Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-09-25, 10:44   #181
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Serce Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczymy, wiem ¿e temat by³ wa³kowany ale jakich szamponów uzywacie po keratynie?
Ja do tej pory u¿ywa³am emolium nawil¿aj±cy, ale nie jestem do niego przekonana. Wcale nie nawil¿a a w³osy s± po nim "tepe".
Co polecacie z w³asnego do¶wiadczenia?
Oj, ca³y czas wa³kowane, ale faktycznie dobór fajnego szamponu jest problemem - bynajmniej dla mnie.
U siebie zauwa¿y³am pogorszenie w³osów poprzez sól w szamponie, tak¿e po zabiegu nie polecam.
Fajny szampon to cece keratin i wi¶nia ma slsy, ale nie ma soli. U mnie po nim nic z wlosami z³ego siê nie dzieje. Polecam równie¿ szampon regeneruj±cy z YR tylko trzeba go rozcieñczyæ. Ma postaæ gêstego mleczka, ktore trudno siê pieni. Ja jak mia³am 2/3 butelki dope³ni³am wod± czyli dola³am 1/3 i rewelacja. Ten szampon ma sodium na koñcu w sk³adzie, ale po rozcieñczeniu super siê zachowuje.

Teraz bêdê po zabiegu testowaæ organix - bez sls, bez soli, same oleje i mas³a - ciekawe jak siê sprawdzi

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Ps.http://kulkaowszystkim.blogspot.com/...-od-argan.html ciekawy ten spray (blog nie jest moj)
fajny ten spray, mo¿e kto¶ wypróbuje?
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-25, 12:41   #182
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Serce Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczymy, wiem ¿e temat by³ wa³kowany ale jakich szamponów uzywacie po keratynie?
Ja do tej pory u¿ywa³am emolium nawil¿aj±cy, ale nie jestem do niego przekonana. Wcale nie nawil¿a a w³osy s± po nim "tepe".
Co polecacie z w³asnego do¶wiadczenia?

Powklejam linki do moich szamponów (przy okazji te¿ w tym sklepie je kupuje)

Na wstêpie powiem, ¿e moje w³osy ¼le reaguj± na sól w szamponie (efekt keratynowego prostowania schodzi do dwóch miesiêcy).

1. Ma sól, mimo wszystko jest jej chyba bardzo ¶ladowa ilo¶æ, bo nic siê z w³osami nie dzieje - u¿ywam go od ponad dwóch miesiêcy codziennie, a w³osy nadal s± super

http://skarbysyberii.pl/pl/216-szamp...007212123.html

2. Mój ulubiony, zapach jest do¶æ specyficzny i nie ka¿demu bêdzie siê podoba³ nie ma soli, zu¿y³am ju¿ kilka opakowañ.

http://skarbysyberii.pl/pl/197-szamp...007201165.html

3. Kolejny ulubieniec, w sumie podobny do poprzedniego - inaczej pachnie, ma te¿ bardziej ³agodz±ce dzia³anie - jak mam podra¿niony skalp/uczulenie to fajnie wszystko uspokaja

http://skarbysyberii.pl/pl/199-szamp...007201189.html

4. Testowa³am Babydream z rossmanna - u mnie robi totalne siano na g³owie

5. Rossmannowska Alterra - szampony super, cena niby ok, ale konsystencja taka sobie (glutowata) przez co szampon ma³o wydajny = ostatecznie wychodzi drogo. Jedna butelka starcza³a mi na 2, góra 3 tygodnie



a tak poza tematem szamponowym - przyszed³ do mnie wczoraj olej z pestek moreli, na³o¿y³am na noc, rano tylko na 20 sekund kallosa czekoladowego da³am jako od¿ywkê, ¿eby szybko w³osy rozczesaæ, bo siê spieszy³am i w³osy g³adkie, b³yszcz±ce, dobrze nawil¿one, pomimo suszenia suszark± dawno nie mia³am takich w³osów
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-25, 13:31   #183
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
1. Ma sól, mimo wszystko jest jej chyba bardzo ¶ladowa ilo¶æ, bo nic siê z w³osami nie dzieje - u¿ywam go od ponad dwóch miesiêcy codziennie, a w³osy nadal s± super

http://skarbysyberii.pl/pl/216-szamp...007212123.html



a tak poza tematem szamponowym - przyszed³ do mnie wczoraj olej z pestek moreli, na³o¿y³am na noc, rano tylko na 20 sekund kallosa czekoladowego da³am jako od¿ywkê, ¿eby szybko w³osy rozczesaæ, bo siê spieszy³am i w³osy g³adkie, b³yszcz±ce, dobrze nawil¿one, pomimo suszenia suszark± dawno nie mia³am takich w³osów
no w³a¶nie mnie ten szampon "ze¿ar³" keratynê do koñca... widaæ tutaj, ¿e co w³os to obyczaj

mo¿esz wkleiæ linka tego oleju?
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-25, 13:31   #184
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

hmm Miluchova - ty chyba w moje ³azience siedzisz albo ja w Twojej - to te¿ moje szampony i z opiniami siê zgadzam
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-25, 15:14   #185
afyra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 224
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

macie jakies rady jak wrocic do lokow? keratynowe prostowanie wlosow mialam robione w maju a nastepnie we wrzesniu (2013), bo pierwszy zabieg nie byl do konca dobrze zrobiony, drugi byl juz na lepszych kosmetykach, ale i tak po zabiegu moje wlosy nie byly super proste i powiem ze powinnam miec juz swoje loczki, a moje wlosy wygladaja okropnie, ni to loki ni proste, pol na pol, najgorsze co moze byc, a konce wlosow sa wciaz proste, mimo ze minelo przeciez sporo czasu... pianki i kremy na loki niewiele daja, czy ten koszmar minie czy bede musiala sciac wlosy? :c
__________________
c`est la vie.
afyra jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-25, 15:42   #186
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez afyra Poka¿ wiadomo¶æ
macie jakies rady jak wrocic do lokow? keratynowe prostowanie wlosow mialam robione w maju a nastepnie we wrzesniu (2013), bo pierwszy zabieg nie byl do konca dobrze zrobiony, drugi byl juz na lepszych kosmetykach, ale i tak po zabiegu moje wlosy nie byly super proste i powiem ze powinnam miec juz swoje loczki, a moje wlosy wygladaja okropnie, ni to loki ni proste, pol na pol, najgorsze co moze byc, a konce wlosow sa wciaz proste, mimo ze minelo przeciez sporo czasu... pianki i kremy na loki niewiele daja, czy ten koszmar minie czy bede musiala sciac wlosy? :c
z niektórych w³osów keratyna nigdy nie wyp³ukuje siê do koñca ( jestem na to najlepszym dowodem ). Spróbuj mo¿e myæ przez jaki¶ czas szamponami z sol± albo przeciw³upiezowymi
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-25, 17:27   #187
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kasza a ten organix to ktory rodzaj polecasz?
A z takich dostepnych w drogerii lub w aptece sa jakies fajne? tylko nie z keratyn± (mje w³osy sa najprawdopodobniej przekeratynowane), ani nie Babydream czy Hipp bo mia³am po nich niez³y ³upie¿ :-/

Miluchowa jaki masz rodzaj w³osów. Ja na razie olejujê BD dla mam.
Mam wlosy blond rozja¶niane, wysokoporowate. Nak³adam go na ca³± noc. Powiem szczerze, ¿e w³osy s± ladnie obci±¿one i ten puch powoli zanika
Przymierzam siê zakupiæ jeszcze sezamowy i lniany (który podobno ¶mierdzi :-/ ale laski bardz chwal±.
Za niedlugo robiê encanto ale dalej zamierzam olejowaæ. Do tej pory nie przywi±zywa³am wagi do wygl±du w³osów. Jak zaczyna³y sie tylko puszyc to ciach encanto albo cocochoco.
Teraz mo¿e gdy bêdê olejowac to efekt prostych wlosów d³u¿ej uda mi siê zachowaæ.

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------


EDIT
Miluchova zastanawiam siê nad nr 3. Jest na ³upie¿ czyli w sam raz dla mnie. Mam wrazliwa skóre g³owy. Nie ma w nim soli ani innych detergentów?
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 18:05   #188
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
z niektórych w³osów keratyna nigdy nie wyp³ukuje siê do koñca ( jestem na to najlepszym dowodem ). Spróbuj mo¿e myæ przez jaki¶ czas szamponami z sol± albo przeciw³upiezowymi
Ajaja chcia³abym tak mo¿e za drugim podej¶ciem keratyny bêdzie lepiej.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-25, 18:10   #189
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Serce Poka¿ wiadomo¶æ
Kasza a ten organix to ktory rodzaj polecasz?
Jeszcze zadnego nie polecam, bo dopiero kupi³am. Ja skusi³am siê na keratynowy - br±zowe opakowanie, wiêc chyba Ci nie podejdzie, ale podobno wszystkie organixy s± fajne, bez soli i na olejach i mas³ach, tak¿e je¶li chcesz to musisz poczytaæ jaki co ma w sobie.

Z drogeryjnych polecam cece, ale tam te¿ jest keratyna. Chyba, ¿e YR Ci podpasuj±, to tak jak pisa³am reparation lub lissagne.
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-25, 18:23   #190
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

@ kasza
http://ecospa.pl/produkt/olej-z-pestek-moreli
mam 50ml butlê, jest ca³kiem spora
a tak w ogóle to oni maj± przecudowne opakowania pierwszy raz robi³am zakupy w tym sklepie i jestem w szoku jak piêkne i estetyczne maj± etykiety

Cytat:
Napisane przez Serce Poka¿ wiadomo¶æ
Miluchowa jaki masz rodzaj w³osów. Ja na razie olejujê BD dla mam.
Mam wlosy blond rozja¶niane, wysokoporowate. Nak³adam go na ca³± noc. Powiem szczerze, ¿e w³osy s± ladnie obci±¿one i ten puch powoli zanika
Przymierzam siê zakupiæ jeszcze sezamowy i lniany (który podobno ¶mierdzi :-/ ale laski bardz chwal±.
Za niedlugo robiê encanto ale dalej zamierzam olejowaæ. Do tej pory nie przywi±zywa³am wagi do wygl±du w³osów. Jak zaczyna³y sie tylko puszyc to ciach encanto albo cocochoco.
Teraz mo¿e gdy bêdê olejowac to efekt prostych wlosów d³u¿ej uda mi siê zachowaæ.

Miluchova zastanawiam siê nad nr 3. Jest na ³upie¿ czyli w sam raz dla mnie. Mam wrazliwa skóre g³owy. Nie ma w nim soli ani innych detergentów?
Szampon baardzo przyjemny, kremowa konsystencja, zapach powiedzia³abym neutralny, jednak wyczuwam w nim delikatne nuty cedru On jest ¶wietny w³a¶nie do ³agodzenia wszystkich z³ych rzeczy, ja jak mam masakrê na skórze g³owy to zostawiam go na 3-5 minut na g³owie i od razu jest ulga nie ma w nim soli, ma delikatny detergent w sk³adzie, ale jest na bazie oleju a nie wody i to w nim lubiê nie przesusza w³osów, a mimo to dobrze je oczyszcza. Cena jest na tyle niska, ¿e warto przetestowaæ ten szampon - przy okazji teraz maj± w tym sklepie promocjê 20% do koñca wrze¶nia na kod: DZWONEK powinni mi chyba p³aciæ za reklamê haha wszêdzie ich polecam

A moje w³osy.. naturalne ciemny blond, obecnie bardzo jasny blond - rozja¶niane, na d³ugo¶ci 2 razy dekoloryzowane i 7 razy rozja¶niane wysokoporowate

Foto sprzed 2 minut, robione w ¶wietle sztucznym, wrzucam du¿e, ¿eby¶cie mog³y poogl±daæ koñcówki (obcinane 2 miesi±ce temu) i jak to encanto strasznie niszczy blond w³osy trochê pogniecione, bo siedzia³am w warkoczu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_8467.jpg (79,5 KB, 166 za³adowañ)
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-25, 18:35   #191
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Ajaja chcia³abym tak mo¿e za drugim podej¶ciem keratyny bêdzie lepiej.
z tego co pamiêtam ostatnio robi³a¶ alfaparf ? spróbuj encanto robione metod± tradycyjn±, u mnie jest nie do zdarcia

Miluchova ¶liczne w³oski ¶wietnie siê trzymaj± jak na tyle zabiegów które im zafundowa³a¶
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 18:38   #192
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
z tego co pamiêtam ostatnio robi³a¶ alfaparf ? spróbuj encanto robione metod± tradycyjn±, u mnie jest nie do zdarcia

Miluchova ¶liczne w³oski ¶wietnie siê trzymaj± jak na tyle zabiegów które im zafundowa³a¶
dziêkujê no z tego, co pisz± na blogach, to powinny ju¿ dawno wypa¶æ jak nie od rozja¶niania, to od encanto

Smerfetka ja te¿ polecam Ci encanto, bo kombinujesz z innymi rzeczami. Walnij raz a dobrze, a potem ewentualnie szukaj zastêpcy
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-25, 19:57   #193
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Zakupilam to serum ktore polecalyscie jestem dopiero po dwoch uzyciach i poki co szalu nie ma, ale produkt daje rade. Jestem jeszcze w trakcie testowania i probuje z roznymi szamponami, odzywkami i maskami go stosowac. Faktycznie wlosy sa wygladzone i mile w dotyku, blyszczace, ale nie prostuje mi wlosow tak jakbym chciala gdybym ukladala na szczotce to byloby super, ale mi sie nie chce;P
Nie moge sie doczekac kiedy bede mogla wyprostowac wlosy keratyna;-) na pierwszy rzut sprobuje chyba cocochoco i zobaczymy czy da rade. W kazym razie sledze wasz watek
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-25, 20:31   #194
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Miluchova ale Ty jeste¶ platynka inaczej sobie Ciebie wyobra¿a³am , ale w³oski masz bardzo ³adne i widaæ w super kondycji
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-25, 20:40   #195
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
@

A moje w³osy.. naturalne ciemny blond, obecnie bardzo jasny blond - rozja¶niane, na d³ugo¶ci 2 razy dekoloryzowane i 7 razy rozja¶niane wysokoporowate

Foto sprzed 2 minut, robione w ¶wietle sztucznym, wrzucam du¿e, ¿eby¶cie mog³y poogl±daæ koñcówki (obcinane 2 miesi±ce temu) i jak to encanto strasznie niszczy blond w³osy trochê pogniecione, bo siedzia³am w warkoczu
w³oski
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-25, 22:05   #196
Isabel95
Przyczajenie
 
Avatar Isabel95
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny, mam pytanie!
Jutro przymierzam do keratynowego prostowania po raz pierwszy w moim ¿yciu. Chcia³abym siê dowiedzieæ jakie to niesie za sob± ewentualne zagro¿enia.. w sensie np. jak bardzo trzeba siê postaraæ ¿eby spaliæ sobie w³osy? Czy w ogóle jest jaka¶ szansa ¿eby je¶li siê idzie ¶ci¶le z instrukcj± co¶ zbabraæ? I czy je¶li ewentualnie co¶ pójdzie nie tak jakie mog± byæ tego konsekwencje? Bêdê musia³a ¶ci±æ siê na krótko czy bêdê wygl±daæ jak jaka¶ wied¼ma? Jaki poziom trudno¶ci ma ca³y zabieg i czy w miare rozgarniêta osoba sobie z nim poradzi bez wiêkszych szkód na w³osach?
Isabel95 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-25, 22:26   #197
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 1 295
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Isabel95 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, mam pytanie!
Jutro przymierzam do keratynowego prostowania po raz pierwszy w moim ¿yciu. Chcia³abym siê dowiedzieæ jakie to niesie za sob± ewentualne zagro¿enia.. w sensie np. jak bardzo trzeba siê postaraæ ¿eby spaliæ sobie w³osy? Czy w ogóle jest jaka¶ szansa ¿eby je¶li siê idzie ¶ci¶le z instrukcj± co¶ zbabraæ? I czy je¶li ewentualnie co¶ pójdzie nie tak jakie mog± byæ tego konsekwencje? Bêdê musia³a ¶ci±æ siê na krótko czy bêdê wygl±daæ jak jaka¶ wied¼ma? Jaki poziom trudno¶ci ma ca³y zabieg i czy w miare rozgarniêta osoba sobie z nim poradzi bez wiêkszych szkód na w³osach?

ja te¿ chêtnie siê dowiem bo im bli¿ej zabiegu tym wiêcej obaw .

W którym¶ z postów mignê³y mi odpowiedzi, ¿e nie prostujecie ca³ych w³osów tylko np kilka cm od czubka. Czy jak wyprostujê w³osy od po³owy (np. od ucha) to nie bêdzie to g³upio wygl±daæ? Czy kontrast miêdzy tym co na górze, a wyg³adzonymi na maksa w³osami bêdzie zbyt du¿y? Mam falowane, napuszone w³osy, jednak najwiêcej problemów sprawia mi w³a¶nie ten odcinek poni¿ej uszu - góra jest w porz±dku, nie krêci siê (pewnie dlatego, ¿e jest zdrowsza), w³osy s± tam ³adnie uniesione.
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-25, 22:44   #198
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
w³oski


Cytat:
Napisane przez Isabel95 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, mam pytanie!
Jutro przymierzam do keratynowego prostowania po raz pierwszy w moim ¿yciu. Chcia³abym siê dowiedzieæ jakie to niesie za sob± ewentualne zagro¿enia.. w sensie np. jak bardzo trzeba siê postaraæ ¿eby spaliæ sobie w³osy? Czy w ogóle jest jaka¶ szansa ¿eby je¶li siê idzie ¶ci¶le z instrukcj± co¶ zbabraæ? I czy je¶li ewentualnie co¶ pójdzie nie tak jakie mog± byæ tego konsekwencje? Bêdê musia³a ¶ci±æ siê na krótko czy bêdê wygl±daæ jak jaka¶ wied¼ma? Jaki poziom trudno¶ci ma ca³y zabieg i czy w miare rozgarniêta osoba sobie z nim poradzi bez wiêkszych szkód na w³osach?
Aby spaliæ w³osy postêpuj±c zgodnie z instrukcj± musisz omin±æ jakie¶ pasmo w³osów (tzn nie pokryæ go preparatem) lub na³o¿yæ preparat oszczêdnie. Równie¿ je¶li np. nak³adasz 5cm od skóry g³owy a jak bêdziesz je¼dzi³a prostownic± wy¿ej ni¿ na³ozy³a¶ to te¿ spalisz. Potem masz dwa rozwi±zania: albo obci±æ, albo zrobiæ prostowanie na tym spalonym fragmencie i powtarzaæ co 2-3 tygodnie na tym kawa³ku i czekaæ, a¿ odro¶nie
Trudno¶æ oceni³abym na ¶redni± tylko dlatego, ¿e trzeba byæ dok³adnym w nak³adaniu, poradzisz sobie bez problemu jak nie bêdziesz robi³a na "odwal siê".

[1=0d75851a92bcdb93dfbf170 261c847a0f1cef222;4829101 4]ja te¿ chêtnie siê dowiem bo im bli¿ej zabiegu tym wiêcej obaw .

W którym¶ z postów mignê³y mi odpowiedzi, ¿e nie prostujecie ca³ych w³osów tylko np kilka cm od czubka. Czy jak wyprostujê w³osy od po³owy (np. od ucha) to nie bêdzie to g³upio wygl±daæ? Czy kontrast miêdzy tym co na górze, a wyg³adzonymi na maksa w³osami bêdzie zbyt du¿y? Mam falowane, napuszone w³osy, jednak najwiêcej problemów sprawia mi w³a¶nie ten odcinek poni¿ej uszu - góra jest w porz±dku, nie krêci siê (pewnie dlatego, ¿e jest zdrowsza), w³osy s± tam ³adnie uniesione.[/QUOTE]

jak góra jest ok, czyli nie tylko siê nie krêci, ale te¿ wygl±da zdrowo = odbija ¶wiat³o, nie jest sianowata, to mo¿esz ¶mia³o robiæ od po³owy w³osów.. tylko musisz uwa¿aæ, ¿eby nie prostowaæ w³osów za wysoko. Ja zawi±zuje w³osy w gumki i nak³adam preparat od gumki w dó³, a potem te¿ od gumki prostujê to dobry sposób na zaznaczenie sobie miejsca

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Miluchova ale Ty jeste¶ platynka inaczej sobie Ciebie wyobra¿a³am , ale w³oski masz bardzo ³adne i widaæ w super kondycji

z ciekawo¶ci: co my¶la³a¶, ¿e mam na g³owie?
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-25, 23:07   #199
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
z tego co pamiêtam ostatnio robi³a¶ alfaparf ? spróbuj encanto robione metod± tradycyjn±, u mnie jest nie do zdarcia

Miluchova ¶liczne w³oski ¶wietnie siê trzymaj± jak na tyle zabiegów które im zafundowa³a¶
Tak dobrze pamiêtasz najpierw Kative chce przetestowaæ potem Encanto
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 09:12   #200
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

