Lutówki 2017 ❤ - część V - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-23, 14:09   #3751
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Tak to dziala, ale tylko czasami.
Jogurt je bez problemow, czy sloiczki. Ale moje zupy to jakas masakra. Wlasnie najgorzej jest z kolacjami. A na kolacje musi zjesc cos konkretnego bo niedlugo nie bedzie KP. Wiec kanapki odpadaja. Musze pokombinowac, ale wczoraj to sie poryczalam az bo to co ourzadzil tosie w pale nie miesci :/
Ehh znam to. Gotujesz, starasz sie. Myslisz ze taka bombe zdrowa robisz a tu ryk jakby to arszenik byl😕 a jest jakies warzywo ktore Luca wyjątkowo bardzo lubi? U nas to pomidor czy troche mniej dynia. A jak dam brokola to wlasnie cyrki sa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-23, 14:21   #3752
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Wlasnie gotuje mu tylko slodkie warzywa i te ktore lubi. Za pomidorem nie przepada wiec w ogole unikam, a tak to sama marchew, dynia, kalafior, groszek. Delikatne i slodkie w smaku.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-23, 14:30   #3753
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Wlasnie gotuje mu tylko slodkie warzywa i te ktore lubi. Za pomidorem nie przepada wiec w ogole unikam, a tak to sama marchew, dynia, kalafior, groszek. Delikatne i slodkie w smaku.

Bartek też woli "słodkie" zupy, najbardziej to chyba z batatem i marchewką. Z burakiem również.

Może będzie z L po prostu niezupowy chłopak? Mój tż zup nie lubi i zawsze marudzi jak mu próbuje wcisnąć Kawałków nie zje a jakbyś dała nie zupkę z te same warzywa jako papka? Ugotowane i zblendowane na puree. Można by spróbować każde warzywo zblendować osobno tak żeby były różnokolorowe papki. Może to go zainteresuje na tyle żeby zjeść?


Ja dziś nafaszerowana jestem gripexem i ibupromem więc mogę mieć dziwne pomysły Czuję się, jakby mnie tir rozjechał. Jutro mieliśmy iść na przekładane już urodziny 2-latka ale tym razem my przełożymy to na kolejny tydzień. 3 chore osoby + 2-latek, który łapie wszystkie infekcje i mama w zaawansowanej ciąży... kiepskie połączenie. Nam też może się wysypać trochę gości na niedziele na urodziny Bartka bo chrzestna też w zaawansowanej ciąży... Eeeeeehhhhh.

W ogóle zauważyłam, że te urodziny dzieciaków to dłuższe są niż 1 dzień w wielu przypadkach. U nas urodziny trwają co najmniej tydzień albo i dwa bo najpierw były nasze w trójkę i prezenty i tort, potem jakieś prezenty od rodziny 'przy okazji', teraz będzie impreza dla rodziny... i tak ciągle coś
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-23, 16:14   #3754
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

My w drodze na narty dzieci już śpią łącznie z moim bratem
Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam w polskich górach.

My powolutku rezygnujemy z mleka. Rano wypije 2-3 lyki, wieczorem trochę więcej. Ehh pewnie tak jak syn odstawi się w okolicy 14 miesiąca.
Wczoraj były pierwsze przymiarki do rowerka biegowego szkoda, że jest taka malutka bo nie dotyka stopkami ziemi.
Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
To ja z kolei nie moge sie przekonac do olejów
Ja też
Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Ala własnie zjadła roszponkę Domagała się więcej. I z nowości, to cały czas chodzi, upadnie, wstaje i idzie dalej


Ale super Jak się wprowadzicie to nasze dzieci już ponad 2 lata będą miały

U nas było to samo jak uprażyłam trochę jabłek z cynamonem.


Oj taaak. I jeszcze te uklejone włosy



Jeju, od razu jedz czosnek, cebulę, maliny

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Jak robicie łazanki?
Brawo dla Ali!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-23, 17:13   #3755
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Axn zdrówka dla Was! wygrzej się, gorąca kąpiel i do łóżka

Opium współczuję cyrku :/
dziś zrobiłam zupkę: indyk, marchew, piertuszka, por, brokuł + kasza manna...to podeszło i zjadł ok 230 g ...może jakieś warzywo mu nie podchodzi? zawsze tak ma przy zupkach?

MałaMi to sobie pospacerowałaś


Piszecie o odstawieniu...a ja nie wiem jak to u nas będzie wyglądało...tzn. w dzień myślę, że damy radę bo dziś pokazywał palcem, że chce mleko, ale podałam wodę bo stwierdziłam, że może tylko pić mu się chce...i faktycznie, zobaczył wodę to aż się trząsł i wypił jakby kaca miał

Druga drzemka u nas bo pierwsza trwała marne 45 minut...no i był spacer dziś, szybkie zakupy
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-23, 19:18   #3756
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Axn zdrówka dla Was! wygrzej się, gorąca kąpiel i do łóżka

Opium współczuję cyrku :/
dziś zrobiłam zupkę: indyk, marchew, piertuszka, por, brokuł + kasza manna...to podeszło i zjadł ok 230 g ...może jakieś warzywo mu nie podchodzi? zawsze tak ma przy zupkach?

MałaMi to sobie pospacerowałaś


Piszecie o odstawieniu...a ja nie wiem jak to u nas będzie wyglądało...tzn. w dzień myślę, że damy radę bo dziś pokazywał palcem, że chce mleko, ale podałam wodę bo stwierdziłam, że może tylko pić mu się chce...i faktycznie, zobaczył wodę to aż się trząsł i wypił jakby kaca miał

Druga drzemka u nas bo pierwsza trwała marne 45 minut...no i był spacer dziś, szybkie zakupy
Spróbuj dzień czy dwa jak chcesz nie dawać.. Oczywiście jak chcesz. Albo wyjdź w sobotę i wróć późnym popołudniem...

Moja mama mówi że jestem straszna że nie daje. Maciek wciąż mi mniam mniam a ja ze mniam mniam jest do spania i na noc tylko.. I tak już tydzień. Czasem mniej pyta. Czasem więcej. A mama że za szybko że źle ze tka 1.5 roku to dobrze.... Ona karmila te 1.5 roku więc mierzy mnie swoją miarą... Ale to urocze że ktoś mówi że za krótko a nie za długo za to źle że nie mam okresu. Bardzo źle. Bo ona miała... Czy ktoś jeszcze nie ma? Anolta u Ciebie się pojawił że tak zapytam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-23, 19:20   #3757
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Chciałabym mieć czas na forum jak dawniej bo mi Was brakuje, ale w dzień harpagan, który kradnie telefony i u laptopy a w nocy wieczne pobudki co 2h średnio + lęki nocne Gdzie moje dziecko, które spało 12h z jedną pobudką...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-23, 19:34   #3758
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Chciałabym mieć czas na forum jak dawniej bo mi Was brakuje, ale w dzień harpagan, który kradnie telefony i u laptopy a w nocy wieczne pobudki co 2h średnio + lęki nocne Gdzie moje dziecko, które spało 12h z jedną pobudką...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje też kradną telefony. Synek od razu włącza youtube, a malutka cieszy się, że zabrała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-23, 19:42   #3759
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Moje też kradną telefony. Synek od razu włącza youtube, a malutka cieszy się, że zabrała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karol najbardziej sie cieszy jak sie wlaczy z przodu aparat i sam siebie widzi 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-23, 20:37   #3760
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Spróbuj dzień czy dwa jak chcesz nie dawać.. Oczywiście jak chcesz. Albo wyjdź w sobotę i wróć późnym popołudniem...

Moja mama mówi że jestem straszna że nie daje. Maciek wciąż mi mniam mniam a ja ze mniam mniam jest do spania i na noc tylko.. I tak już tydzień. Czasem mniej pyta. Czasem więcej. A mama że za szybko że źle ze tka 1.5 roku to dobrze.... Ona karmila te 1.5 roku więc mierzy mnie swoją miarą... Ale to urocze że ktoś mówi że za krótko a nie za długo za to źle że nie mam okresu. Bardzo źle. Bo ona miała... Czy ktoś jeszcze nie ma? Anolta u Ciebie się pojawił że tak zapytam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co Ty, nie mam dalej 😊.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
My w drodze na narty dzieci już śpią łącznie z moim bratem
Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam w polskich górach.

My powolutku rezygnujemy z mleka. Rano wypije 2-3 lyki, wieczorem trochę więcej. Ehh pewnie tak jak syn odstawi się w okolicy 14 miesiąca.
Wczoraj były pierwsze przymiarki do rowerka biegowego szkoda, że jest taka malutka bo nie dotyka stopkami ziemi.
Ja też Brawo dla Ali!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Udanego wyjazdu! Bawcie się dobrze! 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Sq znowu moja mama i teściowa cały czas, ze on tak się budzi w nocy,bo pewnie jest głodny i kiedy przestanę w końcu karmić i dam mu butlę jak normalny człowiek 😂.

No nie dogodzisz! I to zawsze druga kobieta ocenia, dlaczego nie karmi piersią? Dlaczego tak krótko? Dlaczego tak długo? Nie kończ tak karmić, bo to trauma, żłobek? Nigdy! Jak można takie małe do żłobka itd. itd. A to jest nasze życie, nasza historia, nasze dzieci, szczęście i wybory.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-23, 21:43   #3761
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Ja pitole,....myślałam, że przynajmniej dwa biszkopty zrobię i d.pa ...no nie było kiedy....mam nadzieję, że jutro będę mogła liczyć na tż bo jak D będzie mi się uwieszał u nogi, a tż nic z tym nie zrobi (bo on nic nie poradzi, że mały chce do mamy i mu ucieka) to się wnerwię

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Chciałabym mieć czas na forum jak dawniej bo mi Was brakuje, ale w dzień harpagan, który kradnie telefony i u laptopy a w nocy wieczne pobudki co 2h średnio + lęki nocne Gdzie moje dziecko, które spało 12h z jedną pobudką...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
faktycznie mało Cię... jeszcze się odmieni

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Spróbuj dzień czy dwa jak chcesz nie dawać.. Oczywiście jak chcesz. Albo wyjdź w sobotę i wróć późnym popołudniem...

Moja mama mówi że jestem straszna że nie daje. Maciek wciąż mi mniam mniam a ja ze mniam mniam jest do spania i na noc tylko.. I tak już tydzień. Czasem mniej pyta. Czasem więcej. A mama że za szybko że źle ze tka 1.5 roku to dobrze.... Ona karmila te 1.5 roku więc mierzy mnie swoją miarą... Ale to urocze że ktoś mówi że za krótko a nie za długo za to źle że nie mam okresu. Bardzo źle. Bo ona miała... Czy ktoś jeszcze nie ma? Anolta u Ciebie się pojawił że tak zapytam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to moja mówi, że to niedobrze, że D tak mało śpi albo, że tak często się budzi bo on snu potrzebuje no tak...

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
My w drodze na narty dzieci już śpią łącznie z moim bratem
Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam w polskich górach.

My powolutku rezygnujemy z mleka. Rano wypije 2-3 lyki, wieczorem trochę więcej. Ehh pewnie tak jak syn odstawi się w okolicy 14 miesiąca.
Wczoraj były pierwsze przymiarki do rowerka biegowego szkoda, że jest taka malutka bo nie dotyka stopkami ziemi.
Ja też Brawo dla Ali!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zazdroszczę nart bawcie się
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-23, 22:15   #3762
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Co Ty, nie mam dalej .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------


Udanego wyjazdu! Bawcie się dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Sq znowu moja mama i teściowa cały czas, ze on tak się budzi w nocy,bo pewnie jest głodny i kiedy przestanę w końcu karmić i dam mu butlę jak normalny człowiek .

No nie dogodzisz! I to zawsze druga kobieta ocenia, dlaczego nie karmi piersią? Dlaczego tak krótko? Dlaczego tak długo? Nie kończ tak karmić, bo to trauma, żłobek? Nigdy! Jak można takie małe do żłobka itd. itd. A to jest nasze życie, nasza historia, nasze dzieci, szczęście i wybory.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No dokładnie babciom nie dogodzisz. Moja mama też mi gada ze nocne pobudki to dlatego że głodna i żeby dać buteleczke nawet jakbym chciała to Asia jest niebutelkowa Trzeba mieć własne zdanie i tego się trzymać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-24, 07:28   #3763
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Co Ty, nie mam dalej 😊.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------


Udanego wyjazdu! Bawcie się dobrze! 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Sq znowu moja mama i teściowa cały czas, ze on tak się budzi w nocy,bo pewnie jest głodny i kiedy przestanę w końcu karmić i dam mu butlę jak normalny człowiek 😂.

