Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-27, 11:35   #3160
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo, również przesyłam buziaki. Mała ma na imię Aleksandra. Urodzila sie w dniu urodzin mojej babci, swojej imieniczki.
Jesteśmy już w domu, wyje w nowym miejscu , ale póki co daje radę.
Mama to brzmi dumnie
Udanego weekendu. Pa


BTW, Korinka gratuluję butów
Bardzo ładne imię, moja najlepsza przyjaciółka to Aleksandra i zawsze miałam szczęście do fajnych koleżanek i współlokatorki na studiach o tym imieniu
Dbaj o siebie i małą

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Witam się piątkowo
Ja dziś pracuję zdalnie z domu, ale podniosłam się z wyra dopiero o 11 Nie wiem co mi się stało, bo w normalne weekendy budzę się o 7.30 i od razu jestem na chodzie. A dziś nie mogłam się ruszyć

Teraz jem leniwe śniadanie na tarasie czyli mój własnoręczine robiony bezglutenowy chleb, własnoręczie robiona pasta z suszonych pomidorów i słonecznika, łosoś wędzony, pomidorek, świeżowyciskany sok z pomarańczy (jak dobrze mieć wyciskarkę ) i kawa na mleku migdałowym Takie piątki to ja lubię A na obiad zupa ze szparagów

Przyszła paczka z D. z Amor Amor, bo skusiłam się z kodem zapachy26. Próbka niespodzianka z Sensai to 7 ml (w szklanym opakowaniu ) Emulsion I o to: http://www.sensai-cosmetics.com/pl/p...emulsions.html
próbka niespodzianka to żel oczyszczajacy ze Skin79 a że wzięłam go jako trzecią próbkę, to mam 2 takie same
Jestem zadowolona- 20 ml Amor Amor z fajnymi próbkami i gratisowym dowozem za niecałe 60 zł Lubię to

Dzisiaj jeszcze tylko kliknę w S. szczoteczkę wymienną do Clarisonica, póki jest -20%.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------



Moja imienniczka! Jeszcze raz gratuluję
Nooo nieee

Oliwia nie Oliwia, Michalina nie Michalina, Anulka nie Anulka
Jak tu wszystkich ogarnąć
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora