Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne MEOW
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-26, 19:23   #2389
Cremonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 67
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Hej. Pomyślałam że możecie mi pomóc. Które meow są w kolorystyce lekko oliwkowej, żółtej (raczej chłodnej) i do tego bardzo jasne? Z płynnych odpowiadał mi w1 l'oreal true match w wersji amerykańskiej, a z minerałków stopniem jasności innocent BareFaced Beauty, tylko że on ma w sobie ciepłe, brzoskwionowe podtony i jednak się okazuje że to nie to. Swoją drogą przy płynnych podkładach nigdy nie miałam problemu z kolorem. Miał być bardzo jasny i nie różowy, a przy minerałkach jest strasznie. Nigdy bym siebie nie posądziła o posiadanie oliwkowej karnacji, ale drogą eliminacji tak wychodzi...
sprawdź abbysinian 2 , korat 2 i angorę 2 ( nie wiem jak ocikat bo nie miałam)- uwaga w FF meow 2 to jasny odcień a z kolei 3 może być już za ciemna dla bladziocha. Korat ma ciepłe tony .Ja celowałam w abbysinian i korata a okazało sie ,że" żółta" angora lepiej leży niż korat i super kryje rumieńce na policzkach a abbysinian to ideał. Nie ma drogi na skróty : próbki , próbki ,próbki aby się nie zdziwić.
Cremonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując