Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-14, 12:44   #2804
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez karolajnas89 Pokaż wiadomość
Czym zrobić żeby moje włosy patrz zdjęcie 1
wyszły jak zdjęcie2 ?
naturalna góra ze złotem w słoncu doł sombre
chcę przyciemnić .
jak ktoś wie jak zrobić taki piękny chłodny brazik jak na fotce nr 3 proszę o podpowiedz.
jaka farba i numerki. dzieki zgóry za odp.
Mi sie Twoj kolor bardzo podoba

Cytat:
Napisane przez anbia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, totalna awaria!

Przyszłam do pewnego warszawskiego salonu z włosami do ramion, zachciało mi się zmian, fryzjerka zaproponowała boba, pomyślałam - super, już dawno taką fryzurę chciałam. Teraz mam na głowie takie coś jak na zdj. Jest to już wersja po poprawkach, w dodatku niechętnych, bo fryzjerka mocno trzyma się wersji, że cięcie było dobre i to wina moich włosów, że się nie układają. Ręce mi opadły! Wg mnie dobry fryzjer powinien potrafić dobrać technikę do rodzaju włosów, aby uzyskać efekt, który założył, ale jak widać jestem w błędzie :-(

Poradźcie proszę co z tym fantem począć. Jak oceniacie to strzyżenie? Może faktycznie jest dobre, a ja wydziwiam?
Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
anbia wyraźnie widać, że fryzjerka podczas cięcia wywijała włosy na palcach i dlatego teraz się wywijają na zewnątrz. Wg mnie nieprawidłowa technika cięcia i tyle.
Nie jestem znawcą, ale w kilku programach fryzjerskich zwróciłam uwagę, jak prowadzący kogoś uświadamiał, że tak się psuje boba. A skoro wg niej to wina twoich włosów, które się nia nadają do tej fryzury - to dlaczego sama ją zaproponowała? "Dzień dobry, pani włosy będą wyglądać okropnie i nigdy się ni ułożą, obcinamy tak, dobrze? "

Faktycznie masz racje ze były wywijanie na palcach. Dokładnie to nawet widać .

Musiałabyś spróbować je podwinać na szczotce moze?
Masz bardzo ładny kolor!
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując