fanki RESERVED - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-14, 17:41   #2701
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Mój wyprzedaży łup z Re 70 zł

Załącznik 7389656

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetny
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 09:05   #2702
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: fanki RESERVED

http://www.reserved.com/pl/pl/rh257-...ecorative-zips

Dziewczyny widziałyście może gdzies ta kurtkę rozm. 38?
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 19:45   #2703
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: fanki RESERVED

Hej,
czy widziałyście gdzieś może sukienkę typu dresowa, jak poniżej, ale bez zbędnych ozdobników (jak ten pasek na plecach)?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard03.jpg (56,0 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard012.jpg (27,0 KB, 58 załadowań)
soulone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 23:03   #2704
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: fanki RESERVED

Hej
Poszukuję tego kocyka:
http://www.reserved.com/pl/pl/sa846-...th-rabbit-ears
Niestety u mnie, w bliskich miastach i online jest wyprzedany, a bardzo mi zależy - może ktoś byłby w stanie u siebie kupić? Byłabym strasznie wdzięczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 18:58   #2705
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: fanki RESERVED

moje dotychczasowe zakupy (+ kilka rzeczy dzieciowych i spodnie dla męża)
czekam jeszcze na dwie sukienki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SS200-33X-002 (1).jpg (113,9 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TE646-99X-001.jpg (100,4 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RM865-59X-001.jpg (75,3 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SF445-90X-001.jpg (120,0 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SC021-09X-001.jpg (15,9 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RU010-85X-001.jpg (33,5 KB, 57 załadowań)
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 19:36   #2706
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: fanki RESERVED

A ja upolowałam tę marynarkę Miałam na nią chrapkę już w NK, ale udało się upolować,w prawdzie tylko 38 rozmiar,a potrzebowałabym 36 lub nawet 34, ale niech tam Mam zbyt duże parcie na nią
Jeszcze nie odebrałam, ale nie oddam, jeśli nie upoluję mniejszej i to na razie tyle-bida z nędzą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SD821-MLC-001_1.jpg (198,9 KB, 91 załadowań)
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 20:57   #2707
wi_xa
Raczkowanie
 
Avatar wi_xa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 80
Dot.: fanki RESERVED

Hej moze ktoś będzie mi tutaj w stanie pomóc. Kupowałam stacjonarnie spódnicę i płaciłam kartą, zwróciłam ją, ale zamiast dostać zwrot na konto, ponownie pobrało mi pieniądze, tak jakbym kupiła po prostu kolejną rzecz. To wina Reserved? Czy pani cos źle kliknęła na terminalu, że zamiast zwrotu, zrobiła się sprzedaż?
wi_xa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-16, 21:34   #2708
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez wi_xa Pokaż wiadomość
Hej moze ktoś będzie mi tutaj w stanie pomóc. Kupowałam stacjonarnie spódnicę i płaciłam kartą, zwróciłam ją, ale zamiast dostać zwrot na konto, ponownie pobrało mi pieniądze, tak jakbym kupiła po prostu kolejną rzecz. To wina Reserved? Czy pani cos źle kliknęła na terminalu, że zamiast zwrotu, zrobiła się sprzedaż?
Na to wygląda...a nie masz kwitka terminalowego z dnia zwrotu ? Tam by było zaznaczone. Najlepiej to będzie podejść do sklepu bo jeśli było tak jak przypuszczasz to u nich także będzie nieścisłość i się wyjaśni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 22:04   #2709
wi_xa
Raczkowanie
 
Avatar wi_xa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 80
Dot.: fanki RESERVED

Mam kwitek i tam jest właśnie napisane : sprzedaż, nie zauważyłam nawet tego na początku, bo nie miałam czasu i była masa ludzi w sklepie. Ale jutro tam podejdę, mam nadzieję że nie będzie problemów. Dziękuję
wi_xa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 22:35   #2710
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez wi_xa Pokaż wiadomość
Mam kwitek i tam jest właśnie napisane : sprzedaż, nie zauważyłam nawet tego na początku, bo nie miałam czasu i była masa ludzi w sklepie. Ale jutro tam podejdę, mam nadzieję że nie będzie problemów. Dziękuję
A no napewno mają niezgodność więc sprawdza to - powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
A no napewno mają niezgodność więc sprawdza to - powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pamiętaj więc żeby dostać teraz podwójnie zwrot - za ta pierwsza właściwą transakcje gdzie oddałaś rzecz i za ta pomylkowa.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 14:37   #2711
wi_xa
Raczkowanie
 
Avatar wi_xa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 80
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
A no napewno mają niezgodność więc sprawdza to - powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Pamiętaj więc żeby dostać teraz podwójnie zwrot - za ta pierwsza właściwą transakcje gdzie oddałaś rzecz i za ta pomylkowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie wybierałam się do Reserved, żeby to wyjaśnić, ale rano pojawił sie podwójny zwrot na moim koncie, więc obyło się bez wizyty w sklepie
wi_xa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-17, 14:43   #2712
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: fanki RESERVED

O czyli sami zauważyli i zrobili. Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 21:25   #2713
asiasx
Raczkowanie
 
Avatar asiasx
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 33
Dot.: fanki RESERVED

Hej, mam pytanko
Co trzeba dołączyć podczas zwrotu produktów z e-sklepu, gdyż niestety nie jest to jednoznacznie napisane? Na rachunku napisane, żeby dołączyć formularz odstąpienia od umowy, a w regulaminie, że wystarczy forma elektroniczna... To jak w końcu, coś wrzucacie do paczek czy nie, a zwrot przyjmują? Dodam jeszcze, że ja zamówiłam kuriera.
Będę wdzięczna za rady!
asiasx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 13:12   #2714
Polarna Zorza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez asiasx Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanko
Co trzeba dołączyć podczas zwrotu produktów z e-sklepu, gdyż niestety nie jest to jednoznacznie napisane? Na rachunku napisane, żeby dołączyć formularz odstąpienia od umowy, a w regulaminie, że wystarczy forma elektroniczna... To jak w końcu, coś wrzucacie do paczek czy nie, a zwrot przyjmują? Dodam jeszcze, że ja zamówiłam kuriera.
Będę wdzięczna za rady!
Napisz na fb stronie Reserved- od razu odpisują i tłumaczą co i jak.

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Ja od lat kupuję w Reserved, praktycznie odkąd pojawiła się ta marka na rynku. Jakość jest bardzo dobra, uwielbiam ich żakiety, do tego większość żakietów można prać samemu i nie trzeba latać do pralni- czego nie lubię, bo nie raz odbierałam niedoprane rzeczy.
Wolę zawsze sama wyprać w wodzie Raz się pomyliłam i poliestrową parkę z podpinką Reserved wyprałam - uwaga w 95 st. Na metce było max 30 I co? I nic, nic zupełnie się nie stało! Troszkę metalowe zatrzaski zmatowiały od tej mega gorącej wody, ale kurtka jako taka nie ucierpiała w ogóle. Z Reserved mam kurtki zimowe, parki, bomberki, marynarki, bluzy, bluzki, koszulki. Uwielbiam ich za wzornictwo, kroje i przystępne ceny. Mogę brać w ciemno, bez mierzenia. Dlatego ostatnio przerzuciłam się na zamawianie online
Polarna Zorza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 14:06   #2715
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: fanki RESERVED

z jakością jest różnie, ale jakoś zawsze wracam do reserved, w tym sezonie szczególnie upodobałam sobie ich sukienki
co prawda przez brzuszek celuję aktualnie w konkretne fasony, ale skusiłam się na kilka kiecek on-line w zarze i przyszły same szmaty, a cena wyjściowa często sporo wyższa
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 20:15   #2716
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez Polarna Zorza Pokaż wiadomość
Napisz na fb stronie Reserved- od razu odpisują i tłumaczą co i jak.

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Ja od lat kupuję w Reserved, praktycznie odkąd pojawiła się ta marka na rynku. Jakość jest bardzo dobra, uwielbiam ich żakiety, do tego większość żakietów można prać samemu i nie trzeba latać do pralni- czego nie lubię, bo nie raz odbierałam niedoprane rzeczy.
Wolę zawsze sama wyprać w wodzie Raz się pomyliłam i poliestrową parkę z podpinką Reserved wyprałam - uwaga w 95 st. Na metce było max 30 I co? I nic, nic zupełnie się nie stało! Troszkę metalowe zatrzaski zmatowiały od tej mega gorącej wody, ale kurtka jako taka nie ucierpiała w ogóle. Z Reserved mam kurtki zimowe, parki, bomberki, marynarki, bluzy, bluzki, koszulki. Uwielbiam ich za wzornictwo, kroje i przystępne ceny. Mogę brać w ciemno, bez mierzenia. Dlatego ostatnio przerzuciłam się na zamawianie online
A ja kiedyś dużo więcej kupowałam w Reserved. 1/3 szafy to u mnie Reserved. Dla mnie trochę się jednak popsuli, co nie zmienia faktu,że zawsze tam mogę znaleźć coś dla siebie. Teraz wolę Orsay, Mango i Camaieau, ale z racji tego,że te dwa ostatnie zniknęły u mnie w miescie, do Re też zaglądam
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 20:47   #2717
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
A ja kiedyś dużo więcej kupowałam w Reserved. 1/3 szafy to u mnie Reserved. Dla mnie trochę się jednak popsuli, co nie zmienia faktu,że zawsze tam mogę znaleźć coś dla siebie. Teraz wolę Orsay, Mango i Camaieau, ale z racji tego,że te dwa ostatnie zniknęły u mnie w miescie, do Re też zaglądam
Też uważam, że w stosunku do tego, co mieli jeszcze z 4-6 lat temu, to się popsuli trochę. Ale wciąż mają jeden z lepszych stosunków jakości do ceny. Plus dość ciekawe rzeczy. Też często kupuję w Re.
Właściwie ostatnio to głównie Mango i Re, czasem z H&M jeszcze coś kupię.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 23:24   #2718
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: fanki RESERVED

A ja z kolei porzucilam Mango na rzecz Reserved i H & M, czasami Medicine . Z Re udalo mi sie upolowac dosc sporo rzeczy, ktore wczesniej jedynie obserwowalam.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 05:37   #2719
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A ja z kolei porzucilam Mango na rzecz Reserved i H & M, czasami Medicine . Z Re udalo mi sie upolowac dosc sporo rzeczy, ktore wczesniej jedynie obserwowalam.
O, o Medicine zapomniałam. Też kupuję.
I chyba nic więcej, poza pojedynczymi sztukami od wielkiego dzwonu.

Ja w Re kupiłam w tym sezonie puchowy płaszcz. Jestem bardzo zadowolona jak na razie

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2018-01-19 o 05:39
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-19, 06:18   #2720
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: fanki RESERVED

nie wiem jak z puchowymi okryciami, bo preferuję płaszcze z wełną, a te bezkonkurencyjne są w mango i zarze, zarówno pod względem jakości, jak i prostoty wzornictwa

no i reserved powinno trochę popracować nad rozmiarówką, bo w końcówce 7 m-ca ciąży nadal kupuję xs
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 07:32   #2721
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
nie wiem jak z puchowymi okryciami, bo preferuję płaszcze z wełną, a te bezkonkurencyjne są w mango i zarze, zarówno pod względem jakości, jak i prostoty wzornictwa

no i reserved powinno trochę popracować nad rozmiarówką, bo w końcówce 7 m-ca ciąży nadal kupuję xs
Ja za puchowym płaszczem zlazilam tez Mango i Zarę (i wiele innych sklepów), ale nic mnie w nich nie przekonało. Zwłaszcza Zara miala dużo udziwnień, szczególnie przy kapturach czy kołnierzach.
Wrzucałam wcześniej - mam ten płaszcz http://www.reserved.com/pl/pl/rl507-99x/hooded-coat
Jak ktoś szuka taliowanego, to to nie to. On jest tylko bardzo delikatnie profilowany, ale bez gumek, wiązania w pasie. Mnie to nie przeszkadza.
Puch jest równomiernie rozłożony, na razie mi się nigdzie nie poprzesuwał. Kaptur jest milutki chociaz móglby być odrobinę większy, bo jak lekko zacina, to jest za krótki, żeby go naciągnąć tak, żeby nie padało na twarz.
Nie jest rozpinany od doły, tylko te krótkie suwaki po bokach. Ale to nic nie przeszkadza, chodzi się w nim bardzo wygodnie, mimo że z racji wzrostu mam ten plaszcz prawie do kolan.


edit: Teraz to w ogóle jest za śmieszną cenę Ja kupiłam go w regularnej, a mimo to nie żałuję tych 400 zl.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2018-01-19 o 07:33
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 11:22   #2722
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
nie wiem jak z puchowymi okryciami, bo preferuję płaszcze z wełną, a te bezkonkurencyjne są w mango i zarze, zarówno pod względem jakości, jak i prostoty wzornictwa

no i reserved powinno trochę popracować nad rozmiarówką, bo w końcówce 7 m-ca ciąży nadal kupuję xs
Niestety, ale z ta rozmiarowka to prawda. Rozmiary roznia sie miedzy soba, gdy jest: S,M,L i gdy jest 36, 38 itd. Raz S jest za mala, raz za duza. Ciezko mi trafic

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ja za puchowym płaszczem zlazilam tez Mango i Zarę (i wiele innych sklepów), ale nic mnie w nich nie przekonało. Zwłaszcza Zara miala dużo udziwnień, szczególnie przy kapturach czy kołnierzach.
Wrzucałam wcześniej - mam ten płaszcz http://www.reserved.com/pl/pl/rl507-99x/hooded-coat
Jak ktoś szuka taliowanego, to to nie to. On jest tylko bardzo delikatnie profilowany, ale bez gumek, wiązania w pasie. Mnie to nie przeszkadza.
Puch jest równomiernie rozłożony, na razie mi się nigdzie nie poprzesuwał. Kaptur jest milutki chociaz móglby być odrobinę większy, bo jak lekko zacina, to jest za krótki, żeby go naciągnąć tak, żeby nie padało na twarz.
Nie jest rozpinany od doły, tylko te krótkie suwaki po bokach. Ale to nic nie przeszkadza, chodzi się w nim bardzo wygodnie, mimo że z racji wzrostu mam ten plaszcz prawie do kolan.


edit: Teraz to w ogóle jest za śmieszną cenę Ja kupiłam go w regularnej, a mimo to nie żałuję tych 400 zl.
Twoj bardzo ladny, pamietam jak wrzucalas jego zdjecie Ja zamowilam teraz taka kurtke puchowa:

http://www.reserved.com/pl/pl/ru967-...ed-hoodie-coat

Brakowalo mi kurtki "puchowej "tego typu, moja garderoba w wiekszosci to plaszcze, kurtki tez mam, ale bardziej sportowe, a ten kurtko-plaszcz z Medicine choc bardzo fajnie sie nosi, to na zime z opadami sniegu i mrozem kompletnie sie nie nadaje.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 11:30   #2723
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Niestety, ale z ta rozmiarowka to prawda. Rozmiary roznia sie miedzy soba, gdy jest: S,M,L i gdy jest 36, 38 itd. Raz S jest za mala, raz za duza. Ciezko mi trafic

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------



Twoj bardzo ladny, pamietam jak wrzucalas jego zdjecie Ja zamowilam teraz taka kurtke puchowa:

http://www.reserved.com/pl/pl/ru967-...ed-hoodie-coat

Brakowalo mi kurtki "puchowej "tego typu, moja garderoba w wiekszosci to plaszcze, kurtki tez mam, ale bardziej sportowe, a ten kurtko-plaszcz z Medicine choc bardzo fajnie sie nosi, to na zime z opadami sniegu i mrozem kompletnie sie nie nadaje.
To mój pierwszy prawdziwy puchowy płaszcz w życiu.
Zawsze miałam "puchowe" (kiedyś) lub parki na misiu czy płaszcze z wełny (tj. mieszanki wełna/poliester). Nigdy mi nie było tak ciepło jak w puchowym Może nie ma zatrważających mrozów, ale nie mam problemu chodzić w nim przy temp -5 stopni tylko w cienkim sweterku, co przy wełnianych płaszczach nie jest możliwe, nie izolują tak dobrze.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 10:59   #2724
wi_xa
Raczkowanie
 
Avatar wi_xa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 80
Dot.: fanki RESERVED

Cześć, to już chyba produkt nie do dostania, ale może któraś widziała te marynarke u siebie http://www.reserved.com/pl/pl/sale2/...checked-jacket ?
wi_xa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 12:03   #2725
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: fanki RESERVED

Chciałabym kupić pewną koszulę, ale wykupili już w "moim" Re Może online dorzucą? Poratowałby ktoś linkiem? Chodzi o koszulę w szaro-czerwoną kratkę z długim rękawem, coś jak flanela, w każdym razie bawełna w składzie i pamiętam,że miała taką złotawą nitkę. Może ktoś kojarzy i mnie poratuje?
W temacie płaszczy zimowych to też mam jedną taką z Reserved, ma już chyba 4 lata i sprawuje się nadal świetnie.

