Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-08-26, 09:04   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi


Posiadaczki dużych biustów wiedzą jednak, że bywają one źródłem wielu problemów, zwłaszcza, gdy przychodzi do wyboru odpowiedniego biustonosza. Dlatego Atlantic stworzył linię bielizny Atlantic Plus. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 09:50   #2
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

Tak...wszystko albo dla szczupłych płaskich, albo dla puszystych biuściastych - miseczka większa to i obwód pod biustem większy...a dlaczego tak mało jest staników dla szczupłych dziewczyn z dużym biustem? Obwód MNIEJSZY niż 80 a miseczka D/E/F ? Nie dość, że w ogóle biustonosze z dużą miseczką mają najczęściej konstrukcję i wygląd worka na ziemniaki na ramiączkach szerokości autostrady i są zabudowane pod szyję, to weź jeszcze znajdź taki z małym obwodem... promuje się szczuplutkie laski z wielkim cycem, a wyglądaj tak, to nie będziesz się miała w co ubrać...
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2013-08-26 o 09:56
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 14:25   #3
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Nie dość, że w ogóle biustonosze z dużą miseczką mają najczęściej konstrukcję i wygląd worka na ziemniaki na ramiączkach szerokości autostrady i są zabudowane pod szyję
Chyba lepiej by ramiączka był szerokie niż żeby były cienkie, wrzynały się w ramiona i biustu nie podtrzymywały ...

Cieszy mnie,że coraz więcej firm zaczyna tworzyć biustonosze dla kobiety o każdym rozmiarze,a nie tylko cudowne 75 B
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 15:16   #4
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Chyba lepiej by ramiączka był szerokie niż żeby były cienkie, wrzynały się w ramiona i biustu nie podtrzymywały ...
Od podtrzymywania biustu to jest ciasny, dobrze dopasowany obwód pod biustem, a nie skracane na siłę ramiączka (jak patrzę na koleżanki dużo szczuplejsze ode mnie, noszące obwody 10cm większe i maksymalnie skrócone ramiączka, które podciągają zapięcie z tyłu na wysokość niemal karku, to niedobrze mi się robi). Ramiączka powinny być traktowane jako pomocnicze działanie. Owszem, przy baaaardzo dużym biuście ze skłonnością do zwisania szerokie ramiączka są zbawienne, bo sam obwód może nie dać rady. Jednak miseczka D/E przy obwodzie 70/75 u młodej dziewczyny, to nie są cycuchy (przepraszam za wyrażenie), które trzeba podnosić z wysokości pępka na grubych linach, tylko zgrabne krągłe piersi, które chciałoby się ubrać w coś ładnego, a nie jakieś paskudne konstrukcje przypominające średniowieczne narzędzia tortur. Nie powiem, że nie ma w ogóle fajnych staników na ten rozmiar, bo są, ale wybór nie jest duży i trzeba się naszukać. Teoretycznie w ofercie wielu firm są rozmaite cuda, ale jak przyjdzie co do czego, to w praktyce wcale nie są one wcale tak łatwo dostępne.
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2013-08-26 o 15:20
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 19:10   #5
katmaz
Raczkowanie
 
Avatar katmaz
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 267
Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

Rzeczywiście mogli dodać większe miseczki także przy obwodach poniżej 80. Swoją drogą miseczka G to też nie jakiś wielkościowy rekord. Poza tym cena. Ponad stówa za firmę ze słabą rozmiarówką. Równie dobrze można kupować bieliznę w supermarketach, taniej wyjdzie.

Edytowane przez katmaz
Czas edycji: 2013-08-26 o 19:11
katmaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 08:29   #6
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

Za taką cenę można już się udać do brafitterki i kupić sobie super stanik nie mówiąc już o tym, że ostatnio jak kupiłam majtki z nowej kolekcji Atlantic, rozleciały się od razu, od wtedy niechętnie tam wstępuję.
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 21:00   #7
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

do G, ale się uśmiałam.... od 80 cm.. to jeszcze 15 cm pod biustem mi brakuje, ale za to nie upcham tego w biuście do malutkiej miseczki G.... jak można w XXI w. uważać, że G to duża miska?
a ceny? jak za co najmniej przyzwoity stanik!
KIT

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Tak...wszystko albo dla szczupłych płaskich, albo dla puszystych biuściastych - miseczka większa to i obwód pod biustem większy...a dlaczego tak mało jest staników dla szczupłych dziewczyn z dużym biustem? Obwód MNIEJSZY niż 80 a miseczka D/E/F ? Nie dość, że w ogóle biustonosze z dużą miseczką mają najczęściej konstrukcję i wygląd worka na ziemniaki na ramiączkach szerokości autostrady i są zabudowane pod szyję, to weź jeszcze znajdź taki z małym obwodem... promuje się szczuplutkie laski z wielkim cycem, a wyglądaj tak, to nie będziesz się miała w co ubrać...
Proponuję Ci naszą rodzimą Dalię, obwody od 60 cm pod biustem, miska do M więc spoko
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 17:14   #8
atlantis75
Przyczajenie
 
Avatar atlantis75
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Z północnej Polski
Wiadomości: 15
Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

Żarty sobie robią? Do G?
Polecam Dalię. Z moim 70 cm pod biustem i 102 w biuście kupuję właśnie Dalię. Mają szeroką rozmiarówkę - ja mieszczę się w K
__________________
atlantis75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 21:57   #9
peperelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

No nie wiem co mam myslec o moim 70 h nie mieszcze sie w ich rozmiarowce ,ale nie bede plakac bo ceny jak na start kosmiczne ..
peperelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 08:06   #10
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

Co?! Są to staniki dla kobiet o obwodach 80-90 i miska do G?
Nie no, genialnie. Takich firm, czyli produkujące duże miski (nawet do K) z dużym obwodem jest wiele, baaa, szyją oni nawet staniki dla drobnych kobiet z dużym biustem! Sama mogę na ten moment wymienić z pięć takich firm, a tutaj proszę, wielkie BOOM, bo Atlantic zrobił staniki z miską G. Masakra. A ceny jak zwykle z kosmosu.
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 11:23   #11
Ewelelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

W końcu jakieś ładne kroje. Zawsze jak wchodzę do sklepów to w takich rozmiarach są "babcine" (nie obrażając żadnej babci), ale nigdy nie znalazłam w swoim rozmiarze ładnego stanika. Ale te są w sam raz. Chociaż trochę drogie.
Ewelelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 17:07   #12
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

Cytat:
Napisane przez Ewelelka Pokaż wiadomość
W końcu jakieś ładne kroje. Zawsze jak wchodzę do sklepów to w takich rozmiarach są "babcine" (nie obrażając żadnej babci), ale nigdy nie znalazłam w swoim rozmiarze ładnego stanika. Ale te są w sam raz. Chociaż trochę drogie.
to może wejdź do salonu z bielizną, a nie jakiegoś osiedlowego sklepiku gdzie mają bieliznę dla kobiet, które uznają swój biust za zło konieczne. Ja mam duże piersi i mały obwód i spokojnie sobie przebieram w pięknych, seksownych, kolorowych stanikach
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 18:08   #13
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
to może wejdź do salonu z bielizną, a nie jakiegoś osiedlowego sklepiku gdzie mają bieliznę dla kobiet, które uznają swój biust za zło konieczne. Ja mam duże piersi i mały obwód i spokojnie sobie przebieram w pięknych, seksownych, kolorowych stanikach
jakby mnie było stać na wykładanie 2-3 stów za jeden stanik, to też bym przebierała w pięknych i seksownych w swoim rozmiarze
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 19:39   #14
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
jakby mnie było stać na wykładanie 2-3 stów za jeden stanik, to też bym przebierała w pięknych i seksownych w swoim rozmiarze
mnie też nie stać, za 160 zł możesz kupić już spoko stanik
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 19:56   #15
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
mnie też nie stać, za 160 zł możesz kupić już spoko stanik
ale nie przebierać
a to i tak sporo w porównaniu do tego, że z bardziej "standardowym" rozmiarem można przebierać poniżej stówy
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2013-09-04 o 20:06
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 13:30   #16
Ewelelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

