W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIORCZY - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Porady na temat mody i stylu oraz sposobu ubierania się. Wielka moda, Twoja moda - lub po prostu wszystko o ciuchach, butach i dodatkach.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-10-11, 21:41   #2371
visionAM
Zakorzenienie

Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Mi tam pasuje to na roczek w opisanej formie
visionAM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 10:38   #2372
martaakow
Zakorzenienie

Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

edit. nieaktualne

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2017-10-14 o 11:41
martaakow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-21, 21:20   #2373
omniama
Raczkowanie

GG do omniama

Czy któraś z tych sukienek nadaje się Waszym zdaniem na wesele:
https://liviaclue.pl/catalogsearch/r...=true&&q=total

Szukam czegoś z rękawem (choć minimalnym) i koniecznie za kolano (mam 167 cm). Nie chodzę zbyt często na tego typu imprezy i mam problem. Jeśli te sukienki z linku nie nadają się, to podsuniecie coś, co spełni moje powyższe wymagania?
omniama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 09:46   #2374
visionAM
Zakorzenienie

Sukienki są ładne, ale mi osobiście taka długość pasuje do wyższych kobiet.
visionAM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 12:14   #2375
martaakow
Zakorzenienie

Nie musi tak być. Zależy od figury chyba.
Ja noszę taką długość przy wzroście 153 cm i mi pasuje.

Ale moim zdaniem to nie są typowe sukienki na wesele. Większość wygląda dość codziennie. Jeszcze zależy, co się chce osiągnąć. Przy odpowiednich dodatkach, które trochę nadrobią, można by założyć. Przy okazji nada się później na wiele innych okazji. Ale jeśli ktoś ma urodę, która potrzebuje trochę strojności do uzyskania "wyjściowego" efektu, to te sukienki mogą być za skromne.
martaakow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 23:52   #2376
kasiaia89
Raczkowanie

Co prawda sukienkę już mam, ale ciągle poszukuję okrycia do niej. Bardzo proszę o poradę, co by najlepiej do niej pasowało. Poszukuję czegoś, żebym nie zmarzła, będzie ok. 10 stopni na zewnątrz, ale w kościele może być chłodniej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png sukienka.PNG (273,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: png sukienka1.PNG (345,4 KB, 29 załadowań)
kasiaia89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 10:01   #2377
_Tinkerbell
Zakorzenienie

GG do _Tinkerbell

Kupiłam sobie sukienkę - malinowa czerwień, materiał - aksamit. Na grubych ramiączkach, pod szyję, bez dekoltu (dekolt V na plecach). Góra dopasowana, dół lekko rozkloszowany.
Co do niej założyć? Od razu mówię, że będzie i na elegancko (święta) i na luźno (urodziny w barze).

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Stary 2017-11-15, 18:33   #2378
Rena
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6

Cytat:
Napisane przez kasiaia89 Pokaż wiadomość
Co prawda sukienkę już mam, ale ciągle poszukuję okrycia do niej. Bardzo proszę o poradę, co by najlepiej do niej pasowało. Poszukuję czegoś, żebym nie zmarzła, będzie ok. 10 stopni na zewnątrz, ale w kościele może być chłodniej.
Plaszcz.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie sukienkę - malinowa czerwień, materiał - aksamit. Na grubych ramiączkach, pod szyję, bez dekoltu (dekolt V na plecach). Góra dopasowana, dół lekko rozkloszowany.
Co do niej założyć? Od razu mówię, że będzie i na elegancko (święta) i na luźno (urodziny w barze).

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Do baru moze na to ramoneske lub inna skore. Na grzecznie i domowo to rozpinany sweterek. Bardzo oficjalnie zakiet.
Rena jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
asos, biała sukienka, biżuteria, bransoletka, buciki, buty, cieliste, co założyć, czarne, czerwona sukienka, długa sukienka, dodatki, dziewczynka, elegancka sukienka, garnitur, garnitury męskie, jesień, kombinezon, komunia, koturny, krawcowa wrocław, kwiatki, kwiaty, lato, lodz, łódź, mini, moda, na wesele, nastolatka, naszyjnik, okazja, październik, pomoc, pomocy, poprawiny, rajstopy, rajstopy bal, rękawy, różowa sukienka, sklep odzieżowy, spodnie, strój, strój na wesele, studniówka, stylizacja na wesele, sukienka, sukienka gorsetowa, sukienka na studniówkę, sukienka na wesele, sukienka studniówka, sukienka weselna, sukienki, suknia, suknia wieczorowa, szpilki, ślub, torebka, trójmiasto, ubranie, warszawa, wesele, wesele 2015, zimno

Nowe wątki na forum Moda

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości