Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax? - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-16, 11:53   #781
baska 95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 34
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Hej
Na forum jestem od niedawna i od jakiegos czasu planuje zakup waxa Tylko nie wiem który wybrać;( włosów nie mam zniszczonych (nie susze(chyba ze grzywke ale to okazyjnie) ani nie prostuje i nie farbuje) ale końcuwki mam lekko napuszyne ostatnio przyciemniałam je pokrzywą i olejkiem rycynowym i efekty całkiem całkiem ale chciałabym aby troche szybciej rosły. Mam włosy troche za ucho a zawsze chciałam mieć co najmniej do ramion;( podobno ten zagraniczny wax niszczy włosy ale i przyśpiesza ich porost a natomiast polski nie niszczy ale czy przyspiesza ich porost?
__________________
http://martaskorupko.blogspot.com/

Gorąco zapraszam na tego bloga modowego <3
baska 95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 15:15   #782
Black Vinyl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 100
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Wax L'Biotica to ogolnie bardzo dobra odzywka. Jezeli chodzi o to czy sprawdza sie w roli przyspieszacza porostu wlosow, no coz... w moim przypadku efektow nie bylo. Mysle jednak, ze to kwestia indywidualna i mozesz go wyprobowac. Jezeli chodzi o ten zagraniczny, to on podobno naprawde dobrze sprawdza sie jako przyspieszacz, ale zawiera silikony, wiec jesli chcesz ich unikac to raczej odradzam.

Edytowane przez Black Vinyl
Czas edycji: 2010-03-17 o 15:16
Black Vinyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 11:47   #783
baska 95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 34
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez Black Vinyl Pokaż wiadomość
Wax L'Biotica to ogolnie bardzo dobra odzywka. Jezeli chodzi o to czy sprawdza sie w roli przyspieszacza porostu wlosow, no coz... w moim przypadku efektow nie bylo. Mysle jednak, ze to kwestia indywidualna i mozesz go wyprobowac. Jezeli chodzi o ten zagraniczny, to on podobno naprawde dobrze sprawdza sie jako przyspieszacz, ale zawiera silikony, wiec jesli chcesz ich unikac to raczej odradzam.
A te silikony to niszczą włosy tak? Wiem ze to moze głópie pytanie ale nigdy nie użwywałam rzeczy które by je zawierały
__________________
http://martaskorupko.blogspot.com/

Gorąco zapraszam na tego bloga modowego <3
baska 95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 12:16   #784
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez Black Vinyl Pokaż wiadomość
Wax L'Biotica to ogolnie bardzo dobra odzywka. Jezeli chodzi o to czy sprawdza sie w roli przyspieszacza porostu wlosow, no coz... w moim przypadku efektow nie bylo. Mysle jednak, ze to kwestia indywidualna i mozesz go wyprobowac. Jezeli chodzi o ten zagraniczny, to on podobno naprawde dobrze sprawdza sie jako przyspieszacz, ale zawiera silikony, wiec jesli chcesz ich unikac to raczej odradzam.
Cytat:
Napisane przez baska 95 Pokaż wiadomość
A te silikony to niszczą włosy tak? Wiem ze to moze głópie pytanie ale nigdy nie użwywałam rzeczy które by je zawierały
Zagraniczny Wax nie zawiera silikonów tylko SLS, który jest detergentem. Co do silikonów- pewnie nieświadomie stosowałaś (czy tam stosujesz) kosmetyki, które je zawierają. Jeśli chcesz wiedzieć, co to za substancje i czy są szkodliwe- na ich temat istnieje cały wątek. Ale od razu powiem, że nie, silikony nie niszczą włosów.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 15:12   #785
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez blond_i Pokaż wiadomość
Cześć wizażystki, też jestem wielbicielką waxa, choć dopiero początkującą. Właśnie skończyłam opakowanie tego do włosów przetłuszczających, dobry jest, włosy błyszczące, nawilżone, lekkie, miękkie ale jednak czegoś mi brakowało. Teraz planuje zakup następnej z serii. Widziałam, że w pewnym momencie rozgorzała dyskusja który lepszy: czy latte czy do suchych i zniszczonych (mnie też bardzo to interesowało, gdyż nad tymi dwoma się zastanawiałam). Więc postanowiłam trochę poszperać i oto co znalazłam w wizażu na biochemii:
- a`propo latte: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1967, wyciągnę to co najistotniejsze: "...wygląda na ulepszoną wersję waxu do włosów suchych i zniszczonych, wzbogaconą o proteiny mleka i laktozę, które w założeniu mają oddziaływać regenerująco..."
- wax do włosów suchych i zniszczonych: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1503

Wiadomo wszytko zależy od włosków ale chyba na początek skusze się na latte a później dla odmiany dla suchych i zniszczonych, zobaczymy

P.S. Tu proszę linki na biochemię o nazwie "Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic":
1) https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250024
2) https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...moc+natury+wax
A jak u Ciebie z silikonami?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 16:34   #786
blond_i
Raczkowanie
 
Avatar blond_i
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 218
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Zależy z jakim kontekście, jeśli chodzi o wax to ma podobno jakieś dwa bardzo słabe silikony, nie zauważyłam żeby włosy były po niej wygładzone- choć żałuje bo odkąd przestałam stosować prostownice łaknę i pragnę wszystkiego co wygładza włosy pielęgnując je przy okazji. Po waxie włosy są raczej miękkie, delikatne, nie prostuje a tak jakby podkreśla naturalne układanie się włosów
blond_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 20:35   #787
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez blond_i Pokaż wiadomość
Zależy z jakim kontekście, jeśli chodzi o wax to ma podobno jakieś dwa bardzo słabe silikony, nie zauważyłam żeby włosy były po niej wygładzone- choć żałuje bo odkąd przestałam stosować prostownice łaknę i pragnę wszystkiego co wygładza włosy pielęgnując je przy okazji. Po waxie włosy są raczej miękkie, delikatne, nie prostuje a tak jakby podkreśla naturalne układanie się włosów
Wax L'biotici ma jeden silikon- amodimethicone, ten w Latte. Jeśli podobają Ci się włosy po silikonie, to jak najbardziej Latte
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 07:43   #788
blond_i
Raczkowanie
 
Avatar blond_i
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 218
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Dziękuje ci, bardzo przydatna informacja Mam pytanie wizażystki, po zagranicznym waxie dziewczyny mówiły że włosy im szybciej rosną, po tym polskim nie zauważyłam nic takiego, choć stosowałam wg zaleceń. Podobno składy mają podobne tylko zagraniczny ma SLS. I tu mi się coś nie zgadza, skoro podobne składy to czemu nie działają podobnie? Szkoda mi męczyć włosy tym zagranicznym z SLS ale marzy mi się długa czupryna. Myślicie, że warto zaryzykować? W końcu to też odżywka
blond_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 10:00   #789
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Zawsze można nakładać zagraniczny na skórę głowy, na porost, a polski na długość włosów (ja tak kiedyś robiłam). Ale, szczerze mówiąc, nie zauważyłam szybszego porostu po zagranicznym Waxie (a stosowałam go prawie 2 lata). Otstanio zaczęły mi się nawet łamać po nim włosy u nasady Tak więc bez większego żalu się z nim żegnam.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 14:05   #790
baska 95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 34
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez blond_i Pokaż wiadomość
Dziękuje ci, bardzo przydatna informacja Mam pytanie wizażystki, po zagranicznym waxie dziewczyny mówiły że włosy im szybciej rosną, po tym polskim nie zauważyłam nic takiego, choć stosowałam wg zaleceń. Podobno składy mają podobne tylko zagraniczny ma SLS. I tu mi się coś nie zgadza, skoro podobne składy to czemu nie działają podobnie? Szkoda mi męczyć włosy tym zagranicznym z SLS ale marzy mi się długa czupryna. Myślicie, że warto zaryzykować? W końcu to też odżywka

Mi zaczeły szybciej rosnać po olejku rycynowym (ale niestety nie dużo szybciej)

Też myślałam nad tym zagranicznym ale skoro niszczy włosy no to chyba jednak zrezygnuje bo polskiego nie potrzebuje do włosów zniszczonych bo takich nie mam tylko strasznie są krótkie
__________________
http://martaskorupko.blogspot.com/

Gorąco zapraszam na tego bloga modowego <3
baska 95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 21:36   #791
MarieClaire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Witam Dziewczyny! Jaki WAX należy stosowac na wzmocnienie włosów( bo mi się łamią nawet 4cm od końców) oraz na szybszy porost włosów ?
MarieClaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 15:07   #792
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

czytam wątek i nie wiem... kurcze który wax wybrać!!! czy ten zagraniczny??? czy polski??? stosuje zagraniczny 3 miesiące i urosły mi małe beaby wloski niektóre mają ponad 3 cm!!! wiec sie zastanawiam... czy zmienić czy zostać przy tym samym
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 17:02   #793
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez MarieClaire Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny! Jaki WAX należy stosowac na wzmocnienie włosów( bo mi się łamią nawet 4cm od końców) oraz na szybszy porost włosów ?
Wybierz sobie, masz opis Waxów -> Wax w pigułce

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
czytam wątek i nie wiem... kurcze który wax wybrać!!! czy ten zagraniczny??? czy polski??? stosuje zagraniczny 3 miesiące i urosły mi małe beaby wloski niektóre mają ponad 3 cm!!! wiec sie zastanawiam... czy zmienić czy zostać przy tym samym
To skończ ten i możesz spróbować z L'Biotici, a później mieć porównanie
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 14:26   #794
vaurienne
Rozeznanie
 
Avatar vaurienne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Moulin Rouge
Wiadomości: 649
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Kotka - według mnie zależy czego oczekujesz. Na porost, baby-hair i te sprawy to zagraniczny , ale jeśli chcesz zregenerować włosięta na długości to L'Biotica jest o niebo lepsza
__________________
a wszystko to było czystą perwersją.


the devil inside me is awake
vaurienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 14:24   #795
emmi578
Raczkowanie
 
Avatar emmi578
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice lublina
Wiadomości: 360
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

moim zdaniem ten polski jest lepszy od tego zagranicznego. Ładne po nim włosy są i ogólnie przyspiesza może troszkę porost? chyba ze to zasługa masowania głowy przy nakładaniu odżywek różnych ;p a tak odchodząc od tematu to czy ktoś wie gdzie można kupić takie czepki żeby nie chodzić z maseczką pod reklamówką tylko kulturalnie pod czepkiem ;p ?
emmi578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 16:52   #796
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

W drogeriach (np w Naturze albo w Schleckerze) widziałam takie czepki pod prysznic - nie mam pojęcia czy są trwałe czy jednorazowe, ale jeśli takie trochę trwalsze to do maseczek mogłyby być. Albo czepki do pasemek - są dosyć grube i nie mają od nowości poprzebijanych dziurek
Ja tam łażę w foliówkach tylko coraz mniej marketów je daje - ostatnio przy okazji zakupów w Piotrze i Pawle zakosiłam kilka(naście) nadprogramowych foliówek - trzeba było zobaczyć minę mojego TŻ'a - jak się ciężko śmiał

A żeby nie odbiegać od tematu - dla mnie lepszy jest polski
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 17:45   #797
emmi578
Raczkowanie
 
Avatar emmi578
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice lublina
Wiadomości: 360
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

thnx jutro po południu sobie skoczę do natury i oblukam połki możę coś akurat znajde bo jak nie to w czym ja będe włosy z WAXem oczywiście ;p trzymać? foliówki ostatnio zaczeły mnie strasznie wkurzac;p bo mam jakieś tylko małe takie i nie mogę ich zawiązac;p


emmi578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 17:53   #798
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Ja mam takie normalne marketowe z uszami
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 18:24   #799
emmi578
Raczkowanie
 
Avatar emmi578
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice lublina
Wiadomości: 360
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

OoO z uszami są good
emmi578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 11:40   #800
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Witam, właśnie kupiłam sobie dzisiaj Wax L'Biotica, tyle się naczytałam o tej maseczce i mam nadzieję że podziała dobrze na moje włosy, które są bardzo słabe po odchudzaniu, wypadają, są cienkie i suche. mam nadzięję że pochwalę się niedługo efektami
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 13:08   #801
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

w koncu moge nosic rozpuszczone wlosy! stan moich wlosow bardzo sie poprawil, zawsze jak wychodzilam rano z rozpuszczonymi to wieczorem mialam przyklapniete i strasznie pokoltunione wlosy, czasami moglam je przez 30min ukladac w lazience a jak wyszlam na dwor znowu kazdy lecial w inna strone a teraz.. blyszczace i mieciutkie przez caly dzien

mysle, ze to bardziej zasluga tej odzywki w mgielce, bo uzywam jej po kazdym myciu wlosow, na maseczke czasami nie mam czasu i checi wiec bywa tak ze w nie uzywam jej nawet przez tydzien
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 10:12   #802
Sigfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 348
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Witajcie. Używałam WAXa i zagranicznego i "'biotici. Refleksje mam następujące:

Rzeczywiście zagraniczny WAX przyśpiesza porost i to mocno. Niestety jednak wysusza potwornie i powoduje łamanie. Bilans jest taki, że włosy rosną szybciej, ale są suche i łamliwe. Zaznaczę, że mam suche, kręcone, wrażliwe włosy, ze skłonnością do łamania i dla osób z podobnymi włosami ten zagraniczny WAX nie jest dobry. Używałam Henna Treatment Wax i Eco Wax. Z tych dwóch kosmetyków zdecydowanie mniej niszczacy jest Henna Treatment Wax. Eco Wax nie zawita u mnie już raczej nigdy.

Po L'biotice stan włosów się poprawia - są gładkie, miękkie, wyglądają zdrowiej, ale nie zauważyłam szybszego rośnięcia po L'biotice.

Nie wiem po którym z tych kosmetyków (używałam najpierw L'biotici, potem zagranicznego WAXu, teraz znowu L'biotici od niedawna), ale po jednym z nich wyrosło mi dużo nowych włosków, które co prawda teraz sterczą jak opętane, ale za kilka miesięcy na pewno mocno zagęszczą mi czuprynę.

Podsumowując powiem tak - ubolewam, że zagraniczny WAX zawiera detergenty, bo naprawdę przyśpiesza porost, ale jest zabójczy dla delikatnych włosów. Jak ktoś ma grube, mocne włosy, to być może jest to adekwatna odżywka.
__________________
SB od 30.06.09
Było : 57 kg
Jest: 51 kg (a było 47kg )
Będzie: 47 kg
(mam 158 cm wzrostu)

Edytowane przez Sigfa
Czas edycji: 2010-04-17 o 10:14
Sigfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 10:41   #803
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

ja po polskim waxie tez mam duzo nowych, sterczacych wloskow ale pocieszam sie ze za jakis rok beda mi sie juz lepiej ukladac z reszta wlosow
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 11:06   #804
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

użyłam raz polskiego WAXa i jestem zadowolona ze stanu moich włosow, dzisiaj znowu nakładam maseczkę. Nawet mi już tak mocno nie wypadaja włosy
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 11:47   #805
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Ja uzywam polskiego Waxa i nie zauwazylam szybszego wzrostu wlosow... I chetnie bym kupila zagraniczny tylko nie wiem gdzie go znalezc, w aptece? Bo jak na razie w aptekach byly same polskie... A co do tego niszczenia wlosow przez zagraniczny-uzywalabym go tylko na skore glowy jak juz ktos wczesniej napisal a na dlugos polskiego bo w sumie zalezy mi tylko na wzroscie
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 14:26   #806
emmi578
Raczkowanie
 
Avatar emmi578
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice lublina
Wiadomości: 360
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Ja podczas chodzenia po aptekach jakiś czas temu w jednej widziałam zagraniczny wax, no ale kupiłam polski bo się bałam że po zagranicznym to mi się strasznie popsują włosy, a i tak jakichś super wytrzymałych nie mam tylko raczej delikatne i łamliwe(kręcone). No w każdym razie Agaciok szukaj w aptekach, bo w niektórych są. Ja niedługo jak wybiorę się na zakupy do lublina(właśnie tam w jednej aptece widziałam) to kupię ten zagraniczny jednak, i będę robiła tak jak tu niektóre mówią czyli na długość polski a na skórę głowy zagraniczny.
emmi578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 18:58   #807
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

dokladnie, w aptekach u mnie natomiast polski wax widze tylko w super-pharm a w aptekach na moim osiedlu same zagraniczne sa
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 21:10   #808
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

bede szukac na pewno
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 20:11   #809
Mika Shark
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Witam,

Bardzo miło mi poinformować, że z dniem dzisiejszym firma L'Biotica wprowadziła do sprzedaży nowy Wax do włosów ciemnych - całą serię oraz dwa dodatkowe preparaty serum do paznokci oraz serum do końcówek włosów.
Jestem Menadżerem z terenu Wielkopolski i chętnię podpowiem gdzie nasze preparaty są dostepne w ciągłej sprzedaż
Pozdrawiam
Monika
Mika Shark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 20:19   #810
emmi578
Raczkowanie
 
Avatar emmi578
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice lublina
Wiadomości: 360
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

hmmm... jakie ma działanie??
__________________
jest dobrze, włoski ciągle rosnął
czekam cierpliwie na loki do pasa - ale poczekam jeszcze kilka lat
Zaczynam ćwiczyć, bo niedługo się w drzwiach nie będę mieścić

Edytowane przez emmi578
Czas edycji: 2010-05-06 o 21:55
emmi578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-04 14:48:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.