kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-27, 18:23   #31
edaaa
Przyczajenie
 
Avatar edaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 29
GG do edaaa
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

no to nas się troszkę zebrało żebyśmy wszystkie wytrwały do celu
edaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 19:54   #32
Ala667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 312
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

To i ja się przyłączę
Fajnie jakby było mnie mniej o 20 kg. Ale laska bym była, już się widzę

Teraz mam 170 cm i ważę 81.9, zaczęłam 3 tyg temu z wagi 83.9.
Już 2 kg za mną, cel I to 75 kg w połowie grudnia. Jak będzie więcej to sie nie obrażę
Na razie dieta MŻ i do 19-tej. Rower, rower, rower zamiast samochodu!!!!

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ToxicSweety Pokaż wiadomość
To do boju .
Do boju !!!!!!!

Trzymam za Was wzystkie kciuki!! A Wy trzymajcie za mnie
__________________
18.01.2013 87kg
cel na koniec roku 77kg-powoli, ale skutecznie
Obecna waga 85,4 kg
www.cudenkaalicji.pl
http://alicja-bizuteria.blogspot.com
Ala667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 21:54   #33
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

Wcale nie musisz nie jeść po 19tej, chyba, że kładziesz się spać o 21wszej. Lekki, białkowy posiłek można zjeść nawet pół godziny przed snem. Nie warto sobie robić za dużej przerwy między ostatnim posiłkiem, a pójściem spać, bo będziesz chodzić spać głodna.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 22:00   #34
ToxicSweety
Rozeznanie
 
Avatar ToxicSweety
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 942
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

Ja dzisiaj zjadłam rybę i to całkiem niedawno , ale tylko dlatego, ze brat przywiózł prosto z nad morza, a druga taka okazja się może szybko nie trafić .
__________________
Wierzę w Nas bardziej niż w miłość, bo miłość jest jak człowiek,
chwilą co nie godzi się na to, że musi ginąć.
Powiedz mi to szczerze, chodzi o jakość czy o ilość?

- Nie wiem. Jeśli miłość jest człowiekiem, chodzi mi o Ciebie! K.

ToxicSweety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 22:02   #35
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

Ale ryba jest ok, bo to białko. O ile nie była zbyt tłusta.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 22:13   #36
ToxicSweety
Rozeznanie
 
Avatar ToxicSweety
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 942
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

To była flądra, tak teraz patrze na tabele około 80 kalorii na 100 gram, to chyba nie ma tragedii. Tymbardziej, że dzisiaj się trochę napracowałam, to spaliłam dużo kalorii .
__________________
Wierzę w Nas bardziej niż w miłość, bo miłość jest jak człowiek,
chwilą co nie godzi się na to, że musi ginąć.
Powiedz mi to szczerze, chodzi o jakość czy o ilość?

- Nie wiem. Jeśli miłość jest człowiekiem, chodzi mi o Ciebie! K.

ToxicSweety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 22:41   #37
Tsukiakari
Przyczajenie
 
Avatar Tsukiakari
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 13
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

Dziewczyny, nie dajmy się zwariować.. Ja robię sobie jutro rybę na obiad ToxicSweety, oczywiście że nie ma tragedii Tak samo nie byłoby gdybyś zjadła odrobinę czegoś słodkiego. Ja na przykład łyknęłam sobie nieco Frugo i nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia. Po co? Smakowało mi, więc nie będę sobie tego psuła. A jutro już wracam do picia wody i czerwonej herbaty. Po prostu wychodzę z założenia że jak coś za nami chodzi - słodycze albo słodki napój - to warto się skusić, inaczej często człowiek kończy jako osoba sfrustrowana.

Odchudzajmy się, "dietujmy", jedzmy mądrzej, ruszajmy się, ale nie bądźmy nieludzkie dla siebie. Od czasu do czasu można sobie pofolgować - oczywiście z umiarem.

Dobrej nocy wszystkim!

Edytowane przez Tsukiakari
Czas edycji: 2011-07-27 o 22:43
Tsukiakari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 07:15   #38
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

Racja, nalepiej na wstępie ograniczyc jedzenie i nie jeśc jednak zbyt pózno, ja zaczynam jeśc max. do 19, niestety słodkiego do konca nie ogranicze bo zbyt szybko trace cukier i zle sie czuje W sumie kiedy jak zaczełam stosowac jakas "diete cud" to juz po 4 dniach nie jedzenia słodkiego odechciało mi sie jesc go wogóle. Ale najpierw trzeba wytrwac te 4 dni Mysle, ze jak juz zaczne cwiczyc to bedzie ok, od lutego do czerwca cwiczyłam na fitesie rowery, ostry wycisk i znajomi co mnie długo nie widzieli to mowili, że schudłam. Ja jakos sie nie wazyłam i nawet nie wiem ile mi ubyło Napewno lepiej sie czułam i wiem, że nie ćwiczać nie schudne, albo moje ciało zrobi sie galaretowate. Teraz tylko czekam na pogode...zeby zacząc biegać.Od poniedziałku urlop także czas na poświęcenie. pozdrawiam
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 09:02   #39
kolorowa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 35
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

