co sądzicie o bonprix - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-09, 19:32   #211
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: co sądzicie o bonprix

Trafiają się naprawdę dobre gatunkowo ubrania a i też takie nie bardzo
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 19:52   #212
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: co sądzicie o bonprix

Dorzucę swoje 3 grosze o Bonprixie.
Jakiś rok temu na wiosnę postanowiłam w końcu się przekonać na własnej skórze jak to jest z tym Bonprixem. Zamówiłam sobie dwie spódnice i dwie pary leginsów. Może i coś jeszcze, ale nie pamiętam.
Zamówienie zostało zrealizowane w 3 przesyłkach rozwleczonych na 3 miesiące. Zamówienie zostało złożone w kwietniu, a ostatnią paczkę dostałam w lipcu. Musiałam się mailowo dowiadywać i dopominać, odpowiedzi były grzeczne, ale miałam wrażenie, że jestem postrzegana jako natrętny klient, który nie może cierpliwie poczekać. Przyzwyczajona do sprzedawców z allegro, którzy wystawiony towar przeważnie mają fizycznie w posiadaniu i dostarczają w ciągu góra tygodnia, byłam pewna, że moje zamówienie przepadło w trybach wielkiej bonprixowej machiny. Wreszcie, gdy już miałam wszystko w domu mogłam ocenić co następuje: spódnice były zamówione w rozmiarze 32/34 i zlatują ze mnie (zwykle noszę 34 - 36 i o takie rozmiary proszę w sklepach). Prawdopodobnie będę musiała zanieść obie do krawcowej żeby dopasowała, a jestem na tyle zniechęcona tą całą historią, że wiszą od roku w szafie i jakoś nie chce mi się podejmować dodatkowych kroków i wydawać dodatkowych pieniędzy. Z Bonprixem jest taki problem, że bardzo ciężko jest trafić we właściwy rozmiar, ta cala zabawa w odsyłanie jest oczywiście kosztowna i traci się na to sporo czasu, a ubrania często nie wyglądają jak na zdjęciach. Mam kilka koleżanek noszących rozmiary xxl i one uważają, że Bonprix spadł im z nieba, ponieważ w stacjonarnych sklepach z dużymi rozmiarami są przeważnie ubrania jak na stare ciotki, a one chciałyby coś modnego i dla młodych kobiet. Wtedy to rozumiem, bo te ubrania naprawdę bywają ładne i mogą dobrze leżeć jeśli można zamówić mniejszy rozmiar. Ja nie mam takiej możliwości, bo najmniejszy rozmiar jest na mnie za duży.
Co do legginsów - są świetne, nie mam zastrzeżeń. Zamawiałam te za kolano.
W międzyczasie, jeszcze latem zadzwoniła do mnie pani z Bonprix z propozycją złożenia zamówienia przez telefon. Jako, że byłam jeszcze na świeżo po tych wszystkich perypetiach i poprzysięgałam, że więcej nic nie zamówię, to podziękowałam jej i opisałam całą sytuację. Powiedziała mi, że najlepiej zamawiać przez telefon u żywej konsultantki, bo one wiedzą na bieżąco co jest w danej chwili dostępne, a na co nie warto czekać. Tylko, że ja zamawiałam na stronie internetowej, nie z papierowego katalogu, jak to jest możliwe, że system przyjął zamówienie na coś, czego nie ma na stanie? Aż taki mają bajzel w systemie? Przecież wystarczy zablokować produkt, który się skończył, jaki to problem?
W każdym razie byłam twarda w kwestii Bonprixu aż do teraz, bo niestety mama podetknęła mi pod nos nowy katalog, a ja dałam się złapać jak głupia. Teraz mam zaznaczonych 20 rzeczy, które mi się bezwzględnie podobają i muszę je natychmiast mieć, na co mnie oczywiście nie stać
Mam mieszane uczucia. Jeszcze gdyby była jakaś możliwość zmierzenia tego, pomacania materiałów, a oni nie otwierają stacjonarnych sklepów jakby mieli coś do ukrycia
Jeszcze się zastanowię czy coś zamawiać, ale jeśli się zdecyduję, to zadzwonię do żywej kobiety i na bieżąco zweryfikuję co i jak
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 20:03   #213
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: co sądzicie o bonprix

Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
Mam mieszane uczucia. Jeszcze gdyby była jakaś możliwość zmierzenia tego, pomacania materiałów, a oni nie otwierają stacjonarnych sklepów jakby mieli coś do ukrycia
Jeszcze się zastanowię czy coś zamawiać, ale jeśli się zdecyduję, to zadzwonię do żywej kobiety i na bieżąco zweryfikuję co i jak
Myślę, że nie jest to kwestia tego, że mają coś do ukrycia, ale tak jest po prostu taniej. Zgadzam się, że czekanie 3 miesiące na realizację zamówienia to gruba przesada. Nigdy aż tyle mi się nie zdarzyło, ale moja mama miała pare razy tak, że zanim paczka przyszła, to ona już zapomniała, że w ogóle cokolwiek zamawiała.
Masz rację tymi rozmiarami - są znacznie zawyżone (albo zaniżone...? nigdy nie wiem...) w każdym razie ja noszę 44/46 i zazwyczaj wybieram 42 i jest idealne.
Mogę Ci poradzić rozglądnąć się na allegro - wielu sprzedawców sprzedaje ciuchy z BonPrix, także te z nowych kolekcji, nie używane. Tylko zazwyczaj są to licytacje, więc jest to trochę wkurzające.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 20:43   #214
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: co sądzicie o bonprix

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Myślę, że nie jest to kwestia tego, że mają coś do ukrycia, ale tak jest po prostu taniej. Zgadzam się, że czekanie 3 miesiące na realizację zamówienia to gruba przesada. Nigdy aż tyle mi się nie zdarzyło, ale moja mama miała pare razy tak, że zanim paczka przyszła, to ona już zapomniała, że w ogóle cokolwiek zamawiała.
Masz rację tymi rozmiarami - są znacznie zawyżone (albo zaniżone...? nigdy nie wiem...) w każdym razie ja noszę 44/46 i zazwyczaj wybieram 42 i jest idealne.
Mogę Ci poradzić rozglądnąć się na allegro - wielu sprzedawców sprzedaje ciuchy z BonPrix, także te z nowych kolekcji, nie używane. Tylko zazwyczaj są to licytacje, więc jest to trochę wkurzające.
Oj, no nie wiem, taniej? Przecież ceny tam szału nie robią, zwłaszcza w stosunku do jakości. Letni top 70 zł, spódniczka 90, to nie są ceny powalające na kolana, zwłaszcza jak się robi całe zamówienie. Jednej rzeczy nie opłaca się zamawiać, bo płacisz za przesyłkę, a jak się doda trzy, cztery to już się z tego robi gruba suma. A z tego, co piszą na tym forum "zadowolone klientki" ani ubrania jakością nie zwalają z nóg, ani obsługa nie jest jakoś szczególnie fantastyczna, więc nie ma tak, że coś za coś
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 20:47   #215
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: co sądzicie o bonprix

Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
Oj, no nie wiem, taniej?
Na pewno taniej wychodzi prowadzenie sprzedaży wysyłkowej niż prowadzenie sieci sklepów - cudów nie ma. Tym bardziej, że koszty przesyłki ponosi klient. Zgadzam się, że to nie znajduje przełożenia na niskie ceny, ale to inna rzecz.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 21:12   #216
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: co sądzicie o bonprix

No właśnie, a czy jest możliwość zamawiania u nich taniej? Niby są w internecie jakieś kody rabatowe, ale po kliknięciu okazuje się, że ceny są takie same jak po normalnym wejściu na stronę - tak mi się przynajmniej wydaje. Nie należę do klubu, przy zakładaniu konta chyba stwierdziłam że mi się to nie opłaci, nie pamiętam dokładnie jak to było. Są jakieś metody na zmniejszenie finalnej ceny zakupów?
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 22:13   #217
sensitive17
Rozeznanie
 
Avatar sensitive17
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: południowa Polska
Wiadomości: 610
Dot.: co sądzicie o bonprix

Ja jestem zadowolona z zakupów w Bonprix-e Nawet bardzo zadowolona .
__________________
I poznałam wartość każdego uścisku dłoni, każdego spojrzenia w oczy. Każdego "dzień dobry" i "do widzenia". Każdego uśmiechu . Miałam to szczęście... Zobaczyłam Człowieka w człowieku.
sensitive17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-04, 13:16   #218
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Fanki Bon Prix.

