisz.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując