Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-23, 13:34   #2054
JoanEmily
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: tusz do rzęs pogrubiający i podkręcający

Rozumiem Twój problem. Ja kiedyś dostałam rewelacyjny tusz na gwiazdkę od mojego faceta. Giorgio Armani EYES TO KILL. Miała świetną szczoteczkę. Z jednej strony rozczesywała i naciągała rzęsy tak, że każda z rzęs nie była sklejona. Druga strona szczoteczki była gęsto obsadzona ząbkami, które świetnie nakładały tusz wzdłuż rozczesanych rzęs. (Zasada obkręcania szczoteczki przy malowaniu). Przejechałaś z 5 razy i oczy jak marzenie, nigdy nie miałam takiego tuszu. CHciałam go kupić ponownie, niestety brak mi teraz kaski, kosztuje ok 80 zł ale NAPRAWDĘ warto. Jeśli nie te ceny, to rób tak jak ja. Kup tusz w przyzwoitej dla Ciebie cenie z mega grubą szczotą. W moim wypadku kupuję RZ Young XXL volume (w Niemczech kosztuje 2,99 Euro - to nie dużo). Być może nie jest niewiadomo jak cudowny, ale wcześniej maluję rzęsy innym, z chudą szczotką tuszem. Potem nakładam z tą grubą szczotką i jak mi się posklejają to wykałaczką/igłą/wsuwką do włosów je rozdzielam. Ja jestem zadowolona z takiego kombinowania : )
Pozdrawiam
JoanEmily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując