wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Porady na temat mody i stylu oraz sposobu ubierania się. Wielka moda, Twoja moda - lub po prostu wszystko o ciuchach, butach i dodatkach.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-11-05, 17:36   #3541
Rena
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Cytat:
Napisane przez ssdziuniass Pokaż wiadomość

A co sądzicie o tych botkach na koturnie marki Casadei? Zastanawiam się czy je nie kupić, a właśnie widziałam je tylko w tym sklepie internetowym XXX Warto?
A przymierzalas je? Nie wygladaja na wygodne.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2018-11-06 o 16:16 Powód: usunięcie linku- reklama
Rena jest teraz online   Odpowiedz cytując

Stary 2018-11-05, 21:29   #3542
magdulaaa
Rozeznanie

Dot.: Biker boots/buty motocyklowe na jesień

Cytat:
Napisane przez Ada12345 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry

Do tej pory nigdy nie przepadałam za masywnymi butami, ale w tym roku kompletnie mi się odmieniło i strasznie marzy mi się para konretnych skórzanych butów z wielgaśnymi klamrami .

Najpierw myślałam o kowbojkach, ale wydaje mi się, że Biker Boots są łatwiejsze do skomponowania z róznego rodzaju ciuchami.

Mam jednak kilka rozterek-czy takie buty nie przytłoczą sylwetki (mam 155cm ), czy rozkloszowane sukienki za kolano (80% mojej obecnej szafy) będą na miejscu do takich botków? Jakoś nie mogę sobie tego zwizualizować .
Jeśli kojarzycie jakieś zdjęcia z takim połączeniem bardzooo ładnie o nie proszę

No i w końcu - na które się zdecydować, myślę konkretnie o trzech modelach:
1. Harley-Davidson na Amazonie, niestety cena kosmiczna ;(

Dwa skórzane modele z Bayla.pl

2. Sznurowane trzewiki

3. Trzewiki z klamrami
Badura często ma taki masywniejszy but. Może poszukaj inspiracji na Instagramie np. wyszukując ich hasztag?
Stary 2018-11-06, 14:53   #3543
kczajka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ssdziuniass Pokaż wiadomość

A co sądzicie o tych botkach na koturnie marki Casadei? Zastanawiam się czy je nie kupić, a właśnie widziałam je tylko w tym sklepie internetowym XXX Warto?
Jak dla mnie botki dość ciekawie i bardzo niespotykanie się prezentują, ale nie wiem czy sama bym się na nie odważyła. Jak kupisz to daj znać czy są wygodne. Bo jak zostało wspomniane na takie nie wyglądają.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2018-11-06 o 16:17 Powód: usunięcie linku- reklama
kczajka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 15:43   #3544
voice_of_silence
Wtajemniczenie

To jest chyba reklama, skoro się tak podkreśla że można je kupić tylko w tym jednym, jedynym sklepie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2018
voice_of_silence jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 19:52   #3545
magdulaaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
To jest chyba reklama, skoro się tak podkreśla że można je kupić tylko w tym jednym, jedynym sklepie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To odpowiedź na mój wpis? Jeżeli tak, to muszę napisać, że jest to błędna opinia. Po prostu uważam, że ten sklep ma taki styl. Jakbym miała szukać stylizacji z takimi butami, to właśnie szukała bym ich przez taki hasztag - dlatego tak napisałam.
Stary 2018-11-09, 14:42   #3546
pingwin2
Zakorzenienie

Dot.: Biker boots/buty motocyklowe na jesień

Cytat:
Napisane przez Ada12345 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry

Do tej pory nigdy nie przepadałam za masywnymi butami, ale w tym roku kompletnie mi się odmieniło i strasznie marzy mi się para konretnych skórzanych butów z wielgaśnymi klamrami .

Najpierw myślałam o kowbojkach, ale wydaje mi się, że Biker Boots są łatwiejsze do skomponowania z róznego rodzaju ciuchami.

Mam jednak kilka rozterek-czy takie buty nie przytłoczą sylwetki (mam 155cm ), czy rozkloszowane sukienki za kolano (80% mojej obecnej szafy) będą na miejscu do takich botków? Jakoś nie mogę sobie tego zwizualizować .
Jeśli kojarzycie jakieś zdjęcia z takim połączeniem bardzooo ładnie o nie proszę

No i w końcu - na które się zdecydować, myślę konkretnie o trzech modelach:
1. Harley-Davidson na Amazonie, niestety cena kosmiczna ;(

Dwa skórzane modele z Bayla.pl

2. Sznurowane trzewiki

3. Trzewiki z klamrami
Te buty z HD to sa buty na motocykl I w tym się nie da chodzić.

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 21:09   #3547
mila1122
Zakorzenienie

Hej dziewczyny, mam problem z zakupem botków. Zazwyczaj noszę rozmiar 38, szpilki 37. Mierzyłam botki w Deichmannie w skarpetce i wydawało mi się że 37 był w porządku, nie mogłam przymierzyć 38 żeby sprawdzić. Lewa stopa idealnie leżała, prawa delikatnie piłowała duży palec i zastanawiam się czy jeśli to skóra to stopa się dopasuje, czy lepiej zamówić 38?
mila1122 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 21:49   #3548
magdulaaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam problem z zakupem botków. Zazwyczaj noszę rozmiar 38, szpilki 37. Mierzyłam botki w Deichmannie w skarpetce i wydawało mi się że 37 był w porządku, nie mogłam przymierzyć 38 żeby sprawdzić. Lewa stopa idealnie leżała, prawa delikatnie piłowała duży palec i zastanawiam się czy jeśli to skóra to stopa się dopasuje, czy lepiej zamówić 38?
Jeżeli nie były za małe, to myślę, że powinnaś wziąć 37. Jeżeli but jest skórzany, to na pewno ta skóra się rozejdzie. Wszystkie moje skórzane buty, nawet te które na początku były idealnie dopasowane, przez co przy chodzeniu czułam ucisk na palcach, po pewnym czasie się rozeszły.

Jeżeli jest taka opcja, to może zamów but w rozmiarze 38 do salonu, a gdy nie będzie pasować, to zrób od razu zwrot?

Tagi
14cm, air max, alladies fashion, alladies white, botki, buty, buty zimowe, drmartens, ekskluzywne, granatowe, justin bieber, kazar, kolano, kozaki, krawiec, małe stopy, mały rozmiar stóp, martensy, moda, moda męska, model, nike, obcas, odcisk, otarcie, parkietowe, pięta, rozmiar, ryłko, sklep internetowy, sklepy internetowe, sklepy obuwnicze, skórzane buty, słupek, sukienka, szewc, szpilki, szukam, taniej, teledysk, torebki, venzezia, wąskie, wesele, wojas, zakupy, zima 2013, zwężanie

Nowe wątki na forum Moda

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości