Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-09, 11:43   #1681
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Waciki kupowalam akurat przelotem w gdyni na grabowku - jakbys jechala obwodnica w strone redy to ostatni zjazd jest na chylonie. Poprzedni w strone obluza. Zjezdzasz tym przedostatnim na glowna ulice i tam juz w okolicy jest kosmetyczny. Za 1000 wacikiw osmiowarstwowych 11 zeta. Za chyba dwunastowartstwowe(?) 13? Cos takiego. To sklep hurtownia kosmetyczna maja wielki wybor roznych pilnikow i roznych rzeczy ale hybryd brak :/
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 12:41   #1682
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez aarchideis Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pracuję na hybrydach cnd shellac ale brakuje mi u nich wielu kolorów i czy mogę kupić inną kolorowke np. Ten semilac, którym się wszystkie zachwycacie i robić go z bazą i topem cnd? Zależy mi żeby nie wykonywać czynności takich jak pilowanie topu czy matowienie płytki blokiem, chciałabym nabyć kolory, których mi brakuje nie zmieniając przy tym bazy i topu. Da się?
Ja wcześniej używałam Semilac z bazą i topem CND. Wszystko ładnie schodziło acetonem tak jak z lakierami CND.
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 14:02   #1683
madziuunia
Rozeznanie
 
Avatar madziuunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 528
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cześć Dziewczyny !
Mam do Was pytanie, jeśli możecie mi pomóc i odpowiedzieć na pytanko- czym robicie french? Widziałam na filmikach że nakłada się normalnie pędzielkiem od lakieru a później pędzelkiem - chyba do zelu- koryguje się kreseczke? Tylko w czym można ten pędzelek namoczyć żeby domył nierówności z białej kreski?
Proszę o pomoc ) Miłego dnia
__________________
58-57-56-55-54-53-52-51-50-49

23.08.2014-Nasz Ślub!!
madziuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 14:13   #1684
Ninnette
Raczkowanie
 
Avatar Ninnette
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 330
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=718114&page=75
post 2250

Bardzo proszę o uważniejszą lekturę wątków bo wszystko było już omawiane.[/QUOTE]

Przepraszam nie zaglądam tu aż tak często, już doczytałam
__________________
Mój blog: http://be-lucky-girl.blogspot.com/
Zaręczyny 23-06-2012
Ślub 27-10-2012
Narodziny naszej córki 13-05-2013

Ninnette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 14:40   #1685
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

A ja chcialam sie spytac czym robicie wzorki na paznokciach :p stempelkami ? Jesli tak to skad je zamawiacie ? Zobaczylam na fejsie u jakiejs dziewczyny przesliczne biale koty na jasnych blekitnych paznokciach :p i musze gdzies to znalezc bo to wzor poprostu idealny dla mnie :p. Moge dolaczyc zdjecie jesli chcecie ;p

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 15:12   #1686
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Na temat frencha już było pisane nie raz, zapraszam do lektury. Dodam od siebie że ja niczym nie koryguje, maluje białą końcówke hybrydą starannie i tyle.

Odnośnie wzorków na paznokcie - praktycznie wszystkie wątki hybrydowe poruszają ten temat. Przypuszczam że te koty to naklejki wodne choć ich nie widze więc pewności nie mam. Sama w kolekcji naklejek posiadam koty tyle że czarne
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 15:25   #1687
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
Na temat frencha już było pisane nie raz, zapraszam do lektury. Dodam od siebie że ja niczym nie koryguje, maluje białą końcówke hybrydą starannie i tyle.

Odnośnie wzorków na paznokcie - praktycznie wszystkie wątki hybrydowe poruszają ten temat. Przypuszczam że te koty to naklejki wodne choć ich nie widze więc pewności nie mam. Sama w kolekcji naklejek posiadam koty tyle że czarne
No własnie o to chodzi ze sama nie jestem pewna czy to stemple czy naklejki bo tak to bym sobie znalazła to pewnie już https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/...bd&oe=54EE189A tutaj jest zdjęcie :P jak to naklejki to też spoko jak sądzisz ?
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-09, 15:31   #1688
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

100% naklejka, właśnie te same mam czarne
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 16:29   #1689
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
100% naklejka, właśnie te same mam czarne
Boze one sa przesliczne ♥ moze u mnue na stoisku z neonail beda takie mieli ;p chociaz pewnie to sie na necie glownie zamawia :p dziekuje za odpowiedz przynajmniej wiem w czym szukac

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 16:47   #1690
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

mam prośbę jak będziesz na stoisku neonail możesz zwrócić uwagę na ich matowy top hybrydowy? szukam czegoś bardzo matującego, jeśli to nie problem zrób zdjęcie wzornika z tym topem bardzo chciałabym, aby ten efekt matu był taki jak na ich stronie ale wiadomo jak to jest czasem zdjęcia są podrasowane http://www.neonail.pl/nowosci/top-coat-matte-uv.html
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 17:10   #1691
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
mam prośbę jak będziesz na stoisku neonail możesz zwrócić uwagę na ich matowy top hybrydowy? szukam czegoś bardzo matującego, jeśli to nie problem zrób zdjęcie wzornika z tym topem bardzo chciałabym, aby ten efekt matu był taki jak na ich stronie ale wiadomo jak to jest czasem zdjęcia są podrasowane http://www.neonail.pl/nowosci/top-coat-matte-uv.html
Jasne jeszcze tylko nie wiem kiedy dokladnie tam bede ale jak podjade to pstrykne foto

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 11:52   #1692
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cześć, czołem, dzieńdobry! Najwyższa pora się przedstawić Już co prawda z raz czy dwa się odezwałam, ale dopiero po przebrnięciu przez cały wątek czuję się upoważniona do włączenia się w dyskusję

Przygodę z hybrydami zaczęłam mniej więcej miesiąc temu, oczywiście od zakupu dobrze tutaj znanego zestawu z CS z ledówką. Mądry Polak po szkodzie - przez ten miesiąc zdążyłam się już zaopatrzyć w bazę z Gelisha i top Eco. U siebie cały czas stosuję bazę i top CS, bo kolejne kolory czekają na wypróbowanie i przecież więcej niż tydzień nie wytrzymam Natomiast koleżankom nakładam polecane tu cudeńka. Czasami walczę jeszcze z kolcami przy Gelishu, Eco czasem bąbluje i po kilku dniach widać zabrudzenia w mikro dziurkach (szczególnie przy jasnych lakierach), ale cóż. Trening czyni mistrza

Dzisiaj w planach przerobienie tygodniowego, białego mani na coś innego - przy okazji spróbuję uzyskać efekt matu z bazą CS. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Jeśli się uda, to pokłony w stronę E-Urszuli!


Swoją drogą muszę Wam przyznać, że czytając Was już od jakiegoś czasu mam wrażenie, że znam Was niemalże osobiście!

Czuszka, zatwardziała strażniczka porządku, pogromca powtarzających się pytań, pierwsza do próbowania nowości

Yashe, od miłośniczki CS do ich ostrej przeciwniczki

Urszula, Asik - moje mentorki, które odpowiedzą niemalże na każde pytanie i rozwiążą niedające spać problemy!

Emka, od amatorki do doświadczonej, zapalonej manicurzystki

I wiele, wiele innych... Jesteście cudowne!
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 13:25   #1693
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

dzień dobry dzięki za opinie od razu mi sie humor poprawił

ps. co do bazy gelish i topu eco - też chciałam w nie inwestować, ale mam Semilac i wydaje mi się że jakością i jedno i drugie dorównuje
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 15:10   #1694
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

oj tak teraz może nie do końca przeciwniczki, ale z pewnością nie miłośniczki w tym momencie semilaci są dla mnie najfajniejsze ( nie miałam możliwości testować mollona, cnd czy gelisha więc ciężko stwierdzić jak semilac ma się do tamtych firm póki co czekam na swój paint gel z indigo, oby szybko przyszedł bo sobie już całą galerię wzorków przygotowałam heh a właśnie pytanie do osób mających ten żel, czy po pomalowaniu gotowego wzorku topem, folia nie marszczy się jakoś? mam top z eco i w momencie jak próbuję pomalować folię to zaczyna się tak jakby marszczyć i traci swój lustrzany efekt, nigdy nie robiłam wzorka na kleju tylko na warstwie dyspersyjnej więc nie wiem, może słabo się przykleiła.
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 15:50   #1695
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

funkyourself - dziękuję za komplement . Doda mi to sił do odpowiadania po raz enty na te same pytania .
yashe - marszczenie folii nie zależy od tego co jest pod nią (klej, czy warstwa dyspersyjna) tylko od tego co jest na niej - wchodzi w reakcje z topem (chemiczny skład). Im gęstszy żel tym mniej szkodzi folii.
Nie wszystkie folie marszczą się. Zrób próbę z topem na folii, przed nałożeniem na paznokieć.
Pocieszę Cię na cienkich liniach (paint gel) w ogóle nie widać tego marszczenia
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 16:04   #1696
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez funkyourself Pokaż wiadomość
Cześć, czołem, dzieńdobry! Najwyższa pora się przedstawić Już co prawda z raz czy dwa się odezwałam, ale dopiero po przebrnięciu przez cały wątek czuję się upoważniona do włączenia się w dyskusję

Przygodę z hybrydami zaczęłam mniej więcej miesiąc temu, oczywiście od zakupu dobrze tutaj znanego zestawu z CS z ledówką. Mądry Polak po szkodzie - przez ten miesiąc zdążyłam się już zaopatrzyć w bazę z Gelisha i top Eco. U siebie cały czas stosuję bazę i top CS, bo kolejne kolory czekają na wypróbowanie i przecież więcej niż tydzień nie wytrzymam Natomiast koleżankom nakładam polecane tu cudeńka. Czasami walczę jeszcze z kolcami przy Gelishu, Eco czasem bąbluje i po kilku dniach widać zabrudzenia w mikro dziurkach (szczególnie przy jasnych lakierach), ale cóż. Trening czyni mistrza

Dzisiaj w planach przerobienie tygodniowego, białego mani na coś innego - przy okazji spróbuję uzyskać efekt matu z bazą CS. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Jeśli się uda, to pokłony w stronę E-Urszuli!


Swoją drogą muszę Wam przyznać, że czytając Was już od jakiegoś czasu mam wrażenie, że znam Was niemalże osobiście!

Czuszka, zatwardziała strażniczka porządku, pogromca powtarzających się pytań, pierwsza do próbowania nowości

Yashe, od miłośniczki CS do ich ostrej przeciwniczki

Urszula, Asik - moje mentorki, które odpowiedzą niemalże na każde pytanie i rozwiążą niedające spać problemy!

Emka, od amatorki do doświadczonej, zapalonej manicurzystki

I wiele, wiele innych... Jesteście cudowne!
hehe Ordnung muss sein! witamy w naszych skromnych progach
Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
oj tak teraz może nie do końca przeciwniczki, ale z pewnością nie miłośniczki w tym momencie semilaci są dla mnie najfajniejsze ( nie miałam możliwości testować mollona, cnd czy gelisha więc ciężko stwierdzić jak semilac ma się do tamtych firm póki co czekam na swój paint gel z indigo, oby szybko przyszedł bo sobie już całą galerię wzorków przygotowałam heh a właśnie pytanie do osób mających ten żel, czy po pomalowaniu gotowego wzorku topem, folia nie marszczy się jakoś? mam top z eco i w momencie jak próbuję pomalować folię to zaczyna się tak jakby marszczyć i traci swój lustrzany efekt, nigdy nie robiłam wzorka na kleju tylko na warstwie dyspersyjnej więc nie wiem, może słabo się przykleiła.
nic się nie marszczy ja painta mam ale uzywałam tylko dwa razy bo miałam frajerski pędzelek. Teraz kupiłam wypasiony i będę cisnąć biżu jak czas pozwoli
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 16:51   #1697
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
oj tak teraz może nie do końca przeciwniczki, ale z pewnością nie miłośniczki w tym momencie semilaci są dla mnie najfajniejsze ( nie miałam możliwości testować mollona, cnd czy gelisha więc ciężko stwierdzić jak semilac ma się do tamtych firm
No ja właśnie mam w planach zakup kilku semilaców, indigo i mollona. Tzn jak wyjdę chociaż trochę z obecnego zadłużenia Co by nie było, baza i top już zagrzały u mnie miejsce i nie ma porównania do CS... trzymają mur beton

I za mną "odświeżanie" tygodniowego mani. Ula, co robisz po spiłowaniu topu i wierzchniej warstwy koloru? Przemywasz cleanerem, pędzelkiem? Ja przemyłam cleanerem, nic się na szczęście nie popaprało, na to ciemniejszy kolorx2 i top, ale lakier uciekał z wolnego brzegu. Może warto dać wcześniej bazę? Efekt generalnie super, paznokcie nie są grube, biały nadał się idealnie jako podkład, ale jeszcze czas pokaże jak z trwałością


Co do efektu matu uzyskanego za pomocą bazy CS... Próbowałam jedną warstwę, dwie, cienką i grubą i efekt nie jest zadowalający. Wygląda bardziej niechlujnie, niż matowo
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 07:33   #1698
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

cześć dziewczyny

przygodę z własną hybrydką zaczęłam w piątek z lakierami Cosmetics Zone 3 in 1
kupiłam na próbę 2 kolory - zrobiłam byle jak, tylko, żeby przetestować swoją lampę, czy jeszcze działa, bo nie używalam jej 6 lat (jestem po kursie kosmetycznym, ale nigdy nie robiłam paznokci zawodowo, nie czuję daru, robię tylko sobie)

jak na razie trzyma się wszystko super, a to znaczy, że lakiery są ok bo u mnie nic nie trzyma się dobrze, zwykły lakier jeden dzień, salonowa hybryda tydzień do maks 10 dni

ma któraś z Was te lakiery 3 in 1? jak opinie?
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 08:30   #1699
ewica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 64
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny jak zwykle zwracam sie do Was z pytaniem
Chce sobie zamowic nowe lakiery z cz i jak zwyklemam problem z wyborem koloru!wiem ze zamowie zloty,srebrny i czarny.szukam takiego kolory dojrzalej wisni co polecicie bo kupilam nr 18 i to nie jest to a na moim tel wlasnie tak wygladal.a i jeszcze zastanawiam sie nad czerwonym z blyszczacymi drobinkami co polecacie?moze macie jakies zdjecia tych z drobinkami?
ewica84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-11, 09:00   #1700
aarchideis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez funkyourself Pokaż wiadomość
Cześć, czołem, dzieńdobry! Najwyższa pora się przedstawić Już co prawda z raz czy dwa się odezwałam, ale dopiero po przebrnięciu przez cały wątek czuję się upoważniona do włączenia się w dyskusję

Przygodę z hybrydami zaczęłam mniej więcej miesiąc temu, oczywiście od zakupu dobrze tutaj znanego zestawu z CS z ledówką. Mądry Polak po szkodzie - przez ten miesiąc zdążyłam się już zaopatrzyć w bazę z Gelisha i top Eco. U siebie cały czas stosuję bazę i top CS, bo kolejne kolory czekają na wypróbowanie i przecież więcej niż tydzień nie wytrzymam Natomiast koleżankom nakładam polecane tu cudeńka. Czasami walczę jeszcze z kolcami przy Gelishu, Eco czasem bąbluje i po kilku dniach widać zabrudzenia w mikro dziurkach (szczególnie przy jasnych lakierach), ale cóż. Trening czyni mistrza

Dzisiaj w planach przerobienie tygodniowego, białego mani na coś innego - przy okazji spróbuję uzyskać efekt matu z bazą CS. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Jeśli się uda, to pokłony w stronę E-Urszuli!


Swoją drogą muszę Wam przyznać, że czytając Was już od jakiegoś czasu mam wrażenie, że znam Was niemalże osobiście!

Czuszka, zatwardziała strażniczka porządku, pogromca powtarzających się pytań, pierwsza do próbowania nowości

Yashe, od miłośniczki CS do ich ostrej przeciwniczki

Urszula, Asik - moje mentorki, które odpowiedzą niemalże na każde pytanie i rozwiążą niedające spać problemy!

Emka, od amatorki do doświadczonej, zapalonej manicurzystki

I wiele, wiele innych... Jesteście cudowne!
Tez czasami pojawiają mi się takie jak to okreslilas kolce pod baza, od czego są?

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Anka7997 Pokaż wiadomość
Ja wcześniej używałam Semilac z bazą i topem CND. Wszystko ładnie schodziło acetonem tak jak z lakierami CND.
Dzięki za odp a jak było z trwałością semilacow przy duecie cnd?
aarchideis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 10:48   #1701
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez aarchideis Pokaż wiadomość
Tez czasami pojawiają mi się takie jak to okreslilas kolce pod baza, od czego są?[COLOR="Silver"]
Za gruba warstwa, "za długo" baza czekała na paznokciu - zazwyczaj kolce pojawiają się na pazurach, które malowane były jako pierwsze, więc zanim doszłam do ostatniego na tych pierwszych już baza chwilkę leżała. Ostatnio nie zauważyłam, że lampa się nie zaświeciła i po naświetleniu po ok dopiero 2 minutach baza już była cała w górach i dolinach

Wzorem bodajże Czuszki koryguję to bloczkiem i po problemie
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 11:42   #1702
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez funkyourself Pokaż wiadomość
I za mną "odświeżanie" tygodniowego mani. Ula, co robisz po spiłowaniu topu i wierzchniej warstwy koloru? Przemywasz cleanerem, pędzelkiem? Ja przemyłam cleanerem, nic się na szczęście nie popaprało, na to ciemniejszy kolorx2 i top, ale lakier uciekał z wolnego brzegu. Może warto dać wcześniej bazę? Efekt generalnie super, paznokcie nie są grube, biały nadał się idealnie jako podkład, ale jeszcze czas pokaże jak z trwałością
Przeważnie nie spiłowuję nawet topu. Ostatnio przejechałam pilnikiem tylko końce paznokci, żeby były cieńsze.
Należy przemyć paznokcie cleanerem, przy czym jestem tak roztrzepana ...że czasem zapominam i jakoś się trzyma.
To uciekanie z wolnego brzegu zależy od nakładanego lakieru - koloru. Nawiasem mówiąc, poprawia sytuacje dobre wymieszanie lakieru. Mniej ucieka na przetartej bazie, najmniej na suchym paznokciu. Tak więc jeśli kolor uciekał Tobie ze zmatowionego paznokcia, dodanie bazy jeszcze pogorszy sprawę.
Trwałość zależy od trwałości pierwszej stylizacji, która trzyma się paznokcia. Druga trzyma się tej pod spodem ...i razem z nią odpadnie. Dlatego do przeróbek nadają się tylko mani z odrostami ale bez odprysków. Jeśli stylizacja już się "rozpada" to szkoda roboty i produktów na przeróbki. Trzeba ją zdjąć.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 13:28   #1703
maalutkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
hybryda na żel. Pomocy Dziewczyny

Witam, :pro si:
chciałabym sie Was doradzic co robie zle. na naruralna plytke paznokcia nakladam zel i Wychodzi super.. Pozniej przechodze do zmatowienie i oczyszczenia zleu cleanerem zeby nalozyc hybryde.. nakladam pierwsza wastwe-lampa 2minuty-2warstwa-lampa 2 minuty zmywam cleanerem i pod hybryda jest NIEUTWARDZONA HYBRYDA nie wiem co robie zle POMOZCIE PROSZE MILEGO DNIA
maalutkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 13:35   #1704
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: hybryda na żel. Pomocy Dziewczyny

troche niezrozumiale to napisałaś. Dlaczego uważasz że hybryda jest nieutwardzona? Na hybryde trzeba położyć jeszcze top, utwardzić i dopiero przemyć
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 13:41   #1705
maalutkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: hybryda na żel. Pomocy Dziewczyny

hybryda na wierzchu ma skorupke, a pod nia hybryda nie utwardza sie i wyplywa
maalutkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 13:46   #1706
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: hybryda na żel. Pomocy Dziewczyny

opisz jeszcze raz (ale nie tak chaotycznie) krok po kroku co robisz i jakich używasz produktów
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 13:53   #1707
maalutkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: hybryda na żel. Pomocy Dziewczyny

juz doczytalam na forum co robie nie tak
dziekuje
maalutkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 21:09   #1708
Maaalaaa20
Raczkowanie
 
Avatar Maaalaaa20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 489
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Witam,

chciałabym zamówić lakiery hybrydowe CDN shellac na allegro w zestawie: http://allegro.pl/cnd-shellac-lakier...769684330.html

Ale nie wiem czy są one oryginalne??
__________________
Razem - 30.10.2009r.
Narzeczony - 04.08.2012r.

Szczęśliwa żona - 01.08.2015r.
Maaalaaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 10:42   #1709
Ninnette
Raczkowanie
 
Avatar Ninnette
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 330
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

A czy może któraś z Was wie jak robi sie takie sweterkowe paznokcie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_115834345562265.jpg (51,2 KB, 88 załadowań)
__________________
Mój blog: http://be-lucky-girl.blogspot.com/
Zaręczyny 23-06-2012
Ślub 27-10-2012
Narodziny naszej córki 13-05-2013

Ninnette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 10:58   #1710
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ninnette Pokaż wiadomość
A czy może któraś z Was wie jak robi sie takie sweterkowe paznokcie?
Co prawda załącznik się nie załadował ale chyba wiem o co Ci chodzi. Maluje się paznokcie hybryda a sweterkowy wzór maluje / nadbudowuje się żelem zmieszanym z hybrydą. Powtarza się tą czynność aż sweterkowy wzór jest wystarczająco widoczny na koniec top matujący
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.