Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-26, 22:16   #4831
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ja miałam naklejoną przez 4 dni. Pod koniec wyglądało już to obleśnie, bo na brzegach się rolowała i była brudna i marzyłam żeby już ją zdjąć

Ale ogólnie polecam trzymać tyle ile tatuażysta ci kazał. Wolałabym mieć folię, niż się szarpać z myciem i smarowaniem, ciesz się tymi 4 dniami, ze nie musisz nic robic


Dzieki! bolalo sciaganie?

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Chyba to zalezy od rozmiaru dziary troche. Na przedramieniu mam konstelacje, wiec to w sumie po prostu dużo kropek, było suchutkie.

Z kolei tatuaż na ramieniu pluł mi tuszem i osoczem jak dziki


Mi jak narazie nic a nic nie leci, ale nie chwale dnia prZed zachodem slonca ;-)
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 23:12   #4832
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Dzieki! bolalo sciaganie?





Mi jak narazie nic a nic nie leci, ale nie chwale dnia prZed zachodem slonca ;-)
Miałam przyklejoną dwa dni i ściąganie bardziej mnie bolało niż sam tatuaż
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 23:50   #4833
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Dzieki! bolalo sciaganie?





Mi jak narazie nic a nic nie leci, ale nie chwale dnia prZed zachodem slonca ;-)
Bolało okropnie
Wydaje mi się, że najbardziej boli właśnie na tatuażu który jest suchy, z takiego, z którego się sączy chyba łatwiej, bo wszystko rozmaka
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 19:30   #4834
Dominika BA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 31
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Zaliczyłam 1 raz klasycznie, 2 razy z dermalize, nigdy więcej zwykłego foliowania! Dermalize to czystość, sterylność, wygoda i idealne wygojenie. Ja nie cieknę, ale i problemu ze ściąganiem nie odnotowałam. Trochę boli, jak zrywanie plastra, ale pod prysznicem po kilku dniach i tak jest lepsze niż mycie, dezynfekowanie i smarowanie bolącego świeżaka kilka razy dziennie. No i w miejscach trudno dostępnych lepsze od klasyka. Mój ostatni na łopatce jakbym miała myć i smarować od początku w środku zimy, to bym dostała świra.
Dominika BA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 19:33   #4835
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Ja juz sciagnelam, nic a nic mi sie tam nie babralo i nie bylo tak ciezko ze sciaganiem. Rzeczywiscie to dermalize jest swietne. Teraz zaczynam sie luszczyc i juz sie czaje zeby rezerwowac sobie termin na kolejny tattoo na marzec ;-)
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-02, 13:46   #4836
Vectraa
Rozeznanie
 
Avatar Vectraa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 595
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

hej dziewczyny! polecicie kogos z Poznania do prostego wzoru na max godzine pracy? moze byc ktoś mniej znany byle miał prostą kreskę i krótkie terminy mam potrzebę zrobic tatuaż teraz już i nie uśmiecha mi się czekać pół roku
__________________
'Odwaga, to nie brak strachu lecz świadomość, że w pewnych sytuacjach potrafisz nad nim zapanować. Odważni nie żyją wiecznie, za to ostrożni nie żyją wcale."






Vectraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-04, 13:39   #4837
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Co prawda jestem z Poznania, ale nie znam za bardzo tutejszych tatuażystów, jednak na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad tatuażem. Nawet mały i prosty wzór to nie powinno być "chcę już i teraz".

Mam termin na 18 stycznia u coxie Będziemy ozdabiać drugie udo. Już się nie mogę doczekać.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-04, 14:28   #4838
Vectraa
Rozeznanie
 
Avatar Vectraa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 595
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

mam 1/3 ciała w tatuażach więc jeśli coś chce to wiem, że chcę
__________________
'Odwaga, to nie brak strachu lecz świadomość, że w pewnych sytuacjach potrafisz nad nim zapanować. Odważni nie żyją wiecznie, za to ostrożni nie żyją wcale."






Vectraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-04, 19:12   #4839
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

A to spoko Wiesz z czym się je


Wolałam napisać w ten sposób, bo jest jednak sporo osób, które nie przemyślą i chcą "na jutro", a poźniej zwątpienie po fakcie.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-04, 23:53   #4840
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Vectraa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! polecicie kogos z Poznania do prostego wzoru na max godzine pracy? moze byc ktoś mniej znany byle miał prostą kreskę i krótkie terminy mam potrzebę zrobic tatuaż teraz już i nie uśmiecha mi się czekać pół roku
hrefna tattoo? ale zobacz czy pod klimat pasuje, kumpel u niej robił symbol na klacie, wyszlo swietnie, bylam przy tym, widzialam jak pracuje, spoko dziewczyna
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 07:02   #4841
Vectraa
Rozeznanie
 
Avatar Vectraa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 595
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
hrefna tattoo? ale zobacz czy pod klimat pasuje, kumpel u niej robił symbol na klacie, wyszlo swietnie, bylam przy tym, widzialam jak pracuje, spoko dziewczyna
Całkiem nie ten klimat niestety, ale dziękuję
__________________
'Odwaga, to nie brak strachu lecz świadomość, że w pewnych sytuacjach potrafisz nad nim zapanować. Odważni nie żyją wiecznie, za to ostrożni nie żyją wcale."






Vectraa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-08, 16:40   #4842
Madinka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Dziewczyny a co sądzicie o tej artystce: https://www.instagram.com/ferrousik/ ? Niby wzory mi się podobają, ale mam wrażenie że technika słaba - jakieś krzywe kropki, dziwne cieniowanie? Czy źle patrzę?
Madinka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-09, 10:20   #4843
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Ja bym do niej nie poszła, strasznie nierówne te prace, niektóre spoko, a niektóre tragedia :< Linie jej czasem strasznie lecą, cieniowanie jakieś dziwne, kontrastów nie ma w ogóle. Jak szukasz kogoś ze Śląska to zobacz kogoś ze Zmierzloków, albo do Oh Marly, albo do Mateusz Wojtaka Podobne stylówki, a wykonanie lepsze jakieś milion razy.
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-09, 13:42   #4844
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Madinka1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o tej artystce: https://www.instagram.com/ferrousik/ ? Niby wzory mi się podobają, ale mam wrażenie że technika słaba - jakieś krzywe kropki, dziwne cieniowanie? Czy źle patrzę?
Wiesz co, ja żadnym znawcą nie jestem, ale niektóre to ma te prace bardzo nierówne chociaż ciekawe. Myślę, że powinna dużo ćwiczyć najpierw na kartce, bo potencjał jest. Ale to jednak tatuaż...

Jak tak popatrzyłam na jej prace od początku to wydaje mi się, że kiedyś miała lepsze, pewniejszą rękę. Czy to tylko mnie się tak wydaje?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 00:31   #4845
Madinka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Jak tak popatrzyłam na jej prace od początku to wydaje mi się, że kiedyś miała lepsze, pewniejszą rękę. Czy to tylko mnie się tak wydaje?
No ja też właśnie miałam takie wrażenie. To dam sobie z nią spokój chociaż same projekty bardzo mi się podobają A kojarzycie kogoś z podobnym stylem, ale najlepiej w Warszawie?
Madinka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 14:15   #4846
Saori89
Raczkowanie
 
Avatar Saori89
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Ja juz sciagnelam, nic a nic mi sie tam nie babralo i nie bylo tak ciezko ze sciaganiem. Rzeczywiscie to dermalize jest swietne. Teraz zaczynam sie luszczyc i juz sie czaje zeby rezerwowac sobie termin na kolejny tattoo na marzec ;-)
Ile dni trzymałaś folię założoną u tatuatora? W ogóle jej nie wymieniłaś na inną? Dzisiaj mija 3 dzień odkąd ją mam, w studio powiedzieli mi żebym właśnie po 3 dniach ją ściągnęła. Tylko teraz mam problem, zamówiłam maść przez internet, powinna dotrzeć przesyłką ekspresową na wczoraj (lub na dzisiaj), nie dotarła ... Myślicie, że mogę potrzymać jeszcze tą samą folię do poniedziałku (5dni)?
Czy może przez 2 dni smarować zwykłym kremem ale mocno nawilżającym? O ile to nie zaszkodzi o_O

Co do samego tatuażu to 1 dnia mocno lało mi się z niego osocze, że nawet trochę przeciekło, później jednak było OK. Teraz też widzę, że tusz jest nieco rozlany pod folią (ale z tego co czytałam to normalne). Tatuaż w ogóle mi nie przeszkadza, mam go na udzie i jak na razie nie swędzi, nie boli, nie piecze, nie jest czerwony.
Saori89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 14:30   #4847
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Jakim.zwyklym kremem? Bephanten z tego co wiem tylko mozna
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 16:17   #4848
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Saori89 Pokaż wiadomość
Ile dni trzymałaś folię założoną u tatuatora? W ogóle jej nie wymieniłaś na inną? Dzisiaj mija 3 dzień odkąd ją mam, w studio powiedzieli mi żebym właśnie po 3 dniach ją ściągnęła. Tylko teraz mam problem, zamówiłam maść przez internet, powinna dotrzeć przesyłką ekspresową na wczoraj (lub na dzisiaj), nie dotarła ... Myślicie, że mogę potrzymać jeszcze tą samą folię do poniedziałku (5dni)?

Czy może przez 2 dni smarować zwykłym kremem ale mocno nawilżającym? O ile to nie zaszkodzi o_O



Co do samego tatuażu to 1 dnia mocno lało mi się z niego osocze, że nawet trochę przeciekło, później jednak było OK. Teraz też widzę, że tusz jest nieco rozlany pod folią (ale z tego co czytałam to normalne). Tatuaż w ogóle mi nie przeszkadza, mam go na udzie i jak na razie nie swędzi, nie boli, nie piecze, nie jest czerwony.


Kazali trzymac 4 dni, ja sciagnelam po trzech bo juz mi odchodzila bardzo. Super sie wygoilo.
Nie masz dostepu do apteki zeby kupic Bepanthen?
Kurde nie wiem co Ci poradzic, nie jestem ekspertka, nie wiem co sama bym zrobila
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 21:38   #4849
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Saori89 Pokaż wiadomość
Ile dni trzymałaś folię założoną u tatuatora? W ogóle jej nie wymieniłaś na inną? Dzisiaj mija 3 dzień odkąd ją mam, w studio powiedzieli mi żebym właśnie po 3 dniach ją ściągnęła. Tylko teraz mam problem, zamówiłam maść przez internet, powinna dotrzeć przesyłką ekspresową na wczoraj (lub na dzisiaj), nie dotarła ... Myślicie, że mogę potrzymać jeszcze tą samą folię do poniedziałku (5dni)?
Czy może przez 2 dni smarować zwykłym kremem ale mocno nawilżającym? O ile to nie zaszkodzi o_O

Co do samego tatuażu to 1 dnia mocno lało mi się z niego osocze, że nawet trochę przeciekło, później jednak było OK. Teraz też widzę, że tusz jest nieco rozlany pod folią (ale z tego co czytałam to normalne). Tatuaż w ogóle mi nie przeszkadza, mam go na udzie i jak na razie nie swędzi, nie boli, nie piecze, nie jest czerwony.
Mi kazali trzymać 4 dni i tyle trzymałam. Naprawdę nie masz możliwości skoczyć do apteki po bepanthen?
Ja bym wolała nie ryzykować, nie wiesz jakie składniki w tym zwykłym kremie są i czy nie podrażni ci skóry. Szkoda kasy wydanej na tatuaż jeśli się później nie zadba o odpowiednią pielęgnację.



Dla mnie w ogóle nie istnieje już nic innego poza masłem LoveInk, o tym: http://loveink.pl/loveink-tattoo-butter-100ml
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-16, 00:33   #4850
Saori89
Raczkowanie
 
Avatar Saori89
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Skoro mówicie 4 dni to zostawiam, w poniedziałek powinny mi dotrzeć maści to akurat będzie 4 i pół dnia ;p
Pewnie, że mam jakieś apteki w okolicy ale po co mi 3 tubki maści?^^ Przez neta zamówiłam 2, nie sądziłam tylko, że poczta mnie zawiedzie.
Saori89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 06:58   #4851
42aa9f0174bae88e61db18911b5b77e82d41cd5a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 123
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Mi kazali trzymać 4 dni i tyle trzymałam. Naprawdę nie masz możliwości skoczyć do apteki po bepanthen?
Ja bym wolała nie ryzykować, nie wiesz jakie składniki w tym zwykłym kremie są i czy nie podrażni ci skóry. Szkoda kasy wydanej na tatuaż jeśli się później nie zadba o odpowiednią pielęgnację.



Dla mnie w ogóle nie istnieje już nic innego poza masłem LoveInk, o tym: http://loveink.pl/loveink-tattoo-butter-100ml
Najlepsze masełko! Awaryjnie zrobiłam sobie kiedyś mieszankę olejków, które są w składzie tego i też pięknie się zagoiło. Bepanthen mnie uczulał i zapychał.
42aa9f0174bae88e61db18911b5b77e82d41cd5a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 18:51   #4852
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

[1=42aa9f0174bae88e61db189 11b5b77e82d41cd5a;8625255 2]Najlepsze masełko! Awaryjnie zrobiłam sobie kiedyś mieszankę olejków, które są w składzie tego i też pięknie się zagoiło. Bepanthen mnie uczulał i zapychał.[/QUOTE]

Mi skóra strasznie piła Bepanthen i już po chwili czułam, że mam ściągniętą i suchą skórę, a po tym masełku było cudownie
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 22:25   #4853
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Ja w takiej sytuacji nie smarowałabym niczym, ale u mnie gojenie na sucho się super sprawdza. Zaczynam smarowac dopiero jak zaczyna swędzieć i skóra się łuszczy, wcześniej nic/raz dziennie, zależy od humoru :P
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-19, 15:58   #4854
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Madinka1988 ja nie ufam tatuatorom, ktorzy maja malo tatuazy mysle, ze jej styl jest bardzo nierowny.


Skonczylam moj tatuazowy maraton i w listopadzie i grudniu udalo mi sie zrobic 4 musze powiedziec, ze pod koniec bylam zmeczona tym ciaglym foliowaniem. Nowe nabytki:
https://www.instagram.com/p/BrLYTpFHPtC/
https://www.instagram.com/p/BpfSVybgooD/

https://www.instagram.com/p/Bpu1mi3AgT7/
https://www.instagram.com/p/BqCU-Lwj8zP/
https://www.instagram.com/p/BkBObHvD-XG/ i to moj tez od Holly
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-19, 17:32   #4855
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Gozia jestem zakochana w pierwszym


Właśnie popatrzyłam na datę, za miesiąc będę już dzień po tatuowaniu.


Pytanie do Was dziewczyny. Poprzednio tatuowałam się w drugiej połowie kiwetnia więc pogoda była idealna na pończochy, ale nie wiem co zrobić teraz.


Bedę tatuować drugie udo. Specjalnie jadę w piątek i 2 dni potem mogę siedzieć w domu i wietrzyć, ale co w takim razie do pracy?


Jestem posiadaczką aż jednej pary jeansów, obcisłych więc raczej odpada. Nie mam żadnych luźniejszych spodni, o dresie nie ma mowy, bo pracuję w biurze. Czy taki 3 dniowy tattoo mogę spokojnie przykryć rajtkami? Czy jednak skorzystać z wyprzedaży i zakupić jakieś nieprzylegające spodnie materiałowe?
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-19, 19:53   #4856
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Ja bym zakupiła jakieś luźniejsze i przewiewne spodnie, po 3 dniach mój tatuaż na biodrze paprał się i swędział i nie nadawał się pod rajstopy. Zakładałam luźne spodnie lub spódnice i pończochy a jak było za zimno, to na drogę do pracy cienkie bawełniane legginsy (wiem, zbrodnia na modzie, ale co poradzisz), a w pracy przebierałam się w pończochy. Ale oczywiście to zależy od tego, jak się goisz.
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 14:59   #4857
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Czy możecie polecić dobrego tatuażystę, który specjalizuje się w watercolor lub kogoś kto specjalizuje się w tatuażach fauna/flora najchętniej Poznań lub Wrocław.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 22:00   #4858
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić dobrego tatuażystę, który specjalizuje się w watercolor lub kogoś kto specjalizuje się w tatuażach fauna/flora najchętniej Poznań lub Wrocław.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Uwielbiam watercolor! Sama zrobilam sobie takie cudo ostatnio na nadgarstku a w marcu ide na przedramie masz juz jakis wybrany wzor? Albo pomysl?
Niestety nie pomoge bo calkiem inna lokalizacja ale powodzenia w poszukiwaniach!
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 22:51   #4859
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Uwielbiam watercolor! Sama zrobilam sobie takie cudo ostatnio na nadgarstku a w marcu ide na przedramie masz juz jakis wybrany wzor? Albo pomysl?
Niestety nie pomoge bo calkiem inna lokalizacja ale powodzenia w poszukiwaniach!
Proszę napisz u kogo robilas, jeśli to dobry artysta to rozwaze podróz do innej czesci Polski.

Wzor mam na razie w głowie, ale jeszcze nie do konca sprecyzowany. Przydałby mi się ktoś ogarnięty kto ma wyobraznię i kto mógłby cos zaproponowac od siebie. Na razie mam tylko coś takiego, że chciałabym pawie pióro w raczej realnych kolorach, takich rzeczywistych, zieleń-niebieski-fiolet, ale to pióro miałoby w sobie zawierać małe mandale niekoniecznie okrągłe i chciałabym tez dyskretnie ukryć we wzorze dwie litery tak zeby były widoczne, ale nie na pierwszy rzut oka. Wydaje mi się, że taki podkład z watercolor były w tym przypadku bardzo fajny. Rozwazam tez wersję piora w czerni, sam kontur, na plamie z watercolor wlaśnie. A jesli chodzi o miejsce to tak pod obojczykiem w stronę ramienia, bardziej od piersi do ramienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 00:11   #4860
Bossana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 114
Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Ja robiłam parę lat temu u Magdy Bujak w Ink Miners Tattoo w Katowicach i jestem bardzo zadowolona
Bossana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-24 14:49:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.