Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-07, 18:10   #451
kosalka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 30
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LolaBunny Pokaż wiadomość
ooo.. a bedziesz miała może zdjęcie? Zobacz w świetle dziennym jak wyjdzie i daj znać. a jaki kolor włosów miałas przed farbowaniem?
wychodzi ciemny... pod brąz czy pod czarny?
w ogóle złotawy? ;O tzn jaki ?
Więc tak... kolor wyjściowy miałam zlocisty mahoniowy jasny brąz z Avonu- farbka fajna i tak na marginesie jasne kolorki wychodzą o dziwo bo u mnie to zawse czarnidła ale niestety nie dla mnie bo wypadaja mi wlosy po niej. Nie mogę wszystkich farb stosować bo właśnie tak czasem mam. miałam już odrost a mój naturalny kolor to ciemny mysi blond. Nakładając mroźne moccacino nie uzyskałm jednorodnego koloru... odrost jest zdecydowanie jaśniejszy i bardziej popielato złocisty od reszty... niezbyt fajnie to wyglądało zaraz po farbowaniu. Jestem już po 2 myciach i ciesze się że się wypłukuje robi ie bardzie jednolity i znośny. Zdecydowanie nie ma ani rudego ani czerwieni. Jednak nie zbyt dobrze czuje się w tym odcieniu. w moim odczuciu to chłodny odcień. Fotki nie mam jak zrobić ale jedna z dziewczyn załączyla zdjęcie. Mam wrażenie że mam podobny odcień. Nadal szukam swojego kolorku- zalamana jeste jednak bo z poziomu 7 teraz mam wrażenie że jest 5. I ciężko mi będzie jaśniejsze uzyskać
kosalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 06:54   #452
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

zrobiłam dobór koloru przez eksperta , wyszło excellence creme 8.1
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z tłuszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 12:55   #453
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

hejka.

Zależy mi na odcieniu brązu (ciemnego, ale tak aby było widać, że to brąz, a nie czerń), który nie wpada w rudy (także podczas spłukiwania się koloru).
Czy ktoś może używał koloru Mroźne Kakao (412) ? Czy polecacie ten kolor ? Czy ma ktoś może zdjęcia jak on wychodzi na włosach ?
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 11:31   #454
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Jest maksymalnie czarny. Z fleszem jest już czarny, więc wyobraź sobie jaki w normalnym świetle był. Nie polecam chyba , że ktoś chce czarnego.
A Casting Brąz 400 jest takim właśnie brązem, bez czarnego i rudego po dłuższym myciu. Moja Siostra nim robi jak już kilka razy tutaj pisałam , zawsze wychodzi brąz idealny na opakowaniu bez rudości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0352.jpg (40,3 KB, 265 załadowań)
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 16:38   #455
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Właśnie przez 2 lata robiłam brązem (400) i zawsze wychodził mi czarny. Teraz ściągnęłam trochę kolor więc uznałam, że zrobię trochę jaśniejszy brąz. A to Mroźne Kakao (412) wygląda w katalogu dostępnym w sklepie (to takie z farbowanymi włosami) wyraźnie dużo jaśniej niż ten brąz (400). Trochę teraz jestem zdezorientowana. Chciałabym jednak robić Castingiem, bo jestem z niego zadowolona, ale teraz to ja totalnie nie wiem jaki wybrać kolor :/
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 17:06   #456
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

No to nie wiem. Jasny brąz podobno też jest ciemny. Może te trufle lub jakieś tam moccachino z nowej serii zimnych brązów?
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 17:33   #457
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Zrobiłam już raz jasny brąz i właśnie o dziwo w ogóle mi nie chwycił Mroźne Mochaccino jest bardzo jasne. Może się zastanowię nad tymi Mroźnymi Truflami.
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 17:35   #458
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

W którymś numerze gazety Joy był konkurs Castinga i właśnie dziewczyna miała zrobione truflami i były przepiękne jej włoski! Taki brązik, ale nie ciemny.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 11:10   #459
18Mona
Raczkowanie
 
Avatar 18Mona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Witam castingowe maniaczki Mam pytanie czy któraś z was używała koloru mroźne mochaccino? Nie mogę nigdzie znaleźć fotki tego kolorku Kolor z opakowania bardzo mi się podoba ale przypuszczam ze wychodzi duzo ciemniej. Aktualnie mam włosy po miodowym karmelu mocno sprany juz kolor. Chce pozbyć się rudego odcienia bo każdy casting zmywa mi się do rudości i już mi się znudził ten kolor. Raz farbowane były ferią loreala może dlatego taka rudość trzyma się moich włosów Myślałam też żeby położyć perłowy blond ale nie wiem co to by wyszło. Może ewentualnie któraś z was podpowie mi którym odcieniem ochłodziłabym ten kolorek? Wiem jedno kolory od poziomu 6 w dół są za ciemne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0001.jpg (88,6 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0002.jpg (81,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0006.jpg (101,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0007.jpg (101,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0012.jpg (105,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0013.jpg (98,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0014.jpg (109,0 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0004.jpg (70,1 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HCo1_33.jpg (56,8 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HCo1_19.jpg (31,5 KB, 37 załadowań)
18Mona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 11:37   #460
smerfetka667
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

czesc dziewczyny.poratujcie mnie ,widzialam z Castinga nowy blond satynowy nr 801 i jestem ciekawa czy ktos robil i jak wychodzi (prosze o zdj).moj kolor wlosow to ciemny blond i obawiam sie tylko czy nie wyjdzie mi taki ryzy blond.pozdrawiam wszystkich i prosze o odpowiedz.
smerfetka667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 20:32   #461
Shawna
Wtajemniczenie
 
Avatar Shawna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 2 254
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Farbowałam nim i byłam bardzo zadowolona. Na moim zdjęciu kolor jest może trochę przekłamany ze względu na sztuczne światło. Ale wyszlo tak jak się spodziewałam
Przepraszam za zdjęcie z takiej perspektywy ;p

Teraz mam zamiar pofarbować się perłowym blondem 801. Ciekawe jak wyjdzie

ps- jak dodac załącznik?
__________________
A czas mija...

Edytowane przez Shawna
Czas edycji: 2011-10-27 o 20:37
Shawna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 20:47   #462
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Ja ostatnio farbowalam wloski mroznymi truflami (512) - jestem zadowolona z efektu. gdyz wyszedl intensywny braz bez rudej poswiaty
Kolorek bardzo naturalny, zadnych mahoniowych refleksow - typowo chlodny odcien brazu.
Wczesniej farbowalam jasnym brazem (500) i on wyszedl duzo ciemniejszy od tych trufel - bo wlosy mialam wtedy ciemno brazowe , momentami wpadajace w czern.
Mrozna trufla (512) wyszla zdecydowanie jasniejsza - jest ciut ciemniejsza od ciemnego blondu (600).
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 09:25   #463
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Mroźna trufla to 5,13 - czyli złoto a nie 5,12 czyli opal? Nie ma po niej złotych refleksów?
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 10:29   #464
18Mona
Raczkowanie
 
Avatar 18Mona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Z kolorem mroźnej trufli jeszcze się nie spotkałam. Ciemny blond miałam ale był trochę za ciemny. Farby kupuje w rossmannie bo tam są najtaniej ale mam tez ograniczona kolorystykę. Nawet mroźnego beżu nie widziałam na półce Za to te 3 nowe odcienie są, w tym te mochaccino które bardzo mnie kusi Z drugiej strony chciałabym zobaczyć siebie w blondzie ale tez nie chce farbować włosów co miesiąc. Sama już nie wiem co chce
Jakim kolorem uzyskam odcień z załącznika? tym perłowym by mi taki wyszedł?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 45136.jpg (29,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Doutzen-Kroes-by-Alex-Caley1.jpg (51,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img138896.fryzury-dlugie.1192740.jpg (38,1 KB, 35 załadowań)
18Mona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 14:17   #465
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 18Mona Pokaż wiadomość
Witam castingowe maniaczki Mam pytanie czy któraś z was używała koloru mroźne mochaccino? Nie mogę nigdzie znaleźć fotki tego kolorku Kolor z opakowania bardzo mi się podoba ale przypuszczam ze wychodzi duzo ciemniej. Aktualnie mam włosy po miodowym karmelu mocno sprany juz kolor. Chce pozbyć się rudego odcienia bo każdy casting zmywa mi się do rudości i już mi się znudził ten kolor. Raz farbowane były ferią loreala może dlatego taka rudość trzyma się moich włosów Myślałam też żeby położyć perłowy blond ale nie wiem co to by wyszło. Może ewentualnie któraś z was podpowie mi którym odcieniem ochłodziłabym ten kolorek? Wiem jedno kolory od poziomu 6 w dół są za ciemne
Ja używałam 2 razy Mroźne Mochaccino, a 3 opakowanie już czeka. Kolor jest MEGA PIĘKNY. Za 1 razem wyrównał kolor włosów - miałam duże "mysi" odrosty, a reszta była brązowo-rudo-mahoniowa - a wyszedł mi kolor Mroźne Mochaccino
Pokochałam ten kolor. Ale i tak tęsknię za Miodowym Blondem

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetka667 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny.poratujcie mnie ,widzialam z Castinga nowy blond satynowy nr 801 i jestem ciekawa czy ktos robil i jak wychodzi (prosze o zdj).moj kolor wlosow to ciemny blond i obawiam sie tylko czy nie wyjdzie mi taki ryzy blond.pozdrawiam wszystkich i prosze o odpowiedz.
Dużo osób pisało jak wychodzi Satynowy Blond. Rozjaśnia b. ładnie tak delikatnie i naturalnie. Zobacz sobie 3 pierwsze minuty tego filmiku ---> http://www.youtube.com/watch?v=kyY--cFFKHw
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 15:38   #466
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 18Mona Pokaż wiadomość
Z kolorem mroźnej trufli jeszcze się nie spotkałam. Ciemny blond miałam ale był trochę za ciemny. Farby kupuje w rossmannie bo tam są najtaniej ale mam tez ograniczona kolorystykę. Nawet mroźnego beżu nie widziałam na półce Za to te 3 nowe odcienie są, w tym te mochaccino które bardzo mnie kusi Z drugiej strony chciałabym zobaczyć siebie w blondzie ale tez nie chce farbować włosów co miesiąc. Sama już nie wiem co chce
Jakim kolorem uzyskam odcień z załącznika? tym perłowym by mi taki wyszedł?
Jeżeli faktycznie brać pod uwagę film wrzucony post wyżej ja bym celowała w satynowy (801). Sama się skuszę, bo teraz niedługo będę robić recital preference Champagne, a że też jest na poziomie 8 to myślę, że potem przeżycę się na casting
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 15:54   #467
18Mona
Raczkowanie
 
Avatar 18Mona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

nutusia16 mogłabyś pokazać zdjecie tego kolorku? albo chociaż napisać czy wyszedł Ci ciemniejszy czy taki jak na pudełku i czy wymywa się do rudości?
Znalazłam zdjęcia tego koloru i wyszedł według mnie bardzo ciemno, całkiem inaczej niż na opakowaniu http://www.britishbeautyblogger.com/...ing-creme.html

Edytowane przez 18Mona
Czas edycji: 2011-10-28 o 16:12
18Mona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 21:30   #468
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 18Mona Pokaż wiadomość
nutusia16 mogłabyś pokazać zdjecie tego kolorku? albo chociaż napisać czy wyszedł Ci ciemniejszy czy taki jak na pudełku i czy wymywa się do rudości?
Znalazłam zdjęcia tego koloru i wyszedł według mnie bardzo ciemno, całkiem inaczej niż na opakowaniu http://www.britishbeautyblogger.com/...ing-creme.html
zdjęcia niestety nie mam. kolor wychodzi tak jak na opakowani. A jeśli chodzi o wypłukiwanie to mnie KAŻDA spiera się do rudości. Ja pierwszy raz kupując ten odcień brałam bo mi się spodobał tak jak inne odcieni farb. Zawsze sugeruję kolorem, który widzę a nie opinią. I jak się okazuje dobrze na tym wychodzę...
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 14:03   #469
18Mona
Raczkowanie
 
Avatar 18Mona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Jednak kupiłam satynowy blond. Zobaczymy co to wyjdzie Mam nadzieje ze po zmyciu farby się nie przerażę Farbowanie jeszcze dzisiaj więc wrzucę foty efektu może jutro
18Mona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 15:36   #470
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 18Mona Pokaż wiadomość
Jednak kupiłam satynowy blond. Zobaczymy co to wyjdzie Mam nadzieje ze po zmyciu farby się nie przerażę Farbowanie jeszcze dzisiaj więc wrzucę foty efektu może jutro
Ooo! To czekam i powodzenia!
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 17:01   #471
18Mona
Raczkowanie
 
Avatar 18Mona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Zaś rude są a co śmieszne moje ciemne odrosty złapało bardziej niż reszta włosów Mogłam to mochaccino wybrać ale mówi się trudno... może jeszcze z fioletową płukanką coś pokombinuje.
Zdjęcia jutro bo dziś już koloru nie uchwycę.
18Mona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 17:50   #472
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 18Mona Pokaż wiadomość
Zaś rude są a co śmieszne moje ciemne odrosty złapało bardziej niż reszta włosów Mogłam to mochaccino wybrać ale mówi się trudno... może jeszcze z fioletową płukanką coś pokombinuje.
Zdjęcia jutro bo dziś już koloru nie uchwycę.
Właśnie zobaczyłam zdjęcie Twoich włosów przed... Nie dziwne, że wyszły Ci rude, Casting nie rozjaśnia za bardzo włosów, nie wiem czego się spodziewałaś. No i to że odrosty łapie bardziej to też dość podstawowa wiedza, szkoda że nie poczytałaś sobie wcześniej trochę na ten temat, uniknęłabyś rozczarowania...
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 10:51   #473
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Właśnie zobaczyłam zdjęcie Twoich włosów przed... Nie dziwne, że wyszły Ci rude, Casting nie rozjaśnia za bardzo włosów, nie wiem czego się spodziewałaś. No i to że odrosty łapie bardziej to też dość podstawowa wiedza, szkoda że nie poczytałaś sobie wcześniej trochę na ten temat, uniknęłabyś rozczarowania...
Zgadzam się w 100 %.
Ja przed nałożeniem Satynowego Blondu dodatkowo rozjaśniałam włosy naturalnymi sposobami - np. miodem czy cytryną.
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 14:03   #474
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio farbowalam wloski mroznymi truflami (512) - jestem zadowolona z efektu. gdyz wyszedl intensywny braz bez rudej poswiaty
Kolorek bardzo naturalny, zadnych mahoniowych refleksow - typowo chlodny odcien brazu.
Wczesniej farbowalam jasnym brazem (500) i on wyszedl duzo ciemniejszy od tych trufel - bo wlosy mialam wtedy ciemno brazowe , momentami wpadajace w czern.
Mrozna trufla (512) wyszla zdecydowanie jasniejsza - jest ciut ciemniejsza od ciemnego blondu (600).
Jestem bardzo zainteresowana kolorem mroźne trufle. Miałabym do Ciebie ogromną proźbę - czy byłabyś w stanie wstawić zdjęcia przed i po farbowaniu ?
Bardzo zależy mi na średnim, zimnym brązie bez żadnej rudej nuty. Rozważam właśnie mroźne trufle i mroźne kakao.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez karo3006 Pokaż wiadomość
Mroźna trufla to 5,13 - czyli złoto a nie 5,12 czyli opal? Nie ma po niej złotych refleksów?
Czy jest jakaś ściąga gdzieś z tego jak można rozszyfrować te wszystkie numery, które oznaczają kolory ?
Jakiej cyfry unikać w tych oznaczeniach, aby kolor nie był rudy ?
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 14:06   #475
18Mona
Raczkowanie
 
Avatar 18Mona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Czytałam cały wątek. To że mi nie rozjaśni tak jak na opakowaniu to wiedziałam. Może jakbym ten perłowy wzięła to byłby chłodniejszy, ale wzięłam ten bo zasugerowałam się tym że ten był z serii glossy blonds a tamten z tej zwykłej niby nie rozjaśniającej. Trochę dzisiaj pochmurno, ciężko zrobić dobre zdjęcie. (dwa ostatnie zdjęcia z lampą)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0044.jpg (73,1 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0045.jpg (92,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0047.jpg (95,2 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0050.jpg (74,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0052.jpg (118,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0048.jpg (91,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0049.jpg (119,2 KB, 203 załadowań)
18Mona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 14:09   #476
18Mona
Raczkowanie
 
Avatar 18Mona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Kiedyś sobie skopiowałam, ale nie wiem skąd może nawet w tym wątku było

stopień, czyli pierwsza cyferka numeru farby:

1 czarny
2 b. ciemny brąz
3 ciemny brąz
4 brąz
5 jasny brąz
6 ciemny blond
7 blond
8 jasny blond
9 b. jasny blond

odcienie, czyli kolejne dwie cyfry. cyferka na drugim miejscu oznacza, ze barwnika jest więcej, cyfra na trzecim miejscu oznacza, ze jest to tylko polysk tego odcienia:
o kolor naturalny (np 700 to blond, poprostu blond)
1 świetlisty
2 opalizujący
3 złocisty
4 miedziany
5 mahoniowy
6 czerwony


Edytowane przez 18Mona
Czas edycji: 2011-10-30 o 14:11
18Mona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 15:02   #477
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 18Mona Pokaż wiadomość
Czytałam cały wątek. To że mi nie rozjaśni tak jak na opakowaniu to wiedziałam. Może jakbym ten perłowy wzięła to byłby chłodniejszy, ale wzięłam ten bo zasugerowałam się tym że ten był z serii glossy blonds a tamten z tej zwykłej niby nie rozjaśniającej. Trochę dzisiaj pochmurno, ciężko zrobić dobre zdjęcie. (dwa ostatnie zdjęcia z lampą)
Może i nie jesteś zadowolona, ale kolor przepiękny następnym razem na pewno kupię satynowy
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 16:18   #478
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Czyli jeżeli Mroźne Kakao ma numer 412 to będzie to :
brąz, ponieważ jest 4
ale będzie w nim więcej barwnika czarnego niż brązowego ponieważ jest 1
i będzie to kolor opalicujący ponieważ jest 2.

Dobrze zrozumiałam ? hmmm, bo chyba nie
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 20:54   #479
18Mona
Raczkowanie
 
Avatar 18Mona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Może i nie jesteś zadowolona, ale kolor przepiękny następnym razem na pewno kupię satynowy
Nie jestem bo nie widzę zbytniej różnicy i chyba lepiej wyglądam w chłodniejszych odcieniach. Następne farbowanie dopiero przed świętami także nie twierdze że mam tragedie na głowie Jakim typem urody jestem to ciężko stwierdzić ale za złotem nie przepadam. Dobrze się czułam w czerni a to chłodny odcień z tym że jestem strasznym bladziochem i kombinuje. Jeszcze czerwieni i fioletu nie miałam na głowie
18Mona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 07:28   #480
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

ładnie wyszło
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z tłuszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-03 16:51:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.