Knakiewicz Wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia Plastyczna

Notka

Chirurgia Plastyczna porady i dyskusje związane z zabiegami chirurgii plastycznej. Uzyskasz tu informacje na temat takich zabiegów jak korekcja uszu lub nosa, powiększanie piersi i wielu innych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-06-23, 09:47   #1
Jelinka
Przyczajenie

Knakiewicz Wrocław

Miałam w tym tygodniu zabieg robiony przez doktora Knakiewicza i jestem zachwycona! Pewna reka, doskonala precyzja. Wszystko sprawnie i milo. Piersi wygladaja bardzo ladnie, dokladnie tak jak sie spodziewalam. Jak tylko sie wygoi to ide na plastyke brzucha bo po ciazy skora zrobila sie wiszaca i brzydka. Ale to jeszcze troche czasu, musze odlozyc pieniazki i wydobrzec po ostatnim
Jelinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 16:43   #2
mona_1988
Przyczajenie

Dot.: Knakiewicz Wrocław

Jesli mozna wiedziec, jaki koszt całkowity poniosłaś? Poszukuję własnie specjalisty z Wrocławia. Będę wdzieczna za szczegóły tzn jaką wielkość i rodzaj implantów masz
mona_1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 12:17   #3
Jelinka
Przyczajenie

Hej! Zapłaciłam 13tys i zdecydowałam się na droższe protezy firmy alergen. Wybrałam też profil okrągły, rozmiar 265. Ale to wszystko kwestia indywidualna. Tam Ci doradzą, które najlepiej wybrać i jaki rozmiar, tak żeby efekt był jak najlepszy. Daj znać jak będziesz po operacji! Czekamy na wieści! Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Na pewno się denerwujesz, tak jak każdy przed operacją. Ale zapewniam Cię, że strach ma wielkie oczy
Jelinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 16:47   #4
mona_1988
Przyczajenie

Do operacji jeszcze troche mi daleko...póki co odkładam pieniążki i zaczynam powoli szukać dobrego specjalisty najlepiej z dolnegośląska...a Wrocław byłby najbardziej odpowiedni, jednak zależy mi najbardziej na pozytywnym efekcie końcowym, byłabym wdzięczna za przesłanie zdjęć przed i po operacji... mona_1988@o2.pl Super że Ty juz masz to za sobą i jesteś zadowolona
mona_1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 12:54   #5
Patrycja_Jas
BAN stały

Ja u doktora Kankiewicz miałam operacją plastyczną nosa. Na początku oczywiście sprawdziłam wszystkie opinie na jego temat i zdecydowałam się. Po konsultacji wiedziałam czego mam się spodziewać i na czym będzie polegać zabieg. Efekt zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Nareszcie mam nos, które nie muszę się wstydzić!
Patrycja_Jas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 13:58   #6
joannanowa8019
Przyczajenie

Hej, a u którego lekarza dokładnie się operowałyście? ja powiększałam piersi u pani Moniki i jestem bardzo zadowolona.
joannanowa8019 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 16:18   #7
Inga777
Przyczajenie

hej ja będę miała w sobotę zabieg chciałam popytać kila rzeczy jak znajdziesz chwilę napisz

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

patryacja_jas
Inga777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 18:33   #8
Inga777
Przyczajenie

????
Inga777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 19:23   #9
espan33
Przyczajenie

Ja właśnie też zastanawiam się nad skorzystaniem...
---
archiwizacja danych w chmurze

Edytowane przez espan33
Czas edycji: 2017-10-27 o 20:22
espan33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 15:49   #10
MartaKociatyn
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez espan33 Pokaż wiadomość
Ja właśnie też zastanawiam się nad skorzystaniem...
---
archiwizacja danych w chmurze
Mogę polecić portal chirurgiczny ESTHETICON.PL
Znaleźć tam można polecanych chirurgów na terenie całej Polski. Ponadto warto poczytać opinie oraz obejrzeć zdjęcia z efektami zabiegów
MartaKociatyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 10:06   #11
GiftdisruptLiano
Przyczajenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do GiftdisruptLiano GG do GiftdisruptLiano Send a message via Skype™ to GiftdisruptLiano

I may not write in addition to everyone in UNC's Creative Writing Department, nevertheless it would not actually matter-I have a shot at success if I actually have something to say. If you're caught for ideas, carry a notebook all over the place and write down your observations. I am not saying I'm nice at it or something, but I'm a bestselling author at 26 I've a column with a major newspaper I receives a commission to put in writing professionally. We write because we have felt things, struggled through things, and want to help others discover their method along those rocky paths. It is about writing and sharing of private life experiences, it's free to write down and skim and you'll submit anonymously, you don't even should register. Nidora... promreport.com ... http://sanatate-24.com/Silvets-opinii

Nowe wątki na forum Chirurgia Plastyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości