Mariza - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-16, 15:54   #301
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Mariza

ciemne bardziej wpadają w brąz a jasne w róż moim zdaniem (;
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 13:29   #302
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Amazi1603 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny. Dostalam dzis te 3 katalogi.Wprowadzilam juz 10 osob do mojej grupy w tym tygodniu. A to pierwszy tydzien mojej dzialalnosci. Jednak martwi mnie to..ze moja znajoma powiedziala ze te produkty cienie i lakiery sa ttoalnie do dupy... martwi mnie to bo wprowadzilam tyle osob... mowiaz ze slyszalam ze produkty fajne a jak sie okaza lipne to bedzie nieciekawie... kolezanka u mnie zamowila perelki te w kulkach, prosze wypowiedzcie sie kazda ktora juz cos zamawiala tylko szczerze jakie sa te produkty ktore wyprowalyscie, jaka jest ich trwalosc itd, bo mialam jutro zabrac na zjazd do szkoly..ale po informacji od kolezanki..az mi przeszla ochota..bo nie chce znajomym kitowatych produktow wciskac. Martwie sie ..
poczytaj sobie recenzje na KWC, a koleżanki bym za bardzo nie słuchała, bo od wieków wiadomo, że nie każdemu wszystko podpasi, kosmetyki nie są jakoś masakrycznie drogie, więc nawet na spróbowanie można zamówic

Cytat:
Napisane przez Amazi1603 Pokaż wiadomość
Nom..czyli kulki jak kolezanka zamowila to spokojnie moge zamowic i nie obawiac sie ze bedzie lipa? to dobrze..bo sama chcialam je wyprobowac tylko nie wiem czy te ciemne rozswietlajace czy jasne? ktore lepsze?
zależy jaką masz cerę, te jasne to do jasnej karnacji, a ciemne brązują, więc bardziej pasują do ciemnej
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 13:37   #303
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Mariza

Poszło własnie moje drugie zamówienie już nie mogę doczekać się przesyłki
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 17:47   #304
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez katarzynka12345 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Mariza to nowa Polska firma , produkująca Polskie produkty kosmetyczne. Wyśle katalog by móc się zapoznać z produktami oraz cenami , które SA bardzo atrakcyjne i przykuwają uwagę klientów. Rejestracja w firmie jest całkowicie darmowa. 3-5 dni po zarejestrowaniu firma wysyła 3 egzemplarze gratisowych katalogów. O czym zawiadamia swojego klienta. Jeśli jesteś zainteresowany/na to proszę o kontakt przedstawię szczegóły pracy lub można oczywiście zamawiac produkty. Wysyłam obiecany link do katalogu : http://www.mariza.com.pl/files/katalog.pdf

kontakt: kasiula1512@buziaczek.pl
Pozdrawiam,
Kasia

jakbyś nie zauważyła to tu większość konsultantek pisze
a reklama na wizażu jest płatna
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 12:40   #305
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Mariza

Odebrałam właśnie moje drugie zamówienie - dla siebie wzięłam tylko puder, ale mam postanowienie, że przy następnym zamawianiu poszaleję
z powodu braków na magazynie nie otrzymałam serum i jedna paletka była lekko uszkodzona - muszę skonsultować sytuację mailowo (;

jak tylko uda mi się znaleźć ładowarkę od aparatu to postaram się zrobić parę zdjęć produktów
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 14:38   #306
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Mariza

Oto fotki przedstawiające pomadki, pudry w kulkach (rozświetlające) plus puder w kremie i dwa fluidy matujące oil-free
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3553.jpg (65,3 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3560.jpg (66,7 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3556.jpg (88,6 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3564.jpg (70,4 KB, 86 załadowań)
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 11:00   #307
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Mariza

Budowanie grupy nie jest dla mnie, nie mam na to czasu, ochoty ani nie widzę w tym sensu ale życzę powodzenia

właśnie poszło moje 3 zamówienie
ale znów nie zamówiłam za wiele dla siebie, mimo, że za każdym razem obiecuję sobie poszaleć
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 10:17   #308
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Mariza

Wczoraj zrobiłam zamówienie, a dopiero dziś zauważyłam, że przyszedł do mnie mail z aktualną listą dostępnych testerów - dziwnym trafem wylądował w spamie
w każdym razie, gdyby ktoś był zainteresowany:


Fluid matujący oil free tester 1,00 zł
Puder w kremie witaminowy tester 0,80 zł
Aksamitny fluid matująco-kryjący 5 ml 0,80 zł
Puder w kulkach rozświetlający jasny tester 2,50 zł
Puder w kulkach rozświetlający ciemny tester 2,50 zł
Puder w kulkach rozświetlający brązujący tester 2,50 zł
Wzornik kolorów emalii do paznokci Care&Colour 3,00 zł
Wzornik kolorów lakieru Mariza 1,50 zł
Cienie do powiek Soft&Colour paleta 20 kolorów 35,00 zł
Pomadka do ust Soft&colour 1,50 zł
Lip gloss soft&colour 2,00 zł
Puder półtransparentny Glamour Line 3,00 zł
Puder brązujący Glamour Line 3,00 zł
Róż do policzków Glamour Line 3,00 zł
Katalog 1,00 zł
Torebka papierowa 0,70 zł


ciekawi mnie ta paleta cieni do powiek, obecnie nie mam na nią pieniędzy, a jestem bardzo ciekawa jak ona wygląda - może któraś z Was już ma?
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 10:58   #309
agapolesie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
GG do agapolesie
Dot.: Mariza

HejciaJa zlozylam zamowionko na 230 zarobek nawet nawetale klientka niestety nie jest zadowolona z pomadki mowi ze ladnie pachnie ale zero widac ja na ustach poza tym puder w kulkach jest wysmienity klientki zadowolonezmywacze do paznokci tez kreska do oczu super bardzo miekka.Drugie zamowionko powoli zbieram narazie mam na 50zl a jak tam u Was dziewczynkiPozdrawiam
agapolesie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 12:59   #310
Avonkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 33
Dot.: Mariza

błyszczki są nawet fajne ale dużo bardziej opłaca sie kupować ich testery bo i tak dostajesz ten sam produkt tylko o wiele tanszy:P
Avonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 22:17   #311
Youme
Raczkowanie
 
Avatar Youme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 88
Mariza

Witam!

Jak się sprawuje ta firma? Jestem ciekawa jaka jest ta firma, bo właśnie dziś się o niej dowiedziałam. Może mi ktoś powiedzieć jak się w niej pracuje i na jakiej zasadzie? Ja myślę również o zostaniu konsultantką. Da radę jakoś zdobyć te zamówienie na 300zł?
Youme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 08:02   #312
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Amazi1603 Pokaż wiadomość
a jak wygladaja w takim razie testery pudru w kulkach ? i podkładu matujaco kryjącego? myslalam ze w saszetkach jakichs..?
puder w kulkach był pokazywany w okolicach pierwszego cennika z testerami, pudełeczko średnicy ok. 14 cm, przeciętnie ok. 9-14 kuleczek się tam mieści.
Tester fluidu kryjąco-matującego to słoiczek o pojemności 5 ml.

Cytat:
Napisane przez Youme Pokaż wiadomość
Witam!

Jak się sprawuje ta firma? Jestem ciekawa jaka jest ta firma, bo właśnie dziś się o niej dowiedziałam. Może mi ktoś powiedzieć jak się w niej pracuje i na jakiej zasadzie? Ja myślę również o zostaniu konsultantką. Da radę jakoś zdobyć te zamówienie na 300zł?
Póki co nie trafiłam jeszcze na żaden bubel, a używam ich kosmetyków od kilku miesięcy (głównie kolorówki). Dostajesz swój nr konsultantki, przysyłają Ci 3 katalogi. Zbierasz zamówienie, kiedy już masz wszystko to składasz je poprzez stronę internetową. W zależnosci od tego, czy masz podpisaną umowę czy nie płacisz zaraz przy odbiorze albo masz 2-tygodniowy termin płatności. Przy odbiorze płacisz kwotę odpowiednio pomniejszoną o Twój zysk (tj. 20% lub 30%).
Żeby wysyłka była darmowa musisz uzbierać zamówienie na ponad 200 zł i wtedy 30% zatrzymujesz dla siebie.
Nie obejmuje się 20-30% zniżką kosztów testerów
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 08:18   #313
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Mariza

Zrobiłam na szybko parę zdjęć
testery fluidu matująco-kryjącego (odcień oznaczony numerkiem od spodu i zdjęcie w dłoni, żeby pokazać przybliżony rozmiar) i pudru, różu i bronzera, na dwóch zdjęciach porównanie 'oryginalnego' pudru z testerem różnią się tylko opakowaniami, pojemnosci te same.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3679.jpg (102,1 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3675.jpg (131,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3676.jpg (104,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3678.jpg (117,0 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3680.jpg (129,7 KB, 61 załadowań)
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 09:19   #314
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Mariza

ja niestety muszę się pożalić na Fluid matujący, bo po kilku dniach stosowania wyskoczyły mi paskudne krostki na czole i policzkach, a podkład je jeszcze bardziej uwidaczniał
ale też stosowałam go od razu na twarz, bez wczesniejszego nałożenia kremu, więc jeszcze trochę potestuję z kremem i wam napiszę
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 10:44   #315
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
ja niestety muszę się pożalić na Fluid matujący, bo po kilku dniach stosowania wyskoczyły mi paskudne krostki na czole i policzkach, a podkład je jeszcze bardziej uwidaczniał
ale też stosowałam go od razu na twarz, bez wczesniejszego nałożenia kremu, więc jeszcze trochę potestuję z kremem i wam napiszę
ja mój stosuję na krem z kuracji przeciwtrądzikowej Ziaja Med albo na zwykły Nivea Soft i nie mam problemu z zapychaniem czy wysypem krostek - a większość innych mnie zapychała, więc wszystko jest bardzo zależnie od cery.

Cytat:
Napisane przez Amazi1603 Pokaż wiadomość
Dzieki za wstawienie zdjęć. Jak ktos jest z Pabianic ...to kontakt ze mna gg 18087700 i moge wprowadzic lub odpowiedziec na pytania co i jak w Marizie. Poki co ja czekam na pierwsza paczke...zobaczymy jak to bedzie

Pozdrawiam serdecznie
Nie ma za co Ja czekam już na 4 przesyłkę i za każdym razem coraz bardziej mi się dłuży ten czas
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 15:34   #316
Youme
Raczkowanie
 
Avatar Youme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 88
Dot.: Mariza

Póki co nie trafiłam jeszcze na żaden bubel, a używam ich kosmetyków od kilku miesięcy (głównie kolorówki). Dostajesz swój nr konsultantki, przysyłają Ci 3 katalogi. Zbierasz zamówienie, kiedy już masz wszystko to składasz je poprzez stronę internetową. W zależnosci od tego, czy masz podpisaną umowę czy nie płacisz zaraz przy odbiorze albo masz 2-tygodniowy termin płatności. Przy odbiorze płacisz kwotę odpowiednio pomniejszoną o Twój zysk (tj. 20% lub 30%).
Żeby wysyłka była darmowa musisz uzbierać zamówienie na ponad 200 zł i wtedy 30% zatrzymujesz dla siebie.
Nie obejmuje się 20-30% zniżką kosztów testerów [/QUOTE]
Aha. Dziękuję A np jak bym zmieniła miejsce zamieszkania to można zmienić to w ustawieniach profilu konsultantki? Dużo ludzi zamawia i czy są zadowoleni z tego? Opłaca się być u nich kolsuntantem?

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Póki co nie trafiłam jeszcze na żaden bubel, a używam ich kosmetyków od kilku miesięcy (głównie kolorówki). Dostajesz swój nr konsultantki, przysyłają Ci 3 katalogi. Zbierasz zamówienie, kiedy już masz wszystko to składasz je poprzez stronę internetową. W zależnosci od tego, czy masz podpisaną umowę czy nie płacisz zaraz przy odbiorze albo masz 2-tygodniowy termin płatności. Przy odbiorze płacisz kwotę odpowiednio pomniejszoną o Twój zysk (tj. 20% lub 30%).
Żeby wysyłka była darmowa musisz uzbierać zamówienie na ponad 200 zł i wtedy 30% zatrzymujesz dla siebie.
Nie obejmuje się 20-30% zniżką kosztów testerów
Aha. Dziękuję A np jak bym zmieniła miejsce zamieszkania to można zmienić to w ustawieniach profilu konsultantki? Dużo ludzi zamawia i czy są zadowoleni z tego? Opłaca się być u nich kolsuntantem?[/QUOTE]
Youme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 11:01   #317
miszka24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Amazi1603 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie zainteresowanie tym jest spore przynajmniej u mnie. Mysle,ze oplaca sie byc konsultentem tym bardziej,ze nic nie inwestujesz na start a wiecie ,ze Mariza ma konto na facebooku;D? i mozna wygrac zestawy?
wiemy, wiemy fajnie, że będzie takie miejsce, gdzie można pisać o kosmetykach Marizy i komunikować się z firmą (o tym wizażowym wątku pewnie nie wiedzą wszystkie dziewczyny) według mnie dobry promocyjny ruch
miszka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 10:01   #318
blysk_w_oku
Rozeznanie
 
Avatar blysk_w_oku
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 596
Dot.: Mariza

Hej, hej!

Przyłącza się kolejna konsultantka . Zamówienie numer jeden zrobione 9.05, ale na razie cisza. Czekam na smsa potwierdzającego wysyłkę.

Zamówienie na 205,20 zł brutto (bez rabatu 30%) - czyli rozumiem, że wysyłka jest dla mnie darmowa? Dobrze kombinuję? Do tego kilka testerów za jakieś 20 zł, ale już doczytałam, że rabat ich nie obejmie.
Też kataloguję w FM-ie, ale nie jestem zadowolona ze współpracy, bo strrrasznie dużo wszystko kosztuje. W tej chwili więcej osób/klietów zainteresowało się Marizą - powód? TANIEJ
Do tego sporo koleżanek kupowało już te produkty w drogeriach, więc są "sprawdzone".

EDIT
A wyskoczyła Wam w internetowym zamówieniu łączna kwota i wartości produktów po wpisaniu ilości? Mnie nie. Nawet suma na końcu się nie wyświetliła. Myślałam, że się pojawi cokolwiek jak kliknę WYŚLIJ, ale po prostu się wysłało...i musiałam mailowo poprawiać zamówienie
__________________
...podpis w budowie...

Edytowane przez blysk_w_oku
Czas edycji: 2011-05-12 o 10:04
blysk_w_oku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 12:42   #319
Ri Ri
Raczkowanie
 
Avatar Ri Ri
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 347
Dot.: Mariza

blysk_w_oku może lepiej zadzwoń do nich i zapytaj czy zarejestrowali twoje zamówienie, bo może się coś popsuło. ja nigdy nie miałam takiej sytuacji.

Ale zrobiłam zamówienie w poniedziałek, jeszcze nie wysłali
Ri Ri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 14:02   #320
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Mariza

dziewczyny, wyluzujcie ja na zamówienie czekam zawsze około tygodnia - zamawiam w piątek i dostaję w następny. niedawno dostałam SMSa, że właśnie jutro zjawi się kurier (;
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 14:23   #321
blysk_w_oku
Rozeznanie
 
Avatar blysk_w_oku
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 596
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Ri Ri Pokaż wiadomość
blysk_w_oku może lepiej zadzwoń do nich i zapytaj czy zarejestrowali twoje zamówienie, bo może się coś popsuło. ja nigdy nie miałam takiej sytuacji.

Ale zrobiłam zamówienie w poniedziałek, jeszcze nie wysłali
Dzwoniłam i właśnie przez tel Pani prosiła o korektę mailem. Zarejestrowali, bo dostałam zwrotną wiadomość. Tylko czekam na zamówionko

rosiek, jestem dzisiaj właśnie wyluzowana jak nigdy. Nawet TŻtowi dietetyczne ciacha upiekłam hihi

A na to moje pogrubienie to odpowiecie? Nie wiem ile kasy przygotować czekając na kuriera - zawsze daje im drobne i wszyscy z mojego rejonu mnie za to lubią A mam czasem i trzy różne przesyłki dziennie...

Cytat:
Zamówienie na 205,20 zł brutto (bez rabatu 30%) - czyli rozumiem, że wysyłka jest dla mnie darmowa? Dobrze kombinuję? Do tego kilka testerów za jakieś 20 zł, ale już doczytałam, że rabat ich nie obejmie.
__________________
...podpis w budowie...
blysk_w_oku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 17:33   #322
Ri Ri
Raczkowanie
 
Avatar Ri Ri
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 347
Dot.: Mariza

Jeżeli masz uzbierane ponad 200 zł za kosmetyki, to na fakturze kwota będzie odliczona o te 30% i nie zostanie naliczony koszt za przesyłkę.

Natomiast, sama nie wiem jak to jest z testerami, miałam uzbierane na około 180 zl i chciałam dobrać testery za ponad 20 zł. Ale skoro rabaty od testerów nie są przyznawane, to nie wiedziałam, czy wtedy przesyłkę będę miała już darmową czy nie. I na wszelki wypadek dobrałam jeszcze coś tam.
Ri Ri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 08:57   #323
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Mariza

będziesz miała darmową, bo przekroczysz 200 zł, a to, że od nich nie są naliczane rabaty to nieistotne w tym momencie. Po prostu nie masz zarobku z całej kwoty, ale przesyłka darmowa jest.

Edytowane przez rosiek
Czas edycji: 2011-05-13 o 10:11
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 09:07   #324
blysk_w_oku
Rozeznanie
 
Avatar blysk_w_oku
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 596
Dot.: Mariza

Dzięki Wolałam się upewnić kochane jesteście!
Ri Ri - testery na 100% nie wchodzą w rabatowy zakup, więc dobrze, że coś dobrałaś! Pochwalę się zdjęciami produktów i testerków jak już dostanę przesyłkę.
__________________
...podpis w budowie...
blysk_w_oku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 10:12   #325
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez blysk_w_oku Pokaż wiadomość
Dzięki Wolałam się upewnić kochane jesteście!
Ri Ri - testery na 100% nie wchodzą w rabatowy zakup, więc dobrze, że coś dobrałaś! Pochwalę się zdjęciami produktów i testerków jak już dostanę przesyłkę.
a jakie to ma znaczenie przy kosztach wysyłki?
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 10:38   #326
blysk_w_oku
Rozeznanie
 
Avatar blysk_w_oku
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 596
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
a jakie to ma znaczenie przy kosztach wysyłki?
Cholerka, źle to ujęłam. Myślałam o zamówieniu pisałam o rabacie... Mój błąd.
Jakby zamówiła za 20 zł np. tych torebek papierowych to to nie jest jej zamówienie katalogowe i nie należy się przy 180 zł za kosmetyki darmowa wysyłka.
Taka jest moja logika, nie wiem, czy słuszna.
__________________
...podpis w budowie...
blysk_w_oku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 17:16   #327
Youme
Raczkowanie
 
Avatar Youme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 88
Dot.: Mariza

Hej,

A może macie wszystkie katalogi w formacie pdf?
Youme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 10:48   #328
blysk_w_oku
Rozeznanie
 
Avatar blysk_w_oku
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 596
Dot.: Mariza

OT
Amazi
- powstrzymaj się z tą reklamą w postach, bo dostaniesz w końcu bana, a po co Ci to?
Koniec OT

Dostałam dzisiaj przesyłkę i musiała się pojawić niemiła niespodzianka.
W emalii, którą mi przesłali brakuje pędzelka W drugiej emalii jest pędzel.
Reklamować? Mailem ze zdjęciami, czy odesłać im to?
Zamawiałam też testery kulek, ale widocznie im zabrakło, bo nie przysłali. Za to mam testery lakierów i emalii oraz podkładów oil free (w każdym kolorze - pełnowymiarowy produkt)

Poniżej fotki testerów i bubelka

Edit
Złoś czuwa...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg emalie lakiery.jpg (40,4 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fluid tester.jpg (56,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lakier 2.jpg (36,8 KB, 55 załadowań)
__________________
...podpis w budowie...

Edytowane przez blysk_w_oku
Czas edycji: 2011-05-16 o 10:50
blysk_w_oku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 13:54   #329
miszka24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

Wyślij im maila ze zdjęciem to odpiszą Ci co zrobić, ale na pewno nie będzie problemu z dostaniem nowej emalii

Youme, napisz do mnie na priv i podaj maila to Ci podeślę katalogi w pdfie
miszka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 16:17   #330
Ri Ri
Raczkowanie
 
Avatar Ri Ri
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 347
Dot.: Mariza

Dziewczyny ale jestem wściekła!!
W każdym zamówieniu jakie robiłam były jakieś pomyłki, ale to co jest dzisiaj to już szok.
Dostałam nie tą przesyłkę co trzeba. Dostałam paczkę kogoś innego, w dodatku jest w niej tylko jedna rzecz którą u mnie ktoś zamawiał. Nie wiem co robić, telefon u nich już oczywiście nie odbiera. Wiem, że jesteśmy tylko ludzmi, ale jeżeli za kazdym razem dzwonie z reklamacją to mogli by sie bardziej postarac.
Ri Ri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 08:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.