Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-11, 12:32   #833
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu

Cytat:
Napisane przez foxy313 Pokaż wiadomość
profesjonalne uzywalam wielokrotnie i wracam do Biovaxu , bo po szamponie JOICO za ktorego zaplacilam sporo dostalam lupiezu, wiec pol butelki stoi, kupilam odyzwke duza butle z loreala z lipidami bla bla miala byc super i co, nic, rzadka jak nie powiem co i wcale nic nie robi z wlosami, trzecie - kupilam szmapon fioletowy profesjoanlny z Joanny (porzeczkowy) ladnie pachnie i to tyle, totalnie wysuszyl mi wlosy, sto razy bardziej wole sklepowa wersje joanny color system, mozesz sprobowac, ale ja sie wkurzylam ze przeplacilam ostro, wiem juz ze po biovaksie (szczegolnie zlota seria -kokos macadamia i cos tam jeszcze) wlosy mam super - takie jakie powinny byc, nie pusza sie ani nic, i serum z l'biotica na wlosy A+E tez godny polecenia, a tylko 5zl i nie we wszystkich aptekach, babka z apteki powiedziala mi nawet ze kosmetyki z biovaxu to kupuje wiele kobiet po chemii nawet, wiec sa dobre i nie warto moim zdaniem nabijac kasy drogim firmom i ich "profesjonalne" kosmetyki niech sobie wsadza
Zamówiłam ten Joico ale tylko 50ml odżywkę i szampon smooth cure. To bardziej próbki wiec zobaczymy co to jest...
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując