Majówki 2016 - część siódma ❤ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-18, 18:32   #31
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Ja brałam duphaston przez 9 cyklow u mnie nie pomogło. I tu lekarz ginekolog ale Polak powiedział że to nie ma sensu, przestałam brać, ale to też nic nie zmieniło😀 dopiero 3 inseminacja pomogła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Chyba coś na zasadzie że do zajścia w ciążę nie trzeba tego hormonu, a jak już się uda to ciałko żółte(chyba tak to nazwal )przejmuje ta funkcję i że generalnie to nie ma sensu, ale pewnie każdy lekarz powie co innego. Mi też jeden gin zapisał to właśnie na zajście w ciążę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 18:35   #32
_itakinie_
Zakorzenienie
 
Avatar _itakinie_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5 337
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Ja miałam brać luteinę - zaczać brać dzień po owu. Ale u mnie cykle były monitorowane, problemy z progesteronem.
__________________
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.
_itakinie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 19:36   #33
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Długoterminowe pokazują że początek października ma być ładny
Zdrówka dla Igi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki 😘. Ja licze, że cały październik będzie ładny
Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Ja brałam duphaston przez 9 cyklow u mnie nie pomogło. I tu lekarz ginekolog ale Polak powiedział że to nie ma sensu, przestałam brać, ale to też nic nie zmieniło😀 dopiero 3 inseminacja pomogła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Chyba coś na zasadzie że do zajścia w ciążę nie trzeba tego hormonu, a jak już się uda to ciałko żółte(chyba tak to nazwal )przejmuje ta funkcję i że generalnie to nie ma sensu, ale pewnie każdy lekarz powie co innego. Mi też jeden gin zapisał to właśnie na zajście w ciążę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To się trochę naczekaliscie na Lenkę z drugim pójdzie szybciej dla równowagi 😙
Cytat:
Napisane przez _itakinie_ Pokaż wiadomość
Ja miałam brać luteinę - zaczać brać dzień po owu. Ale u mnie cykle były monitorowane, problemy z progesteronem.
Mój progesteron piękny i co z tego 😐
Jak Ty się czujesz ? Jak Wojtuś przygotowany na nową sytuację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
Ja polecam. i jeszcze moje 2 koleżanki. Nie miałam stwierdzonego pcos ani nic ale o starszaka starałam się 13 cs. Na krótko przed ciążą z Natką zmieniłam lekarza i na wieść o moich planach- że chcę kolejne dziecko, poradził niestety odstawienie od piersi (u mnie nie ma owulacji przy kp, w cytologi wychodzi wręcz atrofia w pierwszym kp i w drugim). Po 2 sc bez wspomagania dała duphaston i zadziałało od razu. Konsultowałam to z innym ginem i powiedział, że nie zaszkodzi, więc brałam.



Mnie pomógł z Natką przynajmniej w to wierzę bo zaszłam w 3 cs, i jednocześnie w 1 cs z dupkiem.


a co konkretnie mówił ten lekarz- dlaczego duphaston nie jest skuteczny?

Moja siostra lunatykowała jak była mała. Pamiętam odkąd miała 3 lata, wcześniej nie pamietam bo sama byłam mała. Przeszło jej podobno ale od wielu lat mieszka sama, więc nikt nie może potwierdzić.
Mój lekarz nigdy nic mi nie wspominał, a też zlecał różne badania ale ani słowa o duphastonie. Rozumiem, że trzeba mieć receptę na to cudo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 19:41   #34
_itakinie_
Zakorzenienie
 
Avatar _itakinie_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5 337
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Duph to tez progesteron, nie mozna go brać ot tak.

Ja się kulam, 32 tydzień się zaczął. Mała świruje w brzuchu, za tydzień mam USG 3 trym. Praktycznie wszystko dla niej gotowe.
Wojtek nie ogarnia raczej, że będą zmiany. Choć czasem przytuli się do brzuszka czy da buziaczka. Początki pewnie będą trudne, ale cieszę się bardzo, że nam się udało
__________________
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.
_itakinie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 20:00   #35
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Dzięki 😘. Ja licze, że cały październik będzie ładny

To się trochę naczekaliscie na Lenkę z drugim pójdzie szybciej dla równowagi 😙

Mój progesteron piękny i co z tego 😐
Jak Ty się czujesz ? Jak Wojtuś przygotowany na nową sytuację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------


Mój lekarz nigdy nic mi nie wspominał, a też zlecał różne badania ale ani słowa o duphastonie. Rozumiem, że trzeba mieć receptę na to cudo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak to na receptę było. Znajoma starała się 3 lata, przeszła na jakaś dietę dabrowskiej niby jakieś oczyszczanie organizmu zrobiła i zaszła po 3 miesiącach od diety. Także jak nie wiadomo dlaczego nie można zajsc(tak jak u nas- oboje przeszliśmy wszystkie możliwe badania i nic nie było nie tak) to chyba ciężko trafić co pomoże. Zobaczymy jak będzie z drugim jak się kiedyś zdecydujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 20:14   #36
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez _itakinie_ Pokaż wiadomość
Duph to tez progesteron, nie mozna go brać ot tak.

Ja się kulam, 32 tydzień się zaczął. Mała świruje w brzuchu, za tydzień mam USG 3 trym. Praktycznie wszystko dla niej gotowe.
Wojtek nie ogarnia raczej, że będą zmiany. Choć czasem przytuli się do brzuszka czy da buziaczka. Początki pewnie będą trudne, ale cieszę się bardzo, że nam się udało
Ot tak to bym raczej tego nie wzięła. Nie jestem az tak zrozpaczona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 10:54   #37
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Mia nastawilam sie na strone Emel bo wydaje mi sie zawsze (choc nie wiem czy tak byc musi &#128556 ze wszedzie indziej trafie na podróbke a co oryginal to oryginał. Haha
Polec prosze te inne strony gdzie mowisz ze nawet o tyle zdarza sie taniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

U nas pierwsza lepsza noc od kilku dobrych (tzn zlych dni tzn nocy) 😀
A wszystko chyba dlatego ze madra mama czyt ja w koncu domyslila sie ze dziecku bylo chlodno i wyciagnela mu cienka kolderke. Brawo ja. Spalismy jak susły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Iwonia27
Czas edycji: 2017-09-19 o 10:52
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-19, 11:37   #38
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

O ja tez jestes chetna na ta strone z tańszymi emelkami, może kupię małej jakieś bo moja mama przyjedzie w listopadzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 12:08   #39
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
O ja tez jestes chetna na ta strone z tańszymi emelkami, może kupię małej jakieś bo moja mama przyjedzie w listopadzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Iwonia dobrze, że si3 zorientowałaś ja to z kolei mam zagwozdkę, bo Miko nie lubi być niczym przykryty, a teraz wiadomo jest w nocy chłodno i marznie mi chłopak ,bo non stop się odkrywa. Muszę chyba kupić jakiś kombinezon misiowy czy coś i w tym go kkłaść. Wszystkie śpiwory odpadają, nerwa ma w nich strasznego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 12:14   #40
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Ja też muszę kupić takie velurove pizamki ze stopkami bo u nas to samo na kołdrę i śpiwór. Są w hm ale czekam na jakaś promocję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 13:02   #41
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
O ja tez jestes chetna na ta strone z tańszymi emelkami, może kupię małej jakieś bo moja mama przyjedzie w listopadzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahahaha no tak tak 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-19, 13:02   #42
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

U nas też jest problem z odkrywaniem i mi chłop marznie. Z drugiej strony jak ma za ciepło to go wszystko swędzi.

Byliśmy u laryngologa i potwierdził,że powiększone migdałki są na tle alergicznym. Dostaliśmy też jakieś krople na zatkany nos,ale lekarz od razu ostrzegł,że możemy ich nigdzie nie kupić i w takiej sytuacji wiecie co mamy zrobić?? Nic! Po prostu nie będziemy nic stosować. Lekarze nieustannie mnie zadziwiają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 13:02   #43
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Mia dzięki za nowy wątek

Misia jeszcze w domu ten tydzień. W żłobku panuje bostonka 3mam ją profilaktycznie w domu...

Sis mi mówi, że Misi czasami łzawią oczy.... nie wiem od czego... nie zauważyłam tego.

Też się dowiem, gdzie kupujecie zimowe buty typu śniegowce. Ja chętnie bym kupiła jeszcze Misi kalosze, ale nie wiem gdzie...

Jestem jakaś wypompowana....
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 13:12   #44
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Moj lubi spiworki. Ma cienki i juz sie zrobil za krotki. Wczoraj szukalam wersji grubszej i dluzszej ale nie znalazlam, a nie byl jeden caaały z poliestru wiec odpadł w przedbiegach a w smyku powiedzieli ze sa tylko 0-6mcy i 6-12 taaa
Pozostaje mi allegro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Mia dzięki za nowy wątek

Misia jeszcze w domu ten tydzień. W żłobku panuje bostonka 3mam ją profilaktycznie w domu...

Sis mi mówi, że Misi czasami łzawią oczy.... nie wiem od czego... nie zauważyłam tego.

Też się dowiem, gdzie kupujecie zimowe buty typu śniegowce. Ja chętnie bym kupiła jeszcze Misi kalosze, ale nie wiem gdzie...

Jestem jakaś wypompowana....
W domu jej łzawią czy na dworze, wietrze? Hmm teraz uczulaja cladosporium i alternaria moze cos z tych rzeczy w akurat ten sposob ją drażni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 13:18   #45
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Asiaczek a nie mógł dać czegoś innego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Mia dzięki za nowy wątek

Misia jeszcze w domu ten tydzień. W żłobku panuje bostonka 3mam ją profilaktycznie w domu...

Sis mi mówi, że Misi czasami łzawią oczy.... nie wiem od czego... nie zauważyłam tego.

Też się dowiem, gdzie kupujecie zimowe buty typu śniegowce. Ja chętnie bym kupiła jeszcze Misi kalosze, ale nie wiem gdzie...

Jestem jakaś wypompowana....
Ja kupiłam kalosze w zwykłym obuwniczym sklepie. Śniegowce firmy Kamik, są do -25, mają miękka podeszwe. Kupiłam je ze względu na cene

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Iwonia w następnym tygodniu u nas w Szwecji mają być śpiworki do spania do rozmiaru 110. Może w Polsce też? Jak coś to od czwartku. Ikea też ma większe rozmiary no i chyba hm o ile się nie mylę. My kiedyś mieliśmy z hm ale to jak nie umiała chodzić więc rozmiar 74/80.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 14:50   #46
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Asiaczek a nie mógł dać czegoś innego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------


Ja kupiłam kalosze w zwykłym obuwniczym sklepie. Śniegowce firmy Kamik, są do -25, mają miękka podeszwe. Kupiłam je ze względu na cene

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Iwonia w następnym tygodniu u nas w Szwecji mają być śpiworki do spania do rozmiaru 110. Może w Polsce też? Jak coś to od czwartku. Ikea też ma większe rozmiary no i chyba hm o ile się nie mylę. My kiedyś mieliśmy z hm ale to jak nie umiała chodzić więc rozmiar 74/80.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cholender przechodzilam obok hm i nawet nie weszlam... Moze by byly...
Dzieki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 15:05   #47
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
U nas też jest problem z odkrywaniem i mi chłop marznie. Z drugiej strony jak ma za ciepło to go wszystko swędzi.

Byliśmy u laryngologa i potwierdził,że powiększone migdałki są na tle alergicznym. Dostaliśmy też jakieś krople na zatkany nos,ale lekarz od razu ostrzegł,że możemy ich nigdzie nie kupić i w takiej sytuacji wiecie co mamy zrobić?? Nic! Po prostu nie będziemy nic stosować. Lekarze nieustannie mnie zadziwiają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pierdziu co za lekarz nie mów, że jeszcze zapłaciłaš za tą cudowną poradę?
W ogóle to bardzo wam wspołczuję tej alergii, oby jak najszybciej minęła!

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Anulus dzięki za cynk o piżamach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 15:13   #48
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Cholender przechodzilam obok hm i nawet nie weszlam... Moze by byly...
Dzieki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nås så tylko online niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez SzczyptaRadosci Pokaż wiadomość
Ja pierdziu co za lekarz nie mów, że jeszcze zapłaciłaš za tą cudowną poradę?
W ogóle to bardzo wam wspołczuję tej alergii, oby jak najszybciej minęła!

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Anulus dzięki za cynk o piżamach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zwykle 3 paki bawełniane kupowałam w hm są też ze stopkami. A teraz mają być w Lidlu. No i kiedyś mała dostała takie ciepłe pizamki z pepco, też velurove chyba. I moja mama kupiła bardzo dobre z grubej bawełny w jakimś osiedlowym sklepie z ciuchami. Były bardzo fajne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 15:16   #49
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Iwonia w domu...

Ja poluje na spiworek do spacerówki....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-19, 15:26   #50
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

No doubt chyba jedyna kwestia zakupowa w której nie pomogę😂 bo mamy z zeszłego roku śpiworkek więc się nie rozglądam za innym. Do tego mamy kombinezon zimowy kupiony w zeszłym roku więc na mrozy jesteśmy gotowi😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 15:52   #51
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

A tak w ogole to o jakich pizamkach mowicie? Bo u nas pizamą jest ciagle pajac hehe
A te welury to sa dobre materiały? Chyba nic z tego nie mamy bo wydawaly mi sie jakies sztuczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Iwonia w domu...

Ja poluje na spiworek do spacerówki....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm ciekawe z kad to łzawienie.
W tamtym roku mialam jakis na oku z allegro ale ostatecznie kupilam ze sklepu z instagrama. Posłuży nam i teraz w spacerowce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Asiaczek zapomnialam- rzeczywiście lekarz pomocny ze hej. Jest lek to dobrze nie ma to tez ok... 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Miaaaaa dawaj cynka gdzie kupic emele bo Jogurt spi i moge myszkowac online hahahahaha 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 16:00   #52
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Mia nastawilam sie na strone Emel bo wydaje mi sie zawsze (choc nie wiem czy tak byc musi &#128556 ze wszedzie indziej trafie na podróbke a co oryginal to oryginał. Haha
Polec prosze te inne strony gdzie mowisz ze nawet o tyle zdarza sie taniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

U nas pierwsza lepsza noc od kilku dobrych (tzn zlych dni tzn nocy) 😀
A wszystko chyba dlatego ze madra mama czyt ja w koncu domyslila sie ze dziecku bylo chlodno i wyciagnela mu cienka kolderke. Brawo ja. Spalismy jak susły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
O ja tez jestes chetna na ta strone z tańszymi emelkami, może kupię małej jakieś bo moja mama przyjedzie w listopadzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Różne to są sklepy zależy jaki model chcecie kupić bo są różne ceny. Ja akurat swoje sandałki upolowałam w sklepie dla stopy.pl Trzewiki w sklepie Emel są w cenie 199 zł. A w innych już za 149 można kupić, ale są też starsze modele nie tylko z tego sezonu. Ja szukałam min. w świat dziecka, buty urwis, Vico sklep na allegro. Mivio choć tam trzeba trafić na promo.
I nie sądzę, że ktoś podrobi Emele
Swoją drogą muszę coś w końcu zamówić.
Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
U nas też jest problem z odkrywaniem i mi chłop marznie. Z drugiej strony jak ma za ciepło to go wszystko swędzi.

Byliśmy u laryngologa i potwierdził,że powiększone migdałki są na tle alergicznym. Dostaliśmy też jakieś krople na zatkany nos,ale lekarz od razu ostrzegł,że możemy ich nigdzie nie kupić i w takiej sytuacji wiecie co mamy zrobić?? Nic! Po prostu nie będziemy nic stosować. Lekarze nieustannie mnie zadziwiają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ło matko co za lekarz 😱 porazka.
A ja się zastanawiam czy mogę iść do alergologa z taką przeziębiona Iga ? Katar po pas zaczyna kaszleć no porażka

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Mia dzięki za nowy wątek

Misia jeszcze w domu ten tydzień. W żłobku panuje bostonka 3mam ją profilaktycznie w domu...

Sis mi mówi, że Misi czasami łzawią oczy.... nie wiem od czego... nie zauważyłam tego.

Też się dowiem, gdzie kupujecie zimowe buty typu śniegowce. Ja chętnie bym kupiła jeszcze Misi kalosze, ale nie wiem gdzie...

Jestem jakaś wypompowana....
😘 Też jestem jakas wypruta ostatnio, to chyba przez tą pracę brakuje mi czasu i siły na wszystko. Na dodatek mnie też chorobsko rozkłada dobijcie mnie 😭
Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Iwonia w domu...

Ja poluje na spiworek do spacerówki....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam w tamtym roku w końcu śpiworek z Cottonmoose i polecam bardzo bardzo. Jest świetny ciepły i piękny i tanszy niż elodie 😂 w tamtym roku było o nich cicho w tym co rusz widzę je na necie 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Dziewczynki z innej beczki jaką polecacie sieć komórkowa. Muszę zmienić Play bo z zasięgiem jest porażka nie da się już rozmawiać, mam ochotę wywalić telefon przez okno jak ktoś do mnie dzwoni I żeby nie szarpała po kieszeni 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez mialavi
Czas edycji: 2017-09-19 o 15:58
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 16:06   #53
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Mia dzięki zara tam popatrze.
Ja bym sie wstrzymala jezeli jest mozliwosc bo zawsze mam z tylu glowy ze albo ktos inny bardziej chory dolozy cos mojemu oslabionemu dziecku albo moje dziecko zarazi inne zdrowe. Jak jestem gdzies i widze przeziebione dzieci z mamami np na szopingu to uciekam hehe
Zdrowka dziewczyny!
Co do sieci komórkowej to mam właśnie tą co Ty ale ja nie narzekam na zasieg.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Iwonia27
Czas edycji: 2017-09-19 o 16:07
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 16:24   #54
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Laryngolog na szczęście był na NFZ i za miesiąc mamy się pokazać to poproszę o coś innego do tego nosa.

Mia,ja bym chyba nie poszła do alergologa. Pisałaś,że już macie sytuację opanowaną to nie ma chyba co narażać małej na złapanie jakiejś dodatkowej choroby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 16:26   #55
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Mia dzięki zara tam popatrze.
Ja bym sie wstrzymala jezeli jest mozliwosc bo zawsze mam z tylu glowy ze albo ktos inny bardziej chory dolozy cos mojemu oslabionemu dziecku albo moje dziecko zarazi inne zdrowe. Jak jestem gdzies i widze przeziebione dzieci z mamami np na szopingu to uciekam hehe
Zdrowka dziewczyny!
Co do sieci komórkowej to mam właśnie tą co Ty ale ja nie narzekam na zasieg.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekam trzy miesiące na wizytę i już miesiąc przekładałam. Z drugiej strony ona jest też pulmunologiem to by mi nawet pasowało żeby spojrzała na nią jak na katar i kaszel. Ale właśnie z tyłu głowy mam myśl, że może tam będą zdrowe dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 16:39   #56
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Mia, chyba nie ma już teraz większych różnic pomiędzy sieciami - przeważnie też lepsze oferty są jak zmieniasz sieć. Chyba bym bardziej całowała w taką, która w miejscu gdzie korzystasz nie ma problemu z zasięgiem.

Iwonia, jeśli masz w pobliżu jakiegoś lumpka z odzieżą dziecięcą to możesz tam spróbować upolować. Ja tak trafiłam na 90 cm kiedyś, ale zdarzały się też takie z oznaczeniem 18-24 msc.
Co do emelków zobacz na ebuciki.com - my tam kupowaliśmy akurat stacjonarnie inne, ale widziałam, że mieli sporo emelków (nie wiem jak wypadają cenowo względem innych sklepów) i także innych mniej lub bardziej znanych firm.

U nas dziś zaliczona pierwsza drzemka w żłobku, a wczoraj podobno już sam załatwił się do nocniczka (Panie wysadzają dzieci po śniadaniu), choć podejrzewam, że bardziej z przypadku Minął już też etap płaczu przy zostawaniu, niestety dalej problem z jedzeniem obiadków.
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 16:48   #57
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość
Mia, chyba nie ma już teraz większych różnic pomiędzy sieciami - przeważnie też lepsze oferty są jak zmieniasz sieć. Chyba bym bardziej całowała w taką, która w miejscu gdzie korzystasz nie ma problemu z zasięgiem.

Iwonia, jeśli masz w pobliżu jakiegoś lumpka z odzieżą dziecięcą to możesz tam spróbować upolować. Ja tak trafiłam na 90 cm kiedyś, ale zdarzały się też takie z oznaczeniem 18-24 msc.
Co do emelków zobacz na ebuciki.com - my tam kupowaliśmy akurat stacjonarnie inne, ale widziałam, że mieli sporo emelków (nie wiem jak wypadają cenowo względem innych sklepów) i także innych mniej lub bardziej znanych firm.

U nas dziś zaliczona pierwsza drzemka w żłobku, a wczoraj podobno już sam załatwił się do nocniczka (Panie wysadzają dzieci po śniadaniu), choć podejrzewam, że bardziej z przypadku Minął już też etap płaczu przy zostawaniu, niestety dalej problem z jedzeniem obiadków.
Anika zazdroooo aklimatyzacji Pawełka w żłobku! Zuch Chlopczyk!
Nina w czwartek i piątek wróciła po chorobie do żłobka, a od niedzieli walczymy z bostonką. Bosko. Ja zaraz wracam do pracy a Nina gościła w żłobie 5 razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 16:57   #58
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Iwonia, wiesz, jaka długość śpiworka by Cię interesowala? Mam ciepły spiworek, którego nie używamy. Sam śpiworek ma 98cm długości, niestety na metce nie ma informacji, dla jakiego wieku jest przewidziany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 17:11   #59
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Anika zazdroooo aklimatyzacji Pawełka w żłobku! Zuch Chlopczyk!
Nina w czwartek i piątek wróciła po chorobie do żłobka, a od niedzieli walczymy z bostonką. Bosko. Ja zaraz wracam do pracy a Nina gościła w żłobie 5 razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka dla Niny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Anika super!

A propos nocnika, wysadzacie już swoje dzieciaki? Mama cały czas mi truje za uszami, że powinnam już zacząć go uczyć, ale wydaje mi się, że jeszcze ma czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 17:14   #60
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Anika zazdroooo aklimatyzacji Pawełka w żłobku! Zuch Chlopczyk!
Nina w czwartek i piątek wróciła po chorobie do żłobka, a od niedzieli walczymy z bostonką. Bosko. Ja zaraz wracam do pracy a Nina gościła w żłobie 5 razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka dla Niny! Niestety dużo dzieci tak zaczyna przygodę w żłobku,zwłaszcza,że teraz mamy sezon na choroby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Czekam trzy miesiące na wizytę i już miesiąc przekładałam. Z drugiej strony ona jest też pulmunologiem to by mi nawet pasowało żeby spojrzała na nią jak na katar i kaszel. Ale właśnie z tyłu głowy mam myśl, że może tam będą zdrowe dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to może jedźcie na ostatnią chwilę żeby Iga weszła praktycznie do gabinetu lekarza? Albo niech ktoś z wami jedzie,zarejestruje Was a wy poczekacie np w aucie na znak że już wasza kolej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-23 21:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.