Z brzuszkiem do ołtarza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-24, 15:59   #1
micky1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 13
Talking

Z brzuszkiem do ołtarza


Hej dziewczyny. Mam ogromny problem, bo jestem w 2 miesiącu ciąży. Ślub planujemy na czerwiec, czyli wtedy to będzie 6 miesiąc ciąż. Nie wiem czego mogę się spodziewać po moim organiźmie. Nie mam pojęcia kiedy mam kupić sukienkę, oraz co mi wolno. Z postury jestem szczupła, więc nie wiem czy brzuszek będzie duży. Co mogę jeść na weselu, oraz co mam mówić zapraszając gości. Nie chcę żeby myśleli że ten ślub spowodowany jest nadejściem dzidziusia. Podpowiedzcie mi dziewczyny co wyście robiły bądz będziecie robić na swoim weselu, i jak wyglądały (bądż będą)wasze przygotowania, skoro niczego nie byłyście pewne.
micky1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 16:29   #2
nejka
Raczkowanie
 
Avatar nejka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 275
GG do nejka
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

Jakis czas temu moja kuzynka byla na wesleu gdzie wlasnie Panna Mloda byla z brzuszkiem z tego co slyszalam to miala biala suknie z dluuuuugim welonem - wiele osob to bawilo poniewaz biel i welon symbolizuja czystosc no a w tym wypadku nie bylo to na miejscu.Ja w takiej sytuacji wybralabym suknie w kolorze ecri( welon i tak sobie daruje ) Czytalam kiedys ze Panna Mloda moze w kazdej chwili z wesela wyjsc do domu jesli zle sie poczuje i nikt sie nie obrazi
nejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 16:36   #3
nejka
Raczkowanie
 
Avatar nejka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 275
GG do nejka
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

aa byc moze nie bedzie az tak widac moja kuzynka tez jest drobna i bardzo malusi miala brzuszek tak w ogole to gratulacje
nejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 16:56   #4
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

widziałam kiedys Parę M wchodzącą do kościoła, panna m była z widocznym brzuszkiem, suknię miała skromną, z cienkiego, lejącego się materiału, pod piersiami chyba odcinana-jak ciążowa princeska i z długim szpiczastym kapturem, bez welonu. Mi się podobało.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 16:59   #5
nejka
Raczkowanie
 
Avatar nejka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 275
GG do nejka
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

ooo ja wlasnie szukam czegos z kapturem!!
nejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 17:40   #6
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

hej!
Mija kolezanka wychodzila za maz w 5 miesiacu i nic nie bylo widac. Jest bardzo szczupla osoba. Dopiero w 7 miesiacu byl widoczny brzuszek. Jezeli bardzo sie obawiasz, ze bedzie ''widac''- ustalcie sobie slub na miesiac wczesniej i po sprawie.
A tak wogole to GRATULACJE
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 18:02   #7
micky1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 13
Talking Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

Dziękuję za gratulacje, i mam nadzieję że jeszcze mi coś ktoś doradzi pozdrawiam
micky1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-25, 12:56   #8
akira
Raczkowanie
 
Avatar akira
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 403
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

proponowałabym wziąć teraz szybki cichy ślub cywilny a datę ślubu kościelnego wyznaczyć już po urodzeniu dziecka..wybierzesz suknie jaką będziesz chciała z welonem czy bez, będziesz mogła tańczyć i bawić się do upadłego, nie będziesz marudziła jak ja wyglądam na tych zdjęciach etc..niemowlę będziesz mogła zostawić po ceremonii ślubnej z nianką..ja bym tak zrobiła
jeśli zwycięży opcja ślubu kościelnego w czerwcu:
- suknia ślubna: możesz uszyć suknię empire (zobacz suknię Natalii Portman z Oskarów 2005 bardo modne są takie odcinane pod biustem z materiału plisowanego), możesz też uszyć gorset wtedy w zalezności od wielkości ciąży da się poluzować sznurki plus usztywnianę na kole spódnicę krawcowe podszywaja specjalne wzmocnienia dla kobiet w ciąży i ją profilują; co do koloru biała ecri jaką sobie zażyczysz..biały przestał być wyznacznikiem niewinności etc a raczej jest atrybutem panny młodej
-gościom nie musisz nic mówić chyba że w formie przekazania radosnej nowiny a nie tłumaczenia się, pewnie i tak wieść rozniesie się pocztą pantoflową
-powinnaś unikać potraw powodujących wzdęcia i ciężkostrawnych np. z roślin strączkowych, tłus mięs no i alkoholu
- jeśli jest to ciąża zagrożona unikaj zbytniego wysiłku fizycznego
akira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 16:29   #9
martynek
Raczkowanie
 
Avatar martynek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 320
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

Gratuluję!
Co do sukienki wybrałabym cos a'la princeska Uważam,ze są sliczne,gdzies miałam zdjęcia takowych na kompie,jak znajdę to podrzucę. Jesli chodzi o slub cywilny: ja na Twoim miejscu wolałabym jeden w Kosciele,za duzo roboty,latania etc..Ale kazdy ma do tego inne podejscie..dlatego przemysl te sprawe dobrze! Przeciez Przyszła Mamusia tez moze slicznie wyglądac na sweoim slubie
martynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 20:58   #10
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

Ja sie zgadzam z Akira.
Gratuluje i zycze szczescia! Wiec nie zrozum mnie zle, ale ja bym calkowicie olala to, co inni beda mowic. A pewnie mowic beda, bo czesto sie takie rzeczy komentuje i nie oszczedza sie panny mlodej grrr.. Dlatego bedac na Twoim miejscu nie wyszlabym teraz za maz Dopiero po urodzeniu dziecka. Chociazby po to, zeby ladnie wygladac A tak serio to ciezko nawet Tobie samej przewidziec jak bedziesz wygladac, co jesc, jak sie czuc. A takie spontaniczne organizowanie wszystkiego na szybko pozbawia calej uroczystosci wyjatkowej atmosfery... Decyzja oczywiscie nalezy do Ciebie i mam nadzieje, ze bez wzgldeu na to, jaka podejmiesz, bedziesz szczesliwa i bedziesz miala piekny slub i udane wesele
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 21:11   #11
KasikB
Rozeznanie
 
Avatar KasikB
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 890
GG do KasikB
Smile Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

Cześć!
Ja też radziłabym Ci wybrać coś w stylu princeski.
Sama miałam taką sukienkę i wiem, że doskonale nadaje sie do ukrywania tego czego nie chcemy pokazywać. W moim wypadku nie była to ciąża, ale sukienka zdała egzamin. Załączam zdjęcie, żebyś wiedziała o czym mówię.

A jeśli chodzi o kolor, byłabym za ecru ale to już Twoja decyzja.

No i oczywiście gratuluję błogosławionego stanu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia2p.jpg (13,7 KB, 315 załadowań)
KasikB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-26, 10:37   #12
akira
Raczkowanie
 
Avatar akira
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 403
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

Cytat:
Napisane przez martynek
Jesli chodzi o slub cywilny: ja na Twoim miejscu wolałabym jeden w Kosciele,za duzo roboty,latania etc
Ze ślubem cywilnym akurat nie ma wielkiego problemu (kłopot był kiedyś w jednym dniu trzeba było załatwić i ślub cywilny i kościelny) a pewne formalności jak opłata (chyba z 80 zł), odpis aktu urodzenia i zmiana dowodu (po 30 zł każde) są nieuniknione teraz czy pózniej..oczekiwanie na ślub cywilny trwa z miesiąc więc ciaża nie będzie widoczna jesli ktoś ma na przykład obawy że źle wypadnie na zdjęciach ..ślub cywilny trwa z 15 minut..wystarczy podjechać do USC z dwoma świadkami, podpisać dokumenty i tyle....tą sprawę jednak ze względów prawnych trzeba by załatwić przed urodzeniem dziecka..ślub kościelny zaś potraktować jako uwieńczenie związku i podzielenie się radością z bliskimi tylko trochę przesunięte w czasie

Ale rozumiem że takie rozwiązanie może nie pasować komuś bo zawsze to obrączka będzie wsuwana na palec po raz drugi i może będą temu towarzyszyły trochę mniejsze emocje...ale to już podlega indywidualnej rozwadze plusów i minusów sytuacji..na przykład moja kuzynka miała straszną schizę że wygląda grubo że piersi jej napuchły przez całe wesele chodziła ze zrezygnowaną miną a zdjęcia pakuje teraz na dno szafy także to rozwiązanie dla niej akurat byłoby idealne gdyby nie uległa presji rodziny
akira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 10:48   #13
nula88
Zadomowienie
 
Avatar nula88
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 295
GG do nula88
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

Narzeczona mojego kuzyna była w 7 miesiącu. Brzuszek był już widoczny i to dobrze Miała białą sukienkę, która nawet mogłabym powiedzieć, że podkreślała jej stan. Ale jak każdej kobiecie ciąża dodaje uroku, tak ona wyglądała prześlicznie, promieniała. Wytrzymała do samego rana i nawet była w stanie tańczyć
Opinią innych się nie przejmuj, to jest Twój ślub i ma byc taki jaki go sobie wymarzyłąś. Gratuluję i pozdrawiam
__________________

nula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 11:13   #14
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

Cytat:
Napisane przez micky1987
Hej dziewczyny. Mam ogromny problem, bo jestem w 2 miesiącu ciąży. Ślub planujemy na czerwiec, czyli wtedy to będzie 6 miesiąc ciąż. Nie wiem czego mogę się spodziewać po moim organiźmie. Nie mam pojęcia kiedy mam kupić sukienkę, oraz co mi wolno. Z postury jestem szczupła, więc nie wiem czy brzuszek będzie duży. Co mogę jeść na weselu, oraz co mam mówić zapraszając gości. Nie chcę żeby myśleli że ten ślub spowodowany jest nadejściem dzidziusia. Podpowiedzcie mi dziewczyny co wyście robiły bądz będziecie robić na swoim weselu, i jak wyglądały (bądż będą)wasze przygotowania, skoro niczego nie byłyście pewne.
czesc. ja brala slub pod koniec szostego miesiaca ciazy. co prawda nie mialam duzego brzuszka, ale zawsze jakis tam byl. juz w czwartym miesiacu ciazy zaczelam chodzic za sukienkami. pani z salonu poradzila mi abym wybrala sobie ze trzy sukienki ktore roznia sie krojem np. jedna z gorsetem krotkim. druga z dlugim. a jedna cala. wygrala sukienka z krotkim gorsetem poniewaz gorset konczyl sie tuz przy pepku a spodnica miala pas nad brzuchem. pozatym halka zrobila swoje. czesc osob stwierdzila ze nawet nie widac brzuszka. kazda ciaza rozwija sie inaczej i sama zobaczysz w ktorej sukience wygladasz najlepiej. najlepiej miec zaufana osobke ktora moze ci towarzyszyc i powie szczerze jak wygladasz i co ci pasuje.pozdrawiam
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 15:19   #15
martynek
Raczkowanie
 
Avatar martynek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 320
Wink Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

Cytat:
Napisane przez akira
Ze ślubem cywilnym akurat nie ma wielkiego problemu (kłopot był kiedyś w jednym dniu trzeba było załatwić i ślub cywilny i kościelny) a pewne formalności jak opłata (chyba z 80 zł), odpis aktu urodzenia i zmiana dowodu (po 30 zł każde) są nieuniknione teraz czy pózniej..oczekiwanie na ślub cywilny trwa z miesiąc więc ciaża nie będzie widoczna jesli ktoś ma na przykład obawy że źle wypadnie na zdjęciach ..ślub cywilny trwa z 15 minut..wystarczy podjechać do USC z dwoma świadkami, podpisać dokumenty i tyle....tą sprawę jednak ze względów prawnych trzeba by załatwić przed urodzeniem dziecka..ślub kościelny zaś potraktować jako uwieńczenie związku i podzielenie się radością z bliskimi tylko trochę przesunięte w czasie
Widzisz,nie wiedziłam do konca jak to wszytsko wygląda...faktycznie jesli chodzi o dyskomfort spowodowany wyglądem to warto poczekac... Panna Młoda niech się czuje wyjątkowo w tym dniu,w koncu jest taki jeden jedyny w całym zyciu(chociaz zdaję sobie sprawę,ze to niezalezne od nas.. )

Osobiscie mimo wszystko wolałabym brac jeden slubKochana Akirko, dokładnie:marzy mi się przysiega w kosciele z obrączkami...ale tak jak powiedziałam:to całkiem osobista decyzja..


Pogadaj z ukochanym,wspolnie podejmijcie decyzję.Jaką nie podejmiesz bedzie dobra..Trzymam kciuki!
martynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 12:29   #16
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Red face Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

Ja brałam ślub w czwartym miesiącu ciąży. Ubrana byłam w regulowany gorset i rozkloszowaną, warstwową spódnicę. Nic nie było widać i nikt się nie domyślił. Pocieszę Cię, że w 6 miesiącu mój brzuch też za bardzo się nie odznaczał i wiele osób nie wiedziało, że jestem w ciąży. Całą noc przetańczyłam, czułam się świetnie, jadłam wszystko, no może oprócz słodyczy, bo za nimi nie przepadam. Alkohol też piłam przez całą ciążę, ale w niewielkich ilościach i raczej było to wino i... urodziłam ślicznego, zdrowego chłopaka.
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 09:01   #17
ysia20
Przyczajenie
 
Avatar ysia20
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok,Podlaskie
Wiadomości: 9
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

Hej dziewczyny Własnie wczorajsię dowiedziałam, że będę świadkiem na ślubie cywilnym mojej koleżanki Koleżanka będzie wtedy w 5 miesiącu Natomaist kościelny będzie po urodzeniu dzieciaczka Strasznie się cieszę tylko od wczoraj ciągle myslę w co ja się ubiore;-P
ysia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 19:11   #18
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

Moja koleżanka brała ślub w 5 m-cu ciąży i wyglądała cudnie Miała idealnie dobraną sukienkę- nikt się nie domyślił chyba właśnie krótki gorset-kończący się na pępku,a regulowany sznurkami,więc dopasowany idealnie- i spódnicę lekko rozkloszowaną.Wyglądała kwitnąco,przetańczyła całe wesele
Wiem,że starała się unikać strączkowych,ciężkostrawn ych rzeczy,jadła mało a często,nie piła gazowanych i faktycznie miała mały brzuszek
Ale tego jak będziesz się czuła i wyglądała nie możesz tak do końca przewidzieć.Możesz patrzeć przez pryzmat swojej mamy-jak ona przechodziła ciążę,to też może być jakimś wskażnikiem,ale niekoniecznie

A tak ponad wszystkim to najważniejsze jest,że tego chcecie.Każda panna młoda wygląda pięknie,a już w stanie błogosławionym-to nie ma osoby,która by się nie rozczuliła
Nie te czasy,żeby cokolwiek kogokolwiek bulwersowało,a jeśli nawet to jego problem
Pooszczędzaj się troszkę teraz,a Twój organizm Ci się odwdzięczy w odpowiednim czasie
Gratuluję i 3mam kciuki wszystko będzie takie jak sobie wymarzysz
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 19:34   #19
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

byłam na ślubie brata ciotecznego, któtrego obecna żona miała już poważny brzuszek

wcale go nei ukrywała, wręcz przeciwnie - podkreśliła
miała białą sukienkę, welon i nikt się nei śmiał [to odnośnie postów Nejki ], bo zanczenie bieli i welonu= czystość, jest nie tylko w tym przypadku "paranoją"
jesli naprawdę byśmy się tego trzymały - wszystkie niedziewice powinny odpuścić sobie białą suknię
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 09:57   #20
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

ja brałam ślub na przełomie 3/4 miesiąca ciaży. W ogóle od samego początku ciąży czułam sie fatalnie, miałam straszne mdłości, które jak się okazało utrzymały sie przez całą ciążę i praktycznie toaleta była pierwszym miejscem, w którym byłam po każdym posiłku. Bałam się, co będzie w dzień slubu, ale wtedy akurat jakby ręką odjął. Jadłam wszystko, zreszta niczego sobie w ciaży nie odmawiałam. Sukienkę ślubną miałam białą, baaaardzo szeroką na kol, pod spodem haleczka ale wtedy jeszcze praktycznie nic nie było widać. Nie miałam welonu, ale to juz był mój wybór, bo po przymierzeniu mnóstwa welonów w salonie ślubnym stwierdziłam, że o prostu fatalnie wyglądam, więc we włosy miałam wpięte kwiaty. Bawiłam się do samego rana i słyszałam wiele uwag, żebyśmy tak nie szaleli bo jeszcze coś sie stanie dziecku, ale z TŻ-em poszlismy w tany na całego. Do bielutkiego rana, a pod koniec jeszcze boso ale cały czas taczyłam. Ten dzień wspominam jako najpiękniejszy w moim życiu i wcale w samopoczuciu nie przeszkodziło mi to, że jestem w ciaży. Jakoś moja figura nie różniła się od tej sprzed ciąży wiec nie odczuwałam jakiegoś dyskomfortu. Wiedziałam, że wyglądam świetnie i tak właśnie miało być. Rodzina wiedziała, że jestem w ciaży, a dziś z TZ-em wiemy, ze ciaża była jedynie przyspieszeniem tego, do czego i tak by doszło. Przygotowania do ślubu nie spadły całkiem na naszą głowę, odwiedziliśmy tylko kamerzyste, z orkiestrą rozmawiał mój tata boto jego znajomi no i wybraliśmy restaurację. Jedyne czeg mi zabroniono to dmuchania balonów

Kochana micky1987 na pewno każdy Twój wybór jakiego dokonasz będzie dobry, a najważniejsze, zebys to Ty czuła sie dobrze w tym dniu. No i musisz byc pewna siebie, nie mozesz mysleć, ze pewnie wszyscy naokoło mówią, że ślub jest spowodowany ciążą. Gdybyście sie nie kochali to by do niego nie doszło.
Pozdrawiam gorąco i miłego planowania tego wspaniałego dnia.
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 10:37   #21
Anielka
Przyczajenie
 
Avatar Anielka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

Witaj
Zajrzyj na podaną niżej stronę. ALBUM 8. Może będzie to dla Ciebie jakąś inspiracją.
http://www.fotobern.fc.pl/galeria.htm
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w ciazy1.JPG (37,5 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w ciazy2.JPG (55,1 KB, 235 załadowań)
Anielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 11:00   #22
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

piękne zdjęcia Anielka
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:29   #23
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

Anielko czy to Ty na tych zdjęciach?Widziałam już je wcześniej Uważam,że ta kobietka ślicznie wyglądała i jeśli to Twoje zdjęcia to serdecznie gartuluję
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 08:34   #24
ysia20
Przyczajenie
 
Avatar ysia20
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok,Podlaskie
Wiadomości: 9
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

Fakt faktem Anielko śliczne foteczki
ysia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 10:24   #25
Anielka
Przyczajenie
 
Avatar Anielka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

Cytat:
Napisane przez annLee
Anielko czy to Ty na tych zdjęciach?Widziałam już je wcześniej Uważam,że ta kobietka ślicznie wyglądała i jeśli to Twoje zdjęcia to serdecznie gartuluję
Nie, mój ślub dopiero 1-go lipca 2006
Anielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 15:23   #26
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

Cytat:
Napisane przez Anielka
Nie, mój ślub dopiero 1-go lipca 2006
O! Ja też 1-go!
Gratulacje więc potraktujmy akonto
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 09:56   #27
yorkshirka
Raczkowanie
 
Avatar yorkshirka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 52
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

Witam!!

Moja kuzynka brala slub koscielny ajk byla w 7 miesiacu ciazy- brzuszek miala juz spory-ale dzieki sukience nie bylo az tak bardzo widac. Welen ksiadz pozwolil miec ale nie dluzszy niz za ramiona Ogolnie wygladala slicznie i nie bylo ani jednego komentarza zlosliwego ze z brzuchem do oltarza idzie

tak wiec odpowiednia sukienka i pozytywne nastawienie sa gwarancja sukcesu
yorkshirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 10:18   #28
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

Cytat:
Napisane przez yorkshirka
Witam!!

Moja kuzynka brala slub koscielny ajk byla w 7 miesiacu ciazy- brzuszek miala juz spory-ale dzieki sukience nie bylo az tak bardzo widac. Welen ksiadz pozwolil miec ale nie dluzszy niz za ramiona Ogolnie wygladala slicznie i nie bylo ani jednego komentarza zlosliwego ze z brzuchem do oltarza idzie

tak wiec odpowiednia sukienka i pozytywne nastawienie sa gwarancja sukcesu
a co ma ksiądz do welonu?
śmieszy mnie przekonanie, ze welon to oznaka czystości
bo juz dawno przestała tym być
pomyślmy tylko ile kobiet idąc do ślubu z welonem tak naprawdę jest "czysta", ile z nich jest dziewicami? jedno wielkie zakłamanie ubrane w "czystość", a najśmieszniejsze jest właśnie gadanie, że ta welonu nei powinna, bo w ciąży, no sory Winnetou, ale nie tylko ta miała okazję zajść w ciążę :|
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 20:36   #29
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

Ja bede miala slub w maju i bede wtedy w 7 miesiacu ciazy !!!! Malo tego to bede miala na sobie lsniaco biala sukienke i welon tak, jak zawsze sobie marzylam... !!!!! a zastanawiam sie nad tym co uwazacie za " czystosc " , bo to ze jestem w ciazy o niczym nie swiadczy, a jestem pewna na 100 % ze duuuuuuza czesc z Was stosuje zabezpieczenia...a to chyba jest tak samo "czyste" jak to, ze ja jestem w ciazy !!!!

Dlatego uwazam, ze do Slubu powinno sie isc ubranemu tak jak Komu sie podoba, a nie tak zeby " ludzie nic nie mowili" pozdrawiam !!!!
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 20:48   #30
szukate
Raczkowanie
 
Avatar szukate
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 77
Dot.: Z brzuszkiem do ołtarza

Przez wzgląd na dziecko poczekałabym zeslubem koscielnym.To bardzo emocjonujące przezycie + wesele ,które u mojej koleżanki w 6 mies skończyło sie szpitalem i podtrzymywaniem ciazy. Czy nie lepiej najpierw urodzića potem wziasc slub koscielny?
__________________
moje kosmetyki na wymiankę
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=107676
zapraszam
szukate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.