Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-03, 16:55   #3001
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Dzięki, te gifty kojarzę. Myślałam, że ktoś w tym tygodniu jeszcze zrealizował zamówienie z N.
Chyba nikt więcej się nie chwalił
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 16:58   #3002
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Chyba nikt więcej się nie chwalił
Bo każdy się boi tej niespodzianki
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 16:59   #3003
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Tak się wtrącę, za niedługo czeka mnie rozmowa o pracę. Dawno już nie byłam więc się trochę denerwuję muszę sobie wszystko poukładać w głowie i żebym o nic nie zapomniała spytać. Rozmowa akurat w moim fachu, w którym mam duże doświadczenie więc o tego typu pytania się nie boję, ale zem dawno nie była to nie wiem jakie są teraz trendy zaginania ludzi na rozmowach
Może paść też pytanie o oczekiwane wynagrodzenie za pracę,

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
ja tyż nie
Kicia, wyszperałam że okradli Ci paczkę, mi też

czy to się składa normalną reklamację?
nigdy wcześniej nie miałam z nimi atrakcji ale dostałam kopertę w której wysyłałam i ewidentnie była otwierana i zaklejana na bezczela taśmą. Mogłabyś wesprzeć w biedzie?
To jakaś plaga ostatnio

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Talerze z H&M kapelusza zdjęcie jutro wrzucę;-)
Cytat:
Napisane przez ReginaP2 Pokaż wiadomość
Doszło do mnie zamówienie z Clinique z peelingiem do ust. Moja pierwsza ocena ani to to nie pachnie ani nie wygląda. Jak na razie stwierdzam ze nie jest warte swojej ceny.

Gratis zdjęcie mojej Niuni
Zakupy , Niunia

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-02-03 o 17:01
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 16:59   #3004
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;55067261]Treść usunięta[/QUOTE]
mierzyłam te buty, cudne są, jakby dali wyprz koło sylwestra brałabym jak reksio boczek
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:02   #3005
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Trochę nie czaję wrzucania do neta filmików w bieliźnie Co do tej kobiety - ładna buzia, jak by o siebie zadbała, to by było na czym oko zawiesić W sumie jak na takie gabaryty i tak nie wygląda źle, ale nie rozumiem jak można sobie pozwolić na doprowadzenie siebie do takiego stanu... Choć najbardziej wkurzają mnie rodzice, którzy pasą dzieci i jeszcze się cieszą, że dziecko ładnie je kolana wykoślawione, szkielet już nie wytrzymuje nadwagi, a rodzic jeszcze ładuje dziecku kolejny tir kanapek, bo ono woła jeść
nic dodać, nic ująć

a co do ładowania żarcia przez rodziców, to za przeproszeniem objaw miłości (źle pojmowanej)


---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
No ich ubrania czasem powalają jakością a po 2 praniach to już w ogóle Zwykle dla młodego koszulki czy bluzy klikam - zdąży wyrosnąć nim sie rozsypią Ja nazamawiałam z kolei zasłony i poszewki na poduszki na wyprzedaży - całkiem całkiem, porównywalne do tych z IKEA Ubraniowo nie mam potrzeb ostatnio i nic mi sie nie podoba
chyba rezerwatu nie przebiją byle- jakością

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
piwo mam, moze być?



jaką
wbijaj, adres masz

zdradzę jak przyjdzie, bo mi handlary wykupia zanim TZ sie ogarnie z zamowieniem
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:02   #3006
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
mój jeden kot ma 5kg
a psiaczek ok 40
A ja mam 42 kg
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:02   #3007
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
o matko a ja mam problem co wziąć z brokułem , bo wszystko mam a jak coś chcę to jest tylko w stacjonarce albo u konkurencji
Bez paniki !! W S online można kupić cokolwiek, następnie wymienić stacjonarnie na coś innego (nierozpakowane, wiadomo).
Sposób z infolinii, ja raz sobie źle klikłam bo myślałam że tego czego chcę nie ma, a dosłownie 5 minut po opłaceniu zamówienia okazało się, że jest - chciałam telefonicznie edytować zamówienie, ale się nie da, natomiast pani poleciła mi właśnie stacjonarnie sobie wymienić.
Czyli dobrze zamówić np. perfumy, wiadomo, że one będą foliowane
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 17:05   #3008
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Bez paniki !! W S online można kupić cokolwiek, następnie wymienić stacjonarnie na coś innego (nierozpakowane, wiadomo).
Sposób z infolinii, ja raz sobie źle klikłam bo myślałam że tego czego chcę nie ma, a dosłownie 5 minut po opłaceniu zamówienia okazało się, że jest - chciałam telefonicznie edytować zamówienie, ale się nie da, natomiast pani poleciła mi właśnie stacjonarnie sobie wymienić.
Czyli dobrze zamówić np. perfumy, wiadomo, że one będą foliowane
Trochę z tym roboty, ale pewnie w ostateczności tak zrobię Choć już się co nico klaruje w potrzebach
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:06   #3009
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
: hahaha:

jak wszędzie, trafi się fajny ciuch trafi się też szajs
mam sporo haemowych ciuchów, tzn córki mają - kupowane stacjonarnie, wiec jestem mega zadowolona
natomiast kiedys na wizażu była na dole reklama bluzek i jedna mi się bardzo spodobała że aż się wybrałam do sklepu stacjonarnego ( bliska byłam kliknięcia na stronie, ale chciałam przymierzyć ) no masakryczna była
śtućnecoś tak zrobione, że od patrzenia się zaciągało
Dziecięce ciuchy z HM produkowane są głównie z naturalnych tkanin i to ich głowna zaleta, wzornictwo też bywa niezłe. Natomiast damskie to już inna bajka ...
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Bo każdy się boi tej niespodzianki
To ja będę odważna. Oczekujcie na wieści z frontu.
Tylko czai się we mnie obawa...
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:06   #3010
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Już po 18 a nie ma teleexpresu
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:10   #3011
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Dziewczyny myślicie zrealizują mi zamówienie, kliknelam cudem przez listę życzeń perfumy, normalnie były wyprzedane i na potwierdzeniu mam coś takiego sam napis woda toaletowa, myślicie że zrealizują?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2016-02-03-18-06-48.jpg (65,4 KB, 60 załadowań)
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 17:10   #3012
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Trochę z tym roboty, ale pewnie w ostateczności tak zrobię Choć już się co nico klaruje w potrzebach
Ciut upierdliwe, fakt, ale to całkiem dobre rozwiązanie kiedy przed kliknięciem powstrzymuje tylko brak asortymentu na stronie
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:11   #3013
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

W DOZ jakieś promocje, ciekawa cena skarpetek złuszczających i -20% na sesdermę


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3492.jpg (118,5 KB, 30 załadowań)
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-02-03 o 17:13
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:11   #3014
ReginaP2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 62
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Jak oceniacie podkłady burberry? Mam ochotę na ten

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...rry-desktop-pl

ale nie wiem czy nadaje się on do cery tłustej.

Zastanawiałam się też nad nowym podkładem Chanel, ktoś już go testował?
ReginaP2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:11   #3015
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny myślicie zrealizują mi zamówienie, kliknelam cudem przez listę życzeń perfumy, normalnie były wyprzedane i na potwierdzeniu mam coś takiego sam napis woda toaletowa, myślicie że zrealizują?
jeśli tak to gratuluję !
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:12   #3016
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
: hahaha:

jak wszędzie, trafi się fajny ciuch trafi się też szajs
mam sporo haemowych ciuchów, tzn córki mają - kupowane stacjonarnie, wiec jestem mega zadowolona
natomiast kiedys na wizażu była na dole reklama bluzek i jedna mi się bardzo spodobała że aż się wybrałam do sklepu stacjonarnego ( bliska byłam kliknięcia na stronie, ale chciałam przymierzyć ) no masakryczna była
śtućnecoś tak zrobione, że od patrzenia się zaciągało


90% mojej szafy to h&m, także można tam znaleźć perełki chociaż wiekszość tych jakościowo lepszych ubrań ma z 4-5 lat albo i więcej; im nowsze, tym gorszej jakości Dlatego najlepiej kupować na wyprzedaży - akurat na 1 sezon i do recyklingu Chwalę sobie kurtki, płaszcze, marynarki I dziecięce


Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość

chyba rezerwatu nie przebiją byle- jakością

Rezerwat przebija chyba tylko sinsej, ale ale, czy to nie jeden kit
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:13   #3017
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A ja mam 42 kg
ja dyszkę więcej
ważyłam tyle przed dzieciami i to była taka moja stała waga, w sumie przybrałam dopiero jakieś 3-4 lata temu
niby gorzej się czuję z fałdką na brzuchu jak siedzę , ale lepiej wyglądam

kjd3 co do ciuchów zapewne masz rację, mało mam chyba damskich, przeważnie kupuję dla siebie dziecięce te na 170
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:13   #3018
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny myślicie zrealizują mi zamówienie, kliknelam cudem przez listę życzeń perfumy, normalnie były wyprzedane i na potwierdzeniu mam coś takiego sam napis woda toaletowa, myślicie że zrealizują?
Chyba tak, dla D. to, co na fakturze jest święte.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:15   #3019
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ciut upierdliwe, fakt, ale to całkiem dobre rozwiązanie kiedy przed kliknięciem powstrzymuje tylko brak asortymentu na stronie
Dokładnie, w takiej sytuacji to jedyne rozsądne rozwiązanie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 17:16   #3020
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Raz zwracałam - zadzwoniłam do DPD, rano przyjechała kurierka po paczkę, formularz zwrotu zostawiłam w paczce, a kurierka nakleiła swoją naklejkę; zwrot kosztuje 3,90 zł i ta kwota jest odjęta od zwrotu, który dostaniesz na konto
Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Chowasz do worka lub pudełka, wrzucasz wszystkie ciuchy jakie chcesz zwrócić, koniecznie w tych woreczka w których przychodzą, wrzucasz wszystkie formularze zwrotu i dzwonisz po kuriera do dpd, mówisz ze zwrot do hm. Nic nie płacisz kurier przyjeżdża i zabiera. Oni Ci odlicza za wysyłkę zwrotu od kwoty zwrotu
Dziękuję za wyjaśnienia a jeszcze jedno - bluza przyszła w foliowym woreczku i kiedy ją otwierałam to na dole trochę się ten woreczek rozerwał, myślicie, że mi to przyjmą?
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:16   #3021
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


Oto dzisiejsze streszczenie spamowania

-Malinum
donosi o promo w H&M: Kod
0221 -25% na jedną rzecz, Łączy się z promocjami
- kjd3 donosi o promo w Yves Rocher:
-100 zł od 199, kod: LOVE16 i od 99 zł gratis wody perfumowane CuE, SE lub QNdA.
- Rotkohl donosi w tajemnicy o tajnym promo na kosmetyki estee w nietajnej Warszawie kto zainteresowany i z okolic stolicy - pisać do koleżanki na priv

Dzisiejszy poranek upłynął pod znakiem porad z cyklu "Napisz do Przyjaciółki"
- Kicia555 ma problem ze znalezieniem odpowiedniego szamponu i prosi o pomoc - jej włosy nie wytrzymują stresu związanego z oczekiwaniem na lepsze promocje niż są
- Kjd3 skrzywiła sobie kręgosłup siedząc na wizażu i prosi o pomoc w dobraniu odpowiedniej podkładki na krzesło
- Mrowina chciałaby sobie wypilingować twarzyczkę ale nie ma peelignu. Co robić? Jak żyć? - Pyta
- Ja poszukuję odżywki do paznokcji

Jak widzicie osób w potrzebie jest sporo, zatem nie krępujcie się, wszystkie porady i dorady są mile widziane
Udało nam się na szczęście rozwiązać szybko problem Miski który nie dawał jej spokoju od ostatniego brokułowania. Na tą okazję napisałam wiersz prawiejakszymborska:

Na Miskę paczka w Ruchu czeka od rana
jak ją odebrać?- pyta zestresowana
na szczęście na pomoc rusza Tomama
wyjaśnia, doradza i stres Miski znika
i znów słońce świeci, niepokój zanika

-
Escapism szuka nowego lokum bo w starym jej się już nie mieszczą kosmetixy a tu brokuły nadciągają wiosną!! trzeba mieć miejsce na ich wysadzenie
- Izie89 gratulujemy podwyżki
- Oktawiaaa czyni dalsze kroki w organizacji wesela - zakupiła buty - od razu dwie pary żeby było "na zaś"


nie mam dziś weny.......



ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:18   #3022
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
90% mojej szafy to h&m, także można tam znaleźć perełki chociaż wiekszość tych jakościowo lepszych ubrań ma z 4-5 lat albo i więcej; im nowsze, tym gorszej jakości Dlatego najlepiej kupować na wyprzedaży - akurat na 1 sezon i do recyklingu Chwalę sobie kurtki, płaszcze, marynarki I dziecięce
nie oceniam jakości sklepowego asortymentu przez jedną bluzkę
bardziej miałąm na myśli, że się okropnie zawiodłam, taka piękna była na zdjęciu

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez poetka prawiejakszymborska- amyz
Na Miskę paczka w Ruchu czeka od rana
jak ją odebrać?- pyta zestresowana
na szczęście na pomoc rusza Tomama
wyjaśnia, doradza i stres Miski znika
i znów słońce świeci, niepokój zanika

o rany, zapomiałam do teściowej zadzwonić
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:18   #3023
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Rezerwat przebija chyba tylko sinsej, ale ale, czy to nie jeden kit
Co to jest rezerwat ?
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:19   #3024
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie oceniam jakości sklepowego asortymentu przez jedną bluzkę
bardziej miałąm na myśli, że się okropnie zawiodłam, taka piękna była na zdjęciu

A bo na zdjęciu to wszysko pikne... nawet ja czasem ładnie wyjdę

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Co to jest rezerwat ?

Reserved
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:19   #3025
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Już po 18 a nie ma teleexpresu
bo dumałam długo co napisać jakaś taka niedociumana jestem dzis po południu
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:20   #3026
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
bo dumałam długo co napisać jakaś taka niedociumana jestem dzis po południu
mimo braku weny, rządzisz
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:20   #3027
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


Oto dzisiejsze streszczenie spamowania

-Malinum
donosi o promo w H&M: Kod
0221 -25% na jedną rzecz, Łączy się z promocjami
- kjd3 donosi o promo w Yves Rocher:
-100 zł od 199, kod: LOVE16 i od 99 zł gratis wody perfumowane CuE, SE lub QNdA.
- Rotkohl donosi w tajemnicy o tajnym promo na kosmetyki estee w nietajnej Warszawie kto zainteresowany i z okolic stolicy - pisać do koleżanki na priv

Dzisiejszy poranek upłynął pod znakiem porad z cyklu "Napisz do Przyjaciółki"
- Kicia555 ma problem ze znalezieniem odpowiedniego szamponu i prosi o pomoc - jej włosy nie wytrzymują stresu związanego z oczekiwaniem na lepsze promocje niż są
- Kjd3 skrzywiła sobie kręgosłup siedząc na wizażu i prosi o pomoc w dobraniu odpowiedniej podkładki na krzesło
- Mrowina chciałaby sobie wypilingować twarzyczkę ale nie ma peelignu. Co robić? Jak żyć? - Pyta
- Ja poszukuję odżywki do paznokcji

Jak widzicie osób w potrzebie jest sporo, zatem nie krępujcie się, wszystkie porady i dorady są mile widziane
Udało nam się na szczęście rozwiązać szybko problem Miski który nie dawał jej spokoju od ostatniego brokułowania. Na tą okazję napisałam wiersz prawiejakszymborska:

Na Miskę paczka w Ruchu czeka od rana
jak ją odebrać?- pyta zestresowana
na szczęście na pomoc rusza Tomama
wyjaśnia, doradza i stres Miski znika
i znów słońce świeci, niepokój zanika

-
Escapism szuka nowego lokum bo w starym jej się już nie mieszczą kosmetixy a tu brokuły nadciągają wiosną!! trzeba mieć miejsce na ich wysadzenie
- Izie89 gratulujemy podwyżki
- Oktawiaaa czyni dalsze kroki w organizacji wesela - zakupiła buty - od razu dwie pary żeby było "na zaś"


nie mam dziś weny.......



ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!
Jest i teleexpres, uff. Czuję się kompletna
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:20   #3028
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyjaśnienia a jeszcze jedno - bluza przyszła w foliowym woreczku i kiedy ją otwierałam to na dole trochę się ten woreczek rozerwał, myślicie, że mi to przyjmą?
Myślę że to nie ma takiego znaczenia, najważniejsza jest ta naklejka z kodami nazwa rzeczy itd.
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Chyba tak, dla D. to, co na fakturze jest święte.
Dzięki to teraz tylko czekać na paczke
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
jeśli tak to gratuluję !
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:21   #3029
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

o rany, zapomiałam do teściowej zadzwonić
widzisz jak to dobrze że ja czuwam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:21   #3030
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
A bo na zdjęciu to wszysko pikne... nawet ja czasem ładnie wyjdę

-
a ić !
jestem okropnie niefotogeniczna
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-09 10:03:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.