callanetics - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-03, 19:23   #391
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: Callanetics

Ja dzisiaj bede ćwiczyć 3 raz, oho i właśnie się do tego zabieram, ale z dnia na dzień coraz łatwiej będzie,mam na myśli zarówno opanowanie ćwiczeń jak i rozciągnięcie, czyli łatwiej będzie wykonywać ćwiczenia.
Pozdrawiam wszystkie męczące się w tych ćwiczonkach Damy radę!
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 19:38   #392
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Callanetics

Mnie jest trudniej z tymi na brzuch. Jesli chodzi o rozciągnięcie, to coraz ze mna lepiej
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 19:39   #393
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Callanetics

Ash, ja mam dokladnie tak samo, im wiecej cwicze tym ciezej to idzie. tak wiec skrocilam czas cwiczen i robie caly zestaw. Lepiej robic krocej ale dokladniej i wsyzstko niz dlugo i ''po lebkach''
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 19:40   #394
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: Callanetics

Kreestal: gratuluję, też bym chciała już "niestety" nowe ciuchy kupować
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 19:42   #395
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: Callanetics

ja tylko tych ćwiczeń na biodra, gdzie siedzi sie na jednym pośladku a przeciwną noge podnosi nie dam rady wytrzymać niż minute, bo sie cała trzęsę, ale popracuję nad tym
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 19:52   #396
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez anitra
Mam pytanie do dziewczyn ćwiczących callanetics już jakiś czas:
czy widzicie już jakieś wymierne-centymetrowe efekty?

Ćwiczyłam już parę razy i podobają mi się te ćwiczenia,ale chciałabym wiedzieć jak to jest z efektami-czy długo trzeba na nie czekać?

po 3 tygodniach cwiczen (z tym ze niecodziennie) 7 funtow mniej,czyli okolo 3 kg.Cwicze co drugi dzien Callanetics a pozniej cala serie Pump it up zgodnie z zasada,ze aeroby robic najlepiej po cwiczeniach rozciagajacych bo wtedy spala sie tluszcz.Diety specjalnej nie trzymam bo nienawidze diet.Jem wszystko tylko troszke mniej.Nawet na fast food i slodycze sobie czasem pozwalam .Zauwazylam tez ze skora znacznie mi sie wygladzila i pomaranczowa skorka odchodzi w niepamiec,uwidoczniaja sie tez miesnie nog,brzucha i rak Co najwazniejsze przy tym chudnie sie powoli,ale spala sie tluszcz a nie miesnie,co widze po sobie bo chudne bez diety
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 20:00   #397
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Callanetics

Czy to jest bardzo zle, jesli ja nie cwicze wszystkiego po kolei? Zazwyczaj wychodzi mi tak, ze cwicze albo sam callanetics albo callanetics plus posladki tamilee.
Dzis mam wolny dzien i koło 12tej hulałam przez 30 min, potem koło 16tej zrobiłam callanetics am, a o 18.30 23 minuty rowerek (wiecej nie dałam rady - to moj pierwszy raz na rowerku). Jeszcze dzis zamierzam callanetics pm i posladki tamilee i moze pohulam jak mi sie bedzie chciało

wczoraj jezdziłam od 18.30 do 18.30 na rolkach i poznym wieczorem, jakos kolo polnocy (mam najwieksza ochote na cwiczenia o tej porze) cwiczylam callanetics am i pm.

Mozna tak rozkladac cwiczenia czy nic z tego nie bedzie?
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-03, 20:53   #398
anitra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 197
Dot.: Callanetics

Dzięki za wszystkie odpowiedzi
To w takim razie i ja zacznę ćwiczyć codziennie.Zrobiłam wczoraj cały zestaw(ale przyznaję się bez bicia,że ćwiczenia na pośladki i biodra trochę sobie odpuściłam ) i dziś czuję mięśnie Zaraz zmykam do dzisiejszej porcji ćwiczeń,naprawdę mnie zachęciłyście
anitra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 21:36   #399
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: Callanetics

faktycznie, bardzo fajne sa te cwiczenia z callan takie spokojne i nareszcie zaczelam lapac ten callanetics. Do konca tego tygodnia pocwicze sobie popoludniami caly zestaw am i pm tak az sie naucze jak wykonywac cwiczenia i potem bede cwiczyla juz sama, z kartek bo wydaje mi sie ze trening Agi jest bardziej wymagajacy...a moze po prostu przy callan tak latwo mi lecie??!! mimo wszystko jestem zadowolona a czy efekty beda to sie zobaczy pod koniec tygodnia
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 22:16   #400
eastgirl
Raczkowanie
 
Avatar eastgirl
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 121
Dot.: Callanetics

Hej Dziewczyny!
Ostatnio strasznie przytyłam i chciałabym trochę schudnąć. Zaczęłam szukać jakiś ćwiczeń i tak trafilam na to forum. Ściągnęłam sobie juz Callanetics z Mariolą oraz z Callan am. Za co bardzo Wam dziękuję LaGata i Ash . Teraz ściagam Callan na wieczór. Jak miałybyście jeszcze jakąś inną wersję to będę bardzo wdzięczna za udostępnienie. (Szukam takiej jaką miałam kilka lat temu). Jestem dopiero po pierwszym spotkaniu z Mariolą, dostałam niezły wycisk i trochę się załamałam, że ciężko mi to szło . Dzięki Wam motywuję się do dalszych ćwiczeń. Mam nadzięję, że będzie coraz lepiej, czego Wam i sobie życzę.
__________________
We're living in Brooklyn baby...
eastgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 22:42   #401
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez piwnookaagacia
faktycznie, bardzo fajne sa te cwiczenia z callan takie spokojne i nareszcie zaczelam lapac ten callanetics. Do konca tego tygodnia pocwicze sobie popoludniami caly zestaw am i pm tak az sie naucze jak wykonywac cwiczenia i potem bede cwiczyla juz sama, z kartek bo wydaje mi sie ze trening Agi jest bardziej wymagajacy...a moze po prostu przy callan tak latwo mi lecie??!! mimo wszystko jestem zadowolona a czy efekty beda to sie zobaczy pod koniec tygodnia
Ja dzis pozyczylam ksiazke napisana przez Callan i zaczelam analizowac kazde cwiczenie, najpierw ksiazka, potem film z Callan. Robiłam dokładniej i wydaje mi sie, że miesnie bardziej pracowaly. Faktycznie u Callan to wyglada tak super lekko, ale trzeba sie chyba lepiej po prostu przykladac i juz. Wydaje mi sie, ze niedokladnie widac na filmie postawe cwiczacych. Opierajac sie na ksiazce wychodzi na to, ze zawsze kiedy stoimy trzeba zrobic tak, zeby miednica byla wypchnieta do przodu, posladki spiete, brzuch wciągniety. Tego na filmie tak nie widac, ale tak trzeba W tych cwiczeniach, gdzie rece splatamy nad glowa zawsze trzeba sie starac maksymalnie wyciagac do gory, tak, zeby brzuch sie rozciągał, nie trzeba go jakos wtedy specjalnie wciagac czy cos, sam sie napina. Po prost takie niuanse są wazne. Mnie sie lepiej cwiczy z Callan niz tak samej z kartki, bo czas jakos tak nie wiadomo kiedy zlatuje i na ekranie wyswietla sie sekundnik, wiec juz sama nie musze zwracac uwag na zegarek. Lenistwo po prostu ;-)
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-03, 22:44   #402
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez sunapee
po 3 tygodniach cwiczen (z tym ze niecodziennie) 7 funtow mniej,czyli okolo 3 kg.Cwicze co drugi dzien Callanetics a pozniej cala serie Pump it up zgodnie z zasada,ze aeroby robic najlepiej po cwiczeniach rozciagajacych bo wtedy spala sie tluszcz.Diety specjalnej nie trzymam bo nienawidze diet.Jem wszystko tylko troszke mniej.Nawet na fast food i slodycze sobie czasem pozwalam .Zauwazylam tez ze skora znacznie mi sie wygladzila i pomaranczowa skorka odchodzi w niepamiec,uwidoczniaja sie tez miesnie nog,brzucha i rak Co najwazniejsze przy tym chudnie sie powoli,ale spala sie tluszcz a nie miesnie,co widze po sobie bo chudne bez diety
Wlasnie probowalam pump it up po callanetics pm, wysiadlam po dwoch minutach, zadyszka - porazka po prostu
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 22:48   #403
eastgirl
Raczkowanie
 
Avatar eastgirl
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 121
Dot.: Callanetics

Dobry pomysł Ash. Jutro też przejdę się do biblioteki po tę książkę. Może akurat ją mają.
Też zauważyłam, że jak wszystko napięłam, wypiełam i wyciągnełam jak trzeba, to mięśnie bardziej pracowały. Szkoda, że na razie mi kondycji nie starcza...
Ash, a Ty ćwiczysz z Callan rano i wieczorem, czy masz jeszcze jakąś inną kasetę? Ja nie mam wcale czasu rano, myślisz, że jak będę robic obie części wieczorem to będzie dobrze?
__________________
We're living in Brooklyn baby...
eastgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 22:51   #404
eastgirl
Raczkowanie
 
Avatar eastgirl
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 121
Dot.: Callanetics

Na czym polega to pump it up? Mogłabyś to udostępnić na megauploadzie Ash? Sorka, że Cię tak męczę...
__________________
We're living in Brooklyn baby...
eastgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 00:05   #405
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Callanetics

Robie obie czesci wieczorem, rano nie mam czasu, a jak mam to mi sie nie chce ogolnie nie lubie cwiczyc rano, bo potem mi niedobrze.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=92137&page=36 post 1060
tu jest pump it up
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 00:19   #406
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez Ash
Wlasnie probowalam pump it up po callanetics pm, wysiadlam po dwoch minutach, zadyszka - porazka po prostu

hehehehehe wiem wiem tez tak mialam zacznij najpierw od dwoch czesci pump it up:rozgrzewki i czesci tanecznej.czesc trzecia czyli 10 minutowy aerobik jest najgorsza bo wtedy miesnie sa najbardziej zmeczone ale gwarantuje Ci ze jesli zaczniesz taki trening to schudniesz i miesnie super sie wyrobia.Albo moze zprobuj callanetics a potem rozgrzewke i dopiero za kilka dni dodaj czesc taneczna a pozniej nastepne Ja tez padalam na pysk z wyczerpania ale zawzieta jestem i teraz wykonuje wszystko jednym ciegiem.Tez sie mecze ale latwo mi to idzie.A pozniej jaka satysfakcja i duma mnie rozpiera Najwazniejsze Ash zebys sie nie forsowala.Cwicz tyle ile dasz rade,jak juz nie mozesz to przerwij cwiczenia i nastepnego dnia doluz troszke wiecej a po tygodniu sama zobaczysz ze spokojnie bedzie wytrzymywala dluzej.Mnie kumpela uswiadomila,ze najlepiej spala sie tluszcz po 20 minutach cwiczen,kiedy miesnie sa juz rozgrzane,dlatego postanowilam po callanetics dolozyc sobie to pump it up)powodzenia i zdawaj relacje ze swoich treningow
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 13:49   #407
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Callanetics

Dzis ciut czuje wewnetrzna strone ud, bo dzieki tej ksiazce lepiej sie przylozylam do wieczornych cwiczen.

Mówimy o tym filmie? The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry - Pump it up.avi ??

Mam jeszcze Chill, Dance it out i heat. No i z tego wszystkiego to pump it up jest najszybsze, wiec moze musze zaczac od ktoregos innego? Albo po prostu wsiasc na rowerek. Jestem gruszka, wiec mnie najbardziej zalezy na wyszczupleniu ud, bioder i posladkow.

Tez czytałam tutaj, ze po 20 minutach zaczyna sie spalac tluszcz. Ciekawa jestem czy jesli 40 minut bede cwiczyc callanetics i sie rozgrzeje, to po wejsciu na rowerek odrazu bede spalac tluszcz, skoro callanetics mnie rozgrzał czy dopiero po 20 minutach pedałowania?
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 14:12   #408
basijak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 172
Dot.: Callanetics

Też zaczęłam cwiczyc callan, kiedyś go ćwiczyłam i pamiętam te efekty

Ćwiczę tą serię z głównej syrony wizazu, odpuszczam to ćwiczenia w rozciąganiu przy którym sie lezy i przekłada nogę za nogę...takie jakieś skomplikowane No i brzuszki robię bez ostatniego podnoszenia nóg do góry-nie daje rady (może jak wzmocnię mięśnie to bedzie łatwiej ??)
Wszystko robie krócej tzn po minucie zamiast 1.40.

Mam nadzieję że razem będziemy się wspierać, mnie dziś tyłek już boli po wczorajszym i ten ból to dopiero wsparcie!!
basijak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 14:27   #409
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Callanetics

buuu, a mnie prakycznie nic nie boli, tylko ciut te wewnetrzne czesci ud. Pierwszy raz cwiczylam w czwartek, potem w sobote, niedziele, wczoraj. Cos musialam zle robic :|
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 14:27   #410
Czarna Jagoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5
Dot.: callanetics

zbierałam się, zbierałam, aż w końcu spróbowałam. to było straszne, prawie krzyczałam z bólu ale mam nadzieję, że z każdym dniem będzie coraz lepiej.
Wczoraj był pierwszy dzień, po czternastu, ćwicząc codziennie powiem wam jak się czuję i jak wyglądam.
Czarna Jagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 14:29   #411
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Callanetics

