Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-27, 22:49   #4537
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Noo i to chyba nie jest zbyt higieniczne
Są dwie dwustronne gąbeczki, więc wystarcza na 4 użycia i trzeba prać...

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jaka ta infolinia Sephory beznadziejna, no, bez jaj.
Ponad miesiąc czekam na przesyłkę ze złotą kartą więc chciałam się dowiedzieć co i jak.
Przez cały boży dzień nikt tam nie odebrał telefonu tylko zgłasza się durny automat, który obiecuje oddzwonić - czego oczywiście nie robi. Tam w ogóle ktoś pracuje?
Kolejna rzecz w której odstajemy od amerykańskiej S... Zadzwoniłam w weekend, bo chciałam się dowiedzieć co z moim kontem (zablokowanym) i boxem Sephora Play.
Krótki komunikat jak przełączyć na hiszpański, co wcisnąć w jakiej sprawie. Wcisnęłam 0 i po jednym sygnale ktoś odebrał - byłam w szoku Powiedziałam co i jak, od razu na początku jak wspomniałam, że dzwonię z Polski to pani zapytała czy może potrzebuję tłumacza (ciekawe jak szybko by to ogarnęli ). Przedyktowałam jej wszystkie dane, obiecała przesłać maila z dalszymi instrukcjami, ale link do resetu nie zadziałał, więc musiałam zadzwonić ponownie (cudownie mieć Voipa rozmowy taniej niż z Polską ), też mnie natychmiast połączyło z konsultantem, ale internet zastrajkował i mnie rozłączyło, więc dzwoniłam po raz trzeci i po raz trzeci czekałam tylko jeden sygnał. Każdy z konsultantów mówił bardzo wyraźnie, jak opowiedziałam całą historię i o tym niedziałającym linku to pan zapytał czy na pewno może mnie zostawić "on hold", żebym za dużo nie zapłaciła za połączenie Muzyka się zmieniała, były normalne piosenki (wysłuchałam chyba 2 utworów). Koniec końców okazało się, że do płatności za boxy przyjmują tylko amerykańskie karty A w sklepie również inne niż amerykańskie, ale polskich akurat nie. Może mi wujek zapłaci, a ja mu oddam, o ile odblokują mi konto na czas. Normalnie było tak miło, że aż mam ochotę tam zadzwonić ponownie
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora