Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-15, 20:44   #4201
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: jaki materiał na sukienkę?

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Meandry bankowego dress codu nie są mi znane. Zawsze się zastanawiałam, czy w bankach bez jednakowych uniformów ci pracownicy wyglądają tak nudno bo muszą, czy nie umieją się inaczej ubrać. I nie mówię teraz o elegancji, mówię o nudzie.
No ale teraz wychodzi na to, że te spodnie są za krótkie, bo mają nogawki 7/8. Może lepiej poszukaj jakiś klasycznych spodni wizytowych?
A swoją drogą nie mogę się na nie napatrzeć.
W miarę kojarzę reguły dress codu 4 banków i w sumie to w każdym jest trochę inaczej. Z tych, które kojarzę w jednym jest podobnie jak u mnie, z tą różnicą, że mają luźniejsze zasady dotyczące góry, w innym całkiem sztywno, wszystkie kobiety w garsonkach i wyglądają jak klony, w czwartym po prostu "na galowo" i bardzo luźno to interpretują.

Szefowa nosi spodnie trochę nad kostkę i jest ok, zresztą modelka na zdjęciu jest wyższa niż ja, do tego będę brać rozmiar większy niż 36, więc i tak będę miała tę nogawkę niżej.
Pytam o te, bo mi się podobają i nie umiem się zdecydować
Zapisz
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-15, 20:52   #4202
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: jaki materiał na sukienkę?

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;76326241]W miarę kojarzę reguły dress codu 4 banków i w sumie to w każdym jest trochę inaczej. Z tych, które kojarzę w jednym jest podobnie jak u mnie, z tą różnicą, że mają luźniejsze zasady dotyczące góry, w innym całkiem sztywno, wszystkie kobiety w garsonkach i wyglądają jak klony, w czwartym po prostu "na galowo" i bardzo luźno to interpretują.

Szefowa nosi spodnie trochę nad kostkę i jest ok, zresztą modelka na zdjęciu jest wyższa niż ja, do tego będę brać rozmiar większy niż 36, więc i tak będę miała tę nogawkę niżej.
Pytam o te, bo mi się podobają i nie umiem się zdecydować
Zapisz
[/QUOTE]
No więc jeśli wiesz, że są zgodne z dress codem i Ci się podobają... BIERZ! Też bym je chętnie brała...
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-15, 21:03   #4203
Bayeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: jaki materiał na sukienkę?

Ja bym na Twoim miejscu na razie wybierała bardziej eleganckie stroje i stopniowo rozejrzała się, jak ubierają się inni pracownicy i na ile można sobie pozwolić. Szefowej może być "wolno" więcej. Lepiej zbyt elegancko niż za mało - a z czasem pewnie możliwości się poszerzą .
Bayeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-15, 23:35   #4204
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: jaki materiał na sukienkę?

na pierwszy rzut oka - sprawdza sie te portki, fajne sa choć jak zawsze, dopiero po założeniu okaże sie, czy tak, czy nie. i tak jak pisze przedmówczyni, poobserwuj towarzystwo, a potem rozbudowuj szafę o kolejne elementy

@chabrymakiistokrotki - takiego nietoperza to bym z moheru chciała, przytuliabym bez wahania
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-17, 20:20   #4205
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: jaki materiał na sukienkę?

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
na pierwszy rzut oka - sprawdza sie te portki, fajne sa choć jak zawsze, dopiero po założeniu okaże sie, czy tak, czy nie. i tak jak pisze przedmówczyni, poobserwuj towarzystwo, a potem rozbudowuj szafę o kolejne elementy

@chabrymakiistokrotki - takiego nietoperza to bym z moheru chciała, przytuliabym bez wahania
Ja też chętnie przytulę jak przyjdzie, bo na razie jeszcze tego nawet nie wysłali
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 21:37   #4206
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

szare-trampki-z-pomponem-nina-1264003-216649-2.jpg hej. Ni wiem co myśleć o takich butach. Kojaza mi się...tak mlodziezowo. Znalazłam podobne w tkmaxx...są na grubej podeszwie i z dwoma bablami..również szare. Są strasznie wygodne zazwyczaj jestem zdecydowana w kwiesti butów ale w tym wypadku pompony zaburzyly moje postrzeganie. W sumie mogę je usunąć w razie czego ...Ale po co w takim razie kupować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 10:03   #4207
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
Załącznik 7199156 hej. Ni wiem co myśleć o takich butach. Kojaza mi się...tak mlodziezowo. Znalazłam podobne w tkmaxx...są na grubej podeszwie i z dwoma bablami..również szare. Są strasznie wygodne zazwyczaj jestem zdecydowana w kwiesti butów ale w tym wypadku pompony zaburzyly moje postrzeganie. W sumie mogę je usunąć w razie czego ...Ale po co w takim razie kupować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super są moze nie na biznesowe przyjęcie, ale na latanie po mieście jak najbardziej
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-20, 10:08   #4208
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Myślę jeszcze o takich. Znalazłam czarne. Screenshot_2017-08-19-21-47-48.png

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 07:40   #4209
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Angelina,
Zara ma tego typu obuwie już od kilku sezonów Zerknij na wyprzedaż i NK
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 22:30   #4210
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
Załącznik 7199156 hej. Ni wiem co myśleć o takich butach. Kojaza mi się...tak mlodziezowo. Znalazłam podobne w tkmaxx...są na grubej podeszwie i z dwoma bablami..również szare. Są strasznie wygodne zazwyczaj jestem zdecydowana w kwiesti butów ale w tym wypadku pompony zaburzyly moje postrzeganie. W sumie mogę je usunąć w razie czego ...Ale po co w takim razie kupować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, młodzieżowe. Bardzo mi się skojarzyły z Rakishą Ale do jeansów i po mieście spoko, trochę przygoda, ale jestem na tak.

No i przyszły mi te swetry. Szary jest świetny na taką pogodę jak teraz, granatowy to prostokąt wełny z wyciętym klinem w kształcie V, sięga mi prawie do kolan i już się nie mogę doczekać, aż się zrobi chłodno i będę go mogła nosić
Nie wiedziałam, że to takie proste. Następnym razem jak mnie najdzie na jakąś ciepłą narzutkę, to sobie po prostu kupię z 1,5 metra wełny parzonej, rozetnę i obszyję brzegi. Łatwiej mi będzie znaleźć wełnę w kolorach i wzorach, które mnie zainteresują (kramy z tkaninami dla rekonstruktorów historycznych! <3 ), a i wyjdzie duuużo taniej.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/

Edytowane przez chabrymakiistokrotki
Czas edycji: 2017-08-22 o 00:48
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 04:12   #4211
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

hehehe piękny plan!

co do butów - pompon fajniejszy niż te duże błyskotki. azjatki pokochały wszelkie futerka i jak tak sie po ulicach rozglądam, to musze przyznać, że buty z klaczkiem wyglądają całkiem spoko (sama ich pewnie długo nie założę, ale sa ludzie, którzy umieją je nosić i cos czuje, że to nie bedzie 1 sezon).
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-22, 07:27   #4212
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
No, młodzieżowe. Bardzo mi się skojarzyły z Rakishą Ale do jeansów i po mieście spoko, trochę przygoda, ale jestem na tak.

No i przyszły mi te swetry. Szary jest świetny na taką pogodę jak teraz, granatowy to prostokąt wełny z wyciętym klinem w kształcie V, sięga mi prawie do kolan i już się nie mogę doczekać, aż się zrobi chłodno i będę go mogła nosić
Nie wiedziałam, że to takie proste. Następnym razem jak mnie najdzie na jakąś ciepłą narzutkę, to sobie po prostu kupię z 1,5 metra wełny parzonej, rozetnę i obszyję brzegi. Łatwiej mi będzie znaleźć wełnę w kolorach i wzorach, które mnie zainteresują (kramy z tkaninami dla rekonstruktorów historycznych! <3 ), a i wyjdzie duuużo taniej.
DIY https://simplicite.pl/diy-futrzana-k...znosci-szycia/
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 10:09   #4213
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Mam takie z pomponami i są super Kiedyś zaczepił mnie jakiś chłopak z tekstem, że poprawiłam mu humor tymi butami
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 11:26   #4214
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Sezonowe (charakterystyczne) wzory - do kiedy nosic

Zwykle moje ubrania maja neutralny wzór albo sa jednobarwne. Ale mam pojedyncze rzeczy w sezonowe wzory. Jak myślicie do kiedy można nosic np sweter w renifery albo spodnie w kwiaty (polne, róże, konwalie itp) albo bluzke w pożółkłe liście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 12:05   #4215
queenAlex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Botki, a brzydka pogoda w lecie

Dziewczyny!
Jak myślicie? Wypada czy nie?
W moim mieście dzisiaj jest około 16-18 stopni, zachmurzone niebo oraz deszcz. Nie raz widziałam przy takiej pogodzie spacerujące kobiety w botkach,typowo jesiennych( sznurowane, ciemne kolory), ale może to jednak kicz?
Spotykam się ze znajomymi, chcę dobrze wyglądać, a jak dla mnie jest za zimno na szpilki czy balerinki :-/, nie chcę jednak się ośmieszyć nieodpowiednim strojem :-D
Jakie jest wasze zdanie?
queenAlex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 12:46   #4216
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Sezonowe (charakterystyczne) wzory - do kiedy nosic

Co do reniferów to uważam, że w okresie świątecznym. A kwiaty, liście, to można cały rok. Ale myślę, że o tym jakie ubranie nadaje się na określone pory roku/ okazje bardziej decyduje rodzaj materiału niż wzór. Wiadomo, że bluzeczki z szyfonu w renifery nie ubierze się w środku zimy, albo grubego wełnianego swetra w kwiaty w 40 stopniowe upały.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 13:01   #4217
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Akurat kwiaty są raczej uniwersalnym wzorem, który moim zdaniem można nosić przez cały rok. Tak, jak zostało wspomniane, bardziej liczy się materiał, faktura, grubość.


Dla mnie typowo letnie są wzory typu: owoce w żywych kolorach (truskawki, ananasy i inne tego typy) -> ale już jestem w stanie sobie wyobrazić jakąś naszywkę czy wzór-kontur jako bardziej uniwersalne.


Renifery, śnieżynki, mikołaje to dla mnie tylko okres święta +/- tydzień.


Liście podobnie jak kwiaty uważam za uniwersalne. Bardziej liczy się w tej kwestii materiał i kolorystyka.




queenAlex, uważam, że przy niskiej temperaturze latem można założyć spokojnei botki, tylko ważne żeby nie przesadzić . Dobrze będą wyglądać niskie botki albo ewidentnie z cienkiej skóry, może jakieś z ażurowymi elementami.
Nie wyobrażam sobie typowo jesiennych z lekkim ociepleniem, bo byś się po prostu w nich zagotowała.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 19:18   #4218
magdis
Zadomowienie
 
Avatar magdis
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 315
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Ja np. nie założyłabym w zimie spodni w kwiaty czy białych. Neonowe kolory też zakwalifikowalabym bardziej letnio. A motywy reniferowo-świąteczne nosilabym cały grudzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 21:16   #4219
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Dzięki! Widziałam kiedyś ten wpis, spodobało mi się

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez queenAlex Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Jak myślicie? Wypada czy nie?
W moim mieście dzisiaj jest około 16-18 stopni, zachmurzone niebo oraz deszcz. Nie raz widziałam przy takiej pogodzie spacerujące kobiety w botkach,typowo jesiennych( sznurowane, ciemne kolory), ale może to jednak kicz?
Spotykam się ze znajomymi, chcę dobrze wyglądać, a jak dla mnie jest za zimno na szpilki czy balerinki :-/, nie chcę jednak się ośmieszyć nieodpowiednim strojem :-D
Jakie jest wasze zdanie?
Moim zdaniem wizualnie zupełnie ok, jeśli aura sprzyja. Fajnie to wygląda. Ja nie noszę botków poza jesienią i zimą, bo kiedyś sobie odparzyłam w nich stopy w taką pogodę jak opisałaś. Mam jesienne botki bez ociepliny. Jeśli nie jesteś ciepłolubna, to możesz nie czuć się komfortowo. Żeby to było wygodne, to chyba trzeba mieć naprawdę cienkie buty.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Zwykle moje ubrania maja neutralny wzór albo sa jednobarwne. Ale mam pojedyncze rzeczy w sezonowe wzory. Jak myślicie do kiedy można nosic np sweter w renifery albo spodnie w kwiaty (polne, róże, konwalie itp) albo bluzke w pożółkłe liście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym sweter w renifery nosiła całą zimę, o ile byłaby zimna i śnieżna - wyobraziłam sobie taki typowy norweski sweter. Od dwóch lat poluję na wełniane skarpetki w taki wzór - dla męża, zachorował na nie i marzą mu się jako prezent gwiazdkowy.
Pomyślałam sobie o ubraniach we wzory kwiatowe. Strasznie mi się to gryzie, jak kobiety zakładają wiosną żakiety w jesienny motyw kwiatowy albo jesienią w wiosenny.
Wielka krata kojarzy mi się z ciepłymi tkaninami i sezonem jesienno - zimowym, tak samo pepitka. Mała kratka i inne wzory są dla mnie całoroczne. Mam przed oczami bawełniany t-shirt w arbuzy, z długim rękawem. Były kiedyś takie jesienią w jakiejś sieciówce. Całkiem ożywiające.

A co do tych butów z pomponem - naprawdę są fajne i dzisiaj mi cały dzień chodziły po głowie Ciekawe, bo klapek z pomponem czy pomponów przy torbach nie mogę zdzierżyć.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/

Edytowane przez chabrymakiistokrotki
Czas edycji: 2017-08-22 o 21:18
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-22, 21:33   #4220
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

I znowu ja
Dobra, chyba muszę odetchnąć i dopiero wtedy pomyśleć o butach z pomponami, bo nawet nad tym zapiszczałam: "ooo jakie słodkiee"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bobbles.jpg (79,5 KB, 45 załadowań)
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 10:07   #4221
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Mnie się te futrzane pompony na butach nie podobają, są dla mnie przykładem zbyt daleko posuniętego zdziecinnienia mody dladorosłych, zwłaszcza w zestawieniu z błyszczącym tworzywem butów, za dużo tego wszystkiego.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2017-08-28 o 16:43
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 10:11   #4222
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 346
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie się te futrzane pompony na butach nie podobają, są dla mnie przykładem zbyt daleko posuniętego zdziecinnienia mody dla dorosłych, zwłaszcza w zestawieniu z błyszczącym tworzywem butów, za dużo tego wszystkiego.
Też tak uważam. Nie podobają mi się i już, moim że na co dzień nie ubieram się jakoś bardzo poważnie. O ile te pompony jeszcze jakimś cudem przejdą to te króliki totalnie nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 10:22   #4223
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Widziałam tego typu króliki na żywo na dziewczynie.
Dla mnie na "nie". Wyglądało to śmiesznie i infantylnie. Równie dobrze można by chodzić z mini maskotkami przypiętymi do buta i efekt byłby tak samo kiczowaty.
Jakieś nieduże pompony ujdą (choc sama bym nie nosiła).
Ale wielkie pompony, świecący but i uszy królika... Nie nie nie. Chyba że na przebieraną imprezę.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 12:47   #4224
Zakreconaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 8
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

A co myślicie o takiej torebce? Znalazłam ją w Wojasie i w sumie na żywo wygląda jeszcze lepiej. Do jakich stylizacji mogłaby pasować?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_2D_0002.jpg (86,7 KB, 41 załadowań)
Zakreconaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 18:56   #4225
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Ale ja te króliki wrzuciłam żartem, trafiłam na nie w internecie
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 22:40   #4226
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

http://www.mishmashclothing.pl/produkt/20773-2f2dd843 - co sądzicie? mam mieszane uczucia
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 22:59   #4227
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 346
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
http://www.mishmashclothing.pl/produkt/20773-2f2dd843 - co sądzicie? mam mieszane uczucia
Kompletnie mi się nie podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 05:58   #4228
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
http://www.mishmashclothing.pl/produkt/20773-2f2dd843 - co sądzicie? mam mieszane uczucia
To coś nigdy nie powinno powstać
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 07:54   #4229
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
http://www.mishmashclothing.pl/produkt/20773-2f2dd843 - co sądzicie? mam mieszane uczucia
Ja mam oczopląs i ból mózgu
Ktoś miał resztki materiału i pozszywał byle jak, po czym ozdobił resztkami taśm, tiulu i koronek, które również do niczego nie pasują?
Nie widzę innego powodu, dla którego ta sukienka miałaby powstać. To się kupy nie trzyma.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 08:35   #4230
kwiatuszek_kwiati15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 19
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Bardzo fajna i ładna torebka, bardziej elegancka, ale do bluzy i adidasów wydaje mi się, że też będzie pasowała. Warto kupić, wygląda bardzo klasycznie, będzie Ci służyła na długo
kwiatuszek_kwiati15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-15 18:59:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.