Test korektorów pod oczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-04-10, 11:07   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Test korektorów pod oczy


Cienie, sińce, obrzęki, kurze łapki, zmarszczki i naczynka, a do tego bardzo delikatna, cienka i często przesuszona skóra- okolica oczu to prawdziwe wyzwanie w trudnej sztuce kamuflażu. W walce z niedoskonałościami cery wokół oczu nieodzowny jest kosmetyk do zadań specjalnych: korektor. Przy jego pomocy postawisz przysłowiową "kropkę nad i" zarówno w najbardziej dopracowanym makijażu wieczorowym, jak i w lekkim codziennym make-upie. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 12:40   #2
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Test korektorów pod oczy

podoba mi sie artykul, ale przeszukalam wszystko co mozliwe i nie moge nigdzie znalezc tego E. Funkhouser New York Korektor i podkład na powieki. Owszem jest na jednej stronie, ale nie ma ceny i nie wiadomo czy wogole da sie go kupic :| a ja juz mam taka ochote na ten korektor! zwlaszcza ze ani magik HR ani clinique AAE sie u mnie nie sprawdzily i ciagle szukam jakiegos cudu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 12:43   #3
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Test korektorów pod oczy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
podoba mi sie artykul, ale przeszukalam wszystko co mozliwe i nie moge nigdzie znalezc tego E. Funkhouser New York Korektor i podkład na powieki. Owszem jest na jednej stronie, ale nie ma ceny i nie wiadomo czy wogole da sie go kupic :| a ja juz mam taka ochote na ten korektor! zwlaszcza ze ani magik HR ani clinique AAE sie u mnie nie sprawdzily i ciagle szukam jakiegos cudu
ta firma robi kosmetyki dla Amway, widziałam je w ich katalogu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 13:48   #4
NayaKanga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Thumbs down Dot.: Test korektorów pod oczy

Ja używałam już przeróżnych korektorów, najdłużej Estee Lauder. Dopiero Biotherm - Forget it okazał się naprawdę rewelacyjny dla mojej suchej, starzejącej się szybko skóry pod oczami a przy tym pojemność jest sporo większa niż np. sztyftów. Cienie pod oczami mam bardzo duże i korektor to dla mnie absolutny must have a do tego nie może wysuszać mi i tak suchej skóry i być praktycznie niewidoczny.
NayaKanga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 15:55   #5
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Test korektorów pod oczy

Dimiti korektor Funkhouser jest dostępny właśnie tylko w ofercie Amway'a
EDIT: nie zauważyłam, że Aga już odpowiedziała. Na głównej się to inaczej wyświetla
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-04-10 o 15:56
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 19:37   #6
arqui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 106
Dot.: Test korektorów pod oczy

Oooo to moze sproboje ten este lauder. Tez juz sporo przetestowalam. Wlasnie koncze clinique, ale poki co nie trafilam na ten idealny.
arqui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 20:31   #7
madziol
Zadomowienie
 
Avatar madziol
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 172
Dot.: Test korektorów pod oczy

Cytat:
Napisane przez NayaKanga Pokaż wiadomość
Ja używałam już przeróżnych korektorów, najdłużej Estee Lauder. Dopiero Biotherm - Forget it okazał się naprawdę rewelacyjny dla mojej suchej, starzejącej się szybko skóry pod oczami a przy tym pojemność jest sporo większa niż np. sztyftów. Cienie pod oczami mam bardzo duże i korektor to dla mnie absolutny must have a do tego nie może wysuszać mi i tak suchej skóry i być praktycznie niewidoczny.
zachęcona Twoim postem przeczytałam opinie na kwc o Forget It i napaliłam się na ten korektor sama mam wielkie cienie pod oczami i poszukuję swojego ideału bezskutecznie Mogłabyś zdradzić gdzie go kupujesz skoro w PL jest niedostepny? z jakiejś stronki zagranicznej?
madziol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 17:13   #8
NayaKanga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: Test korektorów pod oczy

Cytat:
Napisane przez madziol Pokaż wiadomość
zachęcona Twoim postem przeczytałam opinie na kwc o Forget It i napaliłam się na ten korektor sama mam wielkie cienie pod oczami i poszukuję swojego ideału bezskutecznie Mogłabyś zdradzić gdzie go kupujesz skoro w PL jest niedostepny? z jakiejś stronki zagranicznej?
W Polsce jeszcze go nigdzie nie widziałam, bardzo możliwe że jest niedostępny jeszcze, ale zdarza się na allegro - ja tam właśnie kupiłam, sprowadzony z UK, jest w dwóch odcieniach. Naprawdę jest genialny moim zdaniem, zasługuje na wszystkie pozytywne komentarze w dziale KWC
Fotka tego cuda:
NayaKanga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 23:44   #9
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Test korektorów pod oczy

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ta firma robi kosmetyki dla Amway, widziałam je w ich katalogu
no wlasnie znalazlam u nich ale kupic go nie moge bo musze cos wypelnic i maja sie odezwac do ilus tam dni, ale cisza jaka byla taka jest na all znalazlam tylko brazer/roz, ale przyznam ze puderniczke ma piekna!
dziekuje za info

Cytat:
Napisane przez NayaKanga Pokaż wiadomość
Ja używałam już przeróżnych korektorów, najdłużej Estee Lauder. Dopiero Biotherm - Forget it okazał się naprawdę rewelacyjny dla mojej suchej, starzejącej się szybko skóry pod oczami a przy tym pojemność jest sporo większa niż np. sztyftów. Cienie pod oczami mam bardzo duże i korektor to dla mnie absolutny must have a do tego nie może wysuszać mi i tak suchej skóry i być praktycznie niewidoczny.
wlasnie myslalam juz kiedys o nim a jaki masz odcien? na all wiem ze jest 10 i 20 ale nie mam pojecia jak one wygladaja

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dimiti korektor Funkhouser jest dostępny właśnie tylko w ofercie Amway'a
EDIT: nie zauważyłam, że Aga już odpowiedziała. Na głównej się to inaczej wyświetla
dziekuje teraz jestem pewna gdzie jedyny ratunek
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 07:17   #10
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Test korektorów pod oczy

Dimiti, skontaktuj się z jakąś konsultantką Amway
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 21:11   #11
enigma77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Thumbs up Dot.: Test korektorów pod oczy

Dziewczyny, spróbujcie korektor a w zasadzie rozświetlacz Touche Eclat - YSL. Jestem mu wierna od 2 lat a podkówki mam porządne. Ponieważ jest to rozświetlacz to jest lekki. Tylko uwaga: po naniesieniu nie rozsmarowywac go tylko wklepać (!). Tylko wtedy daje porządany efekt. Jest ulubiony i promowany przez polskich makijażystów np. A. Orłowską. Troszkę kosztuje ale jest bardzo wydajny. Ma 3 odcienie. Używam 2go.

Edytowane przez enigma77
Czas edycji: 2009-04-18 o 21:13
enigma77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 20:22   #12
ciekafa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Test korektorów pod oczy

nieopłacona reklama

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-05-18 o 10:18
ciekafa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 21:54   #13
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Test korektorów pod oczy

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Dimiti, skontaktuj się z jakąś konsultantką Amway
mialam pisac ze bede musiala szukac ale moze szybko to pojdzie
Cytat:
Napisane przez enigma77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, spróbujcie korektor a w zasadzie rozświetlacz Touche Eclat - YSL. Jestem mu wierna od 2 lat a podkówki mam porządne. Ponieważ jest to rozświetlacz to jest lekki. Tylko uwaga: po naniesieniu nie rozsmarowywac go tylko wklepać (!). Tylko wtedy daje porządany efekt. Jest ulubiony i promowany przez polskich makijażystów np. A. Orłowską. Troszkę kosztuje ale jest bardzo wydajny. Ma 3 odcienie. Używam 2go.
ja go mam i nie jestem zadowolona mam 02. rozswietlenie jest ale dla mnie krycie beznadziejne. Wiecej niestety nie kupie
Cytat:
Napisane przez ciekafa Pokaż wiadomość
Kosmetyków ARTISTRY i E.FUNKHIUSER NY używam od dość dawna. Uważam, że są bezkonkurencyjne i śmiało mogę je polecić.
Korektor E. Funkhouser świetnie sprawdza się także w niedoskonałościach skóry

Jeśli chciałybyście się czegoś więcej o nich dowiedzieć piszcie na gg: 2295768

ja jestem tego cuda ciekawa chociaz boje sie, ze bedzie mi zalamania pod oczami podkreslal
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 23:36   #14
Ciocia Maruda
Przyczajenie
 
Avatar Ciocia Maruda
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3
Helenka jak na razie the best

Ja polecam gorąco Helene Rubinstein Magic Concealer ! miałam próbke, była niesamowicie wydajna, postanowiłam zaryzykować i teraz zainwestowałam w 15 ml . Jestem mega zadowolona, idealnie kryje moje dość wyraźne cienie pod oczami.

Jeśli chodzi o Funkhouser'a też używałam i byłam bardzo zadowolona, jednak Helena go pobiła

Edytowane przez Ciocia Maruda
Czas edycji: 2009-04-19 o 23:42
Ciocia Maruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 07:54   #15
tringle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Test korektorów pod oczy

Mnie się ten artykuł zdecydowanie nie podoba! Wiem z doświadczenia, że wybór - a raczej żmudne poszukiwania - korektora pod oczy to droga przez mękę. Szczególnie dla osób, które mają określone oczekiwania, np. zakrycie cieni. W artykule wszystkie korektory zostały ocenione jako rewelacyjne, albo co najmniej bardzo dobre - same cuda poprostu! i prawie każdy z nich pasował testującym, które miały różne potrzeby.
Myślę, że znacznie bardziej obiektywne są oceny w dziale KWC.
tringle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 14:15   #16
Garniera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Dot.: Test korektorów pod oczy

Super jest korektor liftingujacy pod oczy w tubce 15 ml Mac Up Forever. Ma trzy kolory, jest wiec w czym wybierać. Ja jestem bardzo zadowolona. Oczywiscie żadnego korektora nie mozna dac za duzo szczegolnie pod oczy.
Garniera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 09:46   #17
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Test korektorów pod oczy

Obiektywny test nie pozwala testującym na poznanie marki kosmetyku przed zakończeniem testu. Tu niestety obiektywizmu nie było, skoro jedna z testujących przyznała, że to korektor dla kobiet powyżej 45roku życia. (swoją drogą - skąd taki korektor przy tak młodych testerkach?).
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 08:05   #18
krystel00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Test korektorów pod oczy

Ja używam od dawna korektora w płynie firmy Astor/ mała tubka/. Jest super, zakrywa cienie, sińce, nawet inne niedoskonalości na twarzy. Używają go moje córki, latem nie robią się dzięki niemu tzw. apacze pod oczami. Używałam już korektora Oriflame- do bani- rozmazywał się i nie tylko: w sztyfcie marki Rimmmel- nie dał się rozprowadzić pod oczami: dopiero przy tym trafiłam , polecam
krystel00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 13:27   #19
Pinacocola
Przyczajenie
 
Avatar Pinacocola
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: Test korektorów pod oczy

Od lat stosuję Bourjois - jest naprawdę extra. Zmienieli już 3-krotnie opakowanie, niestety ostatnie czarne jest nieszczęśliwe, bo bardzo szybko się brudzi, ale stosunek ceny do jakości jest jaknajbardziej zadowalający. Nie robią się bruzdy (nie waży się), znakomicie łączy się*z podkładem.. Drugi niezły jest Lancome Flash Retouche, ale cena to jego duży minus.
Pinacocola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 15:07   #20
izka75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: rzym/wlochy
Wiadomości: 10
Dot.: Test korektorów pod oczy

Ja uzywam :Pupa Magic Conclear i jestem od 2 lat od niego uzalezniona
Bardzo dobrze sie rozprowadza gabeczka ktora jest zarazem koncowka korektora.......i co najwazniejsze jest wydajny!!!!Potrafi ladnie rozjasnic skore pod oczami i zarazem ukryc wszystko to co do ukrycia na twarzy
izka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:45   #21
arqui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 106
Dot.: Test korektorów pod oczy

a gdzie kupujesz pupa bo juz dawno nigdzie nie widzialam kosmetykow tej marki a kiedys mialam blyszczyk i byl super.
arqui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 08:51   #22
izka75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: rzym/wlochy
Wiadomości: 10
Dot.: Test korektorów pod oczy

Mieszkajac we Wloszech mam tego po dostatkiem.Fakt,w Polsce jest bardzo malo Pupy,niestety.
izka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 14:01   #23
Sasolka
Raczkowanie
 
Avatar Sasolka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
Dot.: Test korektorów pod oczy

Sasolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 15:24   #24
Wisniowy sadek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: różnie bywa :)
Wiadomości: 449
Dot.: Test korektorów pod oczy

a mój korektor Hean pod oczy za jedyne 10 zł radzi sobie z cieniami DOSKONALE !!!
Wisniowy sadek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 12:03   #25
esterb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: Helenka jak na razie the best

Cytat:
Napisane przez Ciocia Maruda Pokaż wiadomość
Ja polecam gorąco Helene Rubinstein Magic Concealer ! miałam próbke, była niesamowicie wydajna, postanowiłam zaryzykować i teraz zainwestowałam w 15 ml . Jestem mega zadowolona, idealnie kryje moje dość wyraźne cienie pod oczami.

Jeśli chodzi o Funkhouser'a też używałam i byłam bardzo zadowolona, jednak Helena go pobiła
Poratuj i powiedz, gdzie takie próbki można dorwać?
esterb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 22:45   #26
Monko23
Raczkowanie
 
Avatar Monko23
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 38
Dot.: Test korektorów pod oczy

Ja daję sobie radę korektorem z essence (forget it! 3 in 1 concealer) i nieźle mi wychodzi
Monko23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:58   #27
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Helenka jak na razie the best

Cytat:
Napisane przez Ciocia Maruda Pokaż wiadomość
Ja polecam gorąco Helene Rubinstein Magic Concealer ! miałam próbke, była niesamowicie wydajna, postanowiłam zaryzykować i teraz zainwestowałam w 15 ml . Jestem mega zadowolona, idealnie kryje moje dość wyraźne cienie pod oczami.

Jeśli chodzi o Funkhouser'a też używałam i byłam bardzo zadowolona, jednak Helena go pobiła
A gdzie można dostać lub chociażby kupić próbkę Magic Concealer? Chciałabym najpierw spróbować, bo dla mnie kupno całego opakowania w takiej cenie to naprawdę spory wydatek, więc wolałabym być pewna... A jestem już zdesperowana, bo wyglądam jak wampir przez moje cienie czasami
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 16:45   #28
fonfona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Test korektorów pod oczy

Ja polecam YSL korektor w złotym opakowaniu, vichy w sztyfcie też jest dobry a z tańszych korektor bell
fonfona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:23   #29
Ciocia Maruda
Przyczajenie
 
Avatar Ciocia Maruda
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3
Dot.: Helenka jak na razie the best

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
A gdzie można dostać lub chociażby kupić próbkę Magic Concealer? Chciałabym najpierw spróbować, bo dla mnie kupno całego opakowania w takiej cenie to naprawdę spory wydatek, więc wolałabym być pewna... A jestem już zdesperowana, bo wyglądam jak wampir przez moje cienie czasami
Kurcze, ja jak zwykle mam szybki zapłon :P Ever-dream - ja dostałam próbkę przy zakupie zestawu tuszu z HR, do tego była pęseta, czy jak to się tam nazywa. Był to Douglas o ile dobrze pamiętam. Ale myślę, że opcja pójścia do tego typu drogerii i poproszenia o jakąś mini próbkę również może byc słuszna
Ciocia Maruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 09:35   #30
Liza_Hawkeye
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Test korektorów pod oczy

Dwie znajome testowały: jedna zachwycona, stwierdziła, ze lepszego w życiu nie miała, a druga powiedziała, ze taki ok. Takze chyba musisz przetestowac osobiście.
Liza_Hawkeye jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.