Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Informacje o najnowszych promocjach sieci Rossmann oraz o wspólnych konkursach, zabawach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-05-28, 11:13   #541
fejs
Wtajemniczenie

Dot.: Rossmann cz. XXX

Ma ktoś możę gazetkę od 31.05?

Wymieniam się książkami, filmami i drobnymi przedmiotami bezgotówkowo.

fejs jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 11:38   #542
Frezja_1
Raczkowanie

[QUOTE=Asiuchal;74186226]Maseczka ma mega slaby skład, nie ma czym się zachwycać. Po dokładniejszej analizie składu cytuję: "maseczka węglowa bez węgla".
Carbon Black – substancja sproszkowana pełniąca funkcję BARWNIKA. Powstaje poprzez przerób ciężkich frakcji ropy naftowej takich jak smoła węglowa, smoła FCC, smoła etylenowa.

Nie zgadzam się z tobą. To jest maseczka węglowa z węglem, bo (cytat):
"Podstawowym składnikiem pigmentu carbon black jest węgiel. Głęboka czerń z dużą siłą krycia zadecydowała o jego szerokim wykorzystaniu w roli związku barwiącego. Jest również używany przy produkcji opon samochodowych, w elektronice jako element o wysokiej przewodności, a także w różnych gałęziach przemysłu w celu ochrony przed promieniowaniem UV."
Frezja_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 12:19   #543
Asiuchal
Zakorzenienie

Rossmann cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Frezja_1 Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się z tobą. To jest maseczka węglowa z węglem, bo (cytat):

"Podstawowym składnikiem pigmentu carbon black jest węgiel. Głęboka czerń z dużą siłą krycia zadecydowała o jego szerokim wykorzystaniu w roli związku barwiącego. Jest również używany przy produkcji opon samochodowych, w elektronice jako element o wysokiej przewodności, a także w różnych gałęziach przemysłu w celu ochrony przed promieniowaniem UV."
A ja czytałam, że carbon jest tylko barwnikiem pozyskiwanym z węgla. Węgla to tam jest śladowa ilość. Zresztą celowo wkleiłam szczegółową analizę i recenzję fachowców, ja się na składach nie znam. Wg nich carbon to:ImageUploadedByWizaz Forum1495970509.754514.jpg
Z resztą wszystkie te pseudo węglowe maseczki z Bielendy posiadają w składzie Dmdm Hydantoin, który też ma nieciekawe działanie. Nadal jestem zdania, że nie ma się czym zachwycać. Jeżeli ktoś uważa inaczej to spoko, ja tego napewno nie kupię. Wolę czysty węgiel lub glinki.
ImageUploadedByWizaz Forum1495970735.588171.jpgImageUploadedByWizaz Forum1495970745.237670.jpg

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2017-05-28 o 12:28
Asiuchal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 12:45   #544
MissChievousTess
Zakorzenienie

Dokładnie, carbon black najczęściej spotyka się w maskarach do oczu. I jest to barwnik i owszem szkodliwy. DMD hydantoin to tzw. donor aldehydu czyli składnik dość szkodliwy dla skóry. Niestety w wielu kosmetykach jest. Jeśli można go unikać to warto to robić.
Wypatrzyłyście coś nowego w kremach do rąk? Bo jeden mi się kończy i chciałam sprawdzić czy poza moimi ulubieńcami nie ma w ofercie rossmann czegoś nowego co warto kupić.
Stary 2017-05-28, 12:59   #545
kosmetyko
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Wypatrzyłyście coś nowego w kremach do rąk? Bo jeden mi się kończy i chciałam sprawdzić czy poza moimi ulubieńcami nie ma w ofercie rossmann czegoś nowego co warto kupić.
Żadna nowość ale ja szczerze polecam Intensywną Regenerację z Lirene. Dla mnie to najlepszy krem do rąk

A w ogóle wczoraj kupiłam płyny do kąpieli J&J po 6 zł sztuka. Z 16. Jakiś błąd był? Miałam w koszyku w apce bo zastanawiałam się czy nie kupić w tej promocji Rossnę z oliwką za 6 zł ale i płyn mi się tańszy pokazał. Dziś już cena normalna.
kosmetyko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 13:09   #546
PaulinciaKWC
geokeszer

Węgiel aktywowany powstaje z węgla, logiczne. Tak jak wiele innych substancji (naturalnie lub nie), tylko ze kazda z nich ma zupelnie inne wlasciwosci fizyczne i chemiczne. Wegiel drzewny do grilla, grafit w olowku, diament u jubilera itd. Przeciez to wszystko węgiel o roznej budowie. Filtry węglowe tez są z węgla aktywowanego. Węgiel bez aktywacji ma duzo mniejsze wlasciwosci pochlaniające inne substancje, bo ma inną strukture.

Ciekawe jest to, ze Bielenda reklamuje maseczki dzialające jak magneZ, a blogerki to bezwiednie kopiują.

ZNALEZIONE 90
PaulinciaKWC jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 13:15   #547
Asiuchal
Zakorzenienie

Cytat:
Dokładnie, carbon black najczęściej spotyka się w maskarach do oczu. I jest to barwnik i owszem szkodliwy. DMD hydantoin to tzw. donor aldehydu czyli składnik dość szkodliwy dla skóry. Niestety w wielu kosmetykach jest. Jeśli można go unikać to warto to robić.
Uwielbiam kremy Fusswohl. Wiem, że docelowo przeznaczone są do stóp, ale świetnie nawilżają. No i Isana z mocznikiem reż jest super.
Stary 2017-05-28, 13:43   #548
Make4Up
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Uwielbiam kremy Fusswohl. Wiem, że docelowo przeznaczone są do stóp, ale świetnie nawilżają. No i Isana z mocznikiem reż jest super.
Isane z mocznikiem miałam raz i jakoś bez szału, zapach mnie też nie przekonał.

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kosmetyko Pokaż wiadomość
Żadna nowość ale ja szczerze polecam Intensywną Regenerację z Lirene. Dla mnie to najlepszy krem do rąk

A w ogóle wczoraj kupiłam płyny do kąpieli J&J po 6 zł sztuka. Z 16. Jakiś błąd był? Miałam w koszyku w apce bo zastanawiałam się czy nie kupić w tej promocji Rossnę z oliwką za 6 zł ale i płyn mi się tańszy pokazał. Dziś już cena normalna.
Były błędy na poprzedniej stronie zobaczysz jakie.

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Węgiel aktywowany powstaje z węgla, logiczne. Tak jak wiele innych substancji (naturalnie lub nie), tylko ze kazda z nich ma zupelnie inne wlasciwosci fizyczne i chemiczne. Wegiel drzewny do grilla, grafit w olowku, diament u jubilera itd. Przeciez to wszystko węgiel o roznej budowie. Filtry węglowe tez są z węgla aktywowanego. Węgiel bez aktywacji ma duzo mniejsze wlasciwosci pochlaniające inne substancje, bo ma inną strukture.

Ciekawe jest to, ze Bielenda reklamuje maseczki dzialające jak magneZ, a blogerki to bezwiednie kopiują.
O te chodzi? http://www.rossmann.pl/Produkt/Biele...-g,407066,6014
Nie wiem co reklamują że działa, ale akurat ta niebieska ma Magnesium PCA.
Make4Up jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 14:41   #549
PaulinciaKWC
geokeszer

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Isane z mocznikiem miałam raz i jakoś bez szału, zapach mnie też nie przekonał.

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Były błędy na poprzedniej stronie zobaczysz jakie.

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

O te chodzi? http://www.rossmann.pl/Produkt/Biele...-g,407066,6014
Nie wiem co reklamują że działa, ale akurat ta niebieska ma Magnesium PCA.
O te, dziala jak magnez, przyciąga toksyny

1495978901139.jpg

ZNALEZIONE 90
Stary 2017-05-28, 14:44   #550
PaulinciaKWC
geokeszer

Nie nastawialam sie na zakupy 2+2, ale w koncu poczynilam zakupy, bo bylam w okolicy rosmana. Ciekawa jestem tego kremu pod oczy.
1495979003258.jpg

ZNALEZIONE 90
Stary 2017-05-28, 14:52   #551
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Nie nastawialam sie na zakupy 2+2, ale w koncu poczynilam zakupy, bo bylam w okolicy rosmana. Ciekawa jestem tego kremu pod oczy.
Załącznik 7084866
Miałaś już ten krem siarkowy? Jesteś zadowolona?

Sama szukam nieustannie czegoś, co mi nawilży i nie przetłuści twarzy, bo mam straszliwie tłustą, a na dodatek przesuszoną cerę

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 15:03   #552
PaulinciaKWC
geokeszer

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Miałaś już ten krem siarkowy? Jesteś zadowolona?

Sama szukam nieustannie czegoś, co mi nawilży i nie przetłuści twarzy, bo mam straszliwie tłustą, a na dodatek przesuszoną cerę
Tak, koncze sloik. Stosowany samodzielnie mnie nie nawilza wystarczająco ale wspomagam sie olejem, srednio co drugi-trzeci dzien na noc, do maseczek itd. Po barwie mnie nie wysypuje tak jak po innych kremach. Jest bardzo lekki, na lato fajny.
Duzo lepiej nawilza bialy jelen kozie mleko, ale nie moge go stosowac codziennie, bo chyba mi szkodzi..mam trądzik niestety.

ZNALEZIONE 90
Stary 2017-05-28, 17:28   #553
MissChievousTess
Zakorzenienie

Myślicie, że na nowości, które mają wejść w czerwcu można będzie liczyć od 1 czerwca czy dopiero później? Pytam bo na parę nowości nie mogę się już doczekać. ;-)
Stary 2017-05-28, 17:32   #554
zoila
Klientka w krawacie

Cytat:
Myślicie, że na nowości, które mają wejść w czerwcu można będzie liczyć od 1 czerwca czy dopiero później? Pytam bo na parę nowości nie mogę się już doczekać. ;-)
Tego nigdy nie wiadomo. Pamiętam, że wiele osób czekało na K lips, na stronie był wpisany konkretny miesiąc, a zaczęły się pojawiać w jego połowie.

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 18:09   #555
Asiuchal
Zakorzenienie

Cytat:
Co sobie upatrzyłaś?
Stary 2017-05-28, 18:13   #556
razdwapiec
Zakorzenienie

W moich Rossach nie ma jeszcze niektórych nowości kwietniowych.
Stary 2017-05-28, 19:10   #557
KatiaM
Zakorzenienie

a ja na promocji obkupilam sie kosmetykami biotanique ktore sa niby nowoscia, kremy i zele
Stary 2017-05-28, 19:13   #558
PaulinciaKWC
geokeszer

Cytat:
Ja juz kupilam plyn micelarny corine de farme, ktory ma byc od czerwca.

ZNALEZIONE 90
Stary 2017-05-28, 19:29   #559
MissChievousTess
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Co sobie upatrzyłaś?
Głównie parę rzeczy z pielęgnacji. Miałam dziś iść parę rzeczy kupić, ale wolę coś z nowości bo sporadycznie ryzykuję z nowinkami.
Nie miałam nic z Le Petit Marseille, ale na żel z truskawkami nabrałam ochoty. I na parę innych nowinek też. Nawet hypoalergiczny płyn do zmywania Ludwik jest. Jako alergik mam ochotę przetestować, tym bardziej, że dziś miałam iść po płyn do naczyń, ale się wstrzymam. Jakiś nowy peeling Perfecta Zielona Herbata ma być. Przeglądam zapowiedzi i robię sobie wstępną listę zachcianek, żeby między półkami nie zgłupieć.
Z Bell Hypoalergenic i z AA na kolorówkę też zerkam. Ale po te chyba do dużego w centrum muszę jechać. Jakiegoś nawilżającego podkładu dla alergika i tuszu do rzęs szukam. No i puder w kompakcie do torebki by się przydał. Zerkam też na jakieś cienie w żelu, w płynie bo sypkie latem u mnie są takie sobie, bywa, że podrażniają. Tak zerkam co wejdzie w czerwcu. I kilka fajniejszych rzeczy niż to co widzę teraz na promocjach by się znalazło. Szkoda tylko, że cen jeszcze nie ma w systemie.
Stary 2017-05-28, 20:49   #560
Make4Up
Wtajemniczenie

Cytat:
Tak, koncze sloik. Stosowany samodzielnie mnie nie nawilza wystarczająco ale wspomagam sie olejem, srednio co drugi-trzeci dzien na noc, do maseczek itd. Po barwie mnie nie wysypuje tak jak po innych kremach. Jest bardzo lekki, na lato fajny.
Duzo lepiej nawilza bialy jelen kozie mleko, ale nie moge go stosowac codziennie, bo chyba mi szkodzi..mam trądzik niestety.
A u mnie był zbyt treściwy i szybko się po nim świeciłam. Używałam na noc, albo w dzień na szyję, a na twarz coś matującego np. Barwę, albo polecę po raz enty Tołpę 100% zadania matowa skóra.

Cytat:
Ja juz kupilam plyn micelarny corine de farme, ktory ma byc od czerwca.
Pamiętam, że kiedyś była ta marka, na blogach i KWC chwalono ich kremy jeden rozświetlający i jeden nawilżający, nawet je miałam a potem słuch o niej zaginął.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CDF krem naw.jpg (73,0 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CDF krem roz.jpg (70,5 KB, 153 załadowań)
Stary 2017-05-28, 21:45   #561
PaulinciaKWC
geokeszer

Cytat:
A u mnie był zbyt treściwy i szybko się po nim świeciłam. Używałam na noc, albo w dzień na szyję, a na twarz coś matującego np. Barwę, albo polecę po raz enty Tołpę 100% zadania matowa skóra.

Pamiętam, że kiedyś była ta marka, na blogach i KWC chwalono ich kremy jeden rozświetlający i jeden nawilżający, nawet je miałam a potem słuch o niej zaginął.
Hmm dziwne, dla mnie to lekki krem, szybko sie wchlania. Jak mnie pewnego dnia przysuszylo to sie dorobilam suchego placka pod okiem, szorstkiego czoła i nosa. Musialam sie porzadnie wziac za twarz, powoli powoli i teraz znowu jest mieciutka i gladka. Typowo matujących produktow w ogole nie uzywam, moja skora wyglada po nich zle, podklad nie stapia sie ze skorą, no i to okropne uczucie sciągnięcia. Czuje sie wtedy jak zasuszona rodzynka.
Moja skora ogolnie sie przetluszcza, ale teraz nad tym panuję, jest tez niestety trądzikowa. Nie mam suchej cery, po prostu nie znosze tego dyskomfortu kiedy czuje ze krem nie koi skóry. Na dobrze nawilzonej duuzo lepiej wygląda makijaz a sebum jest pod kontrolą. Na barwe matującą na razie nawet nie patrze, pewnie bym nie polubila.

ZNALEZIONE 90
Stary 2017-05-28, 22:14   #562
Make4Up
Wtajemniczenie

Cytat:
Hmm dziwne, dla mnie to lekki krem, szybko sie wchlania. Jak mnie pewnego dnia przysuszylo to sie dorobilam suchego placka pod okiem, szorstkiego czoła i nosa. Musialam sie porzadnie wziac za twarz, powoli powoli i teraz znowu jest mieciutka i gladka. Typowo matujących produktow w ogole nie uzywam, moja skora wyglada po nich zle, podklad nie stapia sie ze skorą, no i to okropne uczucie sciągnięcia. Czuje sie wtedy jak zasuszona rodzynka.
Moja skora ogolnie sie przetluszcza, ale teraz nad tym panuję, jest tez niestety trądzikowa. Nie mam suchej cery, po prostu nie znosze tego dyskomfortu kiedy czuje ze krem nie koi skóry. Na dobrze nawilzonej duuzo lepiej wygląda makijaz a sebum jest pod kontrolą. Na barwe matującą na razie nawet nie patrze, pewnie bym nie polubila.
Co skóra to wymagania, ja po Tołpie matującej czuję nawilżenie i tak jakby skóra odzyskała równowagę. No, ale też może komuś nie podpasować. Takie ryzyko polecania sobie kremów.
Z tego co piszesz to wnioskuję, że masz cerę odwodnioną. Tego używałaś http://www.rossmann.pl/Produkt/Mixa-...ml,388081,7090 Testowałam w SP i jest lekki, ale jakby powłoczkę zostawia, pewnie ten silikon który zabezpiecza przed odparowaniem wody z naskórka.
Poczytałam internety i już mniej więcej wiem co i jak robić
Stary 2017-05-28, 22:48   #563
PaulinciaKWC
geokeszer

Cytat:
Co skóra to wymagania, ja po Tołpie matującej czuję nawilżenie i tak jakby skóra odzyskała równowagę. No, ale też może komuś nie podpasować. Takie ryzyko polecania sobie kremów.
Z tego co piszesz to wnioskuję, że masz cerę odwodnioną. Tego używałaś http://www.rossmann.pl/Produkt/Mixa-...ml,388081,7090 Testowałam w SP i jest lekki, ale jakby powłoczkę zostawia, pewnie ten silikon który zabezpiecza przed odparowaniem wody z naskórka.
Poczytałam internety i już mniej więcej wiem co i jak robić
Uzywalam ale mniej wiecej w polowie sloiczka skora zaczela sie coraz mocniej przetluszczac, uzywalam rzadziej, glownie na noc, bo w dzien mimo ze to bylo w chlodnym okresie, szybko zbieralo mi sie sebum, teraz tak nie mam.
Obecnie uzywam tamtej barwy +olej z konopii, olej dodaje tez do maseczek, nie uzywam gotowcow tylko mieszam np. z rozową glinką, z kapsulką z węglem itd. I az sie glaszcze po twarzy, bo odzyskala miekkosc

ZNALEZIONE 90
Stary 2017-05-29, 10:37   #564
chochliczka2
Przyczajenie

A ja jestem zla na siebie,bo dzis przez moje gapiostwo kupilam serum Tołpy te matujące zamiast kremu i serum do twarzy i pod oczy z lirene z witamina c..a chaialam kremy.Myslicie, ze same serum bez kremow cos mi da?
chochliczka2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 10:50   #565
ellish
Zakorzenienie

Da. Serum to silniejszy kosmetyk niż krem. Nawet bez kremu lepiej zadziała niż krem bez serum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2017-05-29 o 10:51
ellish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 10:59   #566
chochliczka2
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Da. Serum to silniejszy kosmetyk niż krem. Nawet bez kremu lepiej zadziała niż krem bez serum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pięknie dziękuję
chochliczka2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 13:48   #567
takaja2
Zadomowienie

Nowa gazetka od środy:
https://www.opiniodajnia.pl/rossmann...-2017/#slide/1
takaja2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 14:53   #568
Ł@siczk@
Zakorzenienie

GG do Ł@siczk@

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
Zależy czy już się wzięli za rozwiązanie problemu i czy sklep ogarnął błąd
Odebrałam moje 3 sztuki mleka za 2,82
Nie było problemu z odbiorem, wszystko ok, ale okazja, MASAKRA

U mnie wszystkie 3 mają datę ważności 09.2018

GOSIA [13.08.2015]

Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne

BLOG

Edytowane przez Ł@siczk@
Czas edycji: 2017-05-29 o 14:55
Ł@siczk@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 16:35   #569
Make4Up
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Odebrałam moje 3 sztuki mleka za 2,82
Nie było problemu z odbiorem, wszystko ok, ale okazja, MASAKRA

U mnie wszystkie 3 mają datę ważności 09.2018
No to pięknie że się udało
też chcę trafić na taką okazję
Stary 2017-05-30, 08:09   #570
NatkaOgrodniczka
Raczkowanie

Cytat:
.
Dzięki za info o Tołpie, ja ostatnio świecę się jak gromnica po wszystkim
NatkaOgrodniczka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 5 (2 użytkowników i 3 gości)
Fonte, ama09
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości