Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-04-16, 15:50   #871
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomo¶ci: 1 288
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Mini007 Poka¿ wiadomo¶æ
Kolejny eksperyment z kolorem... Tym razem Palette Color Shampoo nr 402 Tycjan
¶liczny

chyba siê w koñcu skuszê
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania siê go kopiowaæ i/lub rozpowszechniaæ.


Dewjani jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-16, 16:43   #872
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez zielona porzeczka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, co my¶licie o szamponach do w³osów rudych? (widzia³am jedynie firmy sunsilk i bodaj¿e pantine) zatrzymuj± chocia¿ na d³u¿ej kolor?
Musia³am kupiæ co¶ ostatnio i z braku funduszy i ma³ego wyboru pad³o na timotei do farbowanych, ale w zasadzie moja rudo¶æ ju¿ siê bardzo wyp³uka³a.
Macie jaki¶ trik na wyd³u¿enie ¿ywotno¶ci soczystego po³ysku?
nie zatrzymuja ale sunsilk ladnie pachnie. taka guma owocowa
ja uzywam czerwonego loreala-szampon i odzywka do wlosow farbowanych lubie ta serie, nie tylko do rudych. wydaje mi sie ze mam dluzej kolor na wlosach
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-16, 17:51   #873
ilustrowana inaczej
Rozeznanie
 
Avatar ilustrowana inaczej
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 620
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

ja chcia³am dzisiaj porobiæ sobie zdjêcia i wys³aæ wam, co mi wysz³o, ale.. na ka¿dym zdjêciu moje w³osy s± ciemnobr±zowe albo czarne
jak na nastepny raz bede farbowa³a, to u¿yæ rozja¶niacza na tyle warstw farby? Uda mi siê mieæ jeszcze jasniejszy kolor?
__________________
mogê zrobiæ wszystko. tak, przyznajê, cholernie mi zale¿y. jak nigdy.

<3
ilustrowana inaczej jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-16, 18:06   #874
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 2 535
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Ja do mycia w³osów u¿ywam zwyk³ego szamponu, zazwyczaj do farbowanych i od¿ywkê Pantene do w³osów rudych. Choæ nie zauwa¿y³am, ¿eby kolor jako¶ lepiej po niej wygl±da³, ale w³osy lepiej siê rozczesuj± wiêc jestem zadowolona
__________________


*Antoinette* jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-16, 19:53   #875
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez ilustrowana inaczej Poka¿ wiadomo¶æ
ja chcia³am dzisiaj porobiæ sobie zdjêcia i wys³aæ wam, co mi wysz³o, ale.. na ka¿dym zdjêciu moje w³osy s± ciemnobr±zowe albo czarne
jak na nastepny raz bede farbowa³a, to u¿yæ rozja¶niacza na tyle warstw farby? Uda mi siê mieæ jeszcze jasniejszy kolor?
rozjasniacz zawsze cos rozjasni. ja od czasu do czasu sobie rozjasniam przed farbowaniem i mam coraz jasniejsze wlasciwie to zaraz zostane blondynka bo farba sie splukuje i plowieje a zadnej ciekawej rudej farby nie widze
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-17, 07:45   #876
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ¦roda Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 3 178
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez *milka* Poka¿ wiadomo¶æ
Fajny kolorek
Cytat:
Napisane przez Dewjani Poka¿ wiadomo¶æ
¶liczny

chyba siê w koñcu skuszê
Dziêkujê
Sku¶ siê, sku¶


Cytat:
Napisane przez zielona porzeczka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, co my¶licie o szamponach do w³osów rudych? (widzia³am jedynie firmy sunsilk i bodaj¿e pantine) zatrzymuj± chocia¿ na d³u¿ej kolor?
Musia³am kupiæ co¶ ostatnio i z braku funduszy i ma³ego wyboru pad³o na timotei do farbowanych, ale w zasadzie moja rudo¶æ ju¿ siê bardzo wyp³uka³a.
Macie jaki¶ trik na wyd³u¿enie ¿ywotno¶ci soczystego po³ysku?
Ja jeszcze te¿ nie znalaz³am sposobu... Szampon mam m.in. Elseve do farbowanych, trochê pomaga, ale, nie czarujmy siê, rude, zw³aszcza w s³oñcu, szybko p³owieje
Mini007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-17, 09:27   #877
bubblegun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Hejka. Mam pewien problem. Zdecydowalam zafarbowac sie na rudo. Chce miec kolor jak Lily na zalaczonym nizej zdjeciu(jest boski) Chcialabym zafarbowac wlosy w domu , farba Loreala majirouge 7,40 ,ale nie wiem jakiego mam uzyc oksydanta zeby uzyskac taki wlasnie kolor.Zalaczam tez zdjecia moich wlosow pierwsze w normalnym swietle, a drugie pod slonce.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 107.jpg (28,8 KB, 97 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg m7_40.jpg (114,4 KB, 65 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 020.jpg (38,3 KB, 50 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 006.jpg (15,2 KB, 32 za³adowañ)
bubblegun jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 10:13   #878
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomo¶ci: 1 288
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Laski, s³uchajcie: a jakiego ewentualnie rozja¶niacza nale¿y u¿yæ? Ja mam ciemny br±z naturalny. Co prawda przez 4 lata LO mia³a rudy i nie stosowa³am ¿adnego rozja¶niacza...
chodzi mi o tak± ciemn± czerwieñ, rubin czy wino.
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania siê go kopiowaæ i/lub rozpowszechniaæ.


Dewjani jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:02   #879
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 191
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

bubblegun napisz do uzytkownika dzulia86 jest fryzjerk±, lub na tym w±tku napisz pytanie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=317665&page=2

Dewjani jesli chodzi Ci o ciemne czerwienie, to wystarczy rozjasnic o ton ciemny br±z, ale dobre farby (np loreal preference) rozjasniaja i farbuja za jednym razem.
A rozjasniacz to obojêtne, ka¿dy ma to samo ¶winstwo w sobie niszcz±ce wlosy wa¿niejszy jest czas trzymania go na glowie ni¿ firma
__________________
Niemo¿liwe jest mo¿liwe
nerla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:08   #880
christinedaae89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 5
Question Rude w³osy

Witam. Jestem tu nowa. W³a¶ciwie pisze ¿eby siê poradziæ w kilku kwestiach. Ostatnimi czasy zamarzy³ mi siê kolor rudy na w³osach. Mia³am ju¿ i blond i bardzo ciemny br±z. Moim naturalnym jest zwyk³y br±z. Teraz na w³osach mam czekolade. Zastanawia mnie czy metodami domowymi mogê w pe³ni pokryæ te w³osy farb± w odcieniach rudo¶ci?
Marzy mi siê kolor nie marchewkowy a ognisty, mardziej z domieszk± z³ota i miedzi (idealnie obrazuje to zdjêcie z opakowania Garnier 100% Color Z³ocisty Miedziany blond). Mo¿e jaka¶ fryzjera poleci³a by mi dobr± farbê która by siê w miare d³ugo trzyma³a i równomiernie pokry³a mi w³osy w wymarzonym kolorze ?
Dziêkujê z góry
christinedaae89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:28   #881
czarne_pazurki
Raczkowanie
 
Avatar czarne_pazurki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 327
GG do czarne_pazurki
Dot.: Rude w³osy

Cytat:
Napisane przez christinedaae89 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Jestem tu nowa. W³a¶ciwie pisze ¿eby siê poradziæ w kilku kwestiach. Ostatnimi czasy zamarzy³ mi siê kolor rudy na w³osach. Mia³am ju¿ i blond i bardzo ciemny br±z. Moim naturalnym jest zwyk³y br±z. Teraz na w³osach mam czekolade. Zastanawia mnie czy metodami domowymi mogê w pe³ni pokryæ te w³osy farb± w odcieniach rudo¶ci?
Marzy mi siê kolor nie marchewkowy a ognisty, mardziej z domieszk± z³ota i miedzi (idealnie obrazuje to zdjêcie z opakowania Garnier 100% Color Z³ocisty Miedziany blond). Mo¿e jaka¶ fryzjera poleci³a by mi dobr± farbê która by siê w miare d³ugo trzyma³a i równomiernie pokry³a mi w³osy w wymarzonym kolorze ?
Dziêkujê z góry
My¶lê, ¿e nie ma opcji, ¿eby jakakolwiek farba, bez rozja¶niacza, zafarbowa³a Ci ciemne, czekoladowe w³osy do takiego rudego, jaki prezentuje Garnier na pude³ku. W dodatku rude odcienie maj± to do siebie, ¿e siê szybko wyp³ukuj±, chyba jeszcze nie zdarzy³o mi siê, ¿ebym przeczyta³a, ¿e rudy utrzymywa³ siê d³uuugo i nie sp³owia³ po drodze. O równomiernym pokryciu bez rozja¶niacza te¿ nie masz co marzyc, ja mam na dole ciut ciemniej ni¿ na górze. No, to teraz poczekaj na opinie bardziej kompetentnych Wiza¿anek, ja jestem, jak narazie, ma³o do¶wiadczona
__________________
"Out of the ash
I rise with my red hair
And I eat men like air."

Rudzielce! £±czmy siê!

Last.fm

czarne_pazurki jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 17:40   #882
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Rude w³osy

Cytat:
Napisane przez christinedaae89 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Jestem tu nowa. W³a¶ciwie pisze ¿eby siê poradziæ w kilku kwestiach. Ostatnimi czasy zamarzy³ mi siê kolor rudy na w³osach. Mia³am ju¿ i blond i bardzo ciemny br±z. Moim naturalnym jest zwyk³y br±z. Teraz na w³osach mam czekolade. Zastanawia mnie czy metodami domowymi mogê w pe³ni pokryæ te w³osy farb± w odcieniach rudo¶ci?
Marzy mi siê kolor nie marchewkowy a ognisty, mardziej z domieszk± z³ota i miedzi (idealnie obrazuje to zdjêcie z opakowania Garnier 100% Color Z³ocisty Miedziany blond). Mo¿e jaka¶ fryzjera poleci³a by mi dobr± farbê która by siê w miare d³ugo trzyma³a i równomiernie pokry³a mi w³osy w wymarzonym kolorze ?
Dziêkujê z góry
Cytat:
Napisane przez czarne_pazurki Poka¿ wiadomo¶æ
My¶lê, ¿e nie ma opcji, ¿eby jakakolwiek farba, bez rozja¶niacza, zafarbowa³a Ci ciemne, czekoladowe w³osy do takiego rudego, jaki prezentuje Garnier na pude³ku. W dodatku rude odcienie maj± to do siebie, ¿e siê szybko wyp³ukuj±, chyba jeszcze nie zdarzy³o mi siê, ¿ebym przeczyta³a, ¿e rudy utrzymywa³ siê d³uuugo i nie sp³owia³ po drodze. O równomiernym pokryciu bez rozja¶niacza te¿ nie masz co marzyc, ja mam na dole ciut ciemniej ni¿ na górze. No, to teraz poczekaj na opinie bardziej kompetentnych Wiza¿anek, ja jestem, jak narazie, ma³o do¶wiadczona

no tak rozjasnianie jest konieczne.
ja robilam tym garnierem kilka razy, odcien wychodzi ladnie wrecz ogniscie, nawet sie dlugo trzymal.
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-17, 19:17   #883
bubblegun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

dzieki za pomoc nerla

Edytowane przez bubblegun
Czas edycji: 2009-04-17 o 19:26
bubblegun jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-17, 20:23   #884
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 191
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Nie ma sprawy Bubblegun

christinedaae89 farbowa³am tak¿e tym kolorem z garniera i mi na srednioblond wychodzil taki jak na opakowaniu, wiêc musisz napewno rozjasnic bo na czekoladzie uzyskasz jedynie poswiate w tym odcieniu nic wiecej. Tak¿e bardzo szybko sie ten kolor wyplukuje doslownie w dwa tygodnie znika prawie calkowicie... dzisiaj pierwszy raz farbowalam sie chna eld i o niebo lepiej, kolor super, ognisty pomarañcz i nawet jesli sie wyplucze, to mozna hennowac sie nawet co dwa tygodnie (farba minimum 6 tygodni przerwy powinno byc)
ale jak ci zalezy na tym jasniejszym kolorze to przecie¿ trzeba probowaæ
__________________
Niemo¿liwe jest mo¿liwe
nerla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-17, 20:40   #885
kiara2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Witajcie!
Z tej nag³ej mi³o¶ci do rudego koloru, a¿ postanowi³am siê udzielic Doprawdy zakocha³am siê w tym kolorze w³osów, a jeszcze do niedawna by³ on na szarym koncu listy odcieni, jakie ewentualnie mog³abym zaakceptowac na swojej g³owie. Nigdy nie my¶la³am, ¿e rudy mo¿e mi pasowac, bo jakos tak mi siê utar³o, ¿e jest to ciep³y odcien, a ja jestem typem królewny ¶nie¿ki (z odcienia karnacji córka m³ynarza, zielono- niebiesko- szare oczy, oczywiscie ciemne w³osy). Tym bardziej by³am zaszokowana, kiedy fryzjer zaproponowa³ miedz D³ugo dojrzewa³am do tej decyzji, bo dobrze czu³am sie w ciemnych w³osach. Oczywiscie nie oby³o sie bez dekoloryzacji, po której pierwsza farba szybko sie sp³uka³a. Ale teraz jestem zachwycona! Ten kolor jest magiczny i... rzeczywiscie rzuca sie w oczy. A przede wszystkim mi pasuje, tony kolorektora, jakie nak³ada³am dla zamaskowania cieni od oczami, w zasadzie posz³y w odstawkê Z za³o¿enia chwilowa zmiana, chyba zago¶ci na d³u¿ej
Pozdrawiam wszystkie terazniejsze i przysz³e rudow³ose i zycze wolnego wyp³ukiwania koloru (bo to teraz moja najwiesza bol±czka)

Edytowane przez kiara2000
Czas edycji: 2011-06-03 o 10:17
kiara2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-18, 11:12   #886
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 191
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Tutaj te¿ sie pochwale

Farbowane 1 raz w ¿yciu chn± eld, zdjêcia bardzo dok³adne, mniej wiêcej tak to wygl±da w realu robione w ten sam dzieñ, w którym farbowa³am
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (25,3 KB, 336 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (25,3 KB, 342 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (30,6 KB, 265 za³adowañ)
__________________
Niemo¿liwe jest mo¿liwe
nerla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-18, 11:48   #887
zielona porzeczka
Raczkowanie
 
Avatar zielona porzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gotham City
Wiadomo¶ci: 249
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

nerla ¶liczne!
Teraz ja siê waham jak± farbê kupiæ - my¶lalam o loreal ferii - kolor papryka, ale jak wiecie absolutnie nie chce czerwieni na g³owie, a z garniera tez te farby maja chyba wszystkie w nazwie cos z czerwienia i nie wiemm
__________________
It was a day like this when Marco Polo left for China.
What are your plans for today.

zielona porzeczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-18, 12:09   #888
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 191
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

jak masz srednio ,ciemnoblond wlosy, jasny braz lub jasny rudy to wyjdzie ci podobny kolor po lorealu kolor mango lub zlocistomiedzianym blondzie garniera tylko w tym drugim z poczatku jest czerwony kolor troche, ale tak po 1-2 myciach juz jest podobny do tego co ja teraz mam
__________________
Niemo¿liwe jest mo¿liwe
nerla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-18, 15:35   #889
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ¦roda Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 3 178
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez nerla Poka¿ wiadomo¶æ
Tutaj te¿ sie pochwale

Farbowane 1 raz w ¿yciu chn± eld, zdjêcia bardzo dok³adne, mniej wiêcej tak to wygl±da w realu robione w ten sam dzieñ, w którym farbowa³am
Cudowne!
Mini007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-18, 16:12   #890
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 424
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez nerla Poka¿ wiadomo¶æ
jak masz srednio ,ciemnoblond wlosy, jasny braz lub jasny rudy to wyjdzie ci podobny kolor po lorealu kolor mango lub zlocistomiedzianym blondzie garniera tylko w tym drugim z poczatku jest czerwony kolor troche, ale tak po 1-2 myciach juz jest podobny do tego co ja teraz mam


cholera serio a¿ do takiego siê spierze? kupi³am dzisiaj ten z³ocistomiedziany blond, bo stwierdzi³am, ¿e czerwona mied¼ jest jednak zbyt czerwona, ale jak tak to chyba zrezygnuje.
Integral jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-18, 23:01   #891
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Integral Poka¿ wiadomo¶æ
cholera serio a¿ do takiego siê spierze? kupi³am dzisiaj ten z³ocistomiedziany blond, bo stwierdzi³am, ¿e czerwona mied¼ jest jednak zbyt czerwona, ale jak tak to chyba zrezygnuje.
ja wklejalam na forum zdjecia po tej farbie
ponizej:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1225821732
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1223296539
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1223296407
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-19, 10:40   #892
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 424
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem


Dziêki. Tu ju¿ wygl±da lepiej Amo¿na wiedzieæ ile dni po farbowaniu by³y robione te zdjêcia? Teraz w³a¶nie siedzê z zafarbowanym jednym pasemkiem jak mi sie nie spodoba to pomieszam farbê z odcieñ ciemniejsz±
Integral jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-19, 13:43   #893
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Integral Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki. Tu ju¿ wygl±da lepiej Amo¿na wiedzieæ ile dni po farbowaniu by³y robione te zdjêcia? Teraz w³a¶nie siedzê z zafarbowanym jednym pasemkiem jak mi sie nie spodoba to pomieszam farbê z odcieñ ciemniejsz±
1sze zdjecie to bylo jakies 2,3 tyg po farbowaniu, pozostale dwa robione zaraz po farbowaniu. kolor sie specjalnie nie splukuje, praktycznie jest bez zmian
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-19, 13:50   #894
czarne_pazurki
Raczkowanie
 
Avatar czarne_pazurki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 327
GG do czarne_pazurki
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cudny kolor, chyba rozwia³a¶ moje wszelkie w±tpliwo¶ci i wiem, po co siêgnê przy okazji kolejnego farbowania. I podpinam siê do pytania, po którym myciu mia³a¶ na g³owie taki kolor?
Ajc, co¶ mi Wiza¿ zamuli³..Serio siê kolor nie wyp³ukuje?
__________________
"Out of the ash
I rise with my red hair
And I eat men like air."

Rudzielce! £±czmy siê!

Last.fm

czarne_pazurki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-19, 13:55   #895
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez czarne_pazurki Poka¿ wiadomo¶æ
Cudny kolor, chyba rozwia³a¶ moje wszelkie w±tpliwo¶ci i wiem, po co siêgnê przy okazji kolejnego farbowania. I podpinam siê do pytania, po którym myciu mia³a¶ na g³owie taki kolor?
Ajc, co¶ mi Wiza¿ zamuli³..Serio siê kolor nie wyp³ukuje?
po kilku myciach traci troche ten ''¿ar" bo na zywo jest dosc ognisty i widoczny, ale nadal zostaje plomiennym rudym. moge poszukac zdjec gdzie mialam ten kolor z 1,5 miesiaca jak chcesz?
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-19, 14:02   #896
czarne_pazurki
Raczkowanie
 
Avatar czarne_pazurki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 327
GG do czarne_pazurki
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka¿ wiadomo¶æ
po kilku myciach traci troche ten ''¿ar" bo na zywo jest dosc ognisty i widoczny, ale nadal zostaje plomiennym rudym. moge poszukac zdjec gdzie mialam ten kolor z 1,5 miesiaca jak chcesz?
O tak, by³abym wdziêczna.
__________________
"Out of the ash
I rise with my red hair
And I eat men like air."

Rudzielce! £±czmy siê!

Last.fm

czarne_pazurki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-19, 14:37   #897
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Czy w³osy czerwone te¿ podchodz± pod rudy wed³ug Was? Bo dzisiaj bêdê sobie w³a¶nie taki kolorek na g³owie sprawia³a i nie wiem gdzie potem pisaæ o efektach xD
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-19, 14:40   #898
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

przepraszam ze takie niewyrazne te zdjecia ale innych nie posiadam

1sze jest jeszcze jakos po 3 tygodniach, a na tym ostatnim widac juz nawet odrost ( i grzywka urosla)

edit: Chatul, zalezy jaki ten odcien. dla mnie wiekszosc czerwonych, rubinowych to nie sa wlosy rude.ale pochwal sie tu efektem zobaczymy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (17,7 KB, 122 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (24,4 KB, 97 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (42,0 KB, 93 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (42,0 KB, 235 za³adowañ)
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...

Edytowane przez untouchable
Czas edycji: 2009-04-19 o 14:41
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-19, 14:47   #899
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka¿ wiadomo¶æ
Chatul, zalezy jaki ten odcien. dla mnie wiekszosc czerwonych, rubinowych to nie sa wlosy rude.ale pochwal sie tu efektem zobaczymy
No bêdê robi³a szamponetk± Joanny w kolorze porzeczkowa czerwieñ. Pani na zdjêciu ma w³osy wpadaj±ce w fiolet, ale kolor wyra¼nie sugeruje, ¿e bêdzie to ¿ywa czerwieñ. Hm. Sama nie wiem co wyjdzie. Zw³aszcza, ¿e kolorem wyj¶ciowym jest ju¿ powa¿nie sprany szamponetkowy jasny rudy (;

Ale skoro twierdzisz, ¿e czerwieñ to nie rudy to nie bêdê tutaj w±tku zawala³a. Bo to, co mi wyjdzie nawet nie bêdzie wpada³o w rudy jako taki.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-19, 14:48   #900
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 424
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Kurcze martwi³am siê, ¿e kolor wyjdzie za jasny, a tu wyszed³ za ciemny i tylko odrobinkê ja¶niejszy od 746. Mam nadziejê, ¿e trochê siê sp³ucze.
Integral jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.