Orientujecie się jakie jest najczęściej stanowisko BP w stosunku do reklamacji? Kupione tam we wrześniu buty popękały. Nie kosztowały dużo, bo około 60 zł, dlatego zastanawiam się czy warto odsyłać.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 20:18   #219
201606242122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 622
Dot.: Fanki Bon Prix.

odkopuję wątek.

chciałabym zamówić u nich strój kąpielowy, ale nie wiem jak to wygląda z rozmiarami? mają dość duże miski, e-f, może ktoś miał strój od nich i sie orientuje?
201606242122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 19:04   #220
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Fanki Bon Prix.

Ja lubię tam kupować, ale z bielizną już nie zaryzykuję - zamówiłam figi 36/38 i wg mnie nadają się na 42/44 ... są olbrzymie, a po praniu zrobiły się jeszcze większe. Co do strojów kąpielowych to myślę, że będzie podobnie. Poczytaj na dole opisy od osób, które kupiły, z reguły jest tam sugestia, jaki rozmiar kupować i jak to wygląda. Ja zamawiam tam dosyć często t-shirty, bluzki, spodnie. Sukienki niestety przychodziły niewymiarowe i olbrzymie, albo kompletnie niezgodne ze zdjęciem, więc ich już nie zamawiam.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 10:18   #221
FashandRoll
Raczkowanie
 
Avatar FashandRoll
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 203
Dot.: Fanki Bon Prix.

Nigdy nie zamawiałam z bon prixu, przez ciotkę która zamawiała białą koronkową bluzkę i dostałą zupełnie inną - ecru. Stwierdziłam, że oni pokazują co innego na zdjęciach, a co innego wysyłają.
Poza tym składy ubrań mi nie pasowały, wszystko sztuczne.

Do czasu. W zeszłym miesiącu zamówiłam z Bon Prixu strój kąpielowy i jest idealny. Wygląda tak samo jak na zdjęciu. A kosztował tylko 79 zł.
FashandRoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-30, 22:18   #222
201606242122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 622
Dot.: Fanki Bon Prix.

Cytat:
Napisane przez FashandRoll Pokaż wiadomość
Nigdy nie zamawiałam z bon prixu, przez ciotkę która zamawiała białą koronkową bluzkę i dostałą zupełnie inną - ecru. Stwierdziłam, że oni pokazują co innego na zdjęciach, a co innego wysyłają.
Poza tym składy ubrań mi nie pasowały, wszystko sztuczne.

Do czasu. W zeszłym miesiącu zamówiłam z Bon Prixu strój kąpielowy i jest idealny. Wygląda tak samo jak na zdjęciu. A kosztował tylko 79 zł.
a jak z rozmiarami? mają zaniżoną rozmiarówkę czy zawyżoną? i jak z miseczkami stanika?
201606242122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 15:40   #223
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: co sądzicie o bonprix

Jako była pracowniczka powiem, że zakupy w Bon Prixie nie są złe... co innego praca dla nich ale to temat z innej beczki.
W sumie wszystko jest bardzo skrupulatnie pakowane, dokładnie sprawdzane itp.
Raczej możliwość pomyłki czy braku wysyłki nie wchodzi w grę.
Można czekać na produkt bo bywa tak że podadzą zły nr produktu albo nie dadzą rachunku przesyłki wtedy towar jest odsyłany i idzie dopiero w następnej turze do wysyłki.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 23:03   #224
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: co sądzicie o bonprix

Kupilam raz i to byl pierwszy i ostatni raz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 23:21   #225
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: co sądzicie o bonprix

Cytat:
Napisane przez ailatan1985 Pokaż wiadomość
Kupilam raz i to byl pierwszy i ostatni raz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A czemu to?

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
Dorzucę swoje 3 grosze o Bonprixie.
Jakiś rok temu na wiosnę postanowiłam w końcu się przekonać na własnej skórze jak to jest z tym Bonprixem. Zamówiłam sobie dwie spódnice i dwie pary leginsów. Może i coś jeszcze, ale nie pamiętam.
Zamówienie zostało zrealizowane w 3 przesyłkach rozwleczonych na 3 miesiące. Zamówienie zostało złożone w kwietniu, a ostatnią paczkę dostałam w lipcu. Musiałam się mailowo dowiadywać i dopominać, odpowiedzi były grzeczne, ale miałam wrażenie, że jestem postrzegana jako natrętny klient, który nie może cierpliwie poczekać. Przyzwyczajona do sprzedawców z allegro, którzy wystawiony towar przeważnie mają fizycznie w posiadaniu i dostarczają w ciągu góra tygodnia, byłam pewna, że moje zamówienie przepadło w trybach wielkiej bonprixowej machiny. Wreszcie, gdy już miałam wszystko w domu mogłam ocenić co następuje: spódnice były zamówione w rozmiarze 32/34 i zlatują ze mnie (zwykle noszę 34 - 36 i o takie rozmiary proszę w sklepach). Prawdopodobnie będę musiała zanieść obie do krawcowej żeby dopasowała, a jestem na tyle zniechęcona tą całą historią, że wiszą od roku w szafie i jakoś nie chce mi się podejmować dodatkowych kroków i wydawać dodatkowych pieniędzy. Z Bonprixem jest taki problem, że bardzo ciężko jest trafić we właściwy rozmiar, ta cala zabawa w odsyłanie jest oczywiście kosztowna i traci się na to sporo czasu, a ubrania często nie wyglądają jak na zdjęciach. Mam kilka koleżanek noszących rozmiary xxl i one uważają, że Bonprix spadł im z nieba, ponieważ w stacjonarnych sklepach z dużymi rozmiarami są przeważnie ubrania jak na stare ciotki, a one chciałyby coś modnego i dla młodych kobiet. Wtedy to rozumiem, bo te ubrania naprawdę bywają ładne i mogą dobrze leżeć jeśli można zamówić mniejszy rozmiar. Ja nie mam takiej możliwości, bo najmniejszy rozmiar jest na mnie za duży.
Co do legginsów - są świetne, nie mam zastrzeżeń. Zamawiałam te za kolano.
W międzyczasie, jeszcze latem zadzwoniła do mnie pani z Bonprix z propozycją złożenia zamówienia przez telefon. Jako, że byłam jeszcze na świeżo po tych wszystkich perypetiach i poprzysięgałam, że więcej nic nie zamówię, to podziękowałam jej i opisałam całą sytuację. Powiedziała mi, że najlepiej zamawiać przez telefon u żywej konsultantki, bo one wiedzą na bieżąco co jest w danej chwili dostępne, a na co nie warto czekać. Tylko, że ja zamawiałam na stronie internetowej, nie z papierowego katalogu, jak to jest możliwe, że system przyjął zamówienie na coś, czego nie ma na stanie? Aż taki mają bajzel w systemie? Przecież wystarczy zablokować produkt, który się skończył, jaki to problem?
W każdym razie byłam twarda w kwestii Bonprixu aż do teraz, bo niestety mama podetknęła mi pod nos nowy katalog, a ja dałam się złapać jak głupia. Teraz mam zaznaczonych 20 rzeczy, które mi się bezwzględnie podobają i muszę je natychmiast mieć, na co mnie oczywiście nie stać
Mam mieszane uczucia. Jeszcze gdyby była jakaś możliwość zmierzenia tego, pomacania materiałów, a oni nie otwierają stacjonarnych sklepów jakby mieli coś do ukrycia
Jeszcze się zastanowię czy coś zamawiać, ale jeśli się zdecyduję, to zadzwonię do żywej kobiety i na bieżąco zweryfikuję co i jak
Zapewne ktoś je źle wysłał do sortowni i to tego wina.
Ja pakowałam paczki i np. jeżeli do rachunku 555555 były 3 ubrania to szły w jednej paczce. Najwidoczniej były błędy z ich strony i zwroty co niestety przedłużyło całą sprawę.

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Myślę, że nie jest to kwestia tego, że mają coś do ukrycia, ale tak jest po prostu taniej. Zgadzam się, że czekanie 3 miesiące na realizację zamówienia to gruba przesada. Nigdy aż tyle mi się nie zdarzyło, ale moja mama miała pare razy tak, że zanim paczka przyszła, to ona już zapomniała, że w ogóle cokolwiek zamawiała.
Masz rację tymi rozmiarami - są znacznie zawyżone (albo zaniżone...? nigdy nie wiem...) w każdym razie ja noszę 44/46 i zazwyczaj wybieram 42 i jest idealne.
Mogę Ci poradzić rozglądnąć się na allegro - wielu sprzedawców sprzedaje ciuchy z BonPrix, także te z nowych kolekcji, nie używane. Tylko zazwyczaj są to licytacje, więc jest to trochę wkurzające.
Oni mają zlecenia do 9 państw tak więc istotnie taniej wychodzi im sprzedaż przez neta niż normalna
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 11:36   #226
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: co sądzicie o bonprix

Ja osobiście nic w bonprix nie kupiłam, ale mój TŻ i jego mama owszem - i powiem szczerze, że te ubrania to są jakości bazarkowo-ryneczkowej, tylko o wiele droższe . Często rozmiarówka jest szalona i koszulka L wypada jak M albo koszulka M wypada jak XL . Nadruki na tych rzeczach są beznadziejne i łatwo się w praniu wykruszają. No i sam typ ubrań - nieładne kroje, nieładne kolory, niemodne, nijakie.
Na pewno nic od nich nie zamówię bo widzę jakiej jakości są te rzeczy w stosunku do ceny. Nie opłaca się
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 21:49   #227
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: co sądzicie o bonprix

A ja bardzo lubię bon prix, mam już sporo rzeczy od nich. Ostatnio odesłałam dwie rzeczy tylko dla tego, że po prostu niedobrze w nich wyglądałam. Kasa na moim koncie była błyskawicznie.
Poza tym jakość bardzo dobra. Ceny faktycznie dość wysokie, ale ja i tak jestem bardzo na tak. Już mam kolejne 4 rzeczy w koszyku.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 11:13   #228
malgosia455
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: co sądzicie o bonprix

Ja lubie ich ceny i aktualne wyprzedaże. Porównanie ceny do jakości moim zdaniem jest ok.
malgosia455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 14:05   #229
Max165
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Re: inne firmy!

W dniu 11.10.2015 zlozylem zamowienie w Bonprix. Mija dziesiaty tydzien i towaru nie otrzymalem. W dniu dzisiejszym 03.12.2015 na moja reklamacje otrzymuje odpowiedz od Bonprix: ".....Jak już wcześniej informowałam czas realizacji może się wydłużyć z przyczyn niezależnych od firmy , czas 3-4 tygodnie również może zostać przekroczony . " Swiadczy o firmie, : z przyczyn niezaleznych od firmy". Kompletne lekcewazenie i ignorowanie klienta.
Max165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 10:48   #230
AnnaW3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: co sądzicie o bonprix

Zdecydowanie NIE POLECAM! Jedna rodzina, DWA zamówienia, DWIE totalne porażki! Sytuacja 1. Mama czeka na zamówienie złożone początkiem listopada! Sytuacja 2. Zamówienie które złożyłam upewniając się wcześniej odnośnie dostępności produktu na którym mi głównie zależało zostało zrealizowane bez niego. Po otrzymaniu informacji o dostępności produktu złożyłam zamówienie domawiając jeszcze 2 produkty które w innym przypadku bym nie kupiła. Pracownik PRZYJĄŁ zamówienie i PRZEKAZAŁ je do realizacji. Na żadnym etapie prowadzenia korespondencji nie zostałam poinformowana, że zamówienie może być wysłane NIEKOMPLETNE/ NIEZGODNE Z TYM CO ZAMAWIAŁAM. Na żadnym etapie realizacji zamówienia nie otrzymałam informacji o braku produktu i weryfikacji czy w takim przypadku zamówienie NIEKOMPLETNE/ NIEZGODNE Z TYM CO ZAMAWIAŁAM ma być nadal realizowane. O wysyłce dwóch pozostałych produktów w dwóch osobnych przesyłkach oraz o zmianie sposobu dostarczenia przesyłek już nie będę szerzej pisać. Czuje się oszukana, poniosłam koszty na które w sytuacji poinformowania mnie o braku "głównego" produktu bym się nie decydowała. A w świetle obowiązującego prawa: „Dokonując zakupów on-line konsument ma prawo do: • jasnej i pełnej informacji o oferowanych towarach i usługach - przed złożeniem zamówienia • pisemnego potwierdzenia informacji o dokonaniu zakupu. Nie później niż w chwili dostawy konsument powinien otrzymać w formie pisemnej lub na innym trwałym nośniku potwierdzenie zawarcia umowy o określonej treści” • w podsumowaniu zamówienia muszą znaleźć się następujące informacje: szczegółowy opis produktu, łączna cena po obliczeniu wszystkich kosztów, czas trwania umowy i warunki odstąpienia od niej; potwierdzając transakcję, Konsument ma być świadomy warunków, na które się godzi." W ramach REKOMPENSATY otrzymałam realizację NASTĘPNEGO zamówienia bez kosztów przesyłki (8,90) i bez minimalnej wartości zamówienia LUB bon towarowy w wysokości 15,00 zł

Aktualna promocja na stronie np. za polecenie znajomemu lub za wpisanie do newslettera to 20 zł ;-)))))))))))))))) Kurtyna
AnnaW3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 09:14   #231
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: co sądzicie o bonprix

Po nieudanych poszukiwaniach ładnych, wygodnych jeansów z wysokim stanem, zaryzykowałam zakupy w bonprixie. Rozmiar wybierany na chybił trafił. Wrażenia? Szybka dostawa, aż się zdziwiłam, ale zamawiałam towar, który mieli na stanie. Jeansy i spodnie na lato z materiałów naprawdę (przynajmniej takie pierwsze wrażenia) dobrej jakości. Jeansy na długie nogi są naprawdę długie - będę musiała z 1,5-2 cm skrócić, bo nie noszę aż tak często obcasów. Rozmiar rzeczywiście wychodzi nieco większy - mam wrażenie, że bez problemu weszłabym w mniejsze, a te które mam mogą się w ciągu kilku miesięcy rozejść nieco i być przyduże. Jak na pierwszy raz bardzo pozytywnie i na pewno będę tam polowała na spodnie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-22, 22:58   #232
marcysa222
Marcysa222
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: co sądzicie o bonprix

NIE POLECAM !!!! Zamówiłam kostium kąpielowy dostałam sukienkę :/ oczywiście sezon wakacyjny wiec mam już w nosie ich kostium . Zostało mi dymanie na pocztę i to odesłanie ...
marcysa222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-23, 13:18   #233
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: co sądzicie o bonprix

nic nie mam do bonprix ale osobiście nie jestem zadowolona, sukienka którą kiedyś u nich kupiłam nadaje się jako podomka do domu a miała być sukienką wizytową - kiepski materiał
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 17:13   #234
eamelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Sukienka z Bonprix - warto?

Cześć kobietki, mam ważne pytanie. Zbliża się studniówka a ja potrzebuję opinii o tej kiecce

http://www.bonprix.pl/style/sukienka-z-koronka-653157141/?catalogueNumber=954684&t ype

Posiada któraś z Was, polecacie? Najbardziej zadowolona byłabym ze zdjęć na kimś innym niż na tej modelce, a nie mogę takich znaleźć
eamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 13:14   #235
Czteryzero
Przyczajenie
 
Avatar Czteryzero
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: co sądzicie o bonprix

Ja odradzam tę firmę. Zamówiłam 5 rzeczy ,po tygodniu wysłąłam zapytanie co z dostawą dostałam odpowiedź ,ze moze się przedłużyć z przyczyn od nich niezależnych i żebym spytała za parę dni. Ja mam pytać rozumiecie? Po 1,5 tyg zrezygnowałam z zakupu i zażądałam zwrotu pieniędzy. Strata czasu a traktowanie klienta żenujące. Jak macie do stracenia czas i nerwy to bardzo proszę BONPRIX Wam to załatwi. ja nie skorzystam juz igdy.
Czteryzero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 13:25   #236
maria83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 626
Dot.: co sądzicie o bonprix

I ja dodam od siebie kilka uwag.

Podczas zakupów w bp szczególną uwagę zwracam na skład produktu. Duża ilość ubrań wykonana jest z poliestru, mieszanki poliestru z elastanem, mieszanki wiskozy z elastanem. Sam poliester (np. w formie szyfonu) bywa w porządku. Poliester lub wiskoza z domieszką elastanu to na ogół kiepskiej jakości sztuczne, lejące tkaniny. Unikam, bo taki materiał źle leży, szybko się mechaci, kulkuje itd.

Dużym problemem jest rozmiarówka. Tabela wymiarów swoje, rozmiary swoje. Ponadto pod szyldem bp sprzedawane są różne marki (John Banner, BodyFlirt, BonPrix Collection, Rainbow), które nawet pomiędzy sobą różnią się rozmiarami. I tak np. Rainbow, które w moim odczuciu dedykowane jest młodszej klienteli, ma stosunkowo małe rozmiary. Zaś BonPrix Collection jest większe od standardowych rozmiarów o jeden rozmiar czy dwa. Bardzo pomocne w wyborze rozmiaru są komentarze. Bardzo chwalę sobie system oceniania w bp. Pod niemalże każdym produktem znajdują się oceny klientów. Wiele osób (ja również) podaje swoje wymiary i wzrost. Ludzie oceniają jakość materiału, to czy się rozciąga itd. Brakuje tylko możliwości dołączania zdjęć.

BonPrix średnio wypada również pod względem zwrotów. Same zwroty obsługiwane są bezproblemowo, a pieniądze wracają na konto bez mojej ingerencji. Minusem jest to, że to klient ponosi kosz zwrotu. Moim zdaniem, lepiej już wkalkulować koszty zwrotu w cenę produktu. To mniej irytuje (tych i tak już zirytowanych np. nietrafionym rozmiarem). Lub zaproponować odbiór przez kuriera, zwrot w paczkomacie.

Jeśli chodzi o wysyłkę trwa to dłużej niż w większości sklepów internetowych z których korzystałam. Tylko H&M wolniej realizuje moje zamówienia. Od czasu złożenia zamówienia, do momentu odbioru mija na ogół co najmniej tydzień. Przy niektórych produktach pojawia się pomarańczowy komunikat, że dany produkt będzie dostępny za 3-4 tygodnie. Jeżeli ktoś potrzebuje produktu, na już, na jutro, góra pojutrze to odradzam bp.

Z zamawianych przeze mnie rzeczy:

Spodnie i dżinsy - polecam. Plusem jest to, że bp ma spodnie o różnych długościach nogawek, wysokościach stanu itd. Mam trzy pary dżinsów marki John Banner (popularny model za 59,-). Są bardzo dobre, mają odpowiednia długość nogawek i stanu. Są elastyczne i wygodne. Nie farbują, nic się z nimi nie dzieje.

Jestem szczególnie zadowolona z bielizny. Nie przepadam za usztywnianymi biustonoszami, nie jestem fanką push-upów i gąbek. Lubię staniki z bp, zwłaszcza te z samymi fiszbinami, bez usztywnień. Są wygodne a jednocześnie modelują, zbierają i podtrzymują jak trzeba. Moja mama, która lubi wysokie majty, jest fanką bawełnianych wielopaków.

Obuwie nie spełnia moich oczekiwań. Te modele, które zamawiałam były słabszej jakości niż obuwie dostępne w sieciówkach typu ccc czy deichmann. Dwukrotnie zamawiałam baleriny, były kiepsko wykonane, sprawiały wrażenie jednorazowych, były za szerokie.

Mam sporo swetrów z bp. Na ogół kupuję modele w 100% z bawełny. Czasami z mieszanki bawełny z akrylem, pod warunkiem że bawełna stanowi co najmniej połowę składu. Swetry sprawują się dobrze. Nie elektryzują się, nie tracą kształtu, nie farbują, nie mechacą się bardziej niż inne.

Zwróciłam większość zamawianych koszul, tunik, bluzek itd. Każda, którą zamówiłam była prosto szytym, bezkształtnym, luźnym prostokątem. Zdecydowałam się zatrzymać tylko jedną koszulę, a i ona skończyła u krawcowej gdzie zyskała odpowiednia formę. Zaszewki? Talia? Nie trafiłam.

Rzadko zdarza się, że naprawdę jestem rozczarowana jakością produktów bonprix (poza butami, na które się nacięłam). Czytam składy, komentarze, oglądam w zbliżeniu wykończenie, szwy, detale itd. Omijam sztuczne składy, dziwne fasony, rzeczy niby specjalnie nieobrębione, cięte itd. Zachowuję taką samą uwagę jak podczas zakupów w każdym innym stacjonarnym czy internetowym sklepie. Te rzeczy które zwróciłam, na ogół były na mnie za duże lub leżały inaczej niż się spodziewałam. Nie zdarzyło mi się abym musiała coś reklamować. Jakość odzieży jest moim zdaniem zbliżona do tego co oferuje H&M czy C&A. Z każdej z tych marek mam kilka sztuk odzieży, która służy mi bezproblemowo już kilka dobrych lat.
__________________



maria83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 17:42   #237
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: co sądzicie o bonprix

Dość częśto zamawiam- fakt, część odsyłam, ale warto czytać uwagi pod spodem innych kupujących.

Duży + za szybki zwrot pieniędzy- kiedyś było znacznie gorzej, teraz błyskawicznie.

Minus za konieczność odsyłania pocztą- kurirer nie dostarcza na adres skrzynki pocztowej.



Mają sporo fajnych koszulek i legginsów sportowych- to moje najczęstsze kategorie.

Ale mam też od nich spódnice, kurtki i swetry.



Duży minus za nierówną jakość i rozmiary- dwie identyczne rzeczy w tym samym rozmiarze potrafią być 10 cm różne.
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-10, 23:48   #238
Sarkove
Przyczajenie
 
Avatar Sarkove
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 26
Dot.: co sądzicie o bonprix

Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów w Bonprixie, na początku wakacji złożyłam u nich duże zamówienie i wszystkie rzeczy okazały się strzałem w 10! Jedyne o czym radzę pamiętać to by dobrze mierzyć każde ubranie, bo jeden rozmiar 36 innemu 36 nie jest równy

Jak ktoś jest zainteresowany to na blogu wstawiałam kilka stylizacji z ubraniami z Bonprix. Zapraszam
__________________
Zapraszam na moj blog sarkove.pl - blog lifestylowy, o modzie, urodzie i stylu życia
Sarkove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-17, 14:15   #239
Morticia_Addams
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_Addams
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 163
Dot.: co sądzicie o bonprix

Nie polecam zakupów w Bonprix!
Suknia zamówiona na wesele okazała się szmatką do biegania po ogrodzie - zdjęcie z katalogu miało tylko wzór zgodny z prawdziwym.
Ciocia wybrała sobie dwie kurtki - wymierzyłam ją i kupiłam kurtki zgodnie z tabelą. Otrzymałam dwie za duże kurtki. Po kontakcie z infolinią powiedziano mi, że kurtki wypadają duże - na moje pytanie - to czemu o tym nie informują? - brak odpowiedzi.
Teraz czara goryczy się przelała. Kupiłam buty. Upewniałam się telefonicznie i mailowo co do rozmiarówki. Przysłano mi buty z wkładką o pół centymetra większą(!) niż deklarowana w tabeli rozmiarów na stronie internetowej tych butów. Z powodu ich niekompetencji straciłam pieniądze na odesłanie, bo kosztu odesłania nie zwrócili mimo tego, że to ich wina, że musiałam odesłać buty.
To definitywny koniec moich zakupów w Bonprix.
Morticia_Addams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-18, 08:46   #240
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: co sądzicie o bonprix

Rozwiązanie jest proste- kupować wg opinii, a nie tabeli rozmiarów. ten sposób się sprawdza.
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-09 14:13:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.