Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 21:27   #2892
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
heh to trochę mnie ostudziło szkoda, że swatcha nie pokazała. Ale na stronie sklepu najjaśniejszy był właśnie 107... zobaczymy
kolory na stronce podobno w ogole nie odzwierciedlaja kolorow na zywo wg firmy kolory 101-104 sa cieple, pozostale chlodne, wpadajace w roz, a najjasniejszy ze wszystkich jest wlasnie 105 co widac wyraznie na swatchu z facebooka i potwierdza to digitalgirl, ma na wizazu nick smileofangel https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=100 jak same widzicie bladolice, pojmowanie jasnosci podkladow to rzecz bardzo wzgledna, jestem ciekawe co by powiedziala na w1, a Quench na pewno zna jeszcze jasniejsze

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
A ten w1 faktycznie jest taki mleczno-zolty?

Moze ktoras chce sie zlozyc? Na ebayu dzisiaj znowu sie pojawily, tylko ze australijskie... ale to chyba beda takie same, jak amerykanskie?
teraz przylozylam do burzujka hm 51 i w1 przy nim nie jest juz taki zoltawy, hm mocno ciemniejszy, ale wyraznie cieplejszy, wpadajacy w brzoskwinie.

nie polecam Ci polowania na ten podklad, bo zwyczajnie jest do mocno jasniejszy od europejskiego true matcha z pompką (mialam tylko c1), ale mam wrazenie, ze to calkiem inny podklad, jasnosc to chyba jedyna jego zaleta, przypomina farbke do twarzy bardziej. ktoras wizazanka chwalila sobie amerykanski w1, a ona jest bardzo bardzo jasna, wiec raczej jego jasnosci sobie nie wyolbrzymiam. dla mnie byl za jasny i wygladalam tragicznie podobno

nie umiem za bardz robic swatchy szkoda, ze nie jestes z wroclawia, to pokazalabym Ci na zywo
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora