Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-20, 16:04   #1441
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
No własnie tego cały czas używam.
Przepraszam, widocznie przeoczyłam
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 18:22   #1442
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

ja kupiłam sobie wczoraj szampon vivhy dercos czerwony, a przedwczoraj taki specyfik apteczny "Boniderm"-Pomada ojca Grzegorza . napisze co pisze na butelce "Przeznaczony do mycia skóry w trądziku pospolitym, wyprysku alergicznym i8 niealergicznym, łojotokowym zapaleniu skóry, łupieżu łojotokowym, pęcherzycy łojotokowej, łuszczycy i rybiej łusce. Polecany dla osób z przetłuszczającą się skórą. " Ten preparat nie zawiera sls ani niczego podobnego, wcale się nie pieni, ma postać glutów z białymi kropkami w środku, okropnie śmierdzi. Trzeba tym massować głowe 3 minuty.

Bonidermu użyłam 2 razy, a vivhy raz. Narazie nie napisze co sądze o vichy bo nie chcę zapeszać, ale teen boniderm jest super jeśli swędzi was głowa i włosy przetłuszczaja się po 3 godz od umycia.
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 18:30   #1443
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez daisydee Pokaż wiadomość
ja kupiłam sobie wczoraj szampon vivhy dercos czerwony, a przedwczoraj taki specyfik apteczny "Boniderm"-Pomada ojca Grzegorza . napisze co pisze na butelce "Przeznaczony do mycia skóry w trądziku pospolitym, wyprysku alergicznym i8 niealergicznym, łojotokowym zapaleniu skóry, łupieżu łojotokowym, pęcherzycy łojotokowej, łuszczycy i rybiej łusce. Polecany dla osób z przetłuszczającą się skórą. " Ten preparat nie zawiera sls ani niczego podobnego, wcale się nie pieni, ma postać glutów z białymi kropkami w środku, okropnie śmierdzi. Trzeba tym massować głowe 3 minuty.

Bonidermu użyłam 2 razy, a vivhy raz. Narazie nie napisze co sądze o vichy bo nie chcę zapeszać, ale teen boniderm jest super jeśli swędzi was głowa i włosy przetłuszczaja się po 3 godz od umycia.
Mam nadzieję, że vichy pomoże Tobie, tak samo jak pomógł mi .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 18:49   #1444
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Nie każdy szampon nawilżający lub odżywczy hamuje wypadanie włosów. Do tego problemu są przeznaczone specjalne szampony- które zmniejszaja wypadanie włosów.
A można spytać JAK on to robi? Sorry, ale mój analityczny umysł tego nie przyjmuje. Jak szampon może z zewnątrz zmniejszyć wypadanie włosów? Rozumiem - odżywić, nawilżyć i przez to zapobiec wypadaniu, ale tak po prostu wpłynąć na wypadanie? Jak?
Poważnie pytam.
Czy to aby nie działa tak samo jak wapń w paście do zębów? Czyli wcale?

A tak w ogóle to witam krajankę.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 19:44   #1445
made_1987
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Hmmm.... jak was czytam to mI się płakac chce sama miałam kiedyś sliczne geste kęcone włosy ale podąrzając za m ode zaczełam je prostować wszyscy mnie chwalili ze wygladam rewelecyjnie teraz wiem ze to b yla głupota dlatego ostrzegam zadnych prostownic... po prostu żadnych ani ceramicznych ani porcelanowych ani szklanych.., to są mordercy włosów!! I co z tego mi przyszło straciła połwę włosow musiałam je ś c i a ć teraz mam kotkie wy gladam jak chłopczyca ... i nic nie pomaga zaden merz Specjal żaden H pantonen już straciłam nadzieje ... dermatolog mi też nie pomógł.. poł roku się z n im użerałam.. hormony mam niby oka włosy tracę już nie wiem co robić nie farbuję ich nie prostuje nie suszę wcieram wszystko co się da a ich jest coraz mniej... pomocy ((
made_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 20:15   #1446
"N@sty"
Raczkowanie
 
Avatar "N@sty"
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 94
Thumbs up Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja wczoraj pierwszy raz uzylam odzywki WAX !!! Moja ocena : rewelka !!!
Wlosy mam sztywniejsze i jakos tak zgrubialy (bo zawsze mam je takie jak fruwajace pierze a teraz nabraly mocy ) . A jesli chodzi o farbowanie... Ja od nie pamietam kiedy farbuje wlosy na kolor ciemny braz - farba z garniera. Uwielbiam ten kolor i czuje sie z nim fantastycznie ale wczoraj podjelam decyzje, a mianowicie : nigdy wiecej zadnych chemicznych paskudstw na wlosy nie poloze !!! Przechodze na naturalne farby z henny. Jesli nie wiecie co to to juz pisze : sa ta ziola z barwnikami stosowane od wieków przez hinduski, wygladaja jak zmielona kawa i sa niesamowicie odzywcze. Wlosy po nich staja sie grubsze i w ogóle wszystko sie robi super !!!! Farby te maja piekny polysk nie zawieraja zadnej chemii a cena to okolo 6zl !!! polecam ja juz kiedys uzywalam i zaluje ze przestalam. W tej chwili podobno mozna znalezc wszystkie kolory od blondów po czern. Ja uzywalam Henna Powder z firmy BASMA .
"N@sty" jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 20:30   #1447
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dziewczynki mam pytanie jakich preparatów uzywacie przy suszeniu wlosów?ktore wedlug was naprawde dzialaja?
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-20, 20:59   #1448
schmetterling
Raczkowanie
 
Avatar schmetterling
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Niemcy NRW
Wiadomości: 424
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie łysiejące kobitki. Jak fajnie, że nie jestem sama.
Żartuję oczywiście.

Mnie się włosy sypały zawsze, ale od niedawna to już garściami mi wychodzą. Jak myję głowę (co dwa dni) to zatykam kudłami odpływ.
Niestety włosy mam suche, dość matowe i kręcone, więc muszę uważać na to co na nie kładę. Kiedyś wydawało mi się, że na kręcone to można rzucić wszystko, ale fryzjerka wyprowadziła mnie z błędu, tłukąc mi do łba, że włos kręcony jest słabszy i delikatniejszy niż prosty.
Taka byłam w szoku, że pytałam gdzie się da i faktycznie, zawodowcy to potwierdzają.

No więc mam normalną skórę głowy ze skłonnością do przetłuszczania, suche włosy ze skłonnością do sianowacenia. Po prostu super.

Jak do tej pory najlepiej działa nafta kosmetyczna + żółtko jajka + ewentualnie olejek rycynowy. Po miesiącu takich zabiegów (co 2-3 mycia) widać różnicę w wyglądzie włosów, ale wypadają nadal.

Myślę sobie, że to dlatego, że je farbuję. Kiedyś robiłam to sporadycznie, w tym roku farbowałam już 3 razy i to chyba to.

Postanowiłam coś podziałać i rzuciłam się na odżywkę Crema Midollo & Placenta, chyba firmy Kallos. Recenzje są na 5.
Następny zakup to będzie szampon Matrixa do włosów kręconych - tylko się zastanawiam czy ogórek nie wysusza.
Zastanawiam się też nad serią Radical. Jest do włosów zniszczonych, więc chyba będzie git.

Jak myślicie?

No i jeszcze jedna sprawa - czym takie kudły farbować? Słyszałam o podobno profesjonalnej i dobrej farbie hiszpańskiej firmy Alcantara, ale nie ma jej w KWC, więc nie wiem co to warte.
hi,ja mam takie same wlosy,skora sie przetluszcza,a wlosy kudlacieja,jak ich bylo duzo,przed tym zalosnym wypadaniem,to z przetluszczaniem nie mialam problemu.
Ja tez jestem pod opieka juz 3 dermatologa,czesc badan za soba,ale wszystko to na nic. A apropo farbowania,to ja nie uzywam farb,tylko szampony koloryzujace,jak mam ta mozliwosc i jestem w Polsce,to odwiedzam salon Kadusa,tam z tej firmy maja bardzo delikatne srodki farbujace. Staram sie to nie za czesto robic,a niestety z tego stresu,wypowiedz Pani Doktor"-to zaczely sie pojawiac siwe wlosy,a wiekowa nie jestem przeciez! ,no i czasami musze to szkaradztwo zakrywac
Pzr
schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 21:38   #1449
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że vichy pomoże Tobie, tak samo jak pomógł mi .
napisz mi po jak długim stosowaniu vichy Ci pomógł:
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 21:38   #1450
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że vichy pomoże Tobie, tak samo jak pomógł mi .
napisz mi po jak długim stosowaniu vichy Ci pomógł
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 22:21   #1451
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez daisydee Pokaż wiadomość
napisz mi po jak długim stosowaniu vichy Ci pomógł
Po zużyciu jednego opakowania - trwało to jakiś miesiąc, max 1,5 m-ca.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-20, 22:24   #1452
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez daisydee Pokaż wiadomość
napisz mi po jak długim stosowaniu vichy Ci pomógł
Po zużyciu jednego opakowania - trwało to jakiś miesiąc, max 1,5 m-ca.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 22:42   #1453
ila20
Przyczajenie
 
Avatar ila20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 13
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

no wlaśnie a jeśli wine za wypadanie ponosi prostownica? w sumie to zaczely mi wypadać krótko po tym jak zaczęłam jej używać....ile z Was, którym wypadaja włoski u żywa prostownicy, tylko jak ja bym wygladała bez prostowania.....
ila20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 06:30   #1454
bejbik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Chicago :|
Wiadomości: 16
GG do bejbik
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

ja tez poltora miesiaca temu sie pzreprowadzilam..nie sadze aby na moje wlosy wplyw miala woda..choc sa wrazliwe ta dzielnie zniosly od 2 meisiecy lykam wyciag ze skrzypu..do tego stosuje szampony pantene pro-v ..jem tez duzo avokado ..a od 2 tygodni drozdze ..nie wiem czy one maja jakis kolwiek zwiazke z moimi wlosami..ale zaczely rosnac nowe ! ;d nie susze ich nie prostuje ..farbowalam 2 meisiace temu i narazie nie planuje..moge poleci szampony pantene pro-v lub dove regenerujacy lub do wlosow codziennie dreczonyc (taki blekitny)kazdy wlos postawia na nogi
bejbik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 08:21   #1455
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

kropka75!!

Spróbuj trochę zmodyfikowac swoją odżywkę do wlosów. Nie stosuj nafty ale bazą niech będzie olej rycynowy. Do tego możesz dodac olej kokosowy (trzeba podgrzać aby się stopil, do kupienia w sklepie ze zdrową żywnością), może też być żółtko, drożdże i co tylko chcesz jeszcze np lecytyna. Nanieś na skórę głowy i na włosy. Na to worek foliowy i ręcznik. Optymalna sytuacja to iść z tym spać. ja wytrzymuję tylko godzinę bo jest mi w tym za cieplo. Głowę należy po tym zabiegu normalnie umyc. Początkowo rób to dwa razy w tygodniu, potem wystarczy raz. Początkowo włosy trochę bardziej wypadają ale po dwóch tygodniach widać pierwsze pozytywne efekty. Włosy do kolejnego mycia (pierwszego po zastosowaniu odżywki) troszkę bardziej się przetłuszczają ale dotyczy to tylko tego pierwszego okresu. Potem już jest normalnie.
margop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 09:15   #1456
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
kropka75!!

Spróbuj trochę zmodyfikowac swoją odżywkę do wlosów. Nie stosuj nafty ale bazą niech będzie olej rycynowy. Do tego możesz dodac olej kokosowy (trzeba podgrzać aby się stopil, do kupienia w sklepie ze zdrową żywnością), może też być żółtko, drożdże i co tylko chcesz jeszcze np lecytyna. Nanieś na skórę głowy i na włosy. Na to worek foliowy i ręcznik. Optymalna sytuacja to iść z tym spać. ja wytrzymuję tylko godzinę bo jest mi w tym za cieplo. Głowę należy po tym zabiegu normalnie umyc. Początkowo rób to dwa razy w tygodniu, potem wystarczy raz. Początkowo włosy trochę bardziej wypadają ale po dwóch tygodniach widać pierwsze pozytywne efekty. Włosy do kolejnego mycia (pierwszego po zastosowaniu odżywki) troszkę bardziej się przetłuszczają ale dotyczy to tylko tego pierwszego okresu. Potem już jest normalnie.
Olej kokosowy, mówisz? To zwykły olej jadalny, jak sądzę? Poszukam.
Szkoda, że nie sojowy, bo taki mam.
Ja nie robię na bazie rycyny, bo mam tych kudłów trochę, a to się ciężko rozprowadza, a nafta jest lekka i łatwa do rozniesienia na włosach. Olejku rycynowego to bym musiała kilka buteleczek wylać na raz.
Worek i ręcznik zakładam zawsze, ale spać w tym nie jestem w stanie.

Powiem szczerze, że nie robię tego dwa razy w tygodniu, po 1 nie mam czasu, po 2 boję się przetłuścić skórę głowy. O przetłuszczanie włosów to się nie boję, bo im dłuższy czas mija od umycia, tym większe mam siano.

A na jakie włosy to kłaść, na suche czy wilgotne? Bo ja kładę na wilgotne, inaczej wyrywam całe kępy przy tym smarowaniu, zwłaszcza jak jest rycynus i żółtko.

A drożdże jakie, takie zwykłe w kostce, kuchenne?
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 10:34   #1457
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez ila20 Pokaż wiadomość
no wlaśnie a jeśli wine za wypadanie ponosi prostownica? w sumie to zaczely mi wypadać krótko po tym jak zaczęłam jej używać....ile z Was, którym wypadaja włoski u żywa prostownicy, tylko jak ja bym wygladała bez prostowania.....
Używałam, teraz od 2 miesięcy w zasadzie nie prostuję. Ale nie wydaje mi się, żeby od prostownicy zaczęły wypadać - przynajmniej w moim wypadku. Na początku używałam taniej zwykłej prostownicy i żadnych środków ochronnych, to tylko popaliłam sobie włosy. Później kupiłam sobie prostownicę profesjonalną i zaczęłam stosować środki ochronne, dobrze odżywiać włosy i prostowanie im raczej nie szkodziło. Czasem tylko na czubku głowy sterczały takie małe połamańce .
Ila20 - jaką masz prostownicę? Czy stosujesz jakieś środki ochronne przed ciepłem? Bo to na pewno ma znaczenie...
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 10:41   #1458
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

A jednak radzę zrezygnować z nafty na rzecz rycynowego. Rzeczywiście gęsty ale jak dodasz do tego kokosowy i to podgrzejesz w celu rozpuszczenia to powinno być ok. Możesz dodać kapsułkę lecytyny, tzn rozetnij ją i wycisnij. Możesz zrezygnować z żółtka i drożdży (tak, te w kostce ze spożywczego sklepu). Uważam to zestawienie: olej rycynowy i kokosowy za rewelacyjny do włosów. Kokos ma do nich duże powinowactwo a rycyna nie od dziś wiadomo, że świetnie działa na cebulki włosowe.
margop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 15:21   #1459
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez ila20 Pokaż wiadomość
no wlaśnie a jeśli wine za wypadanie ponosi prostownica? w sumie to zaczely mi wypadać krótko po tym jak zaczęłam jej używać....ile z Was, którym wypadaja włoski u żywa prostownicy, tylko jak ja bym wygladała bez prostowania.....
no ja uzywam prostownicy i mam problem z łysieniem(
No ale nie wyobrazam sobie ajkbym nie maila ich prostowac-bo mam takie nijakie te wlosy-ni to falowane ni to proste .O wiem! Siano na glowie mam a nie wlosy!((((((
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-21, 18:22   #1460
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

czesc dziewczyny.
szampony dzieciece sa nie dla mnie , nie dosc ze glowa swedzi to po umyciu koltun mialam i nawyrywalam wlosow, a kilka godzin minelo i juz wlosy przetluszczone o dziwo takie zjawisko u mnie/
bylam tu w aptece, kupilam vichy zielony od tlustego lupiezu;bo skoro lekarz stwierdzila lojotok to mam tlusty/zobaczymy,mam miesiac stosowac.
Dosc mam juz
Pytanie do DaisyDee, jakby mi vichy nie pomogl ; gdybym wyslala ci pieniazki, kupilabys mi ten szampon co tak chwalilas i przeslala mi ? mam dosc tej skwaruwy na glowie dziewczyny oszalec mozna

pozdrawiam was
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 18:26   #1461
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez julka:) Pokaż wiadomość
no ja uzywam prostownicy i mam problem z łysieniem(
No ale nie wyobrazam sobie ajkbym nie maila ich prostowac-bo mam takie nijakie te wlosy-ni to falowane ni to proste .O wiem! Siano na glowie mam a nie wlosy!((((((

To dokładnie tak samo jak ja . . .
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 19:09   #1462
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
A jednak radzę zrezygnować z nafty na rzecz rycynowego. Rzeczywiście gęsty ale jak dodasz do tego kokosowy i to podgrzejesz w celu rozpuszczenia to powinno być ok. Możesz dodać kapsułkę lecytyny, tzn rozetnij ją i wycisnij. Możesz zrezygnować z żółtka i drożdży (tak, te w kostce ze spożywczego sklepu). Uważam to zestawienie: olej rycynowy i kokosowy za rewelacyjny do włosów. Kokos ma do nich duże powinowactwo a rycyna nie od dziś wiadomo, że świetnie działa na cebulki włosowe.
Tak, wiem, rycyna jest boska. Ratowała mi życie w czasach, gdzie w sklepach były tylko szampony typu trzy zioła albo pokrzywa.
Bez olejku rycynowego byłabym dziś łysa.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 20:37   #1463
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Karmen_1984 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny.
szampony dzieciece sa nie dla mnie , nie dosc ze glowa swedzi to po umyciu koltun mialam i nawyrywalam wlosow, a kilka godzin minelo i juz wlosy przetluszczone o dziwo takie zjawisko u mnie/
bylam tu w aptece, kupilam vichy zielony od tlustego lupiezu;bo skoro lekarz stwierdzila lojotok to mam tlusty/zobaczymy,mam miesiac stosowac.
Dosc mam juz
Pytanie do DaisyDee, jakby mi vichy nie pomogl ; gdybym wyslala ci pieniazki, kupilabys mi ten szampon co tak chwalilas i przeslala mi ? mam dosc tej skwaruwy na glowie dziewczyny oszalec mozna

pozdrawiam was
Karmen nie ma sprawy, w razie czego wyślę go nawet do Brukseli, byleby Ci się polepszyło.
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 20:51   #1464
ila20
Przyczajenie
 
Avatar ila20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 13
Post Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

mam profsjonalną prostownice philipsa więc raczej nie powinna czynić większych szkód a co co środków ochronnych to ich nigdy nie używałam a może warto...
ps dzięki za odpowiedz pozdrawiam
ila20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 20:54   #1465
ila20
Przyczajenie
 
Avatar ila20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 13
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

mam profsjonalną prostownice philipsa więc raczej nie powinna czynić większych szkód a co co środków ochronnych to ich nigdy nie używałam a może warto...
ps dzięki za odpowiedz pozdrawiam[/quote]
ila20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 23:24   #1466
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Troszke bardziej na temat zauwazyłam ze ostatnio mniej wypadaja mi włosy! serio i nie wiem czemu? może zdrowe odzywianie? odzywki czesto i maski (Waks i maska z YR) no i jem czesto słonecznik nrmalnie jestem nimi zachwycona... a dziś zakreciłam je dodatkowo na wałki na rzep i sie zrobiły puszste - normalnie jak pamela

jestem nimi zachwycona i sie musiałam pochwalić
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 07:47   #1467
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez ila20 Pokaż wiadomość
mam profsjonalną prostownice philipsa więc raczej nie powinna czynić większych szkód a co co środków ochronnych to ich nigdy nie używałam a może warto...
ps dzięki za odpowiedz pozdrawiam
Na pewno warto. Dobrze, że prostownica jest profesjonalna, zawsze to mniejsza szkodliwość włosa. Ale środki ochronne na pewno mogą tu pomóc - z najtańszych mogę polecić mleczko różowe Hot Liss L'Oreala, ewentualnie jakieś produkty w spray'u na allegro - Babyliss, CHI, Biosilk itp.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 09:45   #1468
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziewczyny oglaszam wszem i wobec ze dzis znowu wypadlo mi mnostwo kudlow! tak jak ostatnio wypadlo ok 60 to dzis ok.100 ja id esie golic na łyso bo jzu niedlugo nie bede miala co czesac
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 10:31   #1469
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

A ja ogłaszam, że moje ciągłe wyciąganie kudłów z wannowej kratki i wyrzucanie ich do kibla zaskutkowało wczoraj zatkaniem rury kanalizacyjnej w mojej łazience.
Kilka godzin walki, kupę wydanej kasy (nie obyło się bez spirali) i uraz do końca życia. Nauczyłam się nie wyrzucać włosów do wc. Bolesna to była lekcja.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 12:53   #1470
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dziewczyny mam pytanko odnośnie Vitapilu, gdzies tutaj wyczytałam ale nie jestem pewna, że bierzecie 2 tabletki na dzień? Czy jest to wskazane?
Proszę o odpowiedź, bo wątek dość obszerny a mi zależy na szybkiej odpowiedzi
Pozdrawiam
eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.