Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-04, 17:07   #979
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
oj podziwiam podziwam ja stawiam pierwsze kroki i ostroznie z differinem na facjate a jak sie skonczy i nie bede widziec duzej poprawy to zaczne swoja przygode z atre.Jak na razie A laduje na plecy i rozstepy na nogach i jest ok 3 dni pod rzad i jakos zadnego luszczenia ani zaczerwienienia nie obserwuje.Dekolt pacukuje domowym "tonikiem aspirynowym" i tez nie jest zle zobaczymy na ile starczy mi wytrwalosci w tym zmasowanym ataku na swoja skore
AniaM69 do pielegnacji kupilam sobie zestaw z ziaji calma hlc dosc krotki sklad chemiczny i polecany do skory wrazliwej i po zabiegach zluszczania myslisz ze bedzie ok??
Calma to bardzo dobry, leciutki krem - mam go zawsze na podorędziu, świetny wybór. Jak skóra będzie bardziej podrażniona może nieco podszczypywać, wtedy warto mieć jeszcze prostszą acz tłustą nieziemsko lanolinę albo alantan czy linomag (linolantan).

Effa, nie zrażaj się ale uważaj na Atrederm, efekty (czytaj: sensacje) mogą, choć nie muszą oczywiście, nadejść po kilku, kilkunastu aplikacjach.
Pozdrawiam
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora