Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-03-08, 18:36   #3271
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez teken020 Poka¿ wiadomo¶æ
mam ma³y problem. w³a¶nie po³o¿y³em keratyne na wlosy. ale nie mam suszarki, wiêc w³osy bêd± sch³y same kilka godzin i raczej dzi¶ od¿ywki nie na³o¿ê. dopiero jutro dokoñcze zabieg. chyba nic sie nie stanie?? robi³ juz tak kto¶?
Jak mog³e¶ zabraæ siê za taki zabieg bez suszarki? Nie czyta³e¶ instrukcji ani forum ?
W³osy bêd± Ci sch³y bardzo, bardzo d³ugo, w zasadzie to nikt nie wie ile, bo my z suszark± siê mêczymy po 25-50 minut (zale¿y od suszarki i w³osów). Nie mówi±c ju¿ o tym, ¿e przecie¿ encanto zawiera formaldehyd i przez ca³± noc bêdziesz go wdychaæ z w³osów...

Edytowane przez Vinnga
Czas edycji: 2014-03-08 o 18:41 Powód: Zmiana osoby w czasownikach - nie zauwa¿y³am wcze¶niej p³ci autora postu :P
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-08, 18:44   #3272
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 180
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

my¶la³em ¿e suszarka dzia³a. ale sie okaza³o ze jednak nie
minê³y 3h. i w³osy dalej mokre. mysle ¿e za jakie¶ 4h beda suche ;p
teken020 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-08, 18:45   #3273
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

idz od s±siadki po¿ycz, nie truj siê
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-08, 18:59   #3274
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 180
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

nie mam s±siadki. mieszkam na zadupiu
jak jutro nic nie napisze, to znaczy ¿e otru³em siê ^^
teken020 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-08, 21:27   #3275
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez teken020 Poka¿ wiadomo¶æ
nie mam s±siadki. mieszkam na zadupiu
jak jutro nic nie napisze, to znaczy ¿e otru³em siê ^^

To zadzwoñ mo¿e do kogo¶ ¿eby Ci przywióz³ i po¿yczy³, postawisz najwy¿ej skrzynkê piwa
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-09, 12:16   #3276
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomo¶ci: 3 641
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Chce sobie zrobic tym razem same koncowki (ok.3-4 cm ) , tym razem cocochoco. Mam jasne wlosy wiec myslalam o wersji pure. Ile ml keratyny powinnam kupic? 2 razy robilam encanto, raz 50 ml , potem 70ml.
20-30 ml wystarczy?
__________________

karoolaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-09, 16:21   #3277
MaddieWay
Przyczajenie
 
Avatar MaddieWay
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

hej dziewczyny
jaki¶ czas temu prostowa³am w³osy keratyn± u fryzjerki, niestety nie mam ju¿ z ni± kontaktu, a chcia³abym spróbowaæ tego zabiegu ponownie ale w domu, samodzielnie. mam do was pytanko, nigdzie nie mogê znale¼æ do kupienia tego zestawu, którym mia³am w³oski ju¿ robione. s± zdjêcia, jednak ¿adnej aukcji znale¼æ nie mog³am. orientujecie siê, gdzie mogê go kupiæ?
MaddieWay jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 17:19   #3278
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice £odzi - £ask:)
Wiadomo¶ci: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Uzytkownik leobert na allegro

Wys³ane z mojego LG-E610 przy u¿yciu Tapatalka
onlyyhope88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-09, 18:16   #3279
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 2 134
Dot.: POMÓ¯CIE !!! Dziewczyny po chemicznym prostowaniu w³osów~!:)

Hej dziewczyny,
czy mo¿e która¶ poleciæ sprawdzony salon, w którym wykonuj± Encanto?
(Olsztyn, 3-miasto)
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-09, 21:09   #3280
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Chce sobie zrobic tym razem same koncowki (ok.3-4 cm ) , tym razem cocochoco. Mam jasne wlosy wiec myslalam o wersji pure. Ile ml keratyny powinnam kupic? 2 razy robilam encanto, raz 50 ml , potem 70ml.
20-30 ml wystarczy?
Jeszcze nie mia³am styczno¶ci z cocochoco, ale je¿eli ten preparat ma podobn± wydajno¶æ jak encanto, to my¶lê ¿e te 20-30 ml spokojnie powinny wystarczyæ na koñcówki
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-09, 22:02   #3281
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez teken020 Poka¿ wiadomo¶æ
nie mam s±siadki. mieszkam na zadupiu
jak jutro nic nie napisze, to znaczy ¿e otru³em siê ^^
w³±cz sobie google i poczytaj jak formaldehyd wdychany przez ca³± noc mo¿e zadzia³aæ na organizm, a potem sobie pogratuluj. Nara¿asz swoje zdrowie.
Cytat:
Napisane przez MaddieWay Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny
jaki¶ czas temu prostowa³am w³osy keratyn± u fryzjerki, niestety nie mam ju¿ z ni± kontaktu, a chcia³abym spróbowaæ tego zabiegu ponownie ale w domu, samodzielnie. mam do was pytanko, nigdzie nie mogê znale¼æ do kupienia tego zestawu, którym mia³am w³oski ju¿ robione. s± zdjêcia, jednak ¿adnej aukcji znale¼æ nie mog³am. orientujecie siê, gdzie mogê go kupiæ?
wpisz "encanto" w allegro. Ja polecam allegrowicza leobert.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 09:29   #3282
oliwia2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja równiez mam od leoberta ....
oliwia2004 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-10, 09:34   #3283
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

kolega siê nie odezwa³, wiêc chyba jednak siê zatru³

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

ja wczoraj robi³±m encanto, bo moje babyhair sta³y mi we wszystkie strony i mia³am tak± poskrêcan± aureolê dooko³a g³owy no oi odrost te¿ ju¿ mi siê wykrêca³. dzisiaj idê ciachn±æ koñcówki, bo jak zwykle trochê ucierpia³y
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-10, 16:19   #3284
201801220933
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 2 690
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Witam dziewczyny .
Chcia³abym przy³±czyæ sie do Was, pierwsze prostowanie mam dopiero przed sob±. Widzê, ¿e znacie siê na rzeczy wiêc opisze moje w³osy pokrótce, mam ciemne niefarbowane nigdy w³osy, d³ugie tak na 10cm od pasa ( w sensie tyle brakuje). Bardzo zadbane - dbam o nie od 2 lat zmodyfikowanym CG, s± do¶æ mocno pofalowane jednak jest to nierównomierne. Mimo, ¿e moje w³osy s± zdrowe na ca³ej d³ugo¶ci, przez genetycznie wysk± porowato¶c mam ogromny problem z puszeniem. Trudno mi uzyskac tez ³adne loki, puch to mój odwwieczny problem - mysla³am, ¿e pielêgnacja to zmieni, ale tak siê nie sta³o, w³osy b³yszcz±, iskrz± wrêcz, s± sprê¿yste ale nadal siê pusz± przez co nie wygl±daj± na tak zadbane, jakie s± w rzeczywisto¶ci. Pielêgnacj± wiêcej nie zdzia³am, wiêc pomy¶la³am, ¿e moje w³osy s± idealne do takiego zabiegu. W³osy po wyprostowaniu oddaj± pe³nie swojego zdrowia,w dodatku zbieram komplementy , ..loki ..có¿ s± urocze tylko gdy idealne...
Moje w³osy ostatnio bardzo ¼le reaguj± na keratynê w od¿ywkach - wykazuj± objawy klasycznego przeproteinowania po jednorazowym u¿yciu, na inne proteiny reaguj± ...raczej obojêtnie.. Czy to jest przeszkoda do zabiegu i czy dzia³anie keratyny w zabiegu jest podobne jak w odzywkach?
Chcia³abym zrobiæ próbê na jednym pasemku i zobaczyæ jak bêd± siê zachowywaæ w³osy....czy siê po prostu nie wykrusz±...
Proszê o polecenie jakiego¶ dobrego salonu w Lublinie, ale..no w³asnie..pewnie w salonie nie wykonam próby na pasemku...
Z w±tku wy³owi³am ¿e leobert sprzedaje takie "odlewki", jak± objêto¶æ minimum mo¿na u niego kupiæ?
201801220933 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-10, 17:10   #3285
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez "niusia" Poka¿ wiadomo¶æ
Witam dziewczyny .
Chcia³abym przy³±czyæ sie do Was, pierwsze prostowanie mam dopiero przed sob±. Widzê, ¿e znacie siê na rzeczy wiêc opisze moje w³osy pokrótce, mam ciemne niefarbowane nigdy w³osy, d³ugie tak na 10cm od pasa ( w sensie tyle brakuje). Bardzo zadbane - dbam o nie od 2 lat zmodyfikowanym CG, s± do¶æ mocno pofalowane jednak jest to nierównomierne. Mimo, ¿e moje w³osy s± zdrowe na ca³ej d³ugo¶ci, przez genetycznie wysk± porowato¶c mam ogromny problem z puszeniem. Trudno mi uzyskac tez ³adne loki, puch to mój odwwieczny problem - mysla³am, ¿e pielêgnacja to zmieni, ale tak siê nie sta³o, w³osy b³yszcz±, iskrz± wrêcz, s± sprê¿yste ale nadal siê pusz± przez co nie wygl±daj± na tak zadbane, jakie s± w rzeczywisto¶ci. Pielêgnacj± wiêcej nie zdzia³am, wiêc pomy¶la³am, ¿e moje w³osy s± idealne do takiego zabiegu. W³osy po wyprostowaniu oddaj± pe³nie swojego zdrowia,w dodatku zbieram komplementy , ..loki ..có¿ s± urocze tylko gdy idealne...
Moje w³osy ostatnio bardzo ¼le reaguj± na keratynê w od¿ywkach - wykazuj± objawy klasycznego przeproteinowania po jednorazowym u¿yciu, na inne proteiny reaguj± ...raczej obojêtnie.. Czy to jest przeszkoda do zabiegu i czy dzia³anie keratyny w zabiegu jest podobne jak w odzywkach?
Chcia³abym zrobiæ próbê na jednym pasemku i zobaczyæ jak bêd± siê zachowywaæ w³osy....czy siê po prostu nie wykrusz±...
Proszê o polecenie jakiego¶ dobrego salonu w Lublinie, ale..no w³asnie..pewnie w salonie nie wykonam próby na pasemku...
Z w±tku wy³owi³am ¿e leobert sprzedaje takie "odlewki", jak± objêto¶æ minimum mo¿na u niego kupiæ?
z tego co siê orientujê to chyba 50 ml jest najmniejsz± pojemno¶ci± jaka wystêpuje na allegro

Tak jak wspomina³am w w±tku o zapuszczaniu moje w³osy równie¿ nie lubi± siê z keratyn± w odzywkach ale po zabiegu zawsze s± ³adne i g³adkie, nie wykazuj± ¿adnych oznak przeproteinowania Nie wiem jak by by³o u Ciebie, dlatego dobrze ¿e planujesz najpierw zrobiæ próbê na pasemku. Ale jest szansa ¿e keratyna w zabiegu Twoim w³osom te¿ siê sposoba
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-10, 19:06   #3286
mimi0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Od jakiego¶ czasu wraca do mnie my¶l o keratynowym prostowaniu. Nie znam siê na tym za bardzo-dlatego proszê o wyrozumia³o¶æ

Wiêc pytanie: Czy potrzeba do zrobienia tego jaki¶ specjalnych umiejêtno¶ci? Mam prostownicê z regulacj± temperatury, suszarkê te¿ gdzie¶ mam(niestety bez opcji zimnego nawiewu) plus musia³abym zamówiæ zestaw z allegro(moje sk±pstwo mówi 50ml!, ale chyba jakie¶ 75-100 ml na w³osy za ramiona, hmm do zapiêcia stanika w sumie)
Prostowaæ w³osów raczej nie prostujê(ostatni raz w maju, w zesz³ym roku), lubiê swoje krêcone w³osy, ale na keratynowe prostowanie skusi³ mnie niesamowity blask, g³adko¶æ, jaka ma byæ po tym zabiegu, etc(tak jest w rzeczywisto¶ci?????) oraz to, ¿e to nie niszczy mocno w³osów.

ahh, w³a¶nie-czy mogê zniszczyæ sobie w³osy, je¶li zrobiê to nieumiejêtnie? Lepiej pozostawiæ to jakiej¶ fryzjerce(ceny mnie trochê odstraszaj± w salonach), czy te¿ nie jest to jakie¶ strasznie trudne?
mimi0 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-10, 22:00   #3287
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 967
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Czasoch³onne tak, ale trudne zupe³nie nie

Wys³ane z mojej el dziewi±tki : )
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-11, 10:56   #3288
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Osobi¶cie nie nale¿ê do osób, które maj± talent do robienia czegokolwiek z w³osami, paznokciami itd., a prostowanie keratynowe mi zawsze wychodzi
Natomiast chcia³abym jeszcze odpowiedzieæ na pytanie czy mo¿na sobie zniszczyæ w³osy je¶li zabieg siê wykona nieumiejêtnie - tak, mo¿na. Je¿eli pokryjesz w³osy za ma³± ilo¶ci± keratyny, to mo¿esz je spaliæ. Wystarczy jednak sobie nie ¿a³owaæ preparatu i wszystko bêdzie w porz±dku
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-11, 22:09   #3289
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

polozylam farbe Garniera i caly efekt prostowania keratynowego zniknal a jestem dopiero miesiac po zabiegu. myslicie, ze moge zabieg powtorzyc w najblizszym czasie a efekt bedzie trwalszy?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-11, 23:10   #3290
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Stobejczyk Poka¿ wiadomo¶æ
Czytam i czytam i czytam i chyba sama tego jednak nie zrobiê. Mo¿e po pierwszej wizycie w jakim¶ dobrym salonie spróbujê, ale jeszcze nie teraz. Bardzo jeste¶cie dziewczyny odwa¿ne. Powiedzcie mi jednak, gdzie mo¿na dobrze zrobiæ sobie prostowanie w³osów w Warszawie?
zawsze mo¿esz wzi±æ kole¿ankê/siostrê/mamê do pomocy to naprawdê nic trudnego
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-12, 01:07   #3291
lidwina
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Stobejczyk, tu siê zbieraj± dziewczyny które to robi± samodzielnie, mog± Ci doradziæ jak to zrobiæ z kole¿ank±, ale nie doradz± gabinetu. Ja te¿ czytam i czytam ten w±tek, dojrzewam jednak do samodzielnej próby, chocia¿ bojê siê spaliæ w³osy. Jak koniecznie chcesz szukaæ gabinetu to jest taki znany blog xxx tam s± chyba wszystkie us³ugi fryzjerskie w Polsce. Mo¿e znajdziesz.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-17 o 23:00 Powód: Reklama.
lidwina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:08   #3292
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
polozylam farbe Garniera i caly efekt prostowania keratynowego zniknal a jestem dopiero miesiac po zabiegu. myslicie, ze moge zabieg powtorzyc w najblizszym czasie a efekt bedzie trwalszy?
Mo¿esz powtórzyæ, na mnie niestety Garnier te¿ dzia³a destrukcyjnie, zarówno na keratynê jak i naturalne w³osy, wiêc je¶li masz odwagê to farbuj pó¼niej garnierem, a je¶li nie to zmieñ farbê i powinno siê utrzymaæ wszystko na miejscu.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-12, 17:26   #3293
taka pani
Raczkowanie
 
Avatar taka pani
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 110
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Przeczesujê wszystkie w±tki i nie umiem znale¼æ odpowiedzi na dwa nurtuj±ce mnie pytania:
- Czy encanto wp³ywa na naturalny kolor w³osów (niefarbowane)?
- Mam prostownicê Tondeo Cerion Active https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...on-active.html (jest w¶ród najlepszych w KWC) - czy która¶ z was jej u¿ywa³a do prostowania przy encanto? Nie ma regulacji temperatury, nigdzie te¿ nie mogê znale¼æ informacji do jakiej temperatury siê nagrzewa.
taka pani jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-12, 17:46   #3294
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿esz powtórzyæ, na mnie niestety Garnier te¿ dzia³a destrukcyjnie, zarówno na keratynê jak i naturalne w³osy, wiêc je¶li masz odwagê to farbuj pó¼niej garnierem, a je¶li nie to zmieñ farbê i powinno siê utrzymaæ wszystko na miejscu.
Ja zazwyczaj farbujê garnierem i nigdy mi krzywdy nie zrobi³, wg mnie to jedna z najlepszych farb (mam na my¶li seriê color naturals, t± co teraz przybylska reklamuje )
Ale wiadomo ka¿dy w³os inaczej reaguje na ró¿ne czynniki
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-12, 19:12   #3295
Phynelotpis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Witam
Mam do was takie pytanie. Wykona³am na w³osach keratynowe prostowanie i ciekawi mnie jedna rzecz. W sieci mo¿na znale¼æ ró¿ne informacje odno¶nie co wolno a czego powinno siê unikaæ po wykonaniu takiego zabiegu. Moje pytanie jest takie: co z kosmetykami w których sk³adzie zawarty jest alkohol? Unikacie czy u¿ywacie? Jestem ciekawa poniewa¿ przed zabiegiem stosowa³am kuracjê z Farmony na w³osy i nie wiem czy mogê jej dalej u¿ywaæ czy nie
Phynelotpis jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-12, 20:49   #3296
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 266
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez taka pani Poka¿ wiadomo¶æ
Przeczesujê wszystkie w±tki i nie umiem znale¼æ odpowiedzi na dwa nurtuj±ce mnie pytania:
- Czy encanto wp³ywa na naturalny kolor w³osów (niefarbowane)?
- Mam prostownicê Tondeo Cerion Active https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...on-active.html (jest w¶ród najlepszych w KWC) - czy która¶ z was jej u¿ywa³a do prostowania przy encanto? Nie ma regulacji temperatury, nigdzie te¿ nie mogê znale¼æ informacji do jakiej temperatury siê nagrzewa.
Je¶li dobrze siê orientujê to nagrzewa siê max. do 220 st. C.
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-12, 21:04   #3297
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez taka pani Poka¿ wiadomo¶æ
- Czy encanto wp³ywa na naturalny kolor w³osów (niefarbowane)?
- .
Nie



Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zazwyczaj farbujê garnierem i nigdy mi krzywdy nie zrobi³, wg mnie to jedna z najlepszych farb (mam na my¶li seriê color naturals, t± co teraz przybylska reklamuje )
Ale wiadomo ka¿dy w³os inaczej reaguje na ró¿ne czynniki

Mame farbowalam garnierem i jej bardzo pasowa³, jak spróbowa³am na sobie to by³a masakra. Nie atakuje firmy ¿eby nie by³o, bo wiem, ¿e wiele osob lubi te farby, mimo wszystko jak kole¿ance efekt encanto zszed³, to mo¿na siê spodziewaæ, ¿e po kolejnym farbowaniu t± farb± równie¿ zejdzie.


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-12, 21:06   #3298
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
polozylam farbe Garniera i caly efekt prostowania keratynowego zniknal a jestem dopiero miesiac po zabiegu. myslicie, ze moge zabieg powtorzyc w najblizszym czasie a efekt bedzie trwalszy?
o¿ kurka to dziwne ja rozja¶nia³am i w tydzieñ zesz³am z rudo¶ci na blond a w³osy dalej proste i nie pusz±ce
powtórzyæ mo¿esz
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-12, 21:09   #3299
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Phynelotpis Poka¿ wiadomo¶æ
Witam

Mam do was takie pytanie. Wykona³am na w³osach keratynowe prostowanie i ciekawi mnie jedna rzecz. W sieci mo¿na znale¼æ ró¿ne informacje odno¶nie co wolno a czego powinno siê unikaæ po wykonaniu takiego zabiegu. Moje pytanie jest takie: co z kosmetykami w których sk³adzie zawarty jest alkohol? Unikacie czy u¿ywacie? Jestem ciekawa poniewa¿ przed zabiegiem stosowa³am kuracjê z Farmony na w³osy i nie wiem czy mogê jej dalej u¿ywaæ czy nie
Te¿ zale¿y o który alkohol pytasz, bo tej nazwy jest w sk³adzie du¿o.
Ogólnie nie poleca siê d³ugo stosowaæ preparatów z alkoholem (Alcohol/alcohol denat) na d³ugo¶æ, bez wzglêdu na to czy bylo encanto, czy nie, bo alkohol wysusza potwornie. Mo¿na jak najbardziej u¿ywaæ na skalp, jednak niektórzy mog± reagowaæ ³upie¿em lub szybszym przet³uszczaniem.

Je¶li chodzi stricte o keratynê, to mowa jest o unikaniu soli (sodium chloride), ale niektóre jej u¿ywaj± i nic siê nie dzieje



Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-12, 21:32   #3300
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ

Mame farbowalam garnierem i jej bardzo pasowa³, jak spróbowa³am na sobie to by³a masakra. Nie atakuje firmy ¿eby nie by³o, bo wiem, ¿e wiele osob lubi te farby, mimo wszystko jak kole¿ance efekt encanto zszed³, to mo¿na siê spodziewaæ, ¿e po kolejnym farbowaniu t± farb± równie¿ zejdzie.


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No wiadomo ka¿de w³osy s± inne, co jednemu pasuje innemu mo¿e zrobiæ niez³± masakrê na g³owie
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.