Z jednej strony prawda jest taka, że staników nie kupuje się strasznie często, więc można raz na jakiś czas pozwolić sobie na takie drogie zakupy. Jednak mój portfel nie kipi pieniędzmi (niestety). Ale masz racje. Chyba zacznę po trochu odkładać każdego miesiąca, żeby w końcu mieć jaką ładną bieliznę :P
Ewelelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 18:06   #17
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
ale nie przebierać
a to i tak sporo w porównaniu do tego, że z bardziej "standardowym" rozmiarem można przebierać poniżej stówy
no ja osobiście nie narzekam, bo co sezon pojawia się coś fajnego, z czego sobie wybieram ze dwa, trzy modele
poniżej stówy nie widziałam jeszcze takiego stanika który byłby całkiem spoko, nawet na mały biust. te poniżej stówy, to są marki jakości "sieciówkowej"
Cytat:
Napisane przez Ewelelka Pokaż wiadomość
Z jednej strony prawda jest taka, że staników nie kupuje się strasznie często, więc można raz na jakiś czas pozwolić sobie na takie drogie zakupy. Jednak mój portfel nie kipi pieniędzmi (niestety). Ale masz racje. Chyba zacznę po trochu odkładać każdego miesiąca, żeby w końcu mieć jaką ładną bieliznę :P
już od dawna wyznaję zasadę, że mnie nie stać na słabą jakość. Lepiej kupić sobie 4 razy w roku dobrej jakości bielizną, niż 10 staników za 30 zł, które są źle dopasowane, uwierają, spłaszczają piersi, wbijają się, albo latają w obwodzie.
Poza tym, jak nie chcesz przepłacać, to zwykle po pół roku można kupić ładne staniki nawet o 60 zł taniej. przecież nie musisz mieć najnowszej kolekcji.
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 19:02   #18
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

jakość nie koniecznie musi iść w parze z ceną...
zdarzyło mi się kupić naprawdę dobry stanik za KILKANAŚCIE zł, choć wiadomo, że w tej cenie znalezienie czegoś sensownego graniczy z cudem, ale jednak zdarza się
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 19:09   #19
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
jakby mnie było stać na wykładanie 2-3 stów za jeden stanik, to też bym przebierała w pięknych i seksownych w swoim rozmiarze
Ja przebieram sobie ile wlezie, jest tyle modeli, że niekiedy nie mogę się zdecydować, a kosztują one przeważnie w granicach 80-160zł.
Poza tym, lepiej jest mieć 3 porządne staniki, niż 15 bazarkowych.

Jaki masz rozmiar?

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
no ja osobiście nie narzekam, bo co sezon pojawia się coś fajnego, z czego sobie wybieram ze dwa, trzy modele
poniżej stówy nie widziałam jeszcze takiego stanika który byłby całkiem spoko, nawet na mały biust. te poniżej stówy, to są marki jakości "sieciówkowej"
Co to za wyznacznik powyżej i poniżej stówy? A stanik jednej firmy aktualnej kolekcji za 200zł i stanik tej samej firmy, ale 1-2 sezony starszy, który kosztuje 80-90zł to już jakość sieciówkowa?
Bardzo bezsensowne rozumowanie. Każda firma wypuszcza kolekcje sezonowe, te wcześniejsze są przeceniane, to chyba logiczne. I wyobraź sobie, że niekiedy kosztują poniżej 100zł i to nie znaczy, ze tracą na jakości.
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2013-09-07 o 19:10
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-08, 07:24   #20
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
jakość nie koniecznie musi iść w parze z ceną...
zdarzyło mi się kupić naprawdę dobry stanik za KILKANAŚCIE zł, choć wiadomo, że w tej cenie znalezienie czegoś sensownego graniczy z cudem, ale jednak zdarza się
ja mam taki rozmiar, że w moim obwodzie nie ma tak wielkiej miski u większości producentów, jak jest większy obwód to znowu wszystko lata. i zawsze muszę wydać żeby kupić biustonosz, bo po prostu w inne się nie wcisnę (a parę firm przerobiłam) i fakt, niektóre staniki za 400 zł są jakości bazaru... ale zawsze warto popytać kogoś kto się na tym zna i się tym zajmuje. Mi pani doradziła jedną firmę, której jestem wierna... fajnie trzyma biust, jest mój rozmiar, biustonosze odpowiadają mojemu gustowi i nie kosztują nie wiadomo ile.

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
Co to za wyznacznik powyżej i poniżej stówy? A stanik jednej firmy aktualnej kolekcji za 200zł i stanik tej samej firmy, ale 1-2 sezony starszy, który kosztuje 80-90zł to już jakość sieciówkowa?
Bardzo bezsensowne rozumowanie. Każda firma wypuszcza kolekcje sezonowe, te wcześniejsze są przeceniane, to chyba logiczne. I wyobraź sobie, że niekiedy kosztują poniżej 100zł i to nie znaczy, ze tracą na jakości.
przeczytałaś moją poprzednią wypowiedź? chyba nie
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....

Edytowane przez AdHd1986
Czas edycji: 2013-09-08 o 07:27 Powód: literówka
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 09:27   #21
Ewelelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
już od dawna wyznaję zasadę, że mnie nie stać na słabą jakość. Lepiej kupić sobie 4 razy w roku dobrej jakości bielizną, niż 10 staników za 30 zł, które są źle dopasowane, uwierają, spłaszczają piersi, wbijają się, albo latają w obwodzie.
Poza tym, jak nie chcesz przepłacać, to zwykle po pół roku można kupić ładne staniki nawet o 60 zł taniej. przecież nie musisz mieć najnowszej kolekcji.
Mi nawet nie chodzi o tym, żeby to było z najnowszej kolekcji, tylko właśnie o to, żeby były wygodne, dopasowane, żeby piersi nie wypływały i żebym mogła się schylić i nie bać się, że wszystko wyleci ze stanika. Bo to najważniejsze, żeby się czuć komfortowo. Jak narazie dorobiłam się 3 takich staników i bardzo je lubie.
W sumie to masz racje, że lepiej kupić dobry niż tani. Ja nawet już nie kupuje na targu czy gdzieś, bo wiem, że nie sprawdzają się. Ale też w czymś chodzić trzeba, a jednak 300 zł to dużo. chociaż teraz czas wyprzedaży i zmian asortymentu w sklepach, więc może akurat znajdę coś w troche niższej cenie.
Ewelelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 10:04   #22
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość

przeczytałaś moją poprzednią wypowiedź? chyba nie
Właśnie przeczytałam i sama sobie zaprzeczasz. Nie pisz w jednym poście, że można kupić staniki z wyprzedaży, dużo taniej, a w drugim, że staniki poniżej 100zł to zło, bo sieciówkowa jakość. Bo właśnie porządnie staniki na wyprzedaży często kosztują poniżej stówy. I niekiedy tego nie widać, nie zawsze masz przekreśloną cenę 159zł, a nową zieloną 99zł. Poza tym w internecie nie zawsze widać, że coś jest przecenione.
W ten sposób mącisz tylko w głowach dziewczynom, które nie dotarły do etapu dobrze dobranego biustonosza, bo widząc stanik porządnej firmy, a okazyjnie za 79zł stwierdzą, że lipa, bo poniżej 100zł.
No!
A tak swoją drogą, można wiedzieć jakiej firmie jesteś wierna?
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 10:32   #23
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
Właśnie przeczytałam i sama sobie zaprzeczasz. Nie pisz w jednym poście, że można kupić staniki z wyprzedaży, dużo taniej, a w drugim, że staniki poniżej 100zł to zło, bo sieciówkowa jakość. Bo właśnie porządnie staniki na wyprzedaży często kosztują poniżej stówy. I niekiedy tego nie widać, nie zawsze masz przekreśloną cenę 159zł, a nową zieloną 99zł. Poza tym w internecie nie zawsze widać, że coś jest przecenione.
W ten sposób mącisz tylko w głowach dziewczynom, które nie dotarły do etapu dobrze dobranego biustonosza, bo widząc stanik porządnej firmy, a okazyjnie za 79zł stwierdzą, że lipa, bo poniżej 100zł.
No!
A tak swoją drogą, można wiedzieć jakiej firmie jesteś wierna?
dziewczynko nie pień się tak! bo jeszcze może powinnam poruszyć temat rabatów!? ja mam 25 zł rabatu na każdy stanik, też mam o tym pisać? chyba każdy ćwierć inteligentny człowiek wie, że "po sezonie" jest taniej! co prawda możesz nie trafić na swój rozmiar, ale to inna para kaloszy
Ja pisałam o sytuacji, w której to firmy uważające się za te uświadomione wypuszczają kolekcje za 100 zł po czym wszystko się rozciąga, sytuacja PROMOCJI to już jest inna BAJKA. o ile rozumiesz takową różnicę (drobną)
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 18:20   #24
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
dziewczynko nie pień się tak! bo jeszcze może powinnam poruszyć temat rabatów!? ja mam 25 zł rabatu na każdy stanik, też mam o tym pisać? chyba każdy ćwierć inteligentny człowiek wie, że "po sezonie" jest taniej! co prawda możesz nie trafić na swój rozmiar, ale to inna para kaloszy
Ja pisałam o sytuacji, w której to firmy uważające się za te uświadomione wypuszczają kolekcje za 100 zł po czym wszystko się rozciąga, sytuacja PROMOCJI to już jest inna BAJKA. o ile rozumiesz takową różnicę (drobną)
Ohoho, bo Ci żyłka pęknie.
Ale jak zdążyłaś zauważyć są też staniki po 150zł, słabej jakości. Więc po co wypisywać, że staniki poniżej 100zł są bee, skoro i staniki powyżej 100zł też mogą być bee. Więc nie lepiej będzie wypisać firmy warte uwagi, zamiast wypisywać głupoty o przedziałach cenowych?
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.