W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIORCZY - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-26, 13:20   #2611
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Też nie słyszałam o czerwieni.
Radzę jednak obejrzeć tę sukienkę na żywo.
O ile jest jeszcze dostępna? Ja ją widziałam w zeszłym roku, szukając jesienią sukienki na wesele. Była w kolekcji jesień/zima


W każdym razie na żywo wyglądała zupełnie inaczej. niestety moim zdaniem gorzej.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 13:26   #2612
Albirea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 51
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Jeszcze jej nie przymierzałam, kupiłam za 30 zł, więc w razie czego nie będę bardzo rozczarowana A co rozumiesz przez "gorzej"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albirea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 14:01   #2613
Albirea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 51
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

A co myślicie o tej sukience?2018-04-26_13.57.43.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albirea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 14:47   #2614
magdam_90
Raczkowanie
 
Avatar magdam_90
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 96
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Ładna ta sukienka, ale to zalezy też ile masz lat :P Bo jakoś tak bardziej mi pasuje do kogoś starszego (około 40 lat). Nie wiem czy z tym wiekiem to chodzi o fason tej sukienki czy raczej o ten motyw kwiatowy (o ile to są kwiaty:P )
magdam_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 14:58   #2615
Albirea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 51
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez magdam_90 Pokaż wiadomość
Ładna ta sukienka, ale to zalezy też ile masz lat Bo jakoś tak bardziej mi pasuje do kogoś starszego (około 40 lat). Nie wiem czy z tym wiekiem to chodzi o fason tej sukienki czy raczej o ten motyw kwiatowy (o ile to są kwiaty:P )
Ups mam 23. Kwiaty, jest bardzo zwiewna i zawsze wydawała mi się też bardzo dziewczęca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albirea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 15:00   #2616
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Mnie się bardzo podoba ta sukienka i tak samo jak już zostało napisane, bardziej pasowałaby mi na kogoś przynajmniej w średnim wieku.
Nie wiem czy sukienka jest z tak sztywnej tkaniny jak bolerko, ale moim zdaniem, dla Ciebie lepsze będą jakieś zwiewne/miękkie tkaniny i kroje. Ale mówię to po krótkim rzuceniu okiem na jedno zdjęcie, więc mogę się mylić
A jak wygląda bez bolerka?
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 15:02   #2617
Albirea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 51
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo podoba ta sukienka i tak samo jak już zostało napisane, bardziej pasowałaby mi na kogoś przynajmniej w średnim wieku.
Nie wiem czy sukienka jest z tak sztywnej tkaniny jak bolerko, ale moim zdaniem, dla Ciebie lepsze będą jakieś zwiewne/miękkie tkaniny i kroje. Ale mówię to po krótkim rzuceniu okiem na jedno zdjęcie, więc mogę się mylić
A jak wygląda bez bolerka?
Sukienka jest wlasnie bardzo zwiewna, jak wrócę do domu postaram się może zrobić więcej zdjęć. Chyba, że to jednak bardziej kwestia kwiatów czy ta czerwona z poprzednich postów bylaby lepsza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albirea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-26, 15:26   #2618
magdam_90
Raczkowanie
 
Avatar magdam_90
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 96
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Albirea, ta czerwona w miarę...ale znowu pasuje mi na kogoś starszego
Zrób więcej zdjęć tej w kwiaty i bez bolerka to wtedy ocenimy
magdam_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 15:27   #2619
Albirea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 51
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Na razie znalazłam tylko zdjęcia w internecie tej sukienkiScreenshot_2018-04-26-15-21-33.jpgpage3.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albirea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 15:35   #2620
Albirea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 51
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Mierzyłam jeszcze taką... Kurczę, chyba trzeba będzie wybrać się na zakupy ta pewnie też dla starszej osoby?2018-04-24_18.12.01.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg2018-04-24_18.14.56.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albirea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 15:37   #2621
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Albirea Pokaż wiadomość
Jeszcze jej nie przymierzałam, kupiłam za 30 zł, więc w razie czego nie będę bardzo rozczarowana A co rozumiesz przez "gorzej"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Materiał był ciężki, blyszczący, wyglądał ciut tandetnie moim zdaniem.
No i rozmiarówka jakaś dziwna, w ogóle się nie układała na mnie ta sukienka.

Cytat:
Napisane przez magdam_90 Pokaż wiadomość
Ładna ta sukienka, ale to zalezy też ile masz lat :P Bo jakoś tak bardziej mi pasuje do kogoś starszego (około 40 lat). Nie wiem czy z tym wiekiem to chodzi o fason tej sukienki czy raczej o ten motyw kwiatowy (o ile to są kwiaty:P )
Moim zdaniem sukienka jest dziewczęca, a "stare" wrażenie robi to białe bolerko, które wlasnie najcześciej widuje się na paniach już nawet nie 40+ ale może nawet w wieku 50-60 lat.
Takie sztywne bolerko bylo modne 15 lat temu i nikogo raczej nie odmłodzi
Sukienka ładna.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Albirea Pokaż wiadomość
Mierzyłam jeszcze taką... Kurczę, chyba trzeba będzie wybrać się na zakupy ta pewnie też dla starszej osoby?Załącznik 7516616Załącznik 7516621

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo ładnie na Tobie leży
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-26, 15:47   #2622
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Albirea Pokaż wiadomość
A co myślicie o tej sukience?Załącznik 7516571

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bolerko jest niemodne i absolutnie odradzam. Osobiscie nie przepadam za duzym kwiatowym wzorem, ale tu o gustach sie nie dyskutuje.

Bardziej podoba mi sie ta czerwona sukienka, zwlaszcza, ze ladnie na Tobie lezy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 15:56   #2623
Albirea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 51
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Bolerko jest niemodne i absolutnie odradzam. Osobiscie nie przepadam za duzym kwiatowym wzorem, ale tu o gustach sie nie dyskutuje.

Bardziej podoba mi sie ta czerwona sukienka, zwlaszcza, ze ladnie na Tobie lezy.
Niestety ta "czerwona" tak naprawdę jest jaskrawo różowa :/ mialam nadzieję, że ta z linku będzie podobna, ale podobno jednak nie. Bolerka już dawno nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albirea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 16:11   #2624
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Bolerko jest niemodne i absolutnie odradzam.
Naprawdę? Widzę sporo bolerek w sklepach. Zamówiłam takie KLIK z Orsaya do orsayowej kiecki, ale nie wiem, czy je zostawić czy zwrócić. Mnie się wydaje, że to bardziej żakiet niż bolerko, kończy mi się pod pępkiem, a jako bolerko rozumiem taki karczek z rękawami, co ledwo łopatki na plecach zakrywa. Ale może się mylę?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 16:12   #2625
Albirea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 51
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Naprawdę? Widzę sporo bolerek w sklepach. Zamówiłam takie KLIK z Orsaya do orsayowej kiecki, ale nie wiem, czy je zostawić czy zwrócić. Mnie się wydaje, że to bardziej żakiet niż bolerko, kończy mi się pod pępkiem, a jako bolerko rozumiem taki karczek z rękawami, co ledwo łopatki na plecach zakrywa. Ale może się mylę?
Moim zdaniem takie jest ładne. Dziewczynom pewnie bardziej chodziło o takie, jak na moim zdjęciu, czyli faktycznie króciutkie. Nosilam je jak bylam chyba w podstawówce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albirea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 16:20   #2626
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Naprawdę? Widzę sporo bolerek w sklepach. Zamówiłam takie KLIK z Orsaya do orsayowej kiecki, ale nie wiem, czy je zostawić czy zwrócić. Mnie się wydaje, że to bardziej żakiet niż bolerko, kończy mi się pod pępkiem, a jako bolerko rozumiem taki karczek z rękawami, co ledwo łopatki na plecach zakrywa. Ale może się mylę?
to jest krotki zakiet.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 16:28   #2627
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
to jest krotki zakiet.
Nazwany bolerkiem Może na kobietach od 180 cm wzwyż wypada to jak bolerko
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 16:30   #2628
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Dokładnie, krótki żakiet jest w porzadku.
Bolerko to rękawki + kawałek materiału na plecach, w porywach długości do obwodu stanika. I takie coś własnie jest tandetne
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 16:42   #2629
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nazwany bolerkiem Może na kobietach od 180 cm wzwyż wypada to jak bolerko
tez nie, bo kobieta 180 wzrostu wezmie po prostu wiekszy rozmiar.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-26, 20:01   #2630
Morticia_Addams
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_Addams
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 163
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Albirea Pokaż wiadomość
A co myślicie o tej sukience?Załącznik 7516571

Ta sukienka jest ładna i lepiej wygląda na żywo. Jest też lekka (czego nie widać na zdjęciach). Mam dwie z tym wzorem, bo Orsay zrobił dwie wersje - jedna z szyfonem, a druga z takim samym nadrukiem z żakardu.
To bolerko jej nie służy, ale może to tylko kwestia zdjęcia, bo jak już pisałam - na żywo sukienka prezentuje się ładniej i bardziej lekko.
Gdy ma być chłodniej, to ubieram do niej paszminę albo delikatny dopasowany sweterek-cardigan.

Co do czerwieni, to różnie bywa. W niektórych krajach jest uważana za szczęśliwą i mile widziana na ślubach.
W Polsce - jeśli nie razi po oczach, to nikt się gapić nie będzie. Sama mam w tym roku wysyp wesel i ślubnych rocznic i jedna z moich zaplanowanych sukienek jest w kolorze lekko zgaszonej czerwieni/bordo.
Morticia_Addams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 10:04   #2631
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Jaką biżuterię dobrały byście do takiej sukienki? Poszłabym najchętniej w złoto, tylko nie wiem jaki rodzaj zaznaczam że to na wesele https://livien.eu/13059-large_defaul...ersji-midi.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 10:41   #2632
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Jeszcze dopytam o temat torebek - muszą być w kolorze butów? Będę musiała coś kupić, bo się nie mieszczę w kopertówce. Ślub z kolacją potem, początek lipca. Planuję czerwoną sukienkę sukienkę i żakiet - orsay pisze, że to jest szary, w rzeczywistości to jest coś między niebieskim a fioletem. W każdym razie pasują do siebie. Buty takie, tylko z czerwonym paskiem przy podeszwie, nie szarym. Zastanawiam się, czy nie kupić jaśniejszej albo kolorowej torebki (zwłaszcza, że czarną już mam). Tylko pytanie, czy wtedy buty nie będą wyglądać dziwnie jak będą jedynym czarnym elementem.
Biżuteria będzie jakoś mało widoczna - drobne wiszące srebrne kolczyki z niebieskim kamieniem i jakaś podobna bransoletka.

Edytowane przez Vrenth
Czas edycji: 2018-04-30 o 10:42
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 10:53   #2633
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
Jaką biżuterię dobrały byście do takiej sukienki? Poszłabym najchętniej w złoto, tylko nie wiem jaki rodzaj zaznaczam że to na wesele https://livien.eu/13059-large_defaul...ersji-midi.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biżuterię raczej dobiera się do typu kolorystycznego (zimny/ciepły) niż do koloru sukienki. Jeżeli masz więcej tzw. żółtych tonów, to zapewne w złocie Ci jest dużo korzystniej niż w srebrze. Ta sukienka ma ciepły, makowy odcień, więc ładniej złoto będzie tutaj pasowało. Pytanie tylko czy i Tobie będzie w nim dobrze.

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
Jeszcze dopytam o temat torebek - muszą być w kolorze butów? Będę musiała coś kupić, bo się nie mieszczę w kopertówce. Ślub z kolacją potem, początek lipca. Planuję czerwoną sukienkę sukienkę i żakiet - orsay pisze, że to jest szary, w rzeczywistości to jest coś między niebieskim a fioletem. W każdym razie pasują do siebie. Buty takie, tylko z czerwonym paskiem przy podeszwie, nie szarym. Zastanawiam się, czy nie kupić jaśniejszej albo kolorowej torebki (zwłaszcza, że czarną już mam). Tylko pytanie, czy wtedy buty nie będą wyglądać dziwnie jak będą jedynym czarnym elementem.
Biżuteria będzie jakoś mało widoczna - drobne wiszące srebrne kolczyki z niebieskim kamieniem i jakaś podobna bransoletka.
Nie zestawiłabym tej sukienki z tym żakietem, ale to ja. Mam wrażenie, że sukienka ma ciepły odcień czerwieni, a żakiet chłodny - gryzie mi się to ciut. Generalnie czerwieni z niebieskim/fioletem bym nie zestawiła, ale w sumie teraz jest wszystko dozwolone i jak się komuś podoba, to czemu nie. Kopertówka kolorowa jedynie jeżeli będzie połączeniem kolorów, które już na sobie mieć będziesz (czerwonego i tego niebieskiego z fioletem) - żadnych innych kolorów sobie wyobrazić już nie mogę, bo wyjdzie pstrokato. Ewentualnie czarna, pod buty. Chyba, że chcesz zaszaleć na styl nowojorski i wybrać totalnie inny kolor - będzie ekscentrycznie. To już od Ciebie zależy - Twojego gustu, usposobienia i tego co chcesz swoim stylem przekazać. Ja jestem zwolenniczką klasyki jednak.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2018-04-30 o 10:54
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 11:38   #2634
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;83273526]
Nie zestawiłabym tej sukienki z tym żakietem, ale to ja. Mam wrażenie, że sukienka ma ciepły odcień czerwieni, a żakiet chłodny - gryzie mi się to ciut. Generalnie czerwieni z niebieskim/fioletem bym nie zestawiła, ale w sumie teraz jest wszystko dozwolone i jak się komuś podoba, to czemu nie. Kopertówka kolorowa jedynie jeżeli będzie połączeniem kolorów, które już na sobie mieć będziesz (czerwonego i tego niebieskiego z fioletem) - żadnych innych kolorów sobie wyobrazić już nie mogę, bo wyjdzie pstrokato. Ewentualnie czarna, pod buty. Chyba, że chcesz zaszaleć na styl nowojorski i wybrać totalnie inny kolor - będzie ekscentrycznie. To już od Ciebie zależy - Twojego gustu, usposobienia i tego co chcesz swoim stylem przekazać. Ja jestem zwolenniczką klasyki jednak.[/QUOTE]
Też to nie był mój pierwszy pomysł, ale jakoś dobrze pasuje. Chyba to zdjęcie z Mohito przekłamuje trochę kolory. Nic, najwyżej po majówce wrzucę zdjęcie całości.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 12:13   #2635
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
Jeszcze dopytam o temat torebek - muszą być w kolorze butów? Będę musiała coś kupić, bo się nie mieszczę w kopertówce. Ślub z kolacją potem, początek lipca. Planuję czerwoną sukienkę sukienkę i żakiet - orsay pisze, że to jest szary, w rzeczywistości to jest coś między niebieskim a fioletem. W każdym razie pasują do siebie. Buty takie, tylko z czerwonym paskiem przy podeszwie, nie szarym. Zastanawiam się, czy nie kupić jaśniejszej albo kolorowej torebki (zwłaszcza, że czarną już mam). Tylko pytanie, czy wtedy buty nie będą wyglądać dziwnie jak będą jedynym czarnym elementem.
Biżuteria będzie jakoś mało widoczna - drobne wiszące srebrne kolczyki z niebieskim kamieniem i jakaś podobna bransoletka.
Torebka moze w kolorze zakietu? Jak Ci sie uda taka znalesc. Jak nie to czarna.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 12:57   #2636
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Torebka moze w kolorze zakietu? Jak Ci sie uda taka znalesc. Jak nie to czarna.
Jak nie musi być idealnie w kolorze, to coś podobnego pewnie się znajdzie. A jakby było coś z wzorami, np. czarna haftowana na kolorowo, to też będzie ok? W zasadzie całość jest dość prosta, więc mogę jakiejś bardziej ozdobnej torebki poszukać.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 14:11   #2637
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;83273526]Biżuterię raczej dobiera się do typu kolorystycznego (zimny/ciepły) niż do koloru sukienki. Jeżeli masz więcej tzw. żółtych tonów, to zapewne w złocie Ci jest dużo korzystniej niż w srebrze. Ta sukienka ma ciepły, makowy odcień, więc ładniej złoto będzie tutaj pasowało. Pytanie tylko czy i Tobie będzie w nim dobrze.

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------



Nie zestawiłabym tej sukienki z tym żakietem, ale to ja. Mam wrażenie, że sukienka ma ciepły odcień czerwieni, a żakiet chłodny - gryzie mi się to ciut. Generalnie czerwieni z niebieskim/fioletem bym nie zestawiła, ale w sumie teraz jest wszystko dozwolone i jak się komuś podoba, to czemu nie. Kopertówka kolorowa jedynie jeżeli będzie połączeniem kolorów, które już na sobie mieć będziesz (czerwonego i tego niebieskiego z fioletem) - żadnych innych kolorów sobie wyobrazić już nie mogę, bo wyjdzie pstrokato. Ewentualnie czarna, pod buty. Chyba, że chcesz zaszaleć na styl nowojorski i wybrać totalnie inny kolor - będzie ekscentrycznie. To już od Ciebie zależy - Twojego gustu, usposobienia i tego co chcesz swoim stylem przekazać. Ja jestem zwolenniczką klasyki jednak.[/QUOTE]Właśnie dlatego skłaniam się ku złocie bo ja ciepła jestem, żółto-złota, włosy ciepły blond. Bardziej się zastanawiam czy na przykład jakiś delikatny łańcuszek i bransoletkę, czy może coś innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 15:10   #2638
Albirea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 51
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Czerwona sukienka prezentuje się na mnie tak. Może być? Już całkiem nic nie wiem :p2018-04-30_12.23.23.jak-zmniejszyc-fotke_pl (1).jpeg2018-04-30_12.23.23.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albirea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 22:27   #2639
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Albirea Pokaż wiadomość
Czerwona sukienka prezentuje się na mnie tak. Może być? Już całkiem nic nie wiem :pZałącznik 7520961Załącznik 7520966

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jest śliczna!

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Albirea Pokaż wiadomość
A co myślicie o tej sukience?Załącznik 7516571

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ta sukienka jest zbyt kwiecista, taka trochę babcina.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 22:46   #2640
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Wybieramy się w sobotę na wesele. Ubieram niebieską sukienkę, bombka z dekoltem V taka klasyczna elegancja. Chce do niej dobrać kolie zlota z perlami i złote perłowe kolczyki wiszące. Naturalnie mam kręcone włosy ale zastanawiam się czy jeśli zostawię je kręcone to czy nie zrobię z siebie choinki. Myślicie że lepsze będzie gładkie upiecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-23 21:10:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.