Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12 - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-16, 18:35   #2911
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Wiem,że pewnie zależy Ci konkretnie na tej bransoletce i charmsie, ale w piątek jedna z Dziewczyn kupowała dla mnie bangle 17 śnieżynkę też w super cenie, bo 135 złotych.Ja tam jestem kontentna bardzo, bo ta z zapieciem serduszkoym mi się nie podoba
Zależy mi na tym charmsie tt, ale jak zwykle obudziłam się za późno. Będę dzwoniła codziennie czy mieli dostawę. Dzisiaj nie było, byla chyba w piątek. Pokażesz swoją bangle?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 20:00   #2912
magdis
Zadomowienie
 
Avatar magdis
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 315
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
W Piasecznie są trzy zestawy w promocyjnych cenach. Jeden zestaw to bangle Family Forever i jakiś charms tt w kształcie serca, za około 240 złotych, a drugi io trzeci zestaw to skórka różowa z jakimś różowym srebrnym charmsem i niebieska z charmsem śnieg za jakieś 130 złotych.
Dziękuję za wyjaśnienie To teraz się nie dziwię, że takie zainteresowanie...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 20:24   #2913
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Zależy mi na tym charmsie tt, ale jak zwykle obudziłam się za późno. Będę dzwoniła codziennie czy mieli dostawę. Dzisiaj nie było, byla chyba w piątek. Pokażesz swoją bangle?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak do mnie dotrze to zrobię fotkę i wrzucę
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 21:04   #2914
nika23
Raczkowanie
 
Avatar nika23
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 342
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cześć Dziewczyny! Dołączam do wątku. Skompletowałam już całą bransoletkę z Apartu i w związku z tym rozpoczynam przygodę z Pandorą. Skorzystałam z promocji 3 za 2 i kupiłam bransoletkę, klips i fasetkę. Zastanawiam się tylko nad wymianą bransoletki na większą. Pani w salonie poradziła mi 17 ale wydaje mi się, że w miarę przybywania charmsów będzie za ciasna. Pani stwierdziła że się rozciągnie, ale przeczytałam wątek i to wcale nie jest regułą.
Załączam zdjęcie bransoletki z Apartu i Pandory.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P_20170510_084736.jpg (143,6 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P_20170516_190114.jpg (73,9 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P_20170516_185903.jpg (50,2 KB, 83 załadowań)
nika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 21:04   #2915
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Czekam w takim razie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 10:39   #2916
obsesja1987
Rozeznanie
 
Avatar obsesja1987
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 772
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Czekam w takim razie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moze jeszcze dorzuca ja dziś bd miał swoją i jeszcze rybkę kupiona ma 3 za 2 . Ostatnio zakupiłam tez smoka chińskiego i leci do mnie do kompletu laleczka ❤️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
obsesja1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 22:04   #2917
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Moje nowe maleństwo
Generalnie chce nosic pusta i raczej tylko w okresie zimowym. Troszkę duza,ale na pewno o niebo lepsza niz skorki do ktorych robilam juz 3 podejscia!
Na pewno zostaje ze mna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170517_113923.jpg (77,2 KB, 96 załadowań)
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-17, 23:01   #2918
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Piękna i chyba z fejsbukowej grupy, co? Niech się dobrze nosi!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 06:36   #2919
magdis
Zadomowienie
 
Avatar magdis
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 315
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cudo! Też o niej myślałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 08:44   #2920
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Piękna i chyba z fejsbukowej grupy, co? Niech się dobrze nosi!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak
Dziękuję
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 15:38   #2921
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez nika23 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Dołączam do wątku. Skompletowałam już całą bransoletkę z Apartu i w związku z tym rozpoczynam przygodę z Pandorą. Skorzystałam z promocji 3 za 2 i kupiłam bransoletkę, klips i fasetkę. Zastanawiam się tylko nad wymianą bransoletki na większą. Pani w salonie poradziła mi 17 ale wydaje mi się, że w miarę przybywania charmsów będzie za ciasna. Pani stwierdziła że się rozciągnie, ale przeczytałam wątek i to wcale nie jest regułą.
Załączam zdjęcie bransoletki z Apartu i Pandory.
Ze zdjecia nie wydaje sie za.mala. tez na poczatku mialam wrazenie, ze moja jest za mala ale kiedy juz zaczelam nosic stala sie elastyczna i moge zapelnic cala. I jednak koryguje opinie swa ze sie nie rozciaga. Kupilam teraz nowa zmijke i jest roznica nieznacznie w dlugosci. Rozciagnela sie troche wydaje mi sie ze plus 2 do obwodu nadgarstka wystarczy.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-18, 16:34   #2922
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Ze zdjecia nie wydaje sie za.mala. tez na poczatku mialam wrazenie, ze moja jest za mala ale kiedy juz zaczelam nosic stala sie elastyczna i moge zapelnic cala. I jednak koryguje opinie swa ze sie nie rozciaga. Kupilam teraz nowa zmijke i jest roznica nieznacznie w dlugosci. Rozciagnela sie troche wydaje mi sie ze plus 2 do obwodu nadgarstka wystarczy.
ale wiesz, że jak porównujesz swoją starą branso z nową i ta nowa jest nieco krótsza to wcale nie znaczy, że już się tamta pierwsza rozciągnęła? One fabrycznie mają różne wymiary; można sobie przejrzeć w salonie - jako 17 (z metki sprzedają zarówno 16,9 jak i 17 lub 17,4....

więc porównanie nie jest dowodem na rozciągnięcie; na pewno one w noszeniu nabierają elastyczności przez co ostatecznie wydają się rozciągać
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 20:32   #2923
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ale wiesz, że jak porównujesz swoją starą branso z nową i ta nowa jest nieco krótsza to wcale nie znaczy, że już się tamta pierwsza rozciągnęła? One fabrycznie mają różne wymiary; można sobie przejrzeć w salonie - jako 17 (z metki sprzedają zarówno 16,9 jak i 17 lub 17,4....

więc porównanie nie jest dowodem na rozciągnięcie; na pewno one w noszeniu nabierają elastyczności przez co ostatecznie wydają się rozciągać
tak bralam to pod uwage, ale wydaje mi soe ze to jest w jednak w tym konkretnym przypadku rozciagniecie
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 22:36   #2924
nika23
Raczkowanie
 
Avatar nika23
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 342
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Ze zdjecia nie wydaje sie za.mala. tez na poczatku mialam wrazenie, ze moja jest za mala ale kiedy juz zaczelam nosic stala sie elastyczna i moge zapelnic cala. I jednak koryguje opinie swa ze sie nie rozciaga. Kupilam teraz nowa zmijke i jest roznica nieznacznie w dlugosci. Rozciagnela sie troche wydaje mi sie ze plus 2 do obwodu nadgarstka wystarczy.
Dziękuję za odpowiedź. Mam niecałe 15cm w nadgarstku, więc teoretycznie 17 powinna być dobra, ale jak przełożyłam charmsy z bransoletki Apartu na Pandorę, to nie mogłam jej zapiąć. Mam dylemat. Czy Pandora traci całą swoją sztywność i robi się całkiem luźna?
Załączam jeszcze jedno zdjęcie bransoletki na ręce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P_20170516_185911.jpg (48,7 KB, 75 załadowań)
nika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 06:32   #2925
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez nika23 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Mam niecałe 15cm w nadgarstku, więc teoretycznie 17 powinna być dobra, ale jak przełożyłam charmsy z bransoletki Apartu na Pandorę, to nie mogłam jej zapiąć. Mam dylemat. Czy Pandora traci całą swoją sztywność i robi się całkiem luźna?
Załączam jeszcze jedno zdjęcie bransoletki na ręce.
Niech ktoś się jeszcze bardziej doświadczony wypowie, według mnie Twoja bransoletka nada się do całkowitego zapełnienia, ale oczywiście będzie przylegać do ręki. Niektórzy wolą luźne bransoletki, latające po nadgarstku, wtedy wiadomo-trzeba brać ciut większą. Całkiem sztywności nie traci, ale jest jednak znacznie bardziej komfortowa w noszeniu niż na początku Kiedy kupiłam swoją pierwszą bransoletkę wraz z jednym charmsem, byłam przerażona,że takie to sztywne, że chyba za mała będzie, chyba nie wejdzie na nią 5 charmsów (tyle pierwotnie ja naiwna miałam w planach), teraz noszę ich 13 plus łancuszek poza gwintami zapinany, więc tak jakbym nosiła 15 i mogę włożyć nadal dwa palce po zapięciu bransoletki, także nadaje się do całkowitego zapełnienia na pewno-brakuje mi na niej dwóch charmsów, ale póki co całej zapełniać nie zamierzam-przeciwnie-przerzucę dwa charmsy z niej na drugą bransoletkę.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 11:29   #2926
nika23
Raczkowanie
 
Avatar nika23
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 342
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Niech ktoś się jeszcze bardziej doświadczony wypowie, według mnie Twoja bransoletka nada się do całkowitego zapełnienia, ale oczywiście będzie przylegać do ręki. Niektórzy wolą luźne bransoletki, latające po nadgarstku, wtedy wiadomo-trzeba brać ciut większą. Całkiem sztywności nie traci, ale jest jednak znacznie bardziej komfortowa w noszeniu niż na początku Kiedy kupiłam swoją pierwszą bransoletkę wraz z jednym charmsem, byłam przerażona,że takie to sztywne, że chyba za mała będzie, chyba nie wejdzie na nią 5 charmsów (tyle pierwotnie ja naiwna miałam w planach), teraz noszę ich 13 plus łancuszek poza gwintami zapinany, więc tak jakbym nosiła 15 i mogę włożyć nadal dwa palce po zapięciu bransoletki, także nadaje się do całkowitego zapełnienia na pewno-brakuje mi na niej dwóch charmsów, ale póki co całej zapełniać nie zamierzam-przeciwnie-przerzucę dwa charmsy z niej na drugą bransoletkę.
Dziękuję za pomoc
W weekend będę miała 3 nowe charmsy od siostry i zobaczę czy uda mi się zapiąć bransoletkę z 5 koralikami. Myślę że się jeszcze wybiorę do salonu i porównam na spokojnie 17 i 18, bo jak ją kupowałam to już nie miałam czasu na zastanowienie się, tylko wzięłam tę poleconą przez panią.
Dam znać co postanowiłam.
Pozdrawiam!
nika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-20, 00:00   #2927
bileterka
Raczkowanie
 
Avatar bileterka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 326
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Skorzystałam z promocji. Kupiłam: Podwójnie plecioną czarną skórzaną bransoletkę Moments, oraz klipsy Pełnia szczęścia, Droga do Gwiazd i Szyk Pavé.

Tylko Szyk Pavé dla mnie, reszta to prezenty. Załapałam się również na kasetkę na biżuterię ale w sumie nie wiem co z nią zrobię. Prawdopodobnie też dam w prezencie.
bileterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-20, 07:21   #2928
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bileterka Pokaż wiadomość
Skorzystałam z promocji. Kupiłam: Podwójnie plecioną czarną skórzaną bransoletkę Moments, oraz klipsy Pełnia szczęścia, Droga do Gwiazd i Szyk Pavé.

Tylko Szyk Pavé dla mnie, reszta to prezenty. Załapałam się również na kasetkę na biżuterię ale w sumie nie wiem co z nią zrobię. Prawdopodobnie też dam w prezencie.
Chętnie kupię w jakiejś rozsądnej cenie kasetkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 16:35   #2929
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Spieszę doniesc iz na Facebookowej grupie szumi o wyprzedazy w polowie czerwca z progiem.odvrazu -50proc. Jedna z Grupowiczek przyniosla takie wiesci,twierdzi,ze bedzie wyprzedawanych duzo zlotych korali (na ktire i tak mnie nie stac wiec ). Chociaz morska glebie bym przygarnela chetnie moje marzenie z kregu tych nieziszczalnych
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-23, 21:16   #2930
scarabeuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 247
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Witajcie Czy kupowała któraś z Was w e-sklepie ekokarat branso pandory? Wszystko ok?
scarabeuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 06:20   #2931
obsesja1987
Rozeznanie
 
Avatar obsesja1987
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 772
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez scarabeuska Pokaż wiadomość
Witajcie Czy kupowała któraś z Was w e-sklepie ekokarat branso pandory? Wszystko ok?

Wszystko Okey


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
obsesja1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 18:25   #2932
scarabeuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 247
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez obsesja1987 Pokaż wiadomość
Wszystko Okey


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję
Znalazłam jeszcze dwa sklepy , mają teraz -20% i duzo taniej wychodzi
jubilermonika i tylkooryginalna znacie te sklepy?
scarabeuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 10:55   #2933
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez scarabeuska Pokaż wiadomość
Dziękuję
Znalazłam jeszcze dwa sklepy , mają teraz -20% i duzo taniej wychodzi
jubilermonika i tylkooryginalna znacie te sklepy?
Jibilermonika jest partnerem.Pandory, wiec na pesno wszystko jest tam ok..tylkooryginalna teoretycznie partnerem Pandory nie jest, ale wiem, ze znajduje sie tam bizuteria ktora nie sprzedala sie w Karkosiku, towar przychodzi z metka Karkosika i certyfikatem. Karkosik,ktoryniedawno zrezygnowal ze sprzedazy tej bizuterii byl partnerem Pandory. Dziewxzyny na grupie zamawialy w tylkooryginalna i taierdza ze wszystko jwst ok. Ja zamawialam.kilka razy w Karkosiku i bylam.bardzo zadowolona. Wiem tez ze Fugart mial do niedawna 20proc znizki. Nie wiem.do kiedy, ale pewnie obowiazuje nadal, bo to oferta na dzien matki. Tam.tez z czystym sumieniem mozesz zamawiac milych zakupow!

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2017-05-25 o 10:58
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 20:35   #2934
scarabeuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 247
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Zamówiłam wczoraj w jubilermonika, jutro branso bedzie u mnie
scarabeuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 06:27   #2935
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez scarabeuska Pokaż wiadomość
Zamówiłam wczoraj w jubilermonika, jutro branso bedzie u mnie
Super! Pochwal się
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 07:25   #2936
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

A mi udało się zarezerwować i kupić ten zestaw numer 1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 15:38   #2937
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Brawo !

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2017-05-27 o 09:56
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-27, 21:03   #2938
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Dziewczyny, czy któraś chciałaby się pozbyć charmsa Pandory torebki? (była na wyprzedaży ostatnio)

Ja również załapałam się na kasetkę i jest super. Dużo lepsza niż ta z Tous ostatnio
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-27, 22:34   #2939
ensi89
Zakorzenienie
 
Avatar ensi89
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3 419
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś chciałaby się pozbyć charmsa Pandory torebki? (była na wyprzedaży ostatnio)

Ja również załapałam się na kasetkę i jest super. Dużo lepsza niż ta z Tous ostatnio

Jutro pewnie będę w outlecie w Piasecznie wiec mogę sprawdzić go dla Ciebie i jeśli będzie to kupić

Może uda mi sie Ci jakoś odwdzięczyć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...
ensi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-28, 08:14   #2940
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez ensi89 Pokaż wiadomość
Jutro pewnie będę w outlecie w Piasecznie wiec mogę sprawdzić go dla Ciebie i jeśli będzie to kupić

Może uda mi sie Ci jakoś odwdzięczyć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kompletnie nie musisz mi się odwdzięczac hahah ale jakby Ci wpadł w łapki to ja poporsze ponoć w tym outlecie powinna być. Taka:
http://m.pandora.net/pl-pl/products/charms/791534cz


Zastanawiam się, jak ja totalna torebkowa zakupoholiczka mogłam go nie nabyć dobrze by było jakby się nie przekręcał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-17 22:53:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.