Ja jakis cas temu zaczełam cwiczic callanetics ale przerwałam i przestawilam sie na a6w....bo zalezalo mi najbardziej na brzuszku i do konca nie wierzylam w te efekty callaneticsu...ale po waszych wypowiedziach to juz sama nie wiem co mam tobic bo jedno i drugie to za duzo czasu by mi zajmowało....eh.....
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 14:33   #412
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: callanetics

a ja mieśni pośladków wogóle nie czuję, wszystko czuję tylko nie to :/
Ash: a książke masz z biblioteki wypożyczoną? Ciekawe czyu mnie by była. Jeśli tak, to jaki tytuł ma ta książka? z góry danke kaszanke
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 14:38   #413
Czarna Jagoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5
Dot.: Callanetics

myślę, że powinnaś spóbować jeszcze raz i wytrzymać przynajmniej 2 tygodnie. Jeżeli nie zauważysz rezultatów, zrezygnujesz. ja przynajmniej mam taki plan.
A może któraś ćwiczyła regularnie przez dwa tygodnie i może coś powiedzieć o efektach?
Czarna Jagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 15:02   #414
madziaana
Raczkowanie
 
Avatar madziaana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 250
Dot.: Callanetics

Ojej..pogubiłam sie już
Co to jest callanetisc am a co to callanetics pm? Kojarzy mi sie z pormai dnia w angelskim
Wczoraj ćwiczyłam callanetics tak jak podane było na stronie (tutaj na wizazu), ale ćwiczenie na pupę zrobiłam źle..w ogóle nie wiedziałam, jak ustawić nogi
Może jeszcze jakoś to załapię.
Czytałam że przez 3 tygodnie schudłyście 3kg bez żadnej diety.
Czy jeżeli będę stosowac diete (a jetsem na south beach) schudne szybciej? (marzeenie)
A trzeba ćwiczyć codziennie?Bo ja niesttey czasu nie mam Co dwa dni... chyba że wieczorem bym ćwiczyła..tak o 20.0 ?
Będa i tak fane rezulataty?
madziaana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 15:13   #415
icee_dissy
Raczkowanie
 
Avatar icee_dissy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 121
Dot.: Callanetics

Ash, mogłabyś mi powiedzieć czy ta pierwsza część z Callan ma tylko 5 minut ?
icee_dissy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 15:18   #416
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez skrawka
a ja mieśni pośladków wogóle nie czuję, wszystko czuję tylko nie to :/
Ash: a książke masz z biblioteki wypożyczoną? Ciekawe czyu mnie by była. Jeśli tak, to jaki tytuł ma ta książka? z góry danke kaszanke
Ta ksiązka wyglada dokladnie tak: http://www.allegro.pl/item95329706_callanetics.html

Pozyczyłam od koleżanki
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 15:20   #417
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez icee_dissy
Ash, mogłabyś mi powiedzieć czy ta pierwsza część z Callan ma tylko 5 minut ?
Nie, obie czesci maja cos koło 20 min.
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 15:21   #418
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez madziaana
Ojej..pogubiłam sie już
Co to jest callanetisc am a co to callanetics pm? Kojarzy mi sie z pormai dnia w angelskim
Wczoraj ćwiczyłam callanetics tak jak podane było na stronie (tutaj na wizazu), ale ćwiczenie na pupę zrobiłam źle..w ogóle nie wiedziałam, jak ustawić nogi
Może jeszcze jakoś to załapię.
Czytałam że przez 3 tygodnie schudłyście 3kg bez żadnej diety.
Czy jeżeli będę stosowac diete (a jetsem na south beach) schudne szybciej? (marzeenie)
A trzeba ćwiczyć codziennie?Bo ja niesttey czasu nie mam Co dwa dni... chyba że wieczorem bym ćwiczyła..tak o 20.0 ?
Będa i tak fane rezulataty?
Ja wlasnie cwicze wieczorem, nawet kolo 23-24ej. To sa dwa filmiki na rano i na wieczor. Wlasnie cwiczylam ten pierwszy, a wieczorkiem drugi, ale robie je tez razem wieczorem, jeden po drugim am+pm
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 15:25   #419
Klaudynka...a
Zadomowienie
 
Avatar Klaudynka...a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 962
Dot.: Callanetics

Dziewczyny za 10 minut biore sie pierwszy raz za te ćwiczonka ściągnełam je z tego forum. Napisze jak zrobie, ale zapewne po 10 minutach wysiąde
..... ciekawe jak to bedzie napisze jak skończe
Klaudynka...a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 16:30   #420
Klaudynka...a
Zadomowienie
 
Avatar Klaudynka...a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 962
Dot.: Callanetics

Dziewczyny masakra jestem załamana wogóle nie dałam rady ;(
Klaudynka...a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-20 21:12:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.