A czy kto¶ stosowa³ szampony po keratynie Biovax?
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-26, 09:54   #201
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ


z ciekawo¶ci: co my¶la³a¶, ¿e mam na g³owie?
to ¿e d³ugie i proste to tak, ale my¶la³am, ¿e jeste¶ troszkê ciemniejsza, bo pamietam Twoje zdjêcie, gdzie wlosy mia³as ciemne. Nie s±dzi³am, ¿e a¿ tak mocno da³a¶ radê rozja¶niæ. Gdybym ja tak rozja¶ni³a, to nic by mi na g³owie nie zosta³o, takie mam delikane pod tym wzglêdem w³osy.
Krótko mówi±c, mysla³am, ¿e masz wlosy jak na zdjêciu (skrywam to zdjêcie w kompie, bo kiedys bardzo chcialam mieæ taki kolor a teraz mam chyba nawet podobny
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (35,2 KB, 107 za³adowañ)

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-09-26 o 09:55
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-26, 10:14   #202
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kasza ten kolor ciemny blond jest MEGA . ¶wietne w³osy i kolor.
Miluchova czy to TY?

Miluchova chyba tez zamówiê ten olej z pestek moreli, jak go sprawdzi³a¶ i jest ok. Tak jak mówi³am dopiero zaczynam przygodê z olejami i zaczynam szukaæ w³a¶ciwej techniki i oleju
Powiedz czy mogê nak³±dac olej na ca³± noc? Dziewczyny pisz± ¿e przy wysokoporowatych blondach mog± siê po takim czasie bardzo puszyæ.
Tylko, ¿e ja myje w³osy zawsze rano a nie bedê wstawa³a wcze¶niej, zeby na³o¿yæ olej i czekaæ 1h do umycia. Pracuje od 8 i jeszcze mam dzieci do obróbki przed szko³± i przedszkolem :-/
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-26, 11:01   #203
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ja chcia³am mieæ bia³e w³osy, jak w za³±czniku, ale o ile moje naturalne mogê takie mieæ, to te farbowane nigdy takie nie bêd±.. jakbym siê obciê³a do ³opatek to tak, ale nie chcê, poczekam a¿ odrosn± to jest max ile by³am w stanie wyci±gn±æ z koñcówek
z tych na dole te¿ ma³o zosta³o, co widaæ po gêsto¶ci (wykruszy³y siê przy czesaniu) ale na szczê¶cie po nakarmieniu ich encanto s± w ca³kiem dobrym stanie.

@serce
ja daje teraz ok. 15-20 kropli tego oleju na d³oñ (bo jest z kroplomierzem ), rozcieram w d³oniach i nak³adam na w³osy, robiê warkocz i idê spaæ.. I w sumie zawsze tak robi³am, bo te¿ w³osy myjê rano
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg il_570xN.480492385_4r1r.jpg (23,7 KB, 49 za³adowañ)
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-26, 12:48   #204
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

zamówi³am olej nawet dwa, jeszcze ze s³odkich migda³ów i kwas hialuronowy
Jutro sobota, wiêc na³o¿ê oliwke na 1h na mokro, zobaczê czy efekt jest inny ni¿ olejowanie na ca³± noc.

Jesli chodzi o blondy to jednak wole takie ciep³e , s³oneczne tonacje. Taki na maxa bia³y wydaje mi siê taki sztuczny, plastikowy...
Naprawdê ³adnie Ci w tym ciemniejszym odcieniu blondu, jeszcze ta opalenizna.. super
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-26, 12:59   #205
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja stosuje olej migda³owy z Joanny ju¿ jestem po dwóch razach na razie jest dobrze.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-26, 13:58   #206
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
A czy kto¶ stosowa³ szampony po keratynie Biovax?
ja u¿ywa³am, w wersji mlecznej. Ale w³osy na drugi dzieñ ju¿ by³y lekko przet³uszczone.... Nie wiem, mo¿e to za spraw± samej keratyny.
Sza³u te¿ nie by³o je¶li chodzi o efekt koñcowy.No i ³upie¿ siê pokaza³ niestety...
Jednak¿e tutaj du¿± rolê odgrywa to, i¿ stosowa³am cocochoco...

Dzisiaj kupiê ten szampon z Organix z brazylijsk± keratyn±

Dosz³o do mnie serum kerapro - faktycznie daje radê Po myciu i suszeniu w³osy nie s± spuszone, s± ³adnie proste zobaczymy co bêdzie, jak na dwór wyjdê w koñcu
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-26, 14:03   #207
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
ja chcia³am mieæ bia³e w³osy, jak w za³±czniku,
ja siê w³a¶nie zastanawiam, ¿eby grzywkê tak obci±æ, jak w Twoim za³±czniku. Mam teraz na skos i po jednej stronie jest on ju¿ d³ugi i szkoda by mi go by³o gdybym obciê³a tak± grzywkê i okaza³by siê niewypa³..... Pierwotnie chcia³am grzywkê zapu¶ciæ i zaczesywaæ na bok, a teraz to nie wiem...

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Serce Poka¿ wiadomo¶æ
Naprawdê ³adnie Ci w tym ciemniejszym odcieniu blondu, jeszcze ta opalenizna.. super
Serce Ty moje na moim zdjêciu nie jest Miluchova Nie wiem kto to jest, jak kiedy¶ szuka³am dla fryzjerki jaki kolor ma mi zrobiæ to natknê³am siê na takie zdjêcie w necie i je sobie na kompie zachowa³am

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-26, 14:32   #208
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Serce Poka¿ wiadomo¶æ
zamówi³am olej nawet dwa, jeszcze ze s³odkich migda³ów i kwas hialuronowy
Jutro sobota, wiêc na³o¿ê oliwke na 1h na mokro, zobaczê czy efekt jest inny ni¿ olejowanie na ca³± noc.

Jesli chodzi o blondy to jednak wole takie ciep³e , s³oneczne tonacje. Taki na maxa bia³y wydaje mi siê taki sztuczny, plastikowy...
Naprawdê ³adnie Ci w tym ciemniejszym odcieniu blondu, jeszcze ta opalenizna.. super
Na tym zdjêciu to nie ja ja da³am swoje zdjêcie wy¿ej, to bez twarzowe

W ciep³ych odcieniach wygl±dam ¼le, naturalny kolor te¿ mam ch³odny i w ch³odnych tonacjach zostajê jak siê nie przesadzi z makija¿em i opalenizn±, to nie ma sztuczno¶ci mi siê to kojarzy z królewn± ¶nie¿k± tylko tak± trochê odwrócon±

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
ja siê w³a¶nie zastanawiam, ¿eby grzywkê tak obci±æ, jak w Twoim za³±czniku. Mam teraz na skos i po jednej stronie jest on ju¿ d³ugi i szkoda by mi go by³o gdybym obciê³a tak± grzywkê i okaza³by siê niewypa³..... Pierwotnie chcia³am grzywkê zapu¶ciæ i zaczesywaæ na bok, a teraz to nie wiem...
Mi siê takie grzywki bardzo podobaj±, niestety mój kszta³t twarzy takiej grzywki nie dopuszcza wygl±dam w takiej jak muminek

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-09-26 o 14:38
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-26, 14:44   #209
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Mi siê takie grzywki bardzo podobaj±, niestety mój kszta³t twarzy takiej grzywki nie dopuszcza wygl±dam w takiej jak muminek
mnie siê te¿ bardzo podobaj±, ale bojê siê zaryzykowaæ... faktycznie, nie ka¿demu jest w tym dobrze

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiaj kupiê ten szampon z Organix z brazylijsk± keratyn±

Dosz³o do mnie serum kerapro - faktycznie daje radê Po myciu i suszeniu w³osy nie s± spuszone, s± ³adnie proste zobaczymy co bêdzie, jak na dwór wyjdê w koñcu
Ciekawe jak Ci podejdzie ten szampon, fajnie, ¿e z serum jestes zadowolona, bo tak zachwalamy a cena niema³a, g³upio by by³o jakby kto¶ kupi³ przez nasze pochwa³y o okaza³by siê dla niego niewypa³.
Ja jak skoñczê 225 ml to napewno kupie od razu 450 ml, taka jestem zadowolona z niego
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-26, 15:01   #210
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
mnie siê te¿ bardzo podobaj±, ale bojê siê zaryzykowaæ... faktycznie, nie ka¿demu jest w tym dobrze

a jaki masz kszta³t twarzy? ja jestem kwadratem
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.