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2018-01-20 o 12:07
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 20:07   #2726
dziecko_przypadku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: fanki RESERVED

Cześć wszystkim, chciałabym się dowiedzieć jak to jest obecnie z rozmiarówką w Reserved, tzn. czy brać swój typowy rozmiar czy większy, czy mniejszy? Nigdy jeszcze tam nic nie kupiłam, a ostatnio przeglądając stronę znalazłam parę fajnych rzeczy które chciałabym mieć. Wiadomo - najlepiej byłoby samemu przymierzyć, ale z racji takiej, że mieszkam w prawdziwym 'Wygwizdowie' - ciemno, głucho i daleko wszędzie, i na takie atrakcje nie ma co liczyć - to miło by było chociaż ogólnie wiedzieć na co się nastawić. Pozdrawiam
dziecko_przypadku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 22:12   #2727
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez dziecko_przypadku Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim, chciałabym się dowiedzieć jak to jest obecnie z rozmiarówką w Reserved, tzn. czy brać swój typowy rozmiar czy większy, czy mniejszy? Nigdy jeszcze tam nic nie kupiłam, a ostatnio przeglądając stronę znalazłam parę fajnych rzeczy które chciałabym mieć. Wiadomo - najlepiej byłoby samemu przymierzyć, ale z racji takiej, że mieszkam w prawdziwym 'Wygwizdowie' - ciemno, głucho i daleko wszędzie, i na takie atrakcje nie ma co liczyć - to miło by było chociaż ogólnie wiedzieć na co się nastawić. Pozdrawiam
Z dopasowanych krojów - raczej swój. Z bardziej oversizowych, luźniejszych można wziąć mniejszy niż zwykle.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 09:56   #2728
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: fanki RESERVED

Mnie udało się wczoraj dorwać dwie sukienki, każda po 59 zł Czy w Re zdarzają się dorzutki w sklepie internetowym? Poluję jeszcze na koszulę i płaszcz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg RI951-90X-001.jpg (60,5 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RR976-99X-001.jpg (53,9 KB, 66 załadowań)
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 12:05   #2729
kasiarzynaa
Zakorzenienie
 
Avatar kasiarzynaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 852
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez dziecko_przypadku Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim, chciałabym się dowiedzieć jak to jest obecnie z rozmiarówką w Reserved, tzn. czy brać swój typowy rozmiar czy większy, czy mniejszy? Nigdy jeszcze tam nic nie kupiłam, a ostatnio przeglądając stronę znalazłam parę fajnych rzeczy które chciałabym mieć. Wiadomo - najlepiej byłoby samemu przymierzyć, ale z racji takiej, że mieszkam w prawdziwym 'Wygwizdowie' - ciemno, głucho i daleko wszędzie, i na takie atrakcje nie ma co liczyć - to miło by było chociaż ogólnie wiedzieć na co się nastawić. Pozdrawiam
ja biorę swój rozmiar i zazwyczaj trafiam
__________________


Butomaniaczka
kasiarzynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 13:34   #2730
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
To mój pierwszy prawdziwy puchowy płaszcz w życiu.
Zawsze miałam "puchowe" (kiedyś) lub parki na misiu czy płaszcze z wełny (tj. mieszanki wełna/poliester). Nigdy mi nie było tak ciepło jak w puchowym Może nie ma zatrważających mrozów, ale nie mam problemu chodzić w nim przy temp -5 stopni tylko w cienkim sweterku, co przy wełnianych płaszczach nie jest możliwe, nie izolują tak dobrze.
Te puchowe to rzeczywiscie niezle cieplo trzymaja, a widzialam sklad Twojego plaszcza i praktycznie 100 % ma tego wypelnienia. Tez mam jedna kurtke puchowa, ale ma brzydki fason i do pracy sie nie nadaje, raczej na sobotnie przedpoludniowe zakupy w markecie

No nic chyba jutro dojda do mnie lupy z Re, mam nadzieje, ze beda dobrze lezaly i ze trafilam z rozmiarami
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-22 10:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.