Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Porady na temat mody i stylu oraz sposobu ubierania się. Wielka moda, Twoja moda - lub po prostu wszystko o ciuchach, butach i dodatkach.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2018-04-12, 20:04   #4201
Mariola13
Zakorzenienie

Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Widzisz co nieudane poszukiwania torebki potrafią z człowiekiem zrobić
Faktycznie Skutki opłakane

GIVENCHY - ANTIGONA mini, beige
HERMES - EVELYNE, PM, etoupe

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/big_fashion_lover/
Mariola13 jest offline  

Stary 2018-04-13, 08:50   #4202
KarinaBallerina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Faktycznie Skutki opłakane
Opłakane Minkoff trudno mi znaleźć, kors jest pod tym względem o niego łatwiejszy do upolowania

---------- Dopisano o 06:48 ---------- Poprzedni post napisano o 06:46 ----------

Cytat:
Napisane przez wykalacka Pokaż wiadomość
świetny zakup że też TK nie mam za bardzo po drodze

mi jakoś też na zagerki szkoda $ kupiłam jeden z MK i póki co starczy, jakościowo to to samo co na ali za 50zł
Własnie, myślę, ze to o podejscie chodzi. Nawet jestem na siebie zła, bo nie żal mi wydać na torebkę ( a czasem to jedna z kilku ), a na zegarek juz tak. A chyba powinno być odwrotnie. No, ale ogólnie nie jestem typem biżuteryjnym, pod tym względem jestem ascetyczna i oszczędna

---------- Dopisano o 06:50 ---------- Poprzedni post napisano o 06:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
też jestem jednozegarowcem, choć akurat u mnie Kors się tu wpisał i to wcale nie z powodu miłości do marki.
Tylko ten tego dnia wyglądał normalnie na mojej ręce 😂

super te trampeczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie ostatnio mnie znajoma pytała o opinię o zegarkach Korsa, podlinkowałam jej wizazowy wątek zegarkowy i namawiam na torebkę, bo myślę, ze nie pożałuje
U mnie problem jest jeszcze taki, ze nie ściągam biżuterii do kąpieli, spania, ćwiczeń i pływania, więc naprawdę pancerny zegarek sportowy to ideał dla mnie. Przynajmniej jesli chodzi o wygodę, bo estetycznie czasem śmiesznie wyglądam

KarinaBallerina jest teraz online  
Stary 2018-04-13, 15:26   #4203
Mo_Nika
szamanka

Jet set pale blue top zip (jednokomorowy) i JS multi top zip czarny szukają nowego domu

Mo_Nika jest offline  
Stary 2018-04-13, 17:56   #4204
chances
Raczkowanie

Cześć czy ktoś ma moze torebkę Selmę w wersji dużej i selmę messenger w wersji medium?
Mam Selmę tradycyjną na ramię, z rączkami i długim paskiem i jest porządna, sztywna. Oryginalna na pewno, bo kupowałam na Zalando.
Jednak teraz postanowiłam zamówić torebkę z allegro. Wygląda oryginalnie ale dziewczyna skłamała pisząc,ze torebka jest w stanie praktycznie nowym. Niestety ale widać na niej przetarcia na karabińczykach ( koloru miedzianego). W mojej czarnej czegoś takiego nie ma, tak więc podejrzewam,że coś takiego się dzieje jak się ją intensywnie użytkuje?
I druga sprawa. Czy torebka medium jest bardziej miękka od tej większej? Moja duża jest bardzo sztywna. A ta miększa.
chances jest offline  
Stary 2018-04-13, 18:05   #4205
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chances Pokaż wiadomość
Cześć czy ktoś ma moze torebkę Selmę w wersji dużej i selmę messenger w wersji medium?
Mam Selmę tradycyjną na ramię, z rączkami i długim paskiem i jest porządna, sztywna. Oryginalna na pewno, bo kupowałam na Zalando.
Jednak teraz postanowiłam zamówić torebkę z allegro. Wygląda oryginalnie ale dziewczyna skłamała pisząc,ze torebka jest w stanie praktycznie nowym. Niestety ale widać na niej przetarcia na karabińczykach ( koloru miedzianego). W mojej czarnej czegoś takiego nie ma, tak więc podejrzewam,że coś takiego się dzieje jak się ją intensywnie użytkuje?
I druga sprawa. Czy torebka medium jest bardziej miękka od tej większej? Moja duża jest bardzo sztywna. A ta miększa.
Niestety w moich wszystkich, które są na pewno oryginalne, niezależnie od stopnia użycia okucia się odbarwiaja

Rotkohl jest offline  
Stary 2018-04-13, 18:07   #4206
chances
Raczkowanie

Oho, tego nie wiedziałam. Z czarną torebką chodzę 2-3 razy w tygodniu od 2 lat i karabińczyki nie odbarwiły mi się. Jedynie jeden ćwiek z przodu (jest to wersja studded). Dziewczyna pisała,że miała na sobie torebkę tylko kilka razy. Czy pomimo tego mogła sie odbarwić? Torebka jest z 2015 roku
Zastanawia mnie ta miękkość mniejszej torebki. Wydawało mi się,że wszystkie Korsy są sztywne.
chances jest offline  
Stary 2018-04-13, 18:21   #4207
Gonia
Zakorzenienie

Cytat:
w moim suttonie, który noszę sporadycznie też już zaczęły odbarwiać się okucia, zwłaszcza zawieszka przy zamku... tego moim zdaniem nie da się uniknąć....

Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2018-04-13 o 18:23
Gonia jest offline  
Stary 2018-04-13, 19:01   #4208
pentuerka
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Pokaz zdjęcia. Ja mam medium i skóra jest miększa. Używam ją codziennie od ponad roku i niestety zauważyłam, że ćwieki odbrawiły się maja teraz odcień lekko czerwony i (napis również) ;-( Szkoda, za to mam hamiltona listonoszkę (nie używaną, leży w szafie w pokrowcu) i na niej nie ma żadnych śladów.
pentuerka jest offline  
Stary 2018-04-13, 20:32   #4209
KarinaBallerina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
w moim suttonie, który noszę sporadycznie też już zaczęły odbarwiać się okucia, zwłaszcza zawieszka przy zamku... tego moim zdaniem nie da się uniknąć....
Dokładnie

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Oho, tego nie wiedziałam. Z czarną torebką chodzę 2-3 razy w tygodniu od 2 lat i karabińczyki nie odbarwiły mi się. Jedynie jeden ćwiek z przodu (jest to wersja studded). Dziewczyna pisała,że miała na sobie torebkę tylko kilka razy. Czy pomimo tego mogła sie odbarwić? Torebka jest z 2015 roku
Zastanawia mnie ta miękkość mniejszej torebki. Wydawało mi się,że wszystkie Korsy są sztywne.
Wydaje mi się, ze raczej używała jej częściej niz klika razy, u mnie zużycie na okuciach i ćwiekach selmy widać było dopiero po pewnym czasie.
Co do miękkości/ sztywności skóry saffiano, to u mnie na każdej torebce czy plecaku była bardzo sztywna i nie zaobserwowałam, aby miękła z czasem.

Edytowane przez KarinaBallerina
Czas edycji: 2018-04-13 o 21:58
Stary 2018-04-14, 09:06   #4210
chances
Raczkowanie

Umieszczam zdjęcia. Czarna torebka jest moja, błękitna jest kupiona używana. Na zdjęciu jest porównanie karabińczyków, niestety nie widać na nim jak bardzo karabińczyk jest miedziany. Ćwieki z przodu również sa podrapane ( w mojej czarnej, używanej od dwóch lat, aż tak podrapane nie są). Poza tym dziewczyna mogła tę torebkę wyczyścić, skoro decyduje się na sprzedaż
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0756.jpg (90,5 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0755.jpg (92,6 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0754.jpg (122,6 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0753.jpg (107,9 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0752.jpg (99,2 KB, 84 załadowań)
chances jest offline  
Stary 2018-04-14, 09:43   #4211
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Umieszczam zdjęcia. Czarna torebka jest moja, błękitna jest kupiona używana. Na zdjęciu jest porównanie karabińczyków, niestety nie widać na nim jak bardzo karabińczyk jest miedziany. Ćwieki z przodu również sa podrapane ( w mojej czarnej, używanej od dwóch lat, aż tak podrapane nie są). Poza tym dziewczyna mogła tę torebkę wyczyścić, skoro decyduje się na sprzedaż
Kupiłaś torebkę w takim stanie? Ona jest brudna A miała być prawie nie używana?

Mariola13 jest offline  
Stary 2018-04-14, 09:52   #4212
chances
Raczkowanie

Niestety tak. Wcześniej dziewczyna, od której torebkę kupiłam wysłała mi sporo innych zdjęć, ale nie widać było na nich, ani zadrapań, ani zabrudzeń. Torebka miała być w stanie idealnym, noszona tylko kilka razy. Widocznie mamy dwie różne definicje stanu idealnego
Rozmawiałam z nią przez telefon, powiedziała,że odda mi pieniądze, a na pewno jakaś dziewczyna tę torebkę kupi. Odeślę ja w poniedziałek. Nie chce mi się nawet sprawdzać, czy te zabrudzenia da się usunąć czy nie. Czuję niesmak. Nie dałam zdjęcia podszewki, a ta również jest brudna.
Dodam, że nie była taka tania, ponieważ kosztowała 500 zł.
chances jest offline  
Stary 2018-04-14, 10:36   #4213
KarinaBallerina
Zakorzenienie

Cytat:
Niestety tak. Wcześniej dziewczyna, od której torebkę kupiłam wysłała mi sporo innych zdjęć, ale nie widać było na nich, ani zadrapań, ani zabrudzeń. Torebka miała być w stanie idealnym, noszona tylko kilka razy. Widocznie mamy dwie różne definicje stanu idealnego
Rozmawiałam z nią przez telefon, powiedziała,że odda mi pieniądze, a na pewno jakaś dziewczyna tę torebkę kupi. Odeślę ja w poniedziałek. Nie chce mi się nawet sprawdzać, czy te zabrudzenia da się usunąć czy nie. Czuję niesmak. Nie dałam zdjęcia podszewki, a ta również jest brudna.
Dodam, że nie była taka tania, ponieważ kosztowała 500 zł.
To mogę tylko dodać, ze selmę z ćwiekami ( wersja satchel ) sprzedałam taniej i była w znacznie lepszym stanie
Dobrze, że dogadałyscie się ze zwrotem.
Niestety, ostatnio sama miałam podobną sytuację, kupując torebkę innej marki. Sprzedajaca twierdziłą, ze stan idealny, przesylala dodatkowe zdjęcia, które były nieostre albo układała pasek od torebki tak, by ukryć przetarcie złota na zapięciu. Po otrzymaniu torebki napisałam do niej i w wielkich nerwach mi napisała, ze przecież wysyłała zdjecia. No, ale są zdjecia i zdjęcia, prawda ? Koniec końców, zakupu nie żałuję, bo to marka trudno dostępna i skóra jest w świetnym stanie, ale wolę bardziej jasne sytuacje zakupowe

Stary 2018-04-14, 11:08   #4214
Gonia
Zakorzenienie

Cytat:
To mogę tylko dodać, ze selmę z ćwiekami ( wersja satchel ) sprzedałam taniej i była w znacznie lepszym stanie
Dobrze, że dogadałyscie się ze zwrotem.
Niestety, ostatnio sama miałam podobną sytuację, kupując torebkę innej marki. Sprzedajaca twierdziłą, ze stan idealny, przesylala dodatkowe zdjęcia, które były nieostre albo układała pasek od torebki tak, by ukryć przetarcie złota na zapięciu. Po otrzymaniu torebki napisałam do niej i w wielkich nerwach mi napisała, ze przecież wysyłała zdjecia. No, ale są zdjecia i zdjęcia, prawda ? Koniec końców, zakupu nie żałuję, bo to marka trudno dostępna i skóra jest w świetnym stanie, ale wolę bardziej jasne sytuacje zakupowe
co ładnego kupiłaś ?

Gonia jest offline  
Stary 2018-04-14, 22:02   #4215
KarinaBallerina
Zakorzenienie

Cytat:
co ładnego kupiłaś ?
Nie wiem czy takie ładne, ale ja minkoff bardzo lubię. Pisałam o jej torebce, model mini MAC w kolorze aubergine

Stary 2018-04-14, 22:43   #4216
Mo_Nika
szamanka

Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Dzieci szukają nowego domu

IMG_1523738646.608348.jpgIMG_1523738658.452483.jpg

Mo_Nika jest offline  
Stary 2018-04-15, 13:51   #4217
pentuerka
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Całe szczęście ze ci zwróci, ona jest ewidentnie mocno używana. Moja używana czarna jest zdecydowanie w lepszym stanie a nie oszczędzam jej. No wielka szkoda, ze ludzie wypisują takie kłamstwa, bo odbija sie to na tych uczciwych.
pentuerka jest offline  
Stary 2018-04-16, 20:58   #4218
wykalacka
Zadomowienie

Cytat:
Moja duża savannah zmiękła po roku używania

Cytat:
ale ta torebka wygląda na intensywnie eksploatowaną a zabrudzenia całe szczęście że poczuwa się do przyjęcia zwrotu, oby też poszło szybko ze zwrotem $, ale dla mnie to oszustwo jawne, bo jak można pisać, że stan jak nowa a wysłać coś co wygląda tak
w ogóle to zabrudzenie wygląda tak jakby własnie było nie do usunięcia
wykalacka jest offline  
Stary 2018-04-17, 08:32   #4219
Gonia
Zakorzenienie

DSC_0399.JPGDSC_0398.JPG[

kupiłam od koleżanki zegarek cena atrakcyjna

Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2018-04-17 o 08:34
Gonia jest offline  
Stary 2018-04-17, 15:03   #4220
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła

Cytat:
Załącznik 7508691Załącznik 7508696[

Ladny ja chcialabym z różową tarczą

UNIKALNA1983 jest teraz online  
Stary 2018-04-17, 16:04   #4221
KarinaBallerina
Zakorzenienie

Cytat:

Super zakup

Stary 2018-04-17, 18:33   #4222
Gonia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Ladny ja chcialabym z różową tarczą

ja chciałam jakiś bez brylancików taki "zwyklak" wiec gdy zobaczylam go u koleżanki , która szukała kupca długo nie zastanawiałam się

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Super zakup
dziękuję

Gonia jest offline  
Stary 2018-04-17, 19:00   #4223
KarinaBallerina
Zakorzenienie

Cytat:
ja chciałam jakiś bez brylancików taki "zwyklak" wiec gdy zobaczylam go u koleżanki , która szukała kupca długo nie zastanawiałam się

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

dziękuję
Mnie się takie zwyklaki najbardziej podobają

Stary 2018-04-17, 21:09   #4224
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:

Bardzo ładny gratuluję A co do zwyklaków, to one są właśnie najlepsze, bo zawsze w modzie i dłużej się nie nudzą

Mariola13 jest offline  
Stary 2018-04-17, 21:54   #4225
Gonia
Zakorzenienie

Cytat:
Bardzo ładny gratuluję A co do zwyklaków, to one są właśnie najlepsze, bo zawsze w modzie i dłużej się nie nudzą
no dokładnie

Gonia jest offline  
Stary 2018-04-24, 20:05   #4226
Mariola13
Zakorzenienie

Dziewczyny ja tradycyjnie na wiosnę pytam czy MK ma może jakiś niewielki worek do ręki z canvas z grubymi sznurkowymi uchwytami?

Znalazłam coś takiego w necie, ale na stronie MK nie widzę. Nie wiem czy to nowość czy starość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MICHAEL Michael Kors Isla Large Satchel.jpg (138,5 KB, 52 załadowań)

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2018-04-24 o 20:10
Mariola13 jest offline  
Stary 2018-04-24, 20:22   #4227
KarinaBallerina
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny ja tradycyjnie na wiosnę pytam czy MK ma może jakiś niewielki worek do ręki z canvas z grubymi sznurkowymi uchwytami?

Znalazłam coś takiego w necie, ale na stronie MK nie widzę. Nie wiem czy to nowość czy starość
Typowałabym, ze starość, bo gdzieś już coś podobnego widziałam, ale mogę się mylić

Stary 2018-04-24, 20:40   #4228
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Typowałabym, ze starość, bo gdzieś już coś podobnego widziałam, ale mogę się mylić
W ubiegłym sezonie były nieco podobne, ale trochę inne Ta jest jeszcze dostępna na Macys to chyba nie jest bardzo stara

Mariola13 jest offline  
Stary 2018-04-24, 23:15   #4229
Silesian Girl
Rozeznanie

Hej mam jet set i mały problem. Odpada mi ta czarna gumowa lamówka przy uchwytach - wiecie jak sobie z tym poradzić?

http://8-pietro.blogspot.com/

Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline  
Stary 2018-04-25, 06:28   #4230
KarinaBallerina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Silesian Girl Pokaż wiadomość
Hej mam jet set i mały problem. Odpada mi ta czarna gumowa lamówka przy uchwytach - wiecie jak sobie z tym poradzić?

Może kaletnik coś poradzi, ale jesli masz możliwość, ja bym reklamowała.
EDIT : Mogę się mylic, ale wydaje mi się, ze domowymi sposobami trudno sobie poradzić. Przy mniejszej usterce można zamalować a przy większej to nie wiem czy całe uchwyty nie będę się psuć.

---------- Dopisano o 04:28 ---------- Poprzedni post napisano o 04:26 ----------

Cytat:
W ubiegłym sezonie były nieco podobne, ale trochę inne Ta jest jeszcze dostępna na Macys to chyba nie jest bardzo stara
A widzisz, widzisz, no bo ona jest taka klasyczna, ze może byc to i ten sezon i torebka sprzed 10 lat. Lubię takie

Edytowane przez KarinaBallerina
Czas edycji: 2018-04-25 o 06:35
Zamknij wątek

Tagi
dodatki, kors, michaelkors, moda, torebki, zegarki

Nowe wątki na forum Moda

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości