jakim jestem typem? - analiza kolorystyczna - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-31, 22:36   #61
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: witam i pytam !jaka pora roku ze mnie?

kurcze a mi się wydaje ze jednak lato a nie wiosna... Twoje oczy maja takie charakterystyczne dla letnich typów czerwonawe plamki... I kolor ust.. cera jest niby ciepła ale tak naprawde oliwkowa raczej...
chociaz jak pokombinowałam z kolorami to wiosenne bardziej mi się podobaja na tobie
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 23:05   #62
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: witam i pytam !jaka pora roku ze mnie?

chyba jestes bardziej wiosna niz latem moim zdaniem,na lato wygladasz tylko na 2 zdjeciu,twoja cera ma odcien cieply oczy tez o wlosach pisalas ze raczej w cieplym odcieniu.Hmmm podobasz mi sie i w tym niebieskim swetrze i w tej czerwonej bluzie .
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 23:24   #63
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: witam i pytam !jaka pora roku ze mnie?

xfrida wrzuć jeszcze moze jakieś fotki.. coś moze w bardziej naturalnym swietle - bo te chyba sa zmienione kolorystycznie nieco... Nie masz gdzies swojej bużki blisko bez makijazu?
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 23:28   #64
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: witam i pytam !jaka pora roku ze mnie?

zobacz wszystkie 4 palety.. hmm.. mi sie najbardziej w jesiennych podobasz jesli mam byc szczera...
kolorki lecą w kolejnosci wiosna, lato, zima, jesień
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 23:38   #65
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: witam i pytam !jaka pora roku ze mnie?

no tak.. zdjec nie dalam...

jesieni albo nawet zimy?
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 23:39   #66
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: witam i pytam !jaka pora roku ze mnie?

kurcze te zdjecia są za małe zeby cos było widac.. wysle ci jutro na maila bo dzis juz padam
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 23:51   #67
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: witam i pytam !jaka pora roku ze mnie?

strasznie namieszałam heheh.. patrzyłam i patrzyłam i jdnak bardziej mi sie wiosna podoba bo twarz wygląda na jasniejsza i bardziej wypoczętą...
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-01, 09:05   #68
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: witam i pytam !jaka pora roku ze mnie?

jak na początku Cię zobaczyłam, pomyślałam...Lato, ale idąc dalej w dół za zdjęciami stwierdziłam, że jednak Wiosna
...mam podobne oczy do Twoich - teraz jak patrzę na kolor Twoich oczu widzę swoje Aniu..nie wydaje Ci się?

załączę zdjęcie..tylko, że moje było robione w ponury dzień i taki sam ponury humor, w świetle dziennym i w dobrym nastroju są miodowe, żywe
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-01, 10:43   #69
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Re: witam i pytam !jaka pora roku ze mnie?

właśnie patis tak jest jak jest słońce to oczy moje są albo miodowe albo bardziej zielone ale przy pochmurnej pogodzie staja sie bardziej brązowe.pomarańczowy przymierzyłam(bluza syna) i wiem ze go nie znoszę.może to dlatego że stara jestem już i w pomarańczu wyglądam głupio.a zresztą pomarańcz nie równy pomarańczowi poszukam jeszcze innego i przymierzę ale mówię szczerze nie kupiłabym sobie nic w tym kolorze.z czerwieni najbardziej lubię paprykową ale papryczek chili a nie z jakimś odcieniem pomarańczowym lub malinowym fu!lubię jasny róż.zielony ale groszkowy, żólty ale nie zajasny i napewno nie kanarkowy.oj to wam pewnie namieszałam.nie mam innych fotek ale może nad tym popracuje i umieszcze jakąś bardziej z podwórka.pozdrawiam!
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-01, 11:02   #70
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: witam i pytam !jaka pora roku ze mnie?

Moja kolezanka Wiosna ma identyczne oczy!
Obstawiam Wiosnę Na zdjęciach które dała Ania najbardziej podobasz mi się właśnie w palecie tego typu.
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-01, 11:42   #71
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: witam i pytam !jaka pora roku ze mnie?

no to skoro więcej jest takich oczek to i ja już wiem, że na pewno jestem Wiosenką

xfrida napisała:
> właśnie patis tak jest jak jest słońce to oczy moje są albo miodowe albo bardziej zielone ale przy pochmurnej pogodzie staja sie bardziej brązowe

no to i ja właśnie często zauważam jak zmienia się kolor moich tęczówek...raz są zielone, innym razem miodowe, niekiedy piwne - brązowe
a co do pomarańczowego kolorku, zależy jaki ma odcień...ja miałam kiedyś taką sukienkę, ale była w odcieniu brudnego pomarańczu - bardziej jesienny i nie wyglądałam dobrze (tak smutno, ponuro), ale jak ubiorę żywsze odcienie to jest super ... no a czerwienie także lubię, taką właśnie papryczkową
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-01, 14:23   #72
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: witam i pytam !jaka pora roku ze mnie?

Pewnie rzeczywiście z tym pomarańczem wszystko zależy od odcienia. Ja słyszałam, że w każdym odcieniu jest cieply, więc generalnie Wiośnie powinien pasować. No ale znowu nie jest to tak do konca, bo ja mimo, że chłodny typ jestem to źle wyglądam w kolorach lata. A Wiośnie rzeczywiście niesamowicie pasuje taki żywszy kolor pomarańczowego, bo teraz sobie przypomniałam, że ta koleżanka Wiosna jak ubierze się w pomarańczowy taki właśnie "żywy" to wygląda po prostu cudnie
Więc, Patis, na pewno jesteś Wiosną
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-01, 14:26   #73
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: witam i pytam !jaka pora roku ze mnie?

Ja tez stawiam na wiosnę
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-01, 15:38   #74
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: witam i pytam !jaka pora roku ze mnie?

GrLouie napisała:
> Więc, Patis, na pewno jesteś Wiosną

dzięki za potwierdzenie, choć nie wiem czy widziałaś moje wątki, gdzie rozpatrywałyśmy u mnie wszystkie możliwe typy wydawało się, że mogłabym być wszystkimi naraz albo po kolei ...mam nadzieję, że faktycznie tak jest, iż jestem Wiosenką.
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 13:00   #75
agniewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 11
GG do agniewka
Re: witam i pytam !jaka pora roku ze mnie?

mam aparat cyfrowy to mogłam sobie zrobić sesję
oto efekty. Dodam, że już zgłupiałam do reszty Wiem, że podobam się sobie w szarościach i bielach. Ja niektóre kolory po prostu lubię - chociaż niekoniecznie korzystnie w nich wyglądam...ale chętnie to zmienię, jeśli moje drogie ekspertki - wizażanki poprowadzą mnie za rękę .
Kolor włosów na zdjęciach wychodzi nie taki jak w rzeczywistości, znajomi stwierdzili, że wyglądam lepiej - młodziej i bardziej energicznie.
agniewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 13:13   #76
agniewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 11
GG do agniewka
Re: witam i pytam !jaka pora roku ze mnie?

Przez pomyłkę wkleiłam nie tam gdzie chciałam moje zdjęcia - strasznie przepraszam - gapa ze mnie okropna. Chciałam usunąć moją wupowiedź wraz ze zdjęciami ale nie potrafię...Strasznie mi przykro i głupio....przepraszam...
agniewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 14:42   #77
biala1982
Raczkowanie
 
Avatar biala1982
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 34
GG do biala1982
jakim jestem typem kolorystycznym ?

udalo mi sie okreslic ze jestem cieplym typem kolorystycznym ale dokladnie nie wiem jakim bardzo szybko sie opalam na zloty braz mam jasno brazowe oczy (cieply odcien)kiedys bylam ciemna blondynka teraz wlosy sciemnialy cere mam raczej brzoskwiniowa usta jasne prosze o pomoc
biala1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 15:15   #78
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: jakim jestem typem kolorystycznym ?

Jak dla mnie na I-szy rzut oka Jesień i sprawdź sobie tutaj opis: http://www.wizaz.pl/images/agatam/rustykalna_jesien/

ale ale..ja też myślałam, że jestem jesienią i też mam bardziej brzoskwiniowo-beżową karnację, a się okazało, że jednak ciemną, czy mocną Wiosną jestem tak więc popatrz jeszcze na opis Wiosny..popatrz na kolorki jednej jak i drugiej pory roku i może znajdziesz wśród nich swoje ulubione

a powiedz jeszcze, czy masz jakieś piegi i pieprzyki..i w jakim sąodcieniu czy rudawe, czy też szare a może złoto-brązowe..czy masz naturalne rumieńce, czy raczej gładki jednolity kolor cery?
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 15:46   #79
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: jakim jestem typem kolorystycznym ?

[b] Hmm Witam - troche to dziwne, ze tak latwo sie opalasz, masz cieply koloryt skory...... i ta oprawa oczu Pani JESIEN zle sie opala, slonce moze powodowac zaczerwienienia skory-wiec jesien raczej nie aaa nie wspomnialas o piegach? No i czy na fotkach kolor wlosow jest naturalny? Bo gdyby nie tem kolor to obstawialabym wiosne! Ale chyba poprosze o wiecej informacji Jakby co to podaje barwy wiosny powiedz jak sie czujesz w tych kolorkach? pozdrawiam

Edytowane przez mona1978
Czas edycji: 2006-01-23 o 20:50
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-14, 16:04   #80
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: jakim jestem typem kolorystycznym ?

stawiam na wiosnę lub typ ciepły mieszany
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 16:05   #81
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: jakim jestem typem kolorystycznym ?

hmm okazuje się, że są jesienie, które jednak łatwiej się opalają i są zaliczane do mocnej, kontrastowej jesieni, a tym bardziej gdy karnacja nie jest jasna, a właśnie taka brzoskwiniowa... no i tak piegi byłyby pomocne i rumieńce!!! wiosny je mają - rumieńce brzoskwiniowe i łatwo się rumienią...jesienie zwylke nie...i nie wydaje mi się, zeby jakieś rumieńce prześwitywały przez Twoją brzoskwiniową karnację..
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 20:57   #82
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: jakim jestem typem kolorystycznym ?

hmm.. no z tego zdjęcia stwierdzic to trochę jak wrózenie z fusów Koniecznie daj cos bez makijażu w swietle dziennym.. napisz o piegach.. o rumieńcach... O tym czy lepiej ci w ciemnych, przytłumionych kolorkach czy w zdecydowanych zywych barwach... na tej fotce wygladasz na jesien ale włosy sa zrobione i makijaz płny wiec tak naprawdę nic nie wiadomo...
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-15, 15:18   #83
biala1982
Raczkowanie
 
Avatar biala1982
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 34
GG do biala1982
Re: jakim jestem typem kolorystycznym ?

nie mam zadnych piegow a po opalaniu czerwona jestem gora jeden dzien
biala1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-15, 15:33   #84
biala1982
Raczkowanie
 
Avatar biala1982
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 34
GG do biala1982
Re: jakim jestem typem kolorystycznym ?

to bylo robione tylko przy pomalowanych rzesach nie miewam rumiency w niebieskim makijazu wygladam jak klaun ale zielen tez specjalnie nie pasuje
biala1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-15, 17:29   #85
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: jakim jestem typem kolorystycznym ?

[b] Z opisu wynikaloby, ze jestes wiosna, ale te fotografie...... hmm! Kolor wlosow nie jest naturalny - szkoda. Jedna rzecz mnie tylko nurtuje w jaki sposob okreslilas swoj typ kolorystyczny? Pytam bo fotka zrobiona w swietle dziennym znaczaco rozni sie od poprzednich i wprowadzila troche zamieszania w moich obliczeniach - pozdrawiam i czekam na dodatkowe informacje
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-15, 20:32   #86
biala1982
Raczkowanie
 
Avatar biala1982
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 34
GG do biala1982
Re: jakim jestem typem kolorystycznym ?

wiem ze jestem ciepla beznadziejnie wygladam w zimnych odcieniach pomadek przy tym mam cieply brazowy kolor oczu do ktorego ciezko dobrac cienie czasem stwierdzam ze jestem jesien ale w kolorach jesieni nie wygladam zbyt dobrze i nie mam zadnych piegow naturalny kolor wlosow mam ciemny blond wrecz popielaty lubie siebie w lososiu i bezach nie wygladam dobrze w niebieskim, zieleni i fioletach nie miewam rumiency i chyba nie najlepiej mi w blondzie czarny tez sie gryzie z moja uroda
biala1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-15, 22:02   #87
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: jakim jestem typem kolorystycznym ?

A wyglądasz dobrze w żywych, radosnych kolorkach (paleta druga) czy moze lepiej Ci w bardziej przygaszonych (pierwsza) ?
Skoro w kolorach Jesieni wyglądasz niezbyt dobrze, to pewnie jesteś Wiosną, albo Wiosno-Jesienią.
A może masz jakieś zdjecia z okresu, kiedy nie miałaś jeszcze pofarbowanych włosów (nawet fotka z dziecinstwa byłaby OK - w koncu typ kolorystyczny nie zmienia się, jest jeden na całe zycie).
Pozdrawiam
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-16, 12:00   #88
biala1982
Raczkowanie
 
Avatar biala1982
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 34
GG do biala1982
Re: jakim jestem typem kolorystycznym ?

ubrania kupuje raczej w barwach wiosennych bo jesienne mnie przytlumiaja ale wiosenny makijaz wydaje sie byc dla mnie zbyt jaskrawy uzywam z niego tylko lososie i roze zas jesienne w wiekszosci sa zbyt przytlumione uzywam cieplych brazow i sporadycznie ciemnej sliwki
biala1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-16, 12:22   #89
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: jakim jestem typem kolorystycznym ?

biala1982 napisał(a):
no to całkiem prawdopodobne, że jesteś jednak Wiosną, ale bardziej stawiałabym na Wiosna-Jesień albo dalej Jesień...Wiosny zwykle mają intensywniejszy kolor tęczówki i bardziej przeźroczysty, a Twoje wydają mi się owszem intensywne również, ale takie bardziej przymglone, matowe, a to opalanie to może świadczyć o tym, że z Ciebie intensywna, kontrastowa jesień...poza tym ciemne jesienie wcale nie muszą mieć piegów..a właśnie jest tak, że to wiosny mają ich więcej...

> ubrania kupuje raczej w barwach wiosennych bo jesienne mnie przytlumiaja ale wiosenny makijaz wydaje sie byc dla mnie zbyt jaskrawy

hmm w makijażu dla wiosny lepiej stosować delikatniejsze odcienie...niekoniecznie muszą one być tak samo jaskrawe jak w ubiorze, bo to gryzłoby się z delikatną urodą Wiosny..sama jestem Wiosną i wiem, że wyglądam nieciekawie w intensywnym makijażu, ale lekko podkreślonym...

a może tylko Ci się tak wydaje, że lepiej Ci w kolorkach intensywnych - Wiosny ..widzisz, ja kiedyś gdy myślałam, że jestem Jesienią, ubierałam się w przytłumione kolorki i wydawało mi się, że dobrze wyglądam, ale to była pomyłka..do czasu, gdy założyłam na siebie intensywne ciepłe odcienie, których wcześniej unikałam i stwierdziłam, że wiosną jednak jestem

aha i dobrze by było jakbyś jednak jakieś wyraźniejsze zdjęcie zamieściła, albo np zbliżenie Twoich oczu

Pozdrawiam.
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-17, 21:55   #90
biala1982
Raczkowanie
 
Avatar biala1982
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 34
GG do biala1982
Re: jakim jestem typem kolorystycznym ?

moze to foto pomoze ?
biala1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.