Witam dziewczynki
Wyrzucenie z jadłospisu słodyczy to jest dla mnie katorga. Narazie trzymam się dzielnie 6 dni bez słodyczy a jeżeli chodzi o mnie to już naprawdę wyczyn
jeżeli chodzi o ruch to wczoraj ćwiczyłam 1h zrobiłam 150 brzuszków skakałam na skakance, przysiady itp. Próbuje się zmobilizować do biegania ale jakoś nie wychodzi jak do tej pory


I śniadanie kromka ciemnego pieczywa z pomidorem i cebulką + zielona herbatka
II śniadanie jabłko + marchew
oczywiście jeszcze piję hektolitry wody
kolorowa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 09:52   #40
dzastinaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 72
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

witam
jak tam wasze samopoczucia? ja dzis zaliczyłam jakies 15 minutek ćwiczeń rozciągających i śniadanko oczywiście z kawusią
następny niewielki posiłek ok 13-14 , staram się zjeść coś małego co 3-4 godzinki
mam nadzieję że wszystkie zrzucimy co mamy do zrzucenia
pozdrawiam
dzastinaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 09:59   #41
stokrotkax86
Raczkowanie
 
Avatar stokrotkax86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 105
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

ooo ciekawy watek
tez chetnie sie przylacze

ja chcialabym schudnac jeszcze 17,5 kg

od lutego stosuje diete south beach z mala przerwa na miesiac maj i czerwiec schudlam juz na tej diecie 10 kg i chce dalej zrzucac
od dwoch dni wrocilam tez do jakiejs aktywnosci fizycznej chodze na steperku
stokrotkax86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 11:01   #42
Tsukiakari
Przyczajenie
 
Avatar Tsukiakari
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 13
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

kolorowa20 - nie jest to trochę za mało jak na śniadanie? Drugie też bardzo delikatne. Nie mam zamiaru się wymądrzać ani poprawiać, bo sama jeszcze popełniam błędy, dając za mało tego czy owego, ale dziewczyny w wątku "Nasze Codzienne Jadłospisy XV" pomagają oceniając co się je. Myślę że dobrym pomysłem byłoby wklejenie swojego jadłospisu do oceny.
Tsukiakari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 11:48   #43
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

ja sie też dołączam)
jestem 4 dzień na diecie strażników wagi i dzielnie walczę o spadek wagi. puki co jem zgodnie z dietą, staram się więcej ruszać, spacery, brzuszki itp. i nie żrę, tylko jem)
gotuję mniej kalorycznie, regularniej, liczę punkty i oby tak dalej!
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 12:30   #44
kolorowa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 35
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

Cytat:
Napisane przez Tsukiakari Pokaż wiadomość
kolorowa20 - nie jest to trochę za mało jak na śniadanie? Drugie też bardzo delikatne. Nie mam zamiaru się wymądrzać ani poprawiać, bo sama jeszcze popełniam błędy, dając za mało tego czy owego, ale dziewczyny w wątku "Nasze Codzienne Jadłospisy XV" pomagają oceniając co się je. Myślę że dobrym pomysłem byłoby wklejenie swojego jadłospisu do oceny.
Dzięki za radę chyba jednak przesadziłam trochę.
A co Ty jadasz na śniadanie??
kolorowa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 12:44   #45
Tsukiakari
Przyczajenie
 
Avatar Tsukiakari
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 13
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

Zazwyczaj teraz jem owsiankę na mleku - albo taką smakową (np. z jabłkiem i cynamonem) albo zwykłą i coś do niej wrzucam, owoce różnego rodzaju (nektarynki, borówki) - i kromkę (czasem dwie) żytniego (ale chyba kupię sobie pełnoziarnisty) chleba z wędliną i ewentualnie pomidorem, bez masła. Objętościowo wychodzi to całkiem sporo, ale kalorycznie - wbrew pozorom - nie. Opinie są różne, ja sobie wczoraj obliczyłam kalorie tego wszystkiego i uznałam że mogę to spokojnie konsumować, szczególnie, że śniadanie ma mieć nieco kalorii Ważne że dobrze się czuję. Zaznaczam jednak od razu że ciągle się uczę
Tsukiakari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 13:08   #46
go6677
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 11
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

Witam,
I ja bym chciała się dołączyć Wiem, że w grupie raźniej Mam ciut więcej do zrzucenia niż 20 kg ale wierzę, że się uda Od 15 lipca mam 4,5 mniej. mam już za sobą dietetyka, mam dietę i będę tu u Was szukać wsparcia
go6677 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 14:55   #47
malaczarnabezcukru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Puławy.
Wiadomości: 56
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

Witajcie kochane, dołączam się.

Jestem ofiarą efektu jo-jo, a więc z przyjemnością znów zawalczę o szczuplejszą sylwetkę. Przy wzroście 155 cm ważę 50 kg.
Mój cel -42/43 kg i to wcale nie jest tak mało- ważyłam tyle w kwietniu i wyglądałam zadowalająco.

Powodzenia!!
__________________
54-53-52-51-50-49-48-47-46

3.02-6.04.2013!!!!!!!
malaczarnabezcukru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 16:26   #48
go6677
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 11
Wink Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

Chciałam się wcześniej włączyć ale coś mi nie wyszłO dlatego teraz piszę raz jescze Mam do zrzucenia trochę więcej niż 20 kg, ale wiem że w grupie raźniej od dokładnie dwóch tygodni stosuje się do zaleceń dietetyka, na razie mam 4 kg mniej i od soboty zaczynam dietę, przepisana przez lekarza Na razie jestem pełna zapału, podobno może mnie niestety zaatakować kryzys Dlatego liczę na grupę wsparcia Można?
go6677 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 19:48   #49
ToxicSweety
Rozeznanie
 
Avatar ToxicSweety
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 942
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

Cześć cześć . Ja dzisiaj całkiem dobrze, z grzeszków, to tylko wypiłam małą szklanke coli, ale oprócz tego nic słodkiego od prawie tygodnia! dla mnie to już mega wyczyn .
Tsukiakari gdzie znalazłaś Frugo?! ja jeszcze nigdzie nie widziałam , a też bym bez skrupułów wypiła! ciekawe czy smakują tak jak kiedyś .

Zaraz jeszcze pójde pochodzić na stepperze i może się zmotywuję na brzuszki.
__________________
Wierzę w Nas bardziej niż w miłość, bo miłość jest jak człowiek,
chwilą co nie godzi się na to, że musi ginąć.
Powiedz mi to szczerze, chodzi o jakość czy o ilość?

- Nie wiem. Jeśli miłość jest człowiekiem, chodzi mi o Ciebie! K.

ToxicSweety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 21:04   #50
Tsukiakari
Przyczajenie
 
Avatar Tsukiakari
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 13
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

Brawo, ToxicSweety A Frugo kupiłam w Piotrze i Pawle Widziałam zielone, czarne, różowe i chyba białe. Co do smaku.. Dla mnie smakują zupełnie jak ich pierwowzory sprzed lat (co prawda nie wiem jak białe, bo "nie zdążyłam" spróbować go przed dietą ).

Ja od sześciu dni biegam rano na orbitreku, ale jutro postanowiłam dać sobie wolne Oczywiście tylko jeden dzień, potem powrót do normalnego trybu.
Tsukiakari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 06:39   #51
Fast dead
Raczkowanie
 
Avatar Fast dead
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 192
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

Witajcie, u mnie wczorajszy dzień to porażka, zaliczyłam KFC, dwa batony, a na kolację o 22 smażony chleb maczany w jajku Załamałam się ostatnią jazdą (robię prawo jazdy), przez co cały dzień był do niczego, stąd ucieczka w obżarstwo, w ramach pocieszenia, które oczywiście nic nie dało. Dziś już będzie lepiej, właśnie zjadłam śniadanie w postaci musli, a później jeszcze 4 małe posiłki. Miłego dnia dziewczynki
Fast dead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 09:16   #52
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

Przyłączam się do Was Odchudzam się od 25.06.11 i schudłam ok. 2,5 kg, ale obecnie mam @, a poza tym parę tyg. temu miałam nieco grzeszków. Moja obecna waga wynosi 86 kg, przy wzroście 168 ;/ bardzo dużo niestety. Planuję zrzucić do 63 kg, więcej nie muszę, bo u mnie tej wagi tak nie widać... ludzie jak na mnie patrzą (nawet lekarze), to dają mi ok. 10 kg mniej. Zapewne mam tak dlatego, że wcześniej miałam bardzo dużo mięśni przez intensywne uprawianie pewnego sportu, mam wyjątkowo jędrną skórę i to wszystko daje taki efekt.
Od dziś nie jem jasnego pieczywa, makaronów (poza ciemnym) i białego ryżu (akurat ten odstawiłam już tydzień temu). Lodom, czyli letnim pokusom mówię nie. Byłam za granicą i tam codziennie pływałam po 4 h, zwiększyły mi się mięśnie nóg. Od powrotu ćwiczę trochę w domu-głównie nogi, ale pogoda beznadziejna na wyjścia i dlatego postanowiłam zacząć pracować w domu jeszcze nad brzuszkami, pompkami i twisterem. Może uda mi się zdobyć od znajomych rower stacjonarny i pojeździć
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 09:49   #53
kolorowa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 35
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

Cytat:
Napisane przez Bottega Pokaż wiadomość
Przyłączam się do Was Odchudzam się od 25.06.11 i schudłam ok. 2,5 kg, ale obecnie mam @, a poza tym parę tyg. temu miałam nieco grzeszków. Moja obecna waga wynosi 86 kg, przy wzroście 168 ;/ bardzo dużo niestety. Planuję zrzucić do 63 kg, więcej nie muszę, bo u mnie tej wagi tak nie widać... ludzie jak na mnie patrzą (nawet lekarze), to dają mi ok. 10 kg mniej. Zapewne mam tak dlatego, że wcześniej miałam bardzo dużo mięśni przez intensywne uprawianie pewnego sportu, mam wyjątkowo jędrną skórę i to wszystko daje taki efekt.
Od dziś nie jem jasnego pieczywa, makaronów (poza ciemnym) i białego ryżu (akurat ten odstawiłam już tydzień temu). Lodom, czyli letnim pokusom mówię nie. Byłam za granicą i tam codziennie pływałam po 4 h, zwiększyły mi się mięśnie nóg. Od powrotu ćwiczę trochę w domu-głównie nogi, ale pogoda beznadziejna na wyjścia i dlatego postanowiłam zacząć pracować w domu jeszcze nad brzuszkami, pompkami i twisterem. Może uda mi się zdobyć od znajomych rower stacjonarny i pojeździć
Witamy
Mnie tez daja 10 kg mniej(jestem grubokoścista) ale ja tak fatalnie czuje sie we własnej skórze.

Razem damy radę

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

QUOTE=Fast dead;28423130]Witajcie, u mnie wczorajszy dzień to porażka, zaliczyłam KFC, dwa batony, a na kolację o 22 smażony chleb maczany w jajku Załamałam się ostatnią jazdą (robię prawo jazdy), przez co cały dzień był do niczego, stąd ucieczka w obżarstwo, w ramach pocieszenia, które oczywiście nic nie dało. Dziś już będzie lepiej, właśnie zjadłam śniadanie w postaci musli, a później jeszcze 4 małe posiłki. Miłego dnia dziewczynki [/QUOTE]

Ja mam egzamin na prawko 18.08 i strasznie się boję. Przede wszystkim boje się że zacznę jeść bo niestety zajadam stres
kolorowa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 10:17   #54
ToxicSweety
Rozeznanie
 
Avatar ToxicSweety
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 942
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

Cytat:
Napisane przez Tsukiakari Pokaż wiadomość
Brawo, ToxicSweety A Frugo kupiłam w Piotrze i Pawle Widziałam zielone, czarne, różowe i chyba białe. Co do smaku.. Dla mnie smakują zupełnie jak ich pierwowzory sprzed lat (co prawda nie wiem jak białe, bo "nie zdążyłam" spróbować go przed dietą ).

Ja od sześciu dni biegam rano na orbitreku, ale jutro postanowiłam dać sobie wolne Oczywiście tylko jeden dzień, potem powrót do normalnego trybu.
Białe frugo kiedyś było moje ulubione może wybiorę się do piotra i pawła w najbliższym czasie .
Dziś już zaliczyłam 500 kroków na stepperze, doliczyłam sie, że 8 kroków to jedna kaloria, więc malutko , ale zaraz idę spowrotem chodzić , tylko nie mogłam się oprzeć, żeby nie zajrzeć na wizaż .
__________________
Wierzę w Nas bardziej niż w miłość, bo miłość jest jak człowiek,
chwilą co nie godzi się na to, że musi ginąć.
Powiedz mi to szczerze, chodzi o jakość czy o ilość?

- Nie wiem. Jeśli miłość jest człowiekiem, chodzi mi o Ciebie! K.

ToxicSweety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 10:45   #55
monika1352
Przyczajenie
 
Avatar monika1352
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011



Hej...
Wiem, że już kilka dni minęło od 26tego, ale chciałabym się dołączyć jeśli mogę Mi też by się zdało schudnąć jakieś 15/18kg... Nigdy się nie odchudzałam bo nie miałam takiej potrzeby, ale teraz wydaje mi się, że dal zdrowia i oczywiście figury nic mi nie zaszkodzi. Podobnie jak Donka94 mam 168 wzrostu i 68kg. Wszystko byłoby w sumie ok gdyby nie moja oponka. Cwiczę już od kilku dni i mam nadzieję, ze do pazdziernika uda mi się schudnąc chociaż troche. Pozdrawiam

Edytowane przez monika1352
Czas edycji: 2011-07-29 o 10:47
monika1352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 11:35   #56
dzastinaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 72
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

hej
ja wczoraj miałam okropny dzien i same grzeszki ochh sama na siebie jestem zła, dzis postanowiłam że będzie lepiej , trzymajcie kciuki

dzis jest zdecydowanie racjonalniej małe posiłki co 3-4 godziny

Edytowane przez dzastinaw
Czas edycji: 2011-07-29 o 16:51
dzastinaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 17:36   #57
malaczarnabezcukru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Puławy.
Wiadomości: 56
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

witajcie!

Dzisiejszy dzień zdecydowanie fifty-fifty. Dobre samopoczucie wywołane wskaźnikiem wagi ( 49.5) zmotywowało mnie do zdrowego jedzenia. Niestety za duża ilość hormonów szczęści przyczyniła się do zjedzenia jednej kostki ptasiego mleczka i dwóch kawałków czekolady, źle?
Teraz tańczę, a za chwilę coś co naprawdę lubię- ROLLLLLLLowanie.
__________________
54-53-52-51-50-49-48-47-46

3.02-6.04.2013!!!!!!!
malaczarnabezcukru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 18:25   #58
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

Cytat:
Napisane przez kolorowa20 Pokaż wiadomość
Witamy
Mnie tez daja 10 kg mniej(jestem grubokoścista) ale ja tak fatalnie czuje sie we własnej skórze.

Razem damy radę
Pewnie, że damy

Cytat:
Napisane przez kolorowa20 Pokaż wiadomość
Ja mam egzamin na prawko 18.08 i strasznie się boję. Przede wszystkim boje się że zacznę jeść bo niestety zajadam stres
Ooo to mamy egzaminy w podobnym czasie. Ja mam równy tydzień przed Tobą, czyli 11.08... Boję się potwornie, głownie teorii nie wiem dlaczego, ale zupełnie nie wchodzi mi do głowy i ciągle mam po 8 błędów jak robię sobie test jeżdżę ponoć bardzo dobrze, za kółkiem czuję się świetnie, ale ta teoria mnie martwi...
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 18:33   #59
kizamiza2000
Przyczajenie
 
Avatar kizamiza2000
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 23
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

Cytat:
Napisane przez malaczarnabezcukru Pokaż wiadomość
witajcie!

Dzisiejszy dzień zdecydowanie fifty-fifty. Dobre samopoczucie wywołane wskaźnikiem wagi ( 49.5) zmotywowało mnie do zdrowego jedzenia. Niestety za duża ilość hormonów szczęści przyczyniła się do zjedzenia jednej kostki ptasiego mleczka i dwóch kawałków czekolady, źle?
Teraz tańczę, a za chwilę coś co naprawdę lubię- ROLLLLLLLowanie.

Tak z czystej ciekawości, ile masz wzrostu że chcesz ważyć 43 kg?
__________________
'Litował się nad nimi, sam godzien litości...'
kizamiza2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 19:27   #60
MarrTu
Raczkowanie
 
Avatar MarrTu
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 94
Dot.: kto chce schudnąć 20 kg zapraszam zaczynamy od 26.07.2011

Wątek 3 dni temu założony tak wiec jeszcze mam nadzieję, ze mogę dołączyć

Ja również zaczynam walkę z nadmiernym balastem. Jak na razie jest 74,3 kg przy wzroście 164. Pierwszym marzeniem jest osiągnięcie 5 z przodu A później jak się uda zobaczyć dwie 5 Do tego dążę.

Planuję dietę South Beach, od poniedziałku. Trzeba przygotować do końca jadłospis Do tego troszkę aktywności fizycznej, i atakujemy tłuszczyk !
__________________
Nie płacz, że coś się skończyło, tylko ciesz się, że Ci się to przytrafiło !

1)Schodzimy do magicznej granicy : 59,9
2) Zobaczyć dwie piątki na wadze
3) Rozstanie z czekoladą zacząć czas

164 cm....74,3-70,9-59,9-55
MarrTu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.