No nie dogodzisz! I to zawsze druga kobieta ocenia, dlaczego nie karmi piersią? Dlaczego tak krótko? Dlaczego tak długo? Nie kończ tak karmić, bo to trauma, żłobek? Nigdy! Jak można takie małe do żłobka itd. itd. A to jest nasze życie, nasza historia, nasze dzieci, szczęście i wybory.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No każdy ma mądre rady... Tak jak że skóra. Nie tym smaruj, tak smaruj, przed kąpielą po kąpieli... Wczoraj już się zdenerwowałam i wyszłam mówiąc że jak lepiej wiedzą to niech zrobią... Masakra... Jakby mnie ta choroba mało psychicznie kosztowała. Jakby płacz macka rano i wieczorem po 30-40min mało mi siadal na psyche... Serio.
Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Ja pitole,....myślałam, że przynajmniej dwa biszkopty zrobię i d.pa ...no nie było kiedy....mam nadzieję, że jutro będę mogła liczyć na tż bo jak D będzie mi się uwieszał u nogi, a tż nic z tym nie zrobi (bo on nic nie poradzi, że mały chce do mamy i mu ucieka) to się wnerwię



faktycznie mało Cię... jeszcze się odmieni



to moja mówi, że to niedobrze, że D tak mało śpi albo, że tak często się budzi bo on snu potrzebuje no tak...



zazdroszczę nart bawcie się
Ta.. Maciek też niby potrzebuje... Zw też nikt nie widzi że ja potrzebuje!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-24, 07:33   #3764
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
No każdy ma mądre rady... Tak jak że skóra. Nie tym smaruj, tak smaruj, przed kąpielą po kąpieli... Wczoraj już się zdenerwowałam i wyszłam mówiąc że jak lepiej wiedzą to niech zrobią... Masakra... Jakby mnie ta choroba mało psychicznie kosztowała. Jakby płacz macka rano i wieczorem po 30-40min mało mi siadal na psyche... Serio.

Ta.. Maciek też niby potrzebuje... Zw też nikt nie widzi że ja potrzebuje!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przytulam.
U nas noc katastrofa. A dziś sama z dziećmi bo mąż jedzie pomoc znajomym w przeprowadzce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-24, 07:43   #3765
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

A mi mama ani tesciowa rad nie daja. To pewnie przez moj zlosliwy charakter 😀 jak mi kiedyś jakies cos probowaly to mowilam "wedlug zalecen swiatowej organizacji zdrowia.." "czasy sie zmieniaja- wiedza sie zmienia" na nie dziala akurat lechtanie ego "za rece nie mozna prowadzac bo mozna bark wywichnac ale to przeciez wiesz" "no wiadomo ze w mleku przeciwciala to zdrowiej przez zime pokarmic" i tak sobie gralam manipulacyjnie w tony "kazdy to wie" "no przeciez na pewno nie chcesz mu krzywdy zrobic" Tylko caryca nic nie kuma. Mistrzyni intrygi to z nia ciezko. Tzn dalabym rade ale pozniej tesciowa by wysłuchiwala wiec sie hamuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

A tak wogole to dzisiaj noc bajka. Dostal kaszke p 19. Spanie kolo 21 a pierwsze karmienie o 1. A kolejne o 7 😀 tak to mozna zyc 😀 Ze mna od 2 spal. Bedzie trudniej jak maz wroci z kanapy do sypialni. Ale narazie ma problem zeby sie na nasze wysokie lozko wdrapac. Wysokie a na szerokosc 140cm wiec we 3 raczej wygodnie nie bedzie 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-24, 09:57   #3766
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Moja mama i tesciowa tez mo rad nie dają. A tesciowa to juz nic a nic. Cieszy mnie to bardzo. O kp tez nikt aie nie wtraca.

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Chciałabym mieć czas na forum jak dawniej bo mi Was brakuje, ale w dzień harpagan, który kradnie telefony i u laptopy a w nocy wieczne pobudki co 2h średnio + lęki nocne Gdzie moje dziecko, które spało 12h z jedną pobudką...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tule Was mocno

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Karol najbardziej sie cieszy jak sie wlaczy z przodu aparat i sam siebie widzi 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ala też

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
A mi mama ani tesciowa rad nie daja. To pewnie przez moj zlosliwy charakter 😀 jak mi kiedyś jakies cos probowaly to mowilam "wedlug zalecen swiatowej organizacji zdrowia.." "czasy sie zmieniaja- wiedza sie zmienia" na nie dziala akurat lechtanie ego "za rece nie mozna prowadzac bo mozna bark wywichnac ale to przeciez wiesz" "no wiadomo ze w mleku przeciwciala to zdrowiej przez zime pokarmic" i tak sobie gralam manipulacyjnie w tony "kazdy to wie" "no przeciez na pewno nie chcesz mu krzywdy zrobic" Tylko caryca nic nie kuma. Mistrzyni intrygi to z nia ciezko. Tzn dalabym rade ale pozniej tesciowa by wysłuchiwala wiec sie hamuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

A tak wogole to dzisiaj noc bajka. Dostal kaszke p 19. Spanie kolo 21 a pierwsze karmienie o 1. A kolejne o 7 😀 tak to mozna zyc 😀 Ze mna od 2 spal. Bedzie trudniej jak maz wroci z kanapy do sypialni. Ale narazie ma problem zeby sie na nasze wysokie lozko wdrapac. Wysokie a na szerokosc 140cm wiec we 3 raczej wygodnie nie bedzie 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My spimy we 3 na 150cm i nie ma tragedii dacie radę

A czy tylko moje dziecko jest takie cycusiowe? Nie to zebym ja juz odstawiala, bo nie widze sensu, ale w ciagu dnia tez chce mleczko. Najdluzej 4h wytrzyma, bez szalu... moze do 18 sie odstawi
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-24, 10:52   #3767
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Moja mama i tesciowa tez mo rad nie dają. A tesciowa to juz nic a nic. Cieszy mnie to bardzo. O kp tez nikt aie nie wtraca.


Tule Was mocno


Ala też



My spimy we 3 na 150cm i nie ma tragedii dacie radę

A czy tylko moje dziecko jest takie cycusiowe? Nie to zebym ja juz odstawiala, bo nie widze sensu, ale w ciagu dnia tez chce mleczko. Najdluzej 4h wytrzyma, bez szalu... moze do 18 sie odstawi
Mój by chciał. Ale nie daje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-24, 10:54   #3768
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Moja mama i tesciowa tez mo rad nie dają. A tesciowa to juz nic a nic. Cieszy mnie to bardzo. O kp tez nikt aie nie wtraca.


Tule Was mocno


Ala też



My spimy we 3 na 150cm i nie ma tragedii dacie radę

A czy tylko moje dziecko jest takie cycusiowe? Nie to zebym ja juz odstawiala, bo nie widze sensu, ale w ciagu dnia tez chce mleczko. Najdluzej 4h wytrzyma, bez szalu... moze do 18 sie odstawi
Karol jak rozebrana pierś zobaczy to chetnie cos tam ciumnie a tak to sie raczej nie upomina. Stale jedzenie chyba starcza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-24, 11:12   #3769
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Hej. U nas pierwsze żłobkowe choróbsko... póki co tylko katar. Noc dramat. Nie mam na nic siły...

Mieliśmy dzisiaj iść do dermatologa bo Nadia ma jakieś suche placki na nóżkach ale odwolalismy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-24, 13:46   #3770
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

dziewczyny pytaja mnie o prezent na roczek...mam jutro dać odpowiedz...

rzućcie jakies pomysły do 100 zł, bo ja serio nie wiem, mi się wydaje, ze my tych zabawek tyle mamy...

mamy stolik, pchacz, sortery, wieże/piramidki, krzesełko uczydełko.

Nie wiem co chcieć
__________________
Szymon
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-24, 14:01   #3771
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
dziewczyny pytaja mnie o prezent na roczek...mam jutro dać odpowiedz...

rzućcie jakies pomysły do 100 zł, bo ja serio nie wiem, mi się wydaje, ze my tych zabawek tyle mamy...

mamy stolik, pchacz, sortery, wieże/piramidki, krzesełko uczydełko.

Nie wiem co chcieć
My do 100zl dostaliśmy rowerek biegowy peekytirkr (czy jakoś tak), klocki clemense gumowe, bidon bbox, instrumenty muzyczne drewniane, książki. A w TK maxx kupiłam Maćkowi muzyczne puzzle dziś a moja mama liczydlo ah i jeszcze plecak skiphop dostał do żłobka (wersja normalna, nie baby) to chyba mniej niż 100 albo niewiele więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-24, 14:05   #3772
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
dziewczyny pytaja mnie o prezent na roczek...mam jutro dać odpowiedz...

rzućcie jakies pomysły do 100 zł, bo ja serio nie wiem, mi się wydaje, ze my tych zabawek tyle mamy...

mamy stolik, pchacz, sortery, wieże/piramidki, krzesełko uczydełko.

Nie wiem co chcieć
U nas jedni dziadkowie ufundowali zajecia na basenie, a teściowa dala pieniadze na pierwsze buty. Tez uwazam ze za duzo zabawek mamy i wolalam cos praktycznego. A jak ksiazeczki, to Ulica Czerśniowa, Pucio.

Dziewczyny glupie pytanie, co robicie z za malymi skarpetkami? Wyrzucacie? Zostawiacie dla kolejnego dziecka? Szkoda mi wyrzucic, ale też nie będę nikomu przekazywać skarpet
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-24, 14:05   #3773
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

A w marcu idee to kupiłam z koleżanką 1czeaciowr puzzle drzwi i takie... Hm taka tablica co się rysuje jak ołówkiem i da się zmazac ciągnąć takie coś... Kurde. Za naszego dzieciństwa było http://www.manfi.pl/product-pol-5644...-ZNIKOPIS.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-24, 14:06   #3774
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

I takie te puzzle drzwi received_10213942648913979.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-24, 14:20   #3775
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
U nas jedni dziadkowie ufundowali zajecia na basenie, a teściowa dala pieniadze na pierwsze buty. Tez uwazam ze za duzo zabawek mamy i wolalam cos praktycznego. A jak ksiazeczki, to Ulica Czerśniowa, Pucio.

Dziewczyny glupie pytanie, co robicie z za malymi skarpetkami? Wyrzucacie? Zostawiacie dla kolejnego dziecka? Szkoda mi wyrzucic, ale też nie będę nikomu przekazywać skarpet
Ja wyrzucam, bo Kaja jakimś magicznym sposobem niszczy skarpetki w tempie ekspresowym..
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-24, 14:21   #3776
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Ja zostawiłam jedne małe skarpetki a inne oddałam na szlachetna paczke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-24, 14:24   #3777
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
dziewczyny pytaja mnie o prezent na roczek...mam jutro dać odpowiedz...

rzućcie jakies pomysły do 100 zł, bo ja serio nie wiem, mi się wydaje, ze my tych zabawek tyle mamy...

mamy stolik, pchacz, sortery, wieże/piramidki, krzesełko uczydełko.

Nie wiem co chcieć
U nas była prośba o kasę na fotelik.
Dodatkowo Młoda dostała rowerek biegowy, ubranko i magnes ze swoim zdjęciem
Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Moja mama i tesciowa tez mo rad nie dają. A tesciowa to juz nic a nic. Cieszy mnie to bardzo. O kp tez nikt aie nie wtraca.


Tule Was mocno


Ala też



My spimy we 3 na 150cm i nie ma tragedii dacie radę

A czy tylko moje dziecko jest takie cycusiowe? Nie to zebym ja juz odstawiala, bo nie widze sensu, ale w ciagu dnia tez chce mleczko. Najdluzej 4h wytrzyma, bez szalu... moze do 18 sie odstawi
Moje też. Było już tak, że jadła rano, do drzemek i na noc (i w nocy, wiadomo), ale znowu wróciło częstsze karmienie.

My mamy 140cm i też dajemy radę
Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Chciałabym mieć czas na forum jak dawniej bo mi Was brakuje, ale w dzień harpagan, który kradnie telefony i u laptopy a w nocy wieczne pobudki co 2h średnio + lęki nocne Gdzie moje dziecko, które spało 12h z jedną pobudką...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Spróbuj dzień czy dwa jak chcesz nie dawać.. Oczywiście jak chcesz. Albo wyjdź w sobotę i wróć późnym popołudniem...

Moja mama mówi że jestem straszna że nie daje. Maciek wciąż mi mniam mniam a ja ze mniam mniam jest do spania i na noc tylko.. I tak już tydzień. Czasem mniej pyta. Czasem więcej. A mama że za szybko że źle ze tka 1.5 roku to dobrze.... Ona karmila te 1.5 roku więc mierzy mnie swoją miarą... Ale to urocze że ktoś mówi że za krótko a nie za długo za to źle że nie mam okresu. Bardzo źle. Bo ona miała... Czy ktoś jeszcze nie ma? Anolta u Ciebie się pojawił że tak zapytam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja mama i tesciowa krótko karmily, więc obie sa chyba w szoku, że ja ciągle karmie. Tesciowa pytala ile jeszcze planuje. Moja mama nie komentuje.

My byliśmy na krotkim urlopie nad morzem. Było super! Mała cudna, dobrze zniosła podróż i pobyt. Oczarowala caly pociąg

W środę żłobek. Planuję być twarda, nie ryczeć i w ogóle normalnie się zachowywać, podejść do tego bez stresu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Ja wyrzucam, bo Kaja jakimś magicznym sposobem niszczy skarpetki w tempie ekspresowym..
Ja skarpetki małe zostawilam (chociaż sama nie wiem po co). Marysia tak niszczy spodnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-24, 15:14   #3778
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Dzieki za rady dziewczyny musi być prezent, a nie kasa. Zastanawiałam się nad kostka edukacyjną, ale to jednak kolejna zabawka,a my juz mamy problem z miejscem.

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
My do 100zl dostaliśmy rowerek biegowy peekytirkr (czy jakoś tak), klocki clemense gumowe, bidon bbox, instrumenty muzyczne drewniane, książki. A w TK maxx kupiłam Maćkowi muzyczne puzzle dziś a moja mama liczydlo ah i jeszcze plecak skiphop dostał do żłobka (wersja normalna, nie baby) to chyba mniej niż 100 albo niewiele więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a jak oceniasz ten rowerek? w ogole to rowerek lepszy czy jezdzik?
ten pomysł mi sie podoba i ten twój jest właśnie do 100, zawsze moglibysmy sie też dołożyć, tylko właśnie nie mam rozeznania w tym temacie, a mamy czas do jutra...


jeszcze w podobnej cenie widzę taki, tu niby od 18 miesiecy

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
U nas jedni dziadkowie ufundowali zajecia na basenie, a teściowa dala pieniadze na pierwsze buty. Tez uwazam ze za duzo zabawek mamy i wolalam cos praktycznego. A jak ksiazeczki, to Ulica Czerśniowa, Pucio.

Dziewczyny glupie pytanie, co robicie z za malymi skarpetkami? Wyrzucacie? Zostawiacie dla kolejnego dziecka? Szkoda mi wyrzucic, ale też nie będę nikomu przekazywać skarpet
ja zostawiam, ale jakbym miała przekazywać a nie byłyby zniszczone to bym dała zresztą też podostawałam od kilku osób
__________________
Szymon

Edytowane przez __malaMi__
Czas edycji: 2018-02-24 o 15:55
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-24, 16:03   #3779
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Ja trzymam wszytskie ubranka dla kolejnego potomka. Chyba ze poplamione to wyrzucam.

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

A nie sorry, sprzedałam kilka ubranek które dostalismy i mi sie wybitnie nie podobały.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-24, 16:11   #3780
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
Dzieki za rady dziewczyny musi być prezent, a nie kasa. Zastanawiałam się nad kostka edukacyjną, ale to jednak kolejna zabawka,a my juz mamy problem z miejscem.



a jak oceniasz ten rowerek? w ogole to rowerek lepszy czy jezdzik?
ten pomysł mi sie podoba i ten twój jest właśnie do 100, zawsze moglibysmy sie też dołożyć, tylko właśnie nie mam rozeznania w tym temacie, a mamy czas do jutra...


jeszcze w podobnej cenie widzę taki, tu niby od 18 miesiecy



ja zostawiam, ale jakbym miała przekazywać a nie byłyby zniszczone to bym dała zresztą też podostawałam od kilku osób
Jest okejka. Na prawdę na maluszka, chyba nie rośnie z dzieckiem. Nic mu nie brakuje wg mnie gdybym sama. Kupowała to wzięła bym pukylrm bo chyba większy ale Maciek w sumie duży nie jest to i z tego skorzysta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Jeździk to takie autko co się nogami odpycha? Ja wolę rowerek bo ma gumowe koła więc na dwór lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-22 14:17:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.