Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-25, 23:14   #931
veroeve
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 727
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

My już dawno ustaliliśmy imiona dla potencjalnej czwórki , chociaż na pewno tylu imion nie wykorzystamy. Chciałabym móc chociaż dwa...

Ja lubię imiona zakorzenione w polskiej tradycji, a bardziej ogólnie - w kulturze zachodniej: Krzysztof, Grzegorz, Piotr, Szymon, Marek, Jan, Andrzej, Michał i jeszcze jedno polskie Radosław oraz Dariusz (nie wiem, skąd pochodzi). A zdecydowanie gorzej jest z dziewczynkami. W sumie królują u nas dosłownie królowe angielskie: Elżbieta i Wiktoria. Ale Wiktorii ostatnio "jak mrówków" niestety, więc będzie to najwyżej drugie imię, jeśli dorobię się dziewczynki
__________________
WB(R)

veroeve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 06:23   #932
Anima80
Rozeznanie
 
Avatar Anima80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 722
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Dzisiaj pierwsza jestem

Naskrobałyście dużo, ale pomimo, że nie mam kiedy pisać bo codziennie praca, to czytam Was regularnie.

Byłam wczoraj u proktologa. Polipy nadal mam, ale nic groźnego, mam się obserwować. Zbadał mi też brzuch, bo cały czas mam wzdęty i profilaktycznie skierował mnie na usg. Mówi, że mam ciut powiększony woreczek.

I byłam również u mojej gin do której chodzę od 6 lat. I teraz Wy mi poradźcie. Poszłam do niej bo po 6 latach odstawiłam tabletki, za pół roku ślub i będziemy się starać o dziecko. Ona mi powiedziała, że teraz nie ma co robić badań, dopiero po ślubie jak już będziemy się starać. No i teraz nie wiem. Czy ona ma rację? że nie ma co teraz robić żadnych badań, czy powinnam zmienić lekarza. Na pewno ma rację, że trzeba poczekać jak się organizm unormuje. Doradźcie dziewczyny
__________________
ASZ (M)
Anima80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 07:41   #933
Igoolek
Rozeznanie
 
Avatar Igoolek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: WAW/TOS
Wiadomości: 794
GG do Igoolek Send a message via Skype™ to Igoolek
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Ania ja bym zrobiła badania ale tak po 2 mies od odstawienia żeby zaobserwować jak organizm reaguje na zmianę Ja byłam wczoraj właśnie po 2 mies od odstawienia na cytologii i lekarz powiedział że na wynik czekamy ale "macice mam wzorcową" nie ma to jak dobry komplement

Jeśli czujesz że potrzebne Ci badanie dla własnego spokoju to rób przecież to żaden inwazyjny zabieg
Igoolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 08:00   #934
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Sniła mi sie Salazara:/ Wiec zrobiłam dzis fotki sukni tej Salazary, zaczaiłam sie z rana i zrobiłam pare ujec, ale mało wyraźne, stanełam na przeciwko tej sukni i jednak to chyba nie ta. Na spokojnie w domu przejrze ja, ale jednak na MS mode stawiam.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 08:13   #935
Anima80
Rozeznanie
 
Avatar Anima80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 722
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
Sniła mi sie Salazara:/ Wiec zrobiłam dzis fotki sukni tej Salazary, zaczaiłam sie z rana i zrobiłam pare ujec, ale mało wyraźne, stanełam na przeciwko tej sukni i jednak to chyba nie ta. Na spokojnie w domu przejrze ja, ale jednak na MS mode stawiam.
Hihihi suknia sprawia ze zachowujesz się jak szpieg ale czego my nie zrobimy żeby mieć pewność ze to ta
__________________
ASZ (M)
Anima80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 08:38   #936
ninuska
Zadomowienie
 
Avatar ninuska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 340
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

no nareszcie mam swojego lapka
justys1358 kurcze, ja swoją tez chciałam obstrykać ale nic nie widać bo się odbija światło. Mam nadzieję,że ta właścicielka nas nie czyta
Elsi81 Michaś jest superancki, tylko teraz trochę dokucza bo ma bliźniaki w domu i jest zazdrosny
Anima80 nie mam pojęcia co Ci doradzić.
Ania brzusio prześliczny

A co do bolerka to ja nie bardzo bym chciała ale pewnie będę mieć bo nie bardzo lubię chodzić do kościoła z odkrytymi ramionami. Poza tym teściówka by mi chyba nie dała tak wejść. U niej bolerko jest obowiązkowe, ale jeszcze zobaczę co zrobię. Będę miała ramiączko na szyję więc nie wiem jak to będzie wyglądało.
__________________
K.CZ. (F).

ninuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 08:53   #937
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

no ja też nie chodzę do kościoła z odkrytymi ramionami, ale na ślubie będą trochę przykryte welonem większość moich koleżanek tak miało i jakoś nie raziło to w oczy, moim zdaniem przynajmniej. Chociaż właśnie niektórzy mają takie zdanie że bolerko do kościoła a jak mówię że nie chcę to dziwnie patrzą. Albo jeszcze lepiej rękawiczki bo jak to tak do ślubu bez rękawiczek
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 09:19   #938
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Taa, tylko nie do kazdej sukni rekawiczki pasuja. Najlepiej załozyc na siebie wsystko i wygladac jak choinka, wtedy ludzi beda zadowoleni.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 09:33   #939
AGUSIA533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 674
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Hej Kochane
Ale się rozpisałyście jej idziecie jak burza,zresztą jak zawsze

Gusiak twoja suknia jest dość bogato zdobiona ale ja bym jednak założyła coś na szyje,jakiś naszyjnik ale delikatny(no chyba,że nie lubisz)

Ania22 brzuszek masz cudownyA swoją drogą jesteś taka szczuplutkaWyglądasz ślicznie
Mnie się podobały od zawsze 2 imionaDla chłopczyka Kacper a dla dziewczynki ZuziaI jak bede kiedyś miała dziewczynke to będzie na 100% Zuzia

A co do bolerka to ja chyba,jednak nie będe miała(po co wydawać kase na darmo jak pewnie ciepło będzie w sierpniu)Pytałam w salonie sukien ile takie bolerko kosztuje z koronki to 300 zł mi powiedziała babkaTroche dużo jak na kawałek koronki.
A jeśli chodzi o rękawiczki do ślubu to jestem całkowicie na I w tej sprawie to nikt mnie nie przekona,żebym je na siebie założyła hehe
AGUSIA533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 09:44   #940
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

no ja też na nie. Nigdy nie zapomnę jak jedna z nas tu napisała że wyglądają ręce jak w gipsie i ja się pod tym podpisuję
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 09:52   #941
Anima80
Rozeznanie
 
Avatar Anima80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 722
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cytat:
Napisane przez gusiak23 Pokaż wiadomość
no ja też na nie. Nigdy nie zapomnę jak jedna z nas tu napisała że wyglądają ręce jak w gipsie i ja się pod tym podpisuję
Ja rekawiczka tez mówię nie. No chyba ze ktoś kapelusz zakłada
__________________
ASZ (M)
Anima80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 09:55   #942
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Jesli chodzi o naszyjnik, to nie lubie takich zaraz przy szyji (krótkich) tak samo jak golfów zbyt obściskajacych szyje, bo czuje sie "osaczona", mam wrazenie ze "dusze sie".

Edytowane przez justys1358
Czas edycji: 2010-02-26 o 09:56
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 10:15   #943
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cześć Dziewczynki

Justys ja golfów nie znoszę, też mam wrażenie że zaraz się uduszę

Rękawiczek do ślubu też nie lubię no chyba, że ktoś bierze ślub z zimie. Chociaż niektóre suknie aż się proszą aby do nich założyć rękawiczki.

Elsi to mnie trochę przestraszyłaś. Jak Kacper będzie płakał a pani nie będzie zwracała na niego uwagi i nie będzie takich cudownych stażystek jak ty albo Qdlatek dużo dzieci płakało i przyzwyczajały się z czasem?
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 10:36   #944
veroeve
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 727
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cytat:
Napisane przez Anima80 Pokaż wiadomość
I byłam również u mojej gin do której chodzę od 6 lat. I teraz Wy mi poradźcie. Poszłam do niej bo po 6 latach odstawiłam tabletki, za pół roku ślub i będziemy się starać o dziecko. Ona mi powiedziała, że teraz nie ma co robić badań, dopiero po ślubie jak już będziemy się starać. No i teraz nie wiem. Czy ona ma rację? że nie ma co teraz robić żadnych badań, czy powinnam zmienić lekarza. Na pewno ma rację, że trzeba poczekać jak się organizm unormuje. Doradźcie dziewczyny
Nie rozumiem, co to szkodzi zrobić cytologie i ewentualnie wymaz teraz. Co innego z badaniami hormonalnymi. Tu potrzeba czasu na unormowane, choć i tak nie u każdego. Przecież jesli sie okaże, że masz coś do leczenia, to lepiej zacząć teraz. A jak nie, to przynajmniej będziesz spokojna. Jak mieszkasz w Wawie i nie żal Ci forsy, to idź sama do jakiegoś laboratorium mikrobiologicznego pobrać sobie materiał do badań, nie musisz się oglądać na lekarkę.



Cytat:
Napisane przez gusiak23 Pokaż wiadomość
no ja też nie chodzę do kościoła z odkrytymi ramionami, ale na ślubie będą trochę przykryte welonem większość moich koleżanek tak miało i jakoś nie raziło to w oczy, moim zdaniem przynajmniej. Chociaż właśnie niektórzy mają takie zdanie że bolerko do kościoła a jak mówię że nie chcę to dziwnie patrzą. Albo jeszcze lepiej rękawiczki bo jak to tak do ślubu bez rękawiczek
Pamiętacie, że ja nie miałam ani welonu, ani rękawiczek, ani tym bardziej bolerka, bo miałam suknię na szerokich ramiączkach.

Uważam, że bolerko powinny założyć te dziewczyny, które mają suknie gorsetowe.

Często w Polsce nie przestrzega się czegoś, co w innych krajach jest oczywiste - do kościoła i innych świątyń wchodzi się z zakrytymi ramionami i nogami. I wiadomo, że każdy może polemizować z tą zasadą, czy jest podstawa, czy nie, ale chociażby ze względu na szacunek wobec osób, które są wyczulone na nieskromność stroju, myślę, że warto założyć coś na górę.
__________________
WB(R)

veroeve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 11:31   #945
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cytat:
Napisane przez veroeve Pokaż wiadomość


Pamiętacie, że ja nie miałam ani welonu, ani rękawiczek, ani tym bardziej bolerka, bo miałam suknię na szerokich ramiączkach.

Uważam, że bolerko powinny założyć te dziewczyny, które mają suknie gorsetowe.

Często w Polsce nie przestrzega się czegoś, co w innych krajach jest oczywiste - do kościoła i innych świątyń wchodzi się z zakrytymi ramionami i nogami. I wiadomo, że każdy może polemizować z tą zasadą, czy jest podstawa, czy nie, ale chociażby ze względu na szacunek wobec osób, które są wyczulone na nieskromność stroju, myślę, że warto założyć coś na górę.
Hm, a ja nie miałam bolerka, a suknie miałam bez ramiączek. Nie uważam, żeby moje odkryte ramiona wyrażały moją nieskromność czy wodziły na pokuszenieNie pasowało do mojej sukni bolerki, rzadko trafiają się ładne, a welon miałam zakończony koronką więc bez sensu by było je zakładać, bo ktoś się poczuje urażony. Zresztą nie sadzę, żeby ktokolwiek był.

Rękawiczkom- gipsom mówię zdecydowanie NIE. Już się kiedyś wypowiadałam na ten temat

Mehja, ja akurat nie miałam takich przypadków, żeby dziecko płakało z powodu tego, że je mama zostawia itp. Ale ja nie miałam zbyt wiele do czynienia z 3latkami. Myślę, że przez pierwszy dzień powinnaś posiedzieć z małym w przedszkolu, nie sądze by pani miała coś przeciwko temu. Każdego dnia coraz krócej i krócej... w końcu nie zauważysz a mały będzie od razu po wejściu do klasy biegł do swoich kolegówNajważniejsze, to nie okazywać emocji przy rozstaniu, żeby dziecko twoich łez nie widziałoBędzie dobrze. Bardzo ważna w tym wszystkim jest nauczycielka, jej charakter i stosunek do dzieci.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

[

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------



---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez veroeve Pokaż wiadomość


Pamiętacie, że ja nie miałam ani welonu, ani rękawiczek, ani tym bardziej bolerka, bo miałam suknię na szerokich ramiączkach.

Uważam, że bolerko powinny założyć te dziewczyny, które mają suknie gorsetowe.

Często w Polsce nie przestrzega się czegoś, co w innych krajach jest oczywiste - do kościoła i innych świątyń wchodzi się z zakrytymi ramionami i nogami. I wiadomo, że każdy może polemizować z tą zasadą, czy jest podstawa, czy nie, ale chociażby ze względu na szacunek wobec osób, które są wyczulone na nieskromność stroju, myślę, że warto założyć coś na górę.
Hm, a ja nie miałam bolerka, a suknie miałam bez ramiączek. Nie uważam, żeby moje odkryte ramiona wyrażały moją nieskromność czy wodziły na pokuszenieNie pasowało do mojej sukni bolerki, rzadko trafiają się ładne, a welon miałam zakończony koronką więc bez sensu by było je zakładać, bo ktoś się poczuje urażony. Zresztą nie sadzę, żeby ktokolwiek był.

Rękawiczkom- gipsom mówię zdecydowanie NIE. Już się kiedyś wypowiadałam na ten temat

Mehja, ja akurat nie miałam takich przypadków, żeby dziecko płakało z powodu tego, że je mama zostawia itp. Ale ja nie miałam zbyt wiele do czynienia z 3latkami. Myślę, że przez pierwszy dzień powinnaś posiedzieć z małym w przedszkolu, nie sądze by pani miała coś przeciwko temu. Każdego dnia coraz krócej i krócej... w końcu nie zauważysz a mały będzie od razu po wejściu do klasy biegł do swoich kolegówNajważniejsze, to nie okazywać emocji przy rozstaniu, żeby dziecko twoich łez nie widziałoBędzie dobrze. Bardzo ważna w tym wszystkim jest nauczycielka, jej charakter i stosunek do dzieci.
__________________



SYN

Edytowane przez katalinka17
Czas edycji: 2010-02-26 o 11:15 Powód: usuniecie dubla
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 11:44   #946
veroeve
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 727
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Ale to jest Twoje zdanie Katalinka. Ja mówię o tym, co jest wymagane w Kościele. A jest wymagane, by zakrywać ramiona. Ot po prostu.
__________________
WB(R)

veroeve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 11:53   #947
AGUSIA533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 674
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Ja tam się nie znamWydaje mi się,że każdy idzie do ślubu jak mu się podoba.Dziś nic nie jest przymusoweJa będe miała suknie gorsetową i dosyć wyciętą z przodu i plecy gołe,ale najwyżej zarzucę na ramiona welon i juz
AGUSIA533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 11:56   #948
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cytat:
Napisane przez veroeve Pokaż wiadomość
Ale to jest Twoje zdanie Katalinka. Ja mówię o tym, co jest wymagane w Kościele. A jest wymagane, by zakrywać ramiona. Ot po prostu.
Ach, no to już jest problem Kościoła. Z wieloma sprawami, zasadami dyktowanymi przez Kościół się nie zgadzam, to jest jedna z nich. Bóg stworzył człowieka na Jego obraz i podobieństwo, więc nie sądze żeby miał być zgorszony moimi nagimi ramionamiTo wszystko co mam do powiedzenia
__________________



SYN
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 12:00   #949
veroeve
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 727
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Wiadomo, że przy tylu sukniach gorsetowych księża zaczynają już przymykać oczy, ale mnie na przykład ksiądz powiedział podczas spisywania protokołu, że oczekuje stosownego stroju.

Nie wydaje mi się, że dzień ślubu jest tym, w którym chciałoby się być narażonym na opieprzenie przez księdza w zakrystii, że się jest źle ubranym.

Ja nie wyrażam tutaj swojej opinii, lecz zaznaczam z czym możecie, choć nie musicie się zetknąć.

Pamiętam tylko jedno wydarzenie, gdy mój strój wzbudził sprzeciw. We Włoszech weszłam jako turystka do jakiegoś kościoła w Ravennie. Oczywiście miałam na sobie koszulkę na ramiączkach. Podbiegł do mnie pracownik i poprosił o założenie swetra.
__________________
WB(R)

veroeve jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 13:07   #950
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Hej wszystkim

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki

Justys ja golfów nie znoszę, też mam wrażenie że zaraz się uduszę

Rękawiczek do ślubu też nie lubię no chyba, że ktoś bierze ślub z zimie. Chociaż niektóre suknie aż się proszą aby do nich założyć rękawiczki.

Elsi to mnie trochę przestraszyłaś. Jak Kacper będzie płakał a pani nie będzie zwracała na niego uwagi i nie będzie takich cudownych stażystek jak ty albo Qdlatek dużo dzieci płakało i przyzwyczajały się z czasem?
Kochana nie masz co się martwić na zapas panie przedszkolanki zawsze takie małe dzieci pocieszają i tulą ja mówiłam o jednej pani która nie była wychowawczynią w maluchach tylko na zastępstwo przychodziła a jak się pracuje przez wiele lat ze starszymi dziećmi to potem ciężko takiej osobie się znaleźć wśród rozwydrzonych marudzących maluchów i ona miała takie zdanie że dziecko samo się uspokoi bez pocieszania go. Tak jak któraś dziewczyn napisała na początku idź na godzinę do przedszkola z Kacperkiem niech się pobawi pod Twoim czujnym okiem, następnego dnia powtórz to samo i pobądź z nim trochę dłużej niech mały się przyzwyczai do dzieci i nowego otoczenia. Jak byłam na stażu to tak mamy robiły że zostawały z dziećmi potem wychodziły i czekały na korytarzu gdyby dziecko wszczęło nagle alarm i takimi małymi kroczkami dzieci się oswajały z nowym otoczeniem. Tak więc z Kacperkiem nie będzie źle oswoi się prędzej niż by Ci się mogło wydawać

Cytat:
Napisane przez ninuska Pokaż wiadomość
Elsi81 Michaś jest superancki, tylko teraz trochę dokucza bo ma bliźniaki w domu i jest zazdrosny
To super Michaś teraz ma dwójkę rodzeństwa siostrzyczki czy braciszków a może parkę ?

Cytat:
Napisane przez veroeve Pokaż wiadomość
Wiadomo, że przy tylu sukniach gorsetowych księża zaczynają już przymykać oczy, ale mnie na przykład ksiądz powiedział podczas spisywania protokołu, że oczekuje stosownego stroju.

Nie wydaje mi się, że dzień ślubu jest tym, w którym chciałoby się być narażonym na opieprzenie przez księdza w zakrystii, że się jest źle ubranym.

Ja nie wyrażam tutaj swojej opinii, lecz zaznaczam z czym możecie, choć nie musicie się zetknąć.

Pamiętam tylko jedno wydarzenie, gdy mój strój wzbudził sprzeciw. We Włoszech weszłam jako turystka do jakiegoś kościoła w Ravennie. Oczywiście miałam na sobie koszulkę na ramiączkach. Podbiegł do mnie pracownik i poprosił o założenie swetra.
Ja jak była we Włoszech to w każdym miejscu świętym które zwiedzaliśmy musiałam mieć zakryte ramiona i nogi. W Padwie akurat gorąco było a że miałam miejsce w autokarze takie gdzie non stop mi słońce świeciło to założyłam krótkie spodenki a przed kościołem wzięłam bluzę męża i założyłam sobie ją na biodrach i tak chodziłam i zwiedzałam. Następnym razem jak będe musiała takie miejsca zwiedzać to zaopatrzę się w cygańską spódnicę i będę przed różnymi bazylikami ją zakładać
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...

Edytowane przez Elsi81
Czas edycji: 2010-02-26 o 13:10
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 14:26   #951
AGUSIA533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 674
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Dziewczyny musze wybrać fryzurkę ślubną,a tyle jest pięknych,że sama już nie wiem jaką Może mi coś doradzicie która z tych najbardziej by pasowała do mojej sukniPamiętacie mam nadzieje moją suknie bo ją wstawiałam

http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/fryzura497660.htm

http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/fryzura490331.htm

http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/fryzura489708.htm

http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/fryzura465409.htm

http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/fryzura417765.htm

http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/fryzura410025.htm

http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/fryzura343895.htm

http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/fryzura184393.htm

Poradzcie coś

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Zapisałam się na 5 czerwca na fryzurkę próbną,bo idę na wesele do siostry mojego tżW tej fryzurce chce mieć kwiata wpiętego a nie diadem

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Jeszcze takie znalazłam

http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/fryzura340075.htm

http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/fryzura204581.htm

Te 2 mi się najbardziej podobajĄ

I jeszcze znalazłam pare pięknych kokówMoże którejś się przydadzą.Jakbym miała mieć koka to zapewne wybrałabym któregoś z tych

http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/fryzura344464.htm

http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/fryzura87444.htm

http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/fryzura28449.htm

http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/fryzura512.htm

http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/fryzura412074.htm

http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/fryzura356071.htm
AGUSIA533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 14:28   #952
Ywanka
Zadomowienie
 
Avatar Ywanka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: TOS
Wiadomości: 1 590
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Agusia mnie sie fryzurka nr 1 najbardziej podoba.
__________________
Dzieci są jedyną formą nieśmiertelności, której możemy być pewni....
Ywanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 14:32   #953
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cytat:
Napisane przez Anima80 Pokaż wiadomość
Dzisiaj pierwsza jestem

Naskrobałyście dużo, ale pomimo, że nie mam kiedy pisać bo codziennie praca, to czytam Was regularnie.

Byłam wczoraj u proktologa. Polipy nadal mam, ale nic groźnego, mam się obserwować. Zbadał mi też brzuch, bo cały czas mam wzdęty i profilaktycznie skierował mnie na usg. Mówi, że mam ciut powiększony woreczek.

I byłam również u mojej gin do której chodzę od 6 lat. I teraz Wy mi poradźcie. Poszłam do niej bo po 6 latach odstawiłam tabletki, za pół roku ślub i będziemy się starać o dziecko. Ona mi powiedziała, że teraz nie ma co robić badań, dopiero po ślubie jak już będziemy się starać. No i teraz nie wiem. Czy ona ma rację? że nie ma co teraz robić żadnych badań, czy powinnam zmienić lekarza. Na pewno ma rację, że trzeba poczekać jak się organizm unormuje. Doradźcie dziewczyny
obecnie antykoncepcja jest na tyle lekka ze od razu po odtawieniu mozna sie starac o dzidziusia. Nie trzeba robic przerwy. Powinna ci od razu zlecic badania. Ale pewnie jak jej powiedzilas ze bedziesz sie starac dopiero za pol roku, to stwierdzila, ze bez sensu robic teraz a za pol roku je powtarzac.


Mi sie dla chlopca podoba imie Mateusz i Mikolaj. Dla dzieczynki nie wiem...chyba Weronika. Jakos kobiece imiona mniej mi sie podobaja.... Zawsze tez podobal mi sie Filip, ale teraz jej zatrzesienie ich, kazdy tak nazywa chlopca.

Edytowane przez waniliaania2009
Czas edycji: 2010-02-26 o 14:36
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 14:56   #954
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Agusia mnie też 1 się podoba i jeszcze ta z ciemnymi włosami z perełkami i storczykiem. Tę 2 też mam u siebie zapisaną. A koki też mi się ostatnio coraz bardziej podobają tylko w innym stylu niż te co wkleiłaś
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 15:00   #955
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Agusia ja myślę, że do Twojej buzi będzie pasować fryzurka nr 1
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 15:18   #956
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

no,Elsi ma rację, nawet jakoś ta modelka mi tak Ciebie przypomina
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 16:18   #957
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Agusia ogladałam wczoraj te same fryzurki I mam je na dysku, bo sama chce miec cos podobnego. ALe chyba do takiej fryzurki to welon na niej bedzie nie?

Wstawiam fotki Salazary i tez link
http://www.vivienvigo.com/galeria.htm kolekcja pierwsza, model Salazara.

Ta góra w tej sukni tez mi sie podoba.

Edytowane przez justys1358
Czas edycji: 2010-02-26 o 16:30
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 16:41   #958
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Też ładna. Mierzyłaś?
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 16:43   #959
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Mierzyłam. I tez mi siedzi w głowie, tak samo jak India i Allioson
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 17:22   #960
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

To może weź kogoś ze sobą i niech ci doradzi (znajomą, siostrę, mamę, kuzynkę - albo nawet którąś dziewczynę z forum).
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.