GLIWICE - siłownia i fitness - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-16, 15:13   #1
karna615
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3

GLIWICE - siłownia i fitness


HEJ !
Niedawno wprowadziłam się do Giliwic, szukam klubu fitness, gdzie będę mogła poćwiczyć, pod okiem profesjonalistów. Chciałabym,żeby to miejsce tętniło życiem i fajnym klimatem. Super by było,gdybym mogła również się tam zrelaksować. Co polecacie?
karna615 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 01:22   #2
marg0tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 42
Dot.: Szukam klubu fitness w Gliwicach

Mogę Ci z czystym sumieniem polecić klub CREATIVE: http://www.clubcreative.pl/ . Chodziłam tam w wakacje i wykupiłam karnet open, co było bardzo fajne, bo codziennie miałam inne zajęcia, a w weekendy siłownię. Szczególnie polecam zajęcia z Arkiem i Dominiką - po godzinie wszyscy są zmęczeni, ale zawsze jest zawsze dużo śmiechu i czas płynie szybko. Jeśli chodzi o zajęcia, to chodziłam na: step, fat burning, body ball, dance, step&shape, pilates, zumbę, więc jeśli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem. Siłownia jest całkiem przyzwoicie wyposażona, nowy sprzęt, ale trudno złapać trenera, jeśli nie wykupiłaś z nim treningu i w weekendy wieczorem jest dość dużo ludzi. Fajną sprawą jest też trening obwodowy na siłowni. Przy pierwszej wizycie założą Ci kartę klubową, co kosztuje jednorazowo 20zł. Z tego co pamiętam, pierwsze zajęcia przed wykupieniem karnetu były gratis. W klubie jest też salon kosmetyczny, kącik dla dzieci, kawiarnia.

Wcześniej chodziłam na Robotniczą do SquashBall Clubu, ale wiem, że nie pracują już tam instruktorzy, którzy prowadzili wtedy zajęcia i nie wiem jak tam teraz jest.

Edytowane przez marg0tka
Czas edycji: 2011-03-19 o 01:35
marg0tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 08:57   #3
karna615
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: Szukam klubu fitness w Gliwicach

Dzięki ! Na pewno się tam wybiorę i sprawdzę. Jestem w trakcie testowania i byłam już w kilku. Zahaczyłam o Pure i jestem zniesmaczona przeludnieniem, kolejny w kolejce jest Stary Hangar, słyszał ktoś coś o tym klubie? Ponoć jest duży i ma nowoczesny sprzęt na karty magnetyczne czy coś... i strefę wellness? Jeżeli ktoś coś o tym wie,to czekam na info
karna615 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 09:12   #4
dontgivemenames
Rozeznanie
 
Avatar dontgivemenames
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gliwice.
Wiadomości: 984
GG do dontgivemenames
Dot.: Szukam klubu fitness w Gliwicach

Ja moge Ci polecic fitness klub na Warszawskiej http://fitnessstyl.pl/
Sama tam chodze i jestem bardzo zadowolona
dontgivemenames jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 12:19   #5
karna615
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Szukam klubu fitness w Gliwicach

Hej wszystkim !
Po moich długich wędrówkach, znalazłam klub, do którego chciałabym chodzić Odwiedziłam Stary Hangar, ponieważ dużo osób o nim wspominało. Po wejściu do tego klubu oniemiałam... DUŻY, PRZESTRZENNY, SPRZĘT KOSMOS PO PROSTU ! Wellness, to miejsce, które ujęło mnie najbardziej ! Jest tam, jak w bajce ! Co do obsługi, bardzo sympatyczne Panie na recepcji, jeden z pracowników oprowadził mnie po klubie, opowiedział wszystko od A do Z ,nie zanudzając mnie zbędnymi informacjami. Poznałam również grafik zajęć i muszę przyznać,że jest chyba najbogatszy ze wszystkich grafików, które oglądałam w klubach. Zajęcia tj. BOSU CZY ZUMBA, nie wspominając o yodze,którą rzadko można spotkać w takich miejscach. Postanowiłam przespać się z myślą zapisania się do tego klubu, ponieważ chcę poznać Wasze opinie.
Słyszeliście coś o tym miejscu?
karna615 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 15:07   #6
marg0tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 42
Dot.: Szukam klubu fitness w Gliwicach

Pierwsze słyszę. Przejdź się na zajęcia próbne, jeśli takowe mają i podziel się później relacją
marg0tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 11:23   #7
marg0tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 42
Dot.: Szukam klubu fitness w Gliwicach

I jak z tym Starym Hangarem? Czy ktoś chodzi(ł) do Fitness Club 24 na Kolberga? Mają dość atrakcyjne ceny, nowy sprzęt, ciekawy grafik fitness i szczerze mówiąc zastanawiam się czy się tam nie zapisać.
marg0tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-03, 09:25   #8
pospolita_rzecz
Raczkowanie
 
Avatar pospolita_rzecz
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Szukam klubu fitness w Gliwicach

Odświeżam stary wątek
Czy są tu jakieś Gliwiczanki, które chodzą regularnie na siłownię? Któraś z Was może zna http://www.xtremefitness.pl/gliwice ? Wygląda zachęcająco... trochę kiepski miałabym tam dojazd, ale nie interesuje mnie siłka w Forum czy babska siłka na ul. Marzanki... a inne w większości oblegane są przez facetów.

Co polecicie?
__________________

Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi.
Przede wszystkim to jednak tylko woda.


- Albert Einstein -


pospolita_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 19:48   #9
Amyliese
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: GLIWICE - siłownia i fitness

Kurcze tez jestem tu dość nowa i szukam kogoś do wspólnych ćwiczeń! Myślę że interesuje mnie np fitness ktoś chętny?
Amyliese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 09:20   #10
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Szukam klubu fitness w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez pospolita_rzecz Pokaż wiadomość
Odświeżam stary wątek
Czy są tu jakieś Gliwiczanki, które chodzą regularnie na siłownię? Któraś z Was może zna http://www.xtremefitness.pl/gliwice ? Wygląda zachęcająco... trochę kiepski miałabym tam dojazd, ale nie interesuje mnie siłka w Forum czy babska siłka na ul. Marzanki... a inne w większości oblegane są przez facetów.

Co polecicie?
I co wybrałaś ?
zastanawiam się nad Forum, Starym Hangarem, Xtreme Fitness, Marzanki

Co jeszcze jest blisko Sikornika ?
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 12:42   #11
anialica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: GLIWICE - siłownia i fitness

Dziewczyny ja Wam polecam fitness club 24 na Kolberga, naprawdę świetne miejsce i świetni ludzie
anialica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-11, 17:02   #12
AniaB1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: GLIWICE - siłownia i fitness

Fitness 24 Gliwice złodzieje !!

Ostrzegam wszystkich chodzących d fitnessu 24 Gliwice jak i tych którzy chcą się tam wybrać! Klientką tej siłowni jestem już od ponad roku i przez ten czas wszystko było ok wręcz rewelacyjne aż do pewnego incydentu do którego doszło niecały tydzień temu. A więc przyszłam na siłownie jak zwykle koło 17 poćwiczyłam i wyszłam gdzieś koło 19 wróciłam do domu i dopiero tam zorientowałam się że zostałam bezczelnie okradziona ! Zgineło mi z portfela 150 zł i złoty zegarek który schowałam do torebki nie mam pojęcia kiedy i jak się to stało ponieważ moja szafka była cały czas zamknięta na kłódkę ktoś musiałby znać kod a nikomu go napewno nie podawałam nie możliwe też żeby gdzie indziej się to stało ponieważ nigdzie indziej nie byłam a przebierając się tam przed ćwiczeniami wkładałam zegarek do torby. Normalnie k..wa czary mary ;/ albo ktoś z obsługi kto zna kłódki chce sobie dorobić do wypłatki albo ktoś ma dobry patent na nie.! W każdym razie ostrzegam wszystkich ja napewno sprawy tak nie zostawię! Jeśli komuś zdarzyła się podobna sytuacja to niech też się odezwie nie milczmy czemu mają pozostać bezkarni!
AniaB1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-11 18:02:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.