Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-07, 15:43   #3544
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Popielaty braz!!!

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Włosów nie farbowałam chyba z rok, kiedyś miałam je rozjaśniane u fryzjera, potem przyciemniałam. Przebijające czerwienie/rudości, które są widoczne w słońcu, to właśnie pozostałości po tym rozjaśnianiu. Albo po hennie, która miała być chłodnym brązem Czyli myślicie, że nie trzeba wyrównywać naturą? Kiedyś zamówiłam 6 z Chantala, włosy wyszły czarne No, to rozejrze się za tą 6/16, zobaczymy
Używał ktoś farb (a może i z dodanymi mixami) Oyster i Inebrya: popieli na poziomie około 6 lub 7 i ma porównanie? Jak popielate wychodzą, jak długo się ten popiel trzyma, czy wychodzą dużo ciemniej niż to wypada w numeracji? A może ktoś mogłby po prostu polecic którąs z wyżej wymienionych farb? Z jakimi mixami dają najlepszy efekt? Albo polecic jakąs inną popielatą farbę?

Czytałam sporo o Oysterach, trochę o Inebryi i... już nie wiem jaką farbę i jakie mixy wybrac.

Po kilu latach farbowania drogeryjnymi brązami skończyłam z włosami prawie czarnymi i na chwilę obecną jestm po kilku kąpielach rozjaśniających. Obecnie mam włosy na poziomie 6/5, gdzie niegdzie 5, nie są równe. Włosy niestety mają w sobie dużo rodości i czerwieni, czego nie udało mi się zakryc farbami drogeryjnymi, nawet połączonymi z niebieskim mixem (Majirel). Mój naturalny kolor to coś pomiędzy 6 i 7, popielaty (a nawet z odrobiną tonów zielonych).
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując