W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIORCZY - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-23, 18:53   #2731
Agnieszka_2222
Przyczajenie
 
Avatar Agnieszka_2222
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 24
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;85901424]Ta w kwiaty jest okay ze względu na swoją kolorystykę - kolory są takie dość jesienne. Ponawiam to co już pisałam: tego typu sukienkę będziesz musiała podrasować elegancką biżuterią, i najlepiej jakbyś włosy upięła. Nie wiem czy lubisz, ale czerwoną pomadką też byś dodała dużo elegancji do tej kreacji. Czarne buty myślę, że mogą być, skoro masz taki problem z butami. Pora roku Cię broni [/QUOTE]

Dziękuję za odpowiedź. Właśnie nie widzę zdjęcia sukienki, którą oceniałaś wyżej - jaki był ten print i czemu jest codzienna. Teraz rozumiem, że musiała być w podobnym stylu do mojej. Po prostu obawiałam się, że na wesele to musi być bez wzorów, jednolity kolor itp. Wesele na 100 osób, chyba nie będę jedyną kobietą w sukni za kolana (nogi podrapane, praca fizyczna)i do tego w kwiaty? I taka akurat na tę porę roku właśnie ta sukienka się wydaje.
Włosy mam do połowy szyi, naturalny blond. Kusi mnie by obciąć bardzo krótko jeszcze, ale się waham. Nad makijażem muszę popracować, bo też wprawy nie mam... Przejrzę forum

Buty ufff, że te czarne będą okej, bo szkoda gadać z doborem u mnie. Myślę jeszcze o innych do kościoła i z powrotem - beżowe wiązane botki - bo tak by było wygodniej. Kupiłam kiedyś na jakiejś promocji przypadkiem - super wygodne

Edit:
Zakładać rajstopy? Jakie?
Pytanie jeszcze co na górę? Zimno będzie, mam jesienny szary płaszcz ciepły, ale średnio to będzie wyglądać chyba...

Edytowane przez Agnieszka_2222
Czas edycji: 2018-09-23 o 18:56 Powód: Przypomniało mi się coś :D
Agnieszka_2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-23, 20:12   #2732
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_2222 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Właśnie nie widzę zdjęcia sukienki, którą oceniałaś wyżej - jaki był ten print i czemu jest codzienna. Teraz rozumiem, że musiała być w podobnym stylu do mojej. Po prostu obawiałam się, że na wesele to musi być bez wzorów, jednolity kolor itp. Wesele na 100 osób, chyba nie będę jedyną kobietą w sukni za kolana (nogi podrapane, praca fizyczna)i do tego w kwiaty? I taka akurat na tę porę roku właśnie ta sukienka się wydaje.
Włosy mam do połowy szyi, naturalny blond. Kusi mnie by obciąć bardzo krótko jeszcze, ale się waham. Nad makijażem muszę popracować, bo też wprawy nie mam... Przejrzę forum

Buty ufff, że te czarne będą okej, bo szkoda gadać z doborem u mnie. Myślę jeszcze o innych do kościoła i z powrotem - beżowe wiązane botki - bo tak by było wygodniej. Kupiłam kiedyś na jakiejś promocji przypadkiem - super wygodne

Edit:
Zakładać rajstopy? Jakie?
Pytanie jeszcze co na górę? Zimno będzie, mam jesienny szary płaszcz ciepły, ale średnio to będzie wyglądać chyba...
Tamta była inna od Twojej. I wcale sukienki weselne nie muszą być jednolitego koloru - bardziej chodzi o kolorystykę, wzory, krój, materiał - to wszystko powoduję, że sukienka może wydawać się bardziej lub mniej weselna. Kwiaty nie odejmują akurat sukience elegancji. Ta, którą zalinkowałaś może nie jest do końca weselna, ale myślę, że z dobrymi dodatkami da radę, w szczególności w jesieni. Ważne jest to co napisałaś - będziesz się w takim kroju lepiej czuła i przykryjesz nogi, które sama piszesz, że masz podrapane.

Ciężko mi radzić odnośnie płaszcza do niej, bo nie wiem jak wygląda.

Botki? Absolutnie mi nie pasują na wesele Ale to moje zdanie.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 15:05   #2733
Agnieszka_2222
Przyczajenie
 
Avatar Agnieszka_2222
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 24
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Może jeszcze wspomnę, że nie jestem już zbyt młoda i mam te 33 lata... Czy taka sukienka na wesele jest jeszcze dla mnie odpowiednia - złośliwi mogliby powiedzieć, że się na siłę chcę odmłodzić... Bo jeszcze do tej sukienki zamiast płaszcza, o którym wspomniałam, a który widać na pierwszym zdjęciu, pomyślałam o założeniu ramoneski, której jeszcze nie mam np. takiej zdj nr 2. Płaszcz przymierzałam z sukienką maxi i wyglądało to źle - sięgał lekko za pupę, kiecka spod niego wystaje niezbyt ciekawie... Wyszedłby taki trochę rockowy styl z tego typu kurtką - co myślicie, nie jestem za stara? Albo zmarznę i tak, ech. Poza tym założenie miałam takie, żeby się nie wyróżniać i skromnie wypaść etc etc, bo szara mysz jestem. I w ogóle to sukienki dopiero odkrywam niejako, chłopczyca ze mnie całe życie była, trochę ze względu na te duże stopy, chorobliwą wrodzoną wstydliwość i nieśmiałość. A tu nagle bach!, wesele się trafiło I wychodzi, że te proste kiecki to jednak za sztywne dla mnie, krępujące jakoś. Dlatego ta sukienka i te kwiaty mi się podobają strasznie, ale jeszcze nie kupiłam - zdj nr 3.
Na zdjęciu nr 4 botki, które chciałabym założyć, aby dostać się z hotelu do kościoła i z powrotem - nie mamy auta, dookoła sami obcy, nikt nas podwoził niestety nie będzie. Na samo wesele, jak mówiłam wcześniej, mam czarne czółenka zdj nr 5 i myślę, że ostatecznie dałabym radę przejść w nich te 15-20 min, gdyby te botki jednak wg Was by nie pasowały. Na zdj nr 6 żakiet z szafy wygrzebałam jest granatowy, ciemniejszy niż zdjęcie pokazuje - może zamiast kurtki/płaszcza? Doradzajcie
Ostatnie zdjęcie to moja super hiper torebka - najmniejsza jaką mam. Kupować inną? Jakieś propozycje?
Cinderella Girl jaką biżuterię to tej sukienki masz na myśli? Generalnie nie noszę, choć dość niefortunnie niedawno (zanim dostałam zaproszenie na wesele, termin dość nagle wypadł) przekłułam sobie uszy - rozwijam się po 30-tce, prawda? - i jeszcze przez ponad miesiąc nie powinnam ściągać tych drobnych niebieskich kolczyków, czyli będą na weselu. Mam garść różnego rodzaju bransoletek, ale nie są zbyt eleganckie - plecionki itp. Wisiorków i łańcuszków żadnych, ale chętnie kupię jak coś podpowiecie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_3361.jpg (97,4 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: png ramoneska.png (535,2 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka-szyfonowa.jpg (104,6 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3366.JPG (229,6 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3471.JPG (243,8 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3477.jpg (110,2 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3472.JPG (259,4 KB, 116 załadowań)
Agnieszka_2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 15:19   #2734
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_2222 Pokaż wiadomość
Może jeszcze wspomnę, że nie jestem już zbyt młoda i mam te 33 lata... Czy taka sukienka na wesele jest jeszcze dla mnie odpowiednia - złośliwi mogliby powiedzieć, że się na siłę chcę odmłodzić... Bo jeszcze do tej sukienki zamiast płaszcza, o którym wspomniałam, a który widać na pierwszym zdjęciu, pomyślałam o założeniu ramoneski, której jeszcze nie mam np. takiej zdj nr 2. Płaszcz przymierzałam z sukienką maxi i wyglądało to źle - sięgał lekko za pupę, kiecka spod niego wystaje niezbyt ciekawie... Wyszedłby taki trochę rockowy styl z tego typu kurtką - co myślicie, nie jestem za stara? Albo zmarznę i tak, ech. Poza tym założenie miałam takie, żeby się nie wyróżniać i skromnie wypaść etc etc, bo szara mysz jestem. I w ogóle to sukienki dopiero odkrywam niejako, chłopczyca ze mnie całe życie była, trochę ze względu na te duże stopy, chorobliwą wrodzoną wstydliwość i nieśmiałość. A tu nagle bach!, wesele się trafiło I wychodzi, że te proste kiecki to jednak za sztywne dla mnie, krępujące jakoś. Dlatego ta sukienka i te kwiaty mi się podobają strasznie, ale jeszcze nie kupiłam - zdj nr 3.
Na zdjęciu nr 4 botki, które chciałabym założyć, aby dostać się z hotelu do kościoła i z powrotem - nie mamy auta, dookoła sami obcy, nikt nas podwoził niestety nie będzie. Na samo wesele, jak mówiłam wcześniej, mam czarne czółenka zdj nr 5 i myślę, że ostatecznie dałabym radę przejść w nich te 15-20 min, gdyby te botki jednak wg Was by nie pasowały. Na zdj nr 6 żakiet z szafy wygrzebałam jest granatowy, ciemniejszy niż zdjęcie pokazuje - może zamiast kurtki/płaszcza? Doradzajcie
Ostatnie zdjęcie to moja super hiper torebka - najmniejsza jaką mam. Kupować inną? Jakieś propozycje?
Cinderella Girl jaką biżuterię to tej sukienki masz na myśli? Generalnie nie noszę, choć dość niefortunnie niedawno (zanim dostałam zaproszenie na wesele, termin dość nagle wypadł) przekłułam sobie uszy - rozwijam się po 30-tce, prawda? - i jeszcze przez ponad miesiąc nie powinnam ściągać tych drobnych niebieskich kolczyków, czyli będą na weselu. Mam garść różnego rodzaju bransoletek, ale nie są zbyt eleganckie - plecionki itp. Wisiorków i łańcuszków żadnych, ale chętnie kupię jak coś podpowiecie.
Moim zdaniem ten płaszcz ze zdjęcia nr 1 to jest raczej bardzo casualowo-sportowa kurtką i może jakaś dżinsowa spódnica by do niego pasowała, ale to w ogóle nie są klimaty weselne i długość jak sama już zauważyłaś nie za bardzo współgra z maxi.

Ten wzorek nie jest młodzieżowy, a to czy pasuje zależy od konkretnej osoby, nie każdy dobrze wygląda w tego typu wzorach niezależnie od wieku.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 13:28   #2735
Morticia_Addams
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_Addams
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 163
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_2222 Pokaż wiadomość
Hej, Dziewczyny!

Jak widzicie tę sukienkę na wesele pod koniec października? zdj nr 1
https://www.bonprix.pl/style/sukienk...555&return=ref
Chodzi o to czy kwiaty są ok czy jednak powinnam wybrać np. coś takiego zdj nr 2: https://www.bonprix.pl/style/dluga-s...n=ref&source=2

I czy do tej w kwiaty mogę założyć zwykłe czarne czółenka na szerszym obcasie? Bo w innych kolorach nie mogę znaleźć rozmiaru
Mam 170 cm wzrostu, trochę mi brzuszek i boczki wystają, nie mam figury modelki - myślę, że ta kwiecista kiecka sporo by zakryła. Noszę 38/40 rozmiar, a nogę mam dużą 42/43 Straszny problem z butami, wysokich obcasów w ogóle nie noszę, nie mam wprawy.

Bądź ostrożna z zakupami w Bonprix. Ich ubrania rzadko wyglądają tak jak na zdjęciach. Skoro planujesz kupić w bonprix sukienki, to zrób to z dużym wyprzedzeniem, żebyś ewentualnie miała czas je zwrócić i kupić suknię w innym miejscu.
Morticia_Addams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 15:00   #2736
Agnieszka_2222
Przyczajenie
 
Avatar Agnieszka_2222
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 24
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Morticia_Addams Pokaż wiadomość
Bądź ostrożna z zakupami w Bonprix. Ich ubrania rzadko wyglądają tak jak na zdjęciach. Skoro planujesz kupić w bonprix sukienki, to zrób to z dużym wyprzedzeniem, żebyś ewentualnie miała czas je zwrócić i kupić suknię w innym miejscu.
Tak, kilka razy zamówiłam już w tym sklepie i z reguły damskie ubrania były nieco rozczarowujące i zdarzało mi się oddawać je np siostrze, która je sobie poprzerabiała, lub zwracać - na szczęście nie ma z tym problemu. Z kolei męskie pasują jak ulał i spełniają oczekiwania - obdarowany jest zawsze zadowolony
Jest jeszcze trochę czasu, najwyżej skończy się na szybkim zakupie w jakiejś sieciówce na miejscu - szkoda się tak stresować.
Agnieszka_2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 19:03   #2737
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_2222 Pokaż wiadomość
Może jeszcze wspomnę, że nie jestem już zbyt młoda i mam te 33 lata... Czy taka sukienka na wesele jest jeszcze dla mnie odpowiednia - złośliwi mogliby powiedzieć, że się na siłę chcę odmłodzić... Bo jeszcze do tej sukienki zamiast płaszcza, o którym wspomniałam, a który widać na pierwszym zdjęciu, pomyślałam o założeniu ramoneski, której jeszcze nie mam np. takiej zdj nr 2. Płaszcz przymierzałam z sukienką maxi i wyglądało to źle - sięgał lekko za pupę, kiecka spod niego wystaje niezbyt ciekawie... Wyszedłby taki trochę rockowy styl z tego typu kurtką - co myślicie, nie jestem za stara? Albo zmarznę i tak, ech. Poza tym założenie miałam takie, żeby się nie wyróżniać i skromnie wypaść etc etc, bo szara mysz jestem. I w ogóle to sukienki dopiero odkrywam niejako, chłopczyca ze mnie całe życie była, trochę ze względu na te duże stopy, chorobliwą wrodzoną wstydliwość i nieśmiałość. A tu nagle bach!, wesele się trafiło I wychodzi, że te proste kiecki to jednak za sztywne dla mnie, krępujące jakoś. Dlatego ta sukienka i te kwiaty mi się podobają strasznie, ale jeszcze nie kupiłam - zdj nr 3.
Na zdjęciu nr 4 botki, które chciałabym założyć, aby dostać się z hotelu do kościoła i z powrotem - nie mamy auta, dookoła sami obcy, nikt nas podwoził niestety nie będzie. Na samo wesele, jak mówiłam wcześniej, mam czarne czółenka zdj nr 5 i myślę, że ostatecznie dałabym radę przejść w nich te 15-20 min, gdyby te botki jednak wg Was by nie pasowały. Na zdj nr 6 żakiet z szafy wygrzebałam jest granatowy, ciemniejszy niż zdjęcie pokazuje - może zamiast kurtki/płaszcza? Doradzajcie
Ostatnie zdjęcie to moja super hiper torebka - najmniejsza jaką mam. Kupować inną? Jakieś propozycje?
Cinderella Girl jaką biżuterię to tej sukienki masz na myśli? Generalnie nie noszę, choć dość niefortunnie niedawno (zanim dostałam zaproszenie na wesele, termin dość nagle wypadł) przekłułam sobie uszy - rozwijam się po 30-tce, prawda? - i jeszcze przez ponad miesiąc nie powinnam ściągać tych drobnych niebieskich kolczyków, czyli będą na weselu. Mam garść różnego rodzaju bransoletek, ale nie są zbyt eleganckie - plecionki itp. Wisiorków i łańcuszków żadnych, ale chętnie kupię jak coś podpowiecie.
Weź z tą starością w wieku 33 lat... Młodą kobietą jesteś, a piszesz jakbyś co najmniej już się za trumną musiała rozglądać! Są we wszystkim pewne granice, ale generalnie idź w tym co Ci się podoba i co jest zgodne z Twoim stylem. Nie lubię takich sztywnych, narzuconych norm - bo wiek, bo nie wypada... Uwielbiam kobiety, albo starsze panie, które mają swój styl niezależnie jak zwariowany albo kolorowy on jest, zawsze z podziwem na nie patrzę. Niby piszesz, że stara jesteś, a chyba nie do końca, skoro gadaniem ludzi nadal się przejmujesz

Co do tego co wysłałaś, to ta kurtka (bo to taka kurtko-płaszcz) - odpada. Nie jest dobra na wesele. Marynarka jest okay. Czarne czółenka też są okay. Botki nie bardzo. Torebka też nie pasuję, według mnie - to jest torebka zwyklak, a weź pod uwagę, że idziesz na uroczystą imprezę - wesele. Przy wzorzystej sukience, na pewno torebka w jednym kolorze, ale bardziej elegancka.

Elegancka biżuteria - miałam na myśli jakąś ładną bransoletkę, ale skoro nie masz, to nie ma sensu na jeden raz wydawać pieniędzy, aczkolwiek i w sieciówkach mogłabyś znaleźć coś eleganckiego i w miarę taniego, na jeden raz.

Pamiętaj, że najważniejsze, żeby Tobie się podobało i, żebyś Ty się dobrze czuła.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2018-09-26 o 19:04
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-27, 16:13   #2738
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_2222 Pokaż wiadomość
Może jeszcze wspomnę, że nie jestem już zbyt młoda i mam te 33 lata... Czy taka sukienka na wesele jest jeszcze dla mnie odpowiednia - złośliwi mogliby powiedzieć, że się na siłę chcę odmłodzić... Bo jeszcze do tej sukienki zamiast płaszcza, o którym wspomniałam, a który widać na pierwszym zdjęciu, pomyślałam o założeniu ramoneski, której jeszcze nie mam np. takiej zdj nr 2. Płaszcz przymierzałam z sukienką maxi i wyglądało to źle - sięgał lekko za pupę, kiecka spod niego wystaje niezbyt ciekawie... Wyszedłby taki trochę rockowy styl z tego typu kurtką - co myślicie, nie jestem za stara? Albo zmarznę i tak, ech. Poza tym założenie miałam takie, żeby się nie wyróżniać i skromnie wypaść etc etc, bo szara mysz jestem. I w ogóle to sukienki dopiero odkrywam niejako, chłopczyca ze mnie całe życie była, trochę ze względu na te duże stopy, chorobliwą wrodzoną wstydliwość i nieśmiałość. A tu nagle bach!, wesele się trafiło I wychodzi, że te proste kiecki to jednak za sztywne dla mnie, krępujące jakoś. Dlatego ta sukienka i te kwiaty mi się podobają strasznie, ale jeszcze nie kupiłam - zdj nr 3.
Na zdjęciu nr 4 botki, które chciałabym założyć, aby dostać się z hotelu do kościoła i z powrotem - nie mamy auta, dookoła sami obcy, nikt nas podwoził niestety nie będzie. Na samo wesele, jak mówiłam wcześniej, mam czarne czółenka zdj nr 5 i myślę, że ostatecznie dałabym radę przejść w nich te 15-20 min, gdyby te botki jednak wg Was by nie pasowały. Na zdj nr 6 żakiet z szafy wygrzebałam jest granatowy, ciemniejszy niż zdjęcie pokazuje - może zamiast kurtki/płaszcza? Doradzajcie
Ostatnie zdjęcie to moja super hiper torebka - najmniejsza jaką mam. Kupować inną? Jakieś propozycje?
Cinderella Girl jaką biżuterię to tej sukienki masz na myśli? Generalnie nie noszę, choć dość niefortunnie niedawno (zanim dostałam zaproszenie na wesele, termin dość nagle wypadł) przekłułam sobie uszy - rozwijam się po 30-tce, prawda? - i jeszcze przez ponad miesiąc nie powinnam ściągać tych drobnych niebieskich kolczyków, czyli będą na weselu. Mam garść różnego rodzaju bransoletek, ale nie są zbyt eleganckie - plecionki itp. Wisiorków i łańcuszków żadnych, ale chętnie kupię jak coś podpowiecie.
Kurtka nie
Marynarka i boty czarne są ok.
Torebki bym nie kupowała, widywałam kobietki nawet z większymi ale zadbała o odświeżenie ( podmaluj, wysmaruj torebkę choćby bezbarwną pastą to nabierze blasku ).
Może taka sukienka ?
https://www.dorothyperkins.com/en/dp...-dress-7907555
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 17:08   #2739
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

W życiu nie poszłabym z tak zniszczoną torebką na wesele...
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 19:33   #2740
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;85924863]W życiu nie poszłabym z tak zniszczoną torebką na wesele...[/QUOTE]



już nie wspominając o stylu (materiał, kolor kształt) tej torebki do okazji. Tutaj nawet czyszczenie nie pomoże.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 11:59   #2741
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Hej dziewczyny, polecicie mi cieniutkie rajstopy na wesele? Takie prawie niewidoczne. Myślałam o tych: https://answear.com/583932-gatta-raj...ma-15-den.html ale nie wiem czy nie lepiej np. 10 den?
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-01, 13:04   #2742
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;85924863]W życiu nie poszłabym z tak zniszczoną torebką na wesele...[/QUOTE]
Ja bym poszła z tą, którą mam, a nie szukała czegoś na 1 raz. W życiu bym na 1 raz torebki czy butów nie kupiła ( nawet na ślub ).
Zależy co dla kogo ważne.
Cytat:
Napisane przez Nelada Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, polecicie mi cieniutkie rajstopy na wesele? Takie prawie niewidoczne. Myślałam o tych: https://answear.com/583932-gatta-raj...ma-15-den.html ale nie wiem czy nie lepiej np. 10 den?
Może lepiej pończochy ?
https://e-marilyn.pl/p/ponczochy-erotic-p-11259
Mam dokładnie ten model cieliste i noszę tylko na wesela.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-06, 15:23   #2743
Czarina
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin/Norwich
Wiadomości: 2 925
GG do Czarina
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Witam dziewczyny.

W grudniu, w Sylwestra mam wesele. W zwiazku z tym mam pytanie: czy spodnie tego typu nadaja sie na wesele?

https://m.dorothyperkins.com/en/dpuk...litter-frankie

Niby w nazwie maja jeansy ale na jeansy nie wygladaja. Jesli w rzeczywistosci sa takie jak na zdjeciu to czy mozna w nich isc na wesele? Jak myslicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Link nie dziala wiec jeszcze raz:
https://m.dorothyperkins.com/en/dpuk...litter-frankie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Znowu nie dziala. Nie wiem co sie dzieje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 19:57   #2744
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Czarina Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny.

W grudniu, w Sylwestra mam wesele. W zwiazku z tym mam pytanie: czy spodnie tego typu nadaja sie na wesele?

https://m.dorothyperkins.com/en/dpuk...litter-frankie

Niby w nazwie maja jeansy ale na jeansy nie wygladaja. Jesli w rzeczywistosci sa takie jak na zdjeciu to czy mozna w nich isc na wesele? Jak myslicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Link nie dziala wiec jeszcze raz:
https://m.dorothyperkins.com/en/dpuk...litter-frankie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Znowu nie dziala. Nie wiem co sie dzieje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze wklej zdjecie?
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 20:26   #2745
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Może lepiej pończochy ?
https://e-marilyn.pl/p/ponczochy-erotic-p-11259
Mam dokładnie ten model cieliste i noszę tylko na wesela.
Pończochy są w jakiś sposób cieńsze niż rajstopy?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 22:26   #2746
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Czarina Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny.

W grudniu, w Sylwestra mam wesele. W zwiazku z tym mam pytanie: czy spodnie tego typu nadaja sie na wesele?

https://m.dorothyperkins.com/en/dpuk...litter-frankie

Niby w nazwie maja jeansy ale na jeansy nie wygladaja. Jesli w rzeczywistosci sa takie jak na zdjeciu to czy mozna w nich isc na wesele? Jak myslicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Link nie dziala wiec jeszcze raz:
https://m.dorothyperkins.com/en/dpuk...litter-frankie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Znowu nie dziala. Nie wiem co sie dzieje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To te ?
Dla mnie jak najbardziej się nadają, takie błyszczące są, wyjściowe
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;85969206]Pończochy są w jakiś sposób cieńsze niż rajstopy?[/QUOTE]
To raz, a dwa bardziej przewiewne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DP70552401_M_1.jpg (15,7 KB, 101 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 01:08   #2747
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
To te ?
Dla mnie jak najbardziej się nadają, takie błyszczące są, wyjściowe

To raz, a dwa bardziej przewiewne
Jeśli to te to ja z kolei nie uważam żeby się nadawały na taką okazję.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 12:48   #2748
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Dziewczyny!
Jutro wesele, a ja muszę założyć sandałki na obcasie, bo po prostu mam cholerny problem z trafieniem rozmiaru i wszystkie buty są za duze/ za małe. To jedyne sprawdzone, które wytrzymają całą noc.
Jednak jutro ma być koło 15 stopni. No i nie wiem, co robić z rajstopami. Najpierw ich chciałam nie zakładać, ale boję się, że zmarznę mocno w kościele. Ale zakładać rajstopy do sandałków, to też chyba średni pomysł?
Kupiłam ostatnimi czasy dwie pary szpilek, jednak dzieje się w nich to samo, co w innych butach obcieranie, ból stopy, żadne wkladki nie pomagają. Jedynie te sandałki trzymają klasę i są dobre.
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 12:59   #2749
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Szczerze, to będzie trochę dziwnie wyglądać bo już połowa października. Jeśli koniecznie mają być sandałki to są rajstopy takie gdzie tych szwów nie widać, musisz popytać w sklepach. A może szybko poleć do jakiegoś szewca oni też mogą rozciągnąć but, są też takie preparaty. Ja w domu chodzę w grubych skarpetkach i tak rozciągam, dodatkowo na noc wypycham buty, trochę nie wygodnie ale działa.
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-19, 13:00   #2750
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez linkinpaark Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Jutro wesele, a ja muszę założyć sandałki na obcasie, bo po prostu mam cholerny problem z trafieniem rozmiaru i wszystkie buty są za duze/ za małe. To jedyne sprawdzone, które wytrzymają całą noc.
Jednak jutro ma być koło 15 stopni. No i nie wiem, co robić z rajstopami. Najpierw ich chciałam nie zakładać, ale boję się, że zmarznę mocno w kościele. Ale zakładać rajstopy do sandałków, to też chyba średni pomysł?
Kupiłam ostatnimi czasy dwie pary szpilek, jednak dzieje się w nich to samo, co w innych butach obcieranie, ból stopy, żadne wkladki nie pomagają. Jedynie te sandałki trzymają klasę i są dobre.
Do kościoła pełne buty i rajtki, a potem przebierka. Dla mnie to już w ogóle nie pora roku na sandały, więc i tak Cię podziwiam. Ewentualnie możesz skarpetki do sandałów, ale do tego trzeba mieć zgrabne, szczupłe nogi i umieć to nosić.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 13:11   #2751
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Do kościoła pełne buty i rajtki, a potem przebierka. Dla mnie to już w ogóle nie pora roku na sandały, więc i tak Cię podziwiam. Ewentualnie możesz skarpetki do sandałów, ale do tego trzeba mieć zgrabne, szczupłe nogi i umieć to nosić.
Jeżeli chciałam założyć jakikolwiek obcas, to nie miałam wyjścia. A nie chce płaskich butów. Mam kilka par szpilek różnych firm i nie jestem w stanie w nich wytrzymać dłuzej niż godzinę, bo leje się krew z każdej strony.
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 20:48   #2752
Czarina
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin/Norwich
Wiadomości: 2 925
GG do Czarina
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
To te ?
Dla mnie jak najbardziej się nadają, takie błyszczące są, wyjściowe

To raz, a dwa bardziej przewiewne
Tak to. Dziekuję Ci za pomoc

Narazie ich nie kupiłam, ciągle się zastanawiam.
Pochodziłam trochę po sklepach i powoli pojawiają się różne sukienki. Z tego co zauważyłam dużo jest błyszczących, cekinowych kreacji.
Mam taką cekinową sukienkę w szafie- krój blisko ciała, bez rękawów, czarna, cekiny sie mienia na bardzo ciemny, zielony kolor. Do tego mam skórzaną, czarną marynarkę, czarne szpilki, biżuterię do niej też posiadam, tylko torebkę muszę dokupić.
W tej sukience bylam raz i od 3 lat smętnie wisi w szafie, nie mam okazji by w niej wyjść. Myślę że wesele w Sylwestra to dobra okazja by ubrać coś błyszczącego. A przy tym koszt stylizacji praktycznie żaden.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 22:55   #2753
Nadia9290
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 25
W co się ubrać na imprezę? :)

Witam.
Wiem, że może to wydawać się głupie no, ale szczerze nie mam pojęcia w co się ubrać. Już dawno nie byłam na żadnej tego typu imprezie.
Wstępnie z TŻ jesteśmy zaproszeni na 50-tkę i na 40-tkę znajomych.
Jedne urodziny odbywają się w domu, drugie w lokalu.
Właściwie i jednego i drugiego kolegę widziałam kilka razy w życiu.
W sumie to koledzy TŻ z dzieciństwa, ale mają stały kontakt.
Wiem, że na jednej i drugiej imprezie ma być też rodzina.
No i właśnie pytanie: Jak powinnam się ubrać?
Myślałam o jakiejś ładnej sukience, na imprezę w lokalu tym bardziej, jednak nie wiem czy na domówkę nie lepiej spodnie?
Wygodnie mi i w spodniach i w krótkiej spódniczce. W każdym stroju czuję się dobrze tak naprawdę Jednak nie chciałabym odstawać od reszty. Nie mam za bardzo kogo ( jakiejś koleżanki) zapytać jak się ubiera, ponieważ nie znam osób, które tam będą.
Imprezy są dopiero w styczniu, ale już bym wolała się jakoś przygotować.
Doradźcie jak możecie
Nadia9290 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 09:54   #2754
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: W co się ubrać na imprezę? :)

Cytat:
Napisane przez Nadia9290 Pokaż wiadomość
Witam.
Wiem, że może to wydawać się głupie no, ale szczerze nie mam pojęcia w co się ubrać. Już dawno nie byłam na żadnej tego typu imprezie.
Wstępnie z TŻ jesteśmy zaproszeni na 50-tkę i na 40-tkę znajomych.
Jedne urodziny odbywają się w domu, drugie w lokalu.
Właściwie i jednego i drugiego kolegę widziałam kilka razy w życiu.
W sumie to koledzy TŻ z dzieciństwa, ale mają stały kontakt.
Wiem, że na jednej i drugiej imprezie ma być też rodzina.
No i właśnie pytanie: Jak powinnam się ubrać?
Myślałam o jakiejś ładnej sukience, na imprezę w lokalu tym bardziej, jednak nie wiem czy na domówkę nie lepiej spodnie?
Wygodnie mi i w spodniach i w krótkiej spódniczce. W każdym stroju czuję się dobrze tak naprawdę Jednak nie chciałabym odstawać od reszty. Nie mam za bardzo kogo ( jakiejś koleżanki) zapytać jak się ubiera, ponieważ nie znam osób, które tam będą.
Imprezy są dopiero w styczniu, ale już bym wolała się jakoś przygotować.
Doradźcie jak możecie
Myślę, że w obu przypadkach najbezpieczniejsza jest sukienka typu mała czarna. Jeśli nie lubisz tego koloru to może być inny ciemny, np. granat. Albo ciemne materiałowe rurki plus bluzka koszulowa, niekoniecznie z tych najbardziej eleganckich, może coś z jedwabiu.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 20:58   #2755
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Co sądzicie o spódnicy i bluzce zamiast sukienki na wesele ?

Mam mnóstwo sukienek, ale w żadne nie wejdę i nie chcę na razie kupować kolejnych kiecek, bo to ostatnie wesele w rodzinie.
Chodzi się na wesela w takich spódnicach ( rozważałam też tiulową ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 003617497.jpg (93,3 KB, 75 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-18, 18:24   #2756
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Co sądzicie o spódnicy i bluzce zamiast sukienki na wesele ?

Mam mnóstwo sukienek, ale w żadne nie wejdę i nie chcę na razie kupować kolejnych kiecek, bo to ostatnie wesele w rodzinie.
Chodzi się na wesela w takich spódnicach ( rozważałam też tiulową ).
Chodzi się Ale chyba lepsza tiulowa, jakoś tak bardziej mi pasuje
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-18, 18:44   #2757
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Spokojnie mozesz isc w takiej spodnicy, bedzie bardzo ladnie. Zestaw ja z jakas ladna, elegnacka bluzka. Tutaj duzo zrobi tez fryzura i ladne dodatki.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-01-18 o 18:46
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 12:43   #2758
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Upolowałam niedawno sukienkę Chi Chi link

I tak się zastanawiam w jaki żakiet/bolerko/kardigan się do niej zaopatrzyć orac jaki kolor butów będzie najodpowiedniejszy
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 14:47   #2759
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Upolowałam niedawno sukienkę Chi Chi link

I tak się zastanawiam w jaki żakiet/bolerko/kardigan się do niej zaopatrzyć orac jaki kolor butów będzie najodpowiedniejszy
Do granatowej sukienki, zawsze ładnie wyglądają złote lub srebrne buty (to taka bardzo bezpieczna opcja, ale tak naprawdę z kolorami może ponieść Cię fantazja - wszystko zależy od Twojego stylu i odwagi).
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-28, 15:40   #2760
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Hej nie jestem modowym znawcą, ale mama uważa mnie za obeznaną i czeka na moje porady.. może wy pomożecie?
Otóż moja mama idzie na imprezę z okazji okrągłych urodzin koleżanki. Urodziny (z tego co mówi mama) z wielką pompą, niemalże wesele sukienkę wybrała fioletową (odcień bardzo zbliżony do wizażowego fioletu), ale bardzo przejęła się kwestią dodatków (no bo przecież jak taka impreza, to każdy musi wyglądać jak najlepiej). Z butami nie ma problemu, bo nie ma wyboru - czarne sprawdzone czółenka. Tylko co z resztą dodatków? Nie wiem, co jej doradzić, bo jak dla mnie jest to kolor, do którego w zasadzie pasuje tylko czarny, ewentualnie srebro. Zwłaszcza, że chodzi o dojrzałą kobietę. Macie jakieś pomysły?
(Błagam, ratujcie, bo impreza za 2 tygodnie, co oznacza coraz częstsze telefony z serii "nie mam pomysłu, co założyć do tej sukienki, może Ty mi podpowiesz?")

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-23 21:10:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.