jestem zdesperowana!!! co z tymi bliznami??!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-03, 16:38   #1
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530

jestem zdesperowana!!! co z tymi bliznami??!!


strasznie sie ciesze, ze trafilam na to forum. mam nadzieje ze wy mi pomozecie. w sierpniu mam slub i jak to kazda panna mloda chce ladnie wygladac. szczegolnie do tego czasu chce zadbac o swoja cere. ale jak mam o nia zadbac, jesli mam taaaaaaakie blizny. chce dodac, ze mam strasznie sucha cere ( strasznie sie luszczy). pryszcze wychodza sporadycznie - zazwyczaj jak zabieram sie do "samoczyszczenia twarzy" - czyli brutalnego wyciskania, od ktorego jestem chyba uzalezniona.

chcialam sprobowac kwasow. czy one moga zniwelowac ubytki skory widoczne na zdjeciu?? (mam nadzieje ze zdjecie uda mi sie wkleic). slyszalam o zachwalanym Acne-Derm i o diacneal. zwarzywszy na fakt, ze mam piegi, ktore te preparaty moglyby wybielic - pomysl chyba ok, albo?/ czy nie wysusza nadmiernie mojej luszczacej sie skory?? bylam juz kiedys u dermatologa. nie pomoglo. chcialabym teraz sprobowac domowymi metodami. czekam na rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz.JPG (80,6 KB, 122 załadowań)
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 16:42   #2
Lovvely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 151
Dot.: jestem zdesperowana!!! co z tymi bliznami??!!

jak chcesz zdążyć do sierpnia - sama się za to nie bierz
moim zdaniem nawet stosując ad skutki będę tylko troszkę widoczne
a jak chcesz się pozbyć rozszeżonych porów - powierz swoją buźkę jakiejś dobrej kosmetyczce,
trzymam kciuki i pozdrawiam
Lovvely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 21:26   #3
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: jestem zdesperowana!!! co z tymi bliznami??!!

Polecam skorzystanie z wyszukiwarki, będzisz miała czytania na tydzień.
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 21:42   #4
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: jestem zdesperowana!!! co z tymi bliznami??!!

Nie chcę Cię zmartwić, ale nienajlepszy sobie wybrałaś okres na "rewolucję" na twarzy Latem lepiej nie złuszczac się zbyt mocno. Żeby poprawić sobie samopoczucie proponuję coś mało inwazyjnego, a odświeżajacego wizualnie cerę, np. glikopeel u kosmetyczki, albo mikrodermabrazję w salonie (Skin Master, Reviderm lub coś w te geny). A do jesieni przestudiować wątki o kwasach i retinoidach...
A czym byś nie złuszczała, to filtry...
Najsilniejsze domowe złuszczacze to chyba Glyco A albo Lysanel Active, ewentualnie Diacneal (kwas i retinaldehyd). Ze zdjęcia wnioskuję, że skóra raczej nie jest wrażliwa, naczynkowa itp? To ją możesz "zaatakować" takimi preparatami. Ale tak z punktu widzenia psychologicznego", polecam dwie-trzy wizyty w dobrym salonie kosmetycznym. Zrobią coś, co przyniesie jako taki widoczny efekt na lato A domowe kuracje wymagają niestety anielskiej cierpliwosci...
Pozdrawiam
Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 14:15   #5
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: jestem zdesperowana!!! co z tymi bliznami??!!

dziekuje za rady. wiem,z e pozno biore sie za rewolucje na twarzy, czasu niestety nie cofne. z acne-derm chce zaczac jak najszybciej, najlepiej w przyszlym tygodniu. a propos kosmetyczki, to niestety chyba sie nie udam, bo po pierwsze: obecnie mieszkam w niemczech, a tutaj cena jednego zabiegu wacha sie od 100-200euro!!!. moj budzet niestety na to nie pozwala. acne derm ma przywiezc mi siostra z polski w weekend. czy dobrzez zrobie zabierajac sie za ten specyfik?? no i co dla mnie jest najwazniejsze, to czy dla mojej suchej skory kwasy sa odpowiednie. dzieki z gory
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 14:54   #6
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: jestem zdesperowana!!! co z tymi bliznami??!!

Słuchaj, a czy w NIemczech są dostępne kosmetyki Neostrata? To są kosmetyki amerykańskie, w Polsce dostępne np. przez internet, więc w Niemczech pewnie też. Mają sporo preparatów do domowego użytku z kwasami AHA, BHA, PHA, nawet w dość dużych stężeniach do domowych peelingów. Może coś takiego? Zobacz sobie tu: http://www.bio-med.pl/neostratadetal.html, oni dostarczają też za granicę.
Pozdrawiam
Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 17:13   #7
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: jestem zdesperowana!!! co z tymi bliznami??!!

nie wiem, nie slyszalam jeszzce o takich kosmetykach, ale popytam.
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.