Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-22, 22:38   #1681
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Pokaż, pokaż naszyjnik!

Sukienkę obfocę jak zdarzy mi się wreszcie być w domu za dnia. Ostatnio od świtu do nocy przebywam w pracy. Obawiam się jednak, że jej walory widać dopiero na ciele, a selfie w moim wydaniu przypłacam miesiącem zażywania tabletek antydepresyjnych, ewentualnie upijania się z rozpaczy. Jestem totalnym antytalentem fotograficznym.

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2018-02-22 o 23:21
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 08:13   #1682
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ja sobie wycinam głowę ze zdjęć, działa

Kliknęłam sandały z Venezii i przeżywam, bo to kwota, którą z ciężkim sercem daję za buty. Oh well, i tak bym przepiła albo wydała na perfumy

Ponadto wpadły mi do koszyka geometryczne kolczyki, powinny stworzyć z naszyjnikiem ładny zestaw.
EDIT: i naszyjnik.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3229-84dd46f9f86e0e0c743a22081be9ea65.jpg (321,0 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13650-125bfee6b092a94bf145c8e600e08226.jpg (151,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pseudomosko.jpg (52,5 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mojemosko.JPG (42,4 KB, 64 załadowań)
__________________


Edytowane przez Redhaired Witch
Czas edycji: 2018-02-23 o 09:52
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 11:06   #1683
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ekstra Ci wyszedł ten naszyjnik! I zaoszczędziłaś na nim na całego jednego buta, więc nie powinnaś robić sobie żadnych wyrzutów z powodu zakupu

Skąd te pierwsze kolczyki? Bardzo ładne. Drugie zresztą też.

Solidaryzując się z Tobą też kupiłam buty z Venezii (już wczoraj). Zdecydowałam się na to, bo można do dwóch tygodni za darmo oddać, więc jak trafię lepsze we Włoszech, to po prostu zwrócę. Natomiast bardzo zależy mi, żeby zobaczyć wcześniej, jak wyglądają te buty na gołych nogach, czy w ogóle zgrabnie w nich kostki wyglądają, czyli czy to w ogóle dobry kierunek obuwniczy. Botki mierzone w sklepie na czarne rajtki nigdy nie dają obiektywnego obrazu.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 11:37   #1684
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Ekstra Ci wyszedł ten naszyjnik! I zaoszczędziłaś na nim na całego jednego buta, więc nie powinnaś robić sobie żadnych wyrzutów z powodu zakupu

Skąd te pierwsze kolczyki? Bardzo ładne. Drugie zresztą też.
Dzięki, no powiedzmy Pewnie i tak kiedyś kupię oryginał.
Obie pary kolczyków stąd: https://geometric.shop/product/kolczyki-ostroslupy/ Darmowa przesyłka, 10% zniżki z newslettera, nic tylko brać... Zobaczymy co dojdzie, pewnie jakaś chińszczyzna.

Co do sandałów Venezii, rozgrzeszyłam się myślą, że będę mogła nosić je też wiosną do pseudo-skórzanych legginsów. O ile odważę się pomykać w piptołach.

Z innej beczki - proszę o cynk gdyby ktoś gdzieś widział czarne legginsy/rurki z jakby popękanej skóry albo nubuku. Materiał obojętny, chodzi o efekt, no i prawdziwa skóra odpada ze względu na cenę. Coś jak w załączniku (to z Orsaya, już nie ma mojego rozmiaru).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 350097_98p.jpg (53,9 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 350097_98f.jpg (44,9 KB, 60 załadowań)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 11:53   #1685
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Nie kupuj oryginału naszyjnika, Twój wyrób wygląda identycznie.

A kolczyki dały mi do myślenia. Z biżuterią jest tak, że za chiny nie można po zdjęciu poznać, czy projekt kosztuje 500 zł czy 10. Patrząc na te trójkąty stawiałam na jakiś ekskluzywizm. Refleksja odnosi się zresztą też do naszyjnika.

Na legginsy rzuć okiem w intimissimi (czy tam calcedonii, nigdy nie rozróżniam tych sklepów). Nie wiem, czy są właśnie takie, ale wybór legginsów mają bardzo duży.

Dobra, przestaję się prokrastynować i wracam do pracy.

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2018-02-23 o 11:55
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 17:52   #1686
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
A kolczyki dały mi do myślenia. Z biżuterią jest tak, że za chiny nie można po zdjęciu poznać, czy projekt kosztuje 500 zł czy 10. Patrząc na te trójkąty stawiałam na jakiś ekskluzywizm. Refleksja odnosi się zresztą też do naszyjnika.

Na legginsy rzuć okiem w intimissimi (czy tam calcedonii, nigdy nie rozróżniam tych sklepów). Nie wiem, czy są właśnie takie, ale wybór legginsów mają bardzo duży.
Poguglałam sobie i takie same zdjęcia są na alliexpress i jakiejś angielskiej stronie, rozrzut od 2 dolarów po 16 funtów Więc niby nie przepłaciłam, ale należy spodziewać się biżuterii "inspirowanej".

Dzięki, zajrzałam na ich stronę, niestety akurat takich nie mieli.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 17:57   #1687
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Wiesz, ja często kupuję bardzo tanie kolczyki od różnych artystów ulicznych, gdy włóczę się po świecie i bywają naprawdę super. Cena nie gra roli, chyba, że koniecznie chcesz złoto i brylanty.

Odebrałam z paczkomatu buty z venezii. Wysłali je chyba promem międzygalaktycznym, bo zamawiałam wczoraj po południu a sms-a, że są otrzymałam dzisiaj rano. Na razie jestem tak wycięta po pracy, że nie mam siły mierzyć, ale zdam później relację.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-23, 18:13   #1688
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Yay, czekam na relację! Brałaś 38 czy 37? Ja 38, mam nadzieję, że podeszwy będą miały te 25,5 cm.
Też nie zależy mi na jakości biżuterii o ile nie widać z daleka, że to badziew.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 18:56   #1689
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Skasowałam omyłkowo posta i już mi się nie chce powtarzać moich długich wywodów.

W skrócie: zmierzyłam. Buty rewela! Zrobią super outfit z byle szmatą. Z tym, że mój model ukazał się w pełnej krasie dopiero na gołych nogach, na rajstopach nie zrobił nawet w połowie takiego wrażenia. Cholewka kończy się w idealnym miejscu (najszczuplejszym w kostce), te ażury (paski ze sprzączkami) sprawiają, że nie ma efektu skrócenia nóg. W dodatku bardzo wygodne. Na pewno nie oddam

Daj znać jak się sprawują Twoje. Ciekawa jestem, czy ten bardziej zabudowany model będzie równie korzystny.

Brałam 37, choć częściej noszę 38. Moja stopa ma około 24 cm, zazwyczaj pasuje mi wkładka długości 25.

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2018-02-23 o 19:04
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 19:41   #1690
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Dzięki
No tak, te paski są stworzone do noszenia na gołą stopę. Swoje widzę też do skórzanych portek, a może i do skarpety Dam znać.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-24, 11:45   #1691
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Oj chciałabym je zobaczyć na skarpecie! Bardzo "fashion" i w stylu gucci. Jak zapodasz do tego jakąś sukienkę po babci, to wylądujesz na którymś blogu z fotografiami streetstyle.

A tak serio to jak się odnosicie do noszenia peep toeów nie na gołe stopy? Nawet na pokazach mody widać, że jest to traktowane ok, ale ja jakoś nie mogę się przekonać.

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2018-02-24 o 11:47
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-24, 12:58   #1692
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
A tak serio to jak się odnosicie do noszenia peep toeów nie na gołe stopy? Nawet na pokazach mody widać, że jest to traktowane ok, ale ja jakoś nie mogę się przekonać.
Nie wiem. Z drugiej strony wydaje mi się, że świat wokół mnie nie jest gotowy na moje pomykanie w piptołach i skórzanych portkach. Zbyt lansersko. Np. Faiiint na blogu ciągle nosi piptoły na rajstopy i całkiem nieźle to wygląda.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-24, 13:14   #1693
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Nie wiem. Z drugiej strony wydaje mi się, że świat wokół mnie nie jest gotowy na moje pomykanie w piptołach i skórzanych portkach. Zbyt lansersko. Np. Faiiint na blogu ciągle nosi piptoły na rajstopy i całkiem nieźle to wygląda.
Masz rację u niej to fajnie wygląda. Dzięki za przypomnienie o tym blogu. Kiedyś go śledziłam, potem zapomniałam, jak się nazywa i nie mogłam już znaleźć.

Gdy pisałam o analogii do gucci miałam na myśli wizję założenia do piptołów raczej lansiarskich skarpet np. w kratkę, ananasy albo ogórki.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-24, 13:31   #1694
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Gdy pisałam o analogii do gucci miałam na myśli wizję założenia do piptołów raczej lansiarskich skarpet np. w kratkę, ananasy albo ogórki.
Taa, najlepiej w romby i kiecka w paski

Zapragnęłam nowej, miękkiej torby, a że nic mi się nie podobało (w granicach moich możliwości finansowych), to postanowiłam uszyć torbę z pseudo-skórzanego "asfaltowego" komina i paska od starej torby. Moja inwencja chwilami mnie przeraża... Klasycznie pochwalę się efektem, może Wizaż nie padnie zażenowany moim "talentem" i gustem
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-24, 13:38   #1695
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

A nie podobają Ci się torby z czarnyszyje? Są przystępne cenowo, miękkie i niektóre mocno awangardowe.
Swojego czasu był też ogromny szał na slavię varsovię. Ciekawi mnie ta http://www.slavavarsovia.com/categor...eated-bag-no-3 , choć obawiam się, że na żywo może się okazać siatką na zakupy z głebokiego PRL.


Moim ideałem i marzeniem jest ta http://www.slavavarsovia.com/categor...oducts/no-44-2, ale obawiam się, że komputer, notatki i termos z kawą mogą mi się do niej nie zmieścić.

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2018-02-24 o 13:39
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-24, 14:01   #1696
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Nie znałam tych stron! Czarny ma fajne, ale strasznie wielkie, nawet te nie-XXL. Moja będzie mieć nieco podobną fakturę do tej: http://czarnyszyje.pl/kategoria/torb...torba-mudcrack
W sumie nie wiem czy nie taką samą, skoro to niby miękki materiał. Ten komin w oryginale był tak ogromny, że zrobiłam z niego mniejszy komin, teraz mogę zrobić torbę, a jeszcze zostanie mi materiał.
Slavia też ciekawa, plisowany worek na kapcie Jednak wolałabym długi pasek (na listonosza) a cenowo do 250 zł.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-24, 14:58   #1697
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Jak masz podobny materiał, to rzeczywiście warto spróbować uszyć. Czarny robi te torby bardzo porządnie (podszewka itp), ale nie ma w tym wielkiej filozofii i rzeczywiście rozmiary są ekstremalne.

Ja mam tą http://czarnyszyje.pl/kategoria/torb...u-kolor-czarny
Prezentuje się bardzo fajnie, jak z pogniecionego papieru, ale to moja torba na szczególne okazje, gdy naprawdę bardzo, bardzo dużo muszę nieść ze sobą. Myślę, że dla osoby mającej raczej przeciętną zawartość torebki, będzie rzeczywiście za duża.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 10:34   #1698
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Red, naszyjnik wyszedl ci mega, w ogole nie widac ze to samorobka

Kolczyki tez wygladaja fajnie, chociaz ja bym nie nosila ich w komplecie z naszyjnikiem. Daj znac co ci dojdzie, czy badziew to, czy jednak warto
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 10:41   #1699
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Kolczyki tez wygladaja fajnie, chociaz ja bym nie nosila ich w komplecie z naszyjnikiem. Daj znac co ci dojdzie, czy badziew to, czy jednak warto
Dzięki Myślałam żeby nosić w komplecie te mniejsze, żeby nie przedobrzyć. Ale jeszcze zobaczę na żywo jakiej w ogóle są wielkości. Dam znać jak z jakością (chociaż nie spodziewam się cudów ).
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-26, 14:49   #1700
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Sandały z Venezii rozmiar 38 są na mnie za małe Wkładka 25 i moja stopa 25, szoruję paluchami. Poza tym ładne, ale nie wiem czy wprawiły mnie w zachwyt godny ich ceny, nie miałam jeszcze czasu podumać przed lustrem.
EDIT: raczej nie wezmę kolejnej pary. Nie czuję się w nich komfortowo już teraz, a co dopiero podczas upałów. Mam uczucie klejenia się stopy do wkładki i braku przewiewu, więc z pewnością nie byłyby sandałami-pierwszego-wyboru, a nie lubię kisić w szafie wyjściowych butów (a już zwłaszcza tak drogich). Na wiosnę/chłodne lato też się nie nadają, między butami a legginsami jest odstęp, czego nie lubię. Poza tym kiedy tylko mam możliwość wskakuję w rajstopy lub legginsy i nie będę dla butów specjalnie afiszować się z gołymi nogami.

Doszły też kolczyki z Etsy, te są piękne! Druciki są na żywo ze sprężynującego metalu i kojarzą mi się z pracami H.R. Gigera Czyli polecam.
__________________


Edytowane przez Redhaired Witch
Czas edycji: 2018-02-26 o 16:54
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 09:02   #1701
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Zazdro Dla mnie niestety ceny za wysokie, moze kiedys

Zepsuje wam klimat zakupem sieciowkowym, takie sandaly sobie na sprawilam: http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0528958001.html Z tym ze wzielam te rude, bo stwierdzilam ze mam same czarne sandaly na lato i zachcialo mi sie odmiany. Chociaz zastanawialam sie z tydzien. Fajne sa, bo zakrywaja piete.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 10:39   #1702
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Fajne, lubię takie zamszowe cichobiegi

Znalazłam dziś na allegro jakiś ramoneskowy hit sezonu (może zeszłego, nie wiem ) czyli a'la Valentino. Spotkałyście się z takimi na żywo, fajne, niefajne? Każdy piczon w takich chodzi? Podoba mi się fason, ale nie chcę wtopić jeśli to sezonowy trend blogerek w stylu sióstr Godlewskich.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22c6bdbe478989312b9deefdcf31.jpg (128,8 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ba5bce374f69b71432a4c8aef8b6.jpg (116,9 KB, 59 załadowań)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 10:52   #1703
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Fajne, lubię takie zamszowe cichobiegi

Znalazłam dziś na allegro jakiś ramoneskowy hit sezonu (może zeszłego, nie wiem ) czyli a'la Valentino. Spotkałyście się z takimi na żywo, fajne, niefajne? Każdy piczon w takich chodzi? Podoba mi się fason, ale nie chcę wtopić jeśli to sezonowy trend blogerek w stylu sióstr Godlewskich.


Wiesz, wszystko mozna ugrac, jak sie odpowiednio dopasuje cala reszte Ja widze te kurtke z dluga (albo moze i maksi) siwa spodnica/sukienka i cienkim golfem. Rozpieta!

(sory za brak polskich znakow, ale na pracowym kompie nie moge znalezc zmiany jezyka)
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 11:13   #1704
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ech, nie mam takiej spódnicy Ale fakt, do maksi super!
A propos spódnic, ostatnio zachwyciła mnie platonicznie taka jak w zał. Ja bym jej nie włożyła, nie mój styl, ale i tak mi się podoba.
https://www.aboutyou.pl/p/review/spodnica-3698629
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 734ac3025dc218109e054e307f4d2d67.jpg (31,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c347489dc97585413bbc75c7ec106674.jpg (38,4 KB, 46 załadowań)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 13:22   #1705
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Zazdro Dla mnie niestety ceny za wysokie, moze kiedys

Zepsuje wam klimat zakupem sieciowkowym, takie sandaly sobie na sprawilam: http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0528958001.html Z tym ze wzielam te rude, bo stwierdzilam ze mam same czarne sandaly na lato i zachcialo mi sie odmiany. Chociaz zastanawialam sie z tydzien. Fajne sa, bo zakrywaja piete.
Świetne te sandały! W dodatku super cena jak na naturalny zamsz.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Znalazłam dziś na allegro jakiś ramoneskowy hit sezonu (może zeszłego, nie wiem ) czyli a'la Valentino. Spotkałyście się z takimi na żywo, fajne, niefajne? Każdy piczon w takich chodzi? Podoba mi się fason, ale nie chcę wtopić jeśli to sezonowy trend blogerek w stylu sióstr Godlewskich.
Sezonowymi trendami bym się nie przejmowała. W ramoneskach też wszyscy chodzą a w każdym zestawieniu wyglądają inaczej. Fason fajny, ale bałabym się o jakość.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 09:17   #1706
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Dostałam maila odnośnie geometrycznych kolczyków, że dostawa może potrwać do 60 dni. Pfff, alliexpress. A ja durna myślałam, że wiedzą co sprzedają i mają to na stanie. No nic, jak badziew to im zwrócę i tyle. Przynajmniej nie zdzierają za przesyłkę bo darmowa.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 12:00   #1707
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dostałam maila odnośnie geometrycznych kolczyków, że dostawa może potrwać do 60 dni. Pfff, alliexpress. A ja durna myślałam, że wiedzą co sprzedają i mają to na stanie. No nic, jak badziew to im zwrócę i tyle. Przynajmniej nie zdzierają za przesyłkę bo darmowa.
Najwyraźniej proces ich konstrukcji wymaga takiej precyzji, że potrzebują tyle czasu na ich wyprodukowanie. Bądź dobrej myśli i spodziewaj się powalającego dzieła sztuki

A tak serio, z alliexpress moja mama ściąga jakieś produkty krawieckie i nigdy nic nie przyszło szybciej niż po miesiącu.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 12:13   #1708
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Najwyraźniej proces ich konstrukcji wymaga takiej precyzji, że potrzebują tyle czasu na ich wyprodukowanie. Bądź dobrej myśli i spodziewaj się powalającego dzieła sztuki
O, dobrze gadasz
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 20:19   #1709
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Fajne, lubię takie zamszowe cichobiegi

Znalazłam dziś na allegro jakiś ramoneskowy hit sezonu (może zeszłego, nie wiem ) czyli a'la Valentino. Spotkałyście się z takimi na żywo, fajne, niefajne? Każdy piczon w takich chodzi? Podoba mi się fason, ale nie chcę wtopić jeśli to sezonowy trend blogerek w stylu sióstr Godlewskich.
Odzywam się niepytana (fizycznie tych kurtałek nie widziałam), ale..

Widziałam je na aliexpress i są na mojej wish liście już ponad rok. Chociaż teraz to już i tak nie kupię, bo capnęłam na tegorocznej wyprzedaży w zarze kurtkę ze skóry naturalnej. Dałam tyle, za ile Chińczyki sprzedają na ali te ramoneskowe hity Może będziesz wolala te z ali, jesli są tańsze albo coś. Chcesz linka?

Kim do cholery są te Godlewskie? Coś słyszałam, ale ignorant ze mnie, nie oglądam tv i w ogóle chyba żyję nie na tym świecie co reszta ...

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2018-03-01 o 20:24
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 20:53   #1710
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Może będziesz wolala te z ali, jesli są tańsze albo coś. Chcesz linka?

Kim do cholery są te Godlewskie? Coś słyszałam, ale ignorant ze mnie, nie oglądam tv i w ogóle chyba żyję nie na tym świecie co reszta ...
Dzięki, ale jednak zrezygnowałam Zapytałam na innym forum pełnym niby oblatanych ekspertek d/s mody blogerskiej i ogólnej i jednogłośnie wyszło, że karyniasta. Cóż.
Wiesz co, też nie wiem kim one są Czasami widuję komentarze, że to typowe "dziunie", więc sobie wyguglowałam twarze, pokiwałam głową, że faktycznie, i teraz używam ich na forach jako symbolu karyniastości. Chyba jakiegoś bloga prowadzą? Nie wiem.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 21:16:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.