Paznokciowy wątek techniczny o Aliexpress - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-13, 11:04   #391
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Na pewno to Kopernik umarl.

Ja mam znowu nerwa. Tylko 1 z 9 paczek rejestrowanych z 29.03 ma dzialajacy tracking. Pewnie zadna jeszcze nawet nie wyslana. Na wiadomosci odpisuja, ze mam byc cierpliwa, numer jednej paczki teraz sie zmienil i dziala. Reszta nie istnieje.

A najlepsze jest to, ze dotarly juz do mnie 4 inne paczki z 29.03, nierejestrowane, najdrozsza o wartosci $1.4, a te po $10-50 nie dochodza i trackingi nie dzialaja...
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 12:19   #392
CAR0LKA
Rozeznanie
 
Avatar CAR0LKA
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 786
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Hmmm ja pamietam, ze na paczce, ktora szla do mnie prawie piec miesiecy data nadania byla dokladnie taka sama jak podana na allie - nie mam juz ozywiscie koperty wiec nie sprawdze czy byly tam jakies inne daty. Zalozylam, ze zawinila malezyjska poczta.

Jakkolwiek jestem zwolenniczka cierpliwego czekania przez wyznaczony czas na nierejestrowane paczki to nie zmienialabym powodu sporu i w momencie jak mija czas ochrony zawsze walcze juz o swoje. Jedyny wyjatek stanowi sytuacja kiedy sprzedawca chce jeszcze na jakis czas wydluzyc ochrone. Po swoich zlych doswiadczeniach ze sprzedawca Blingow zgadzam sie teraz tylko na jednokrotne przedluzenie czasu ochrony i to nie na jakies 30 czy wiecej dni, ale na 2 tygodnie.
CAR0LKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 12:23   #393
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Ale jak to sie zgadzasz? U mnie sprzedawca sam sobie wydluzyl czas, odbierajac mi tym samym mozliwosc eskalacji. Co z tego, ze byla gwarancja dostawy w 60dni, skoro wydluzyl sobie ochrone o jakies 40 kolejnych...do 20 ktoregos maja...
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 12:24   #394
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez CAR0LKA Pokaż wiadomość
Hmmm ja pamietam, ze na paczce, ktora szla do mnie prawie piec miesiecy data nadania byla dokladnie taka sama jak podana na allie - nie mam juz ozywiscie koperty wiec nie sprawdze czy byly tam jakies inne daty. Zalozylam, ze zawinila malezyjska poczta.

Jakkolwiek jestem zwolenniczka cierpliwego czekania przez wyznaczony czas na nierejestrowane paczki to nie zmienialabym powodu sporu i w momencie jak mija czas ochrony zawsze walcze juz o swoje. Jedyny wyjatek stanowi sytuacja kiedy sprzedawca chce jeszcze na jakis czas wydluzyc ochrone. Po swoich zlych doswiadczeniach ze sprzedawca Blingow zgadzam sie teraz tylko na jednokrotne przedluzenie czasu ochrony i to nie na jakies 30 czy wiecej dni, ale na 2 tygodnie.
mi ten ze stycznia juz drugi raz przedluza czas ochrony o 30 dni i nie widzi mi sie zmieniac tego sporu. a ten drugi mnie wkurzyl bo pisze do niego ze paczka gdzies zawisla i niech to sprawdzi bo wisiala na jakims statusie typu zarejestrowana w magazynie gdizestam i nigdzie dalej nie poszla, inne od niego dosc szybko szly to ten mi pisze ze mam czekac, nastepna wiadomosc tez ze mam czekac a przy sporze napisal ze on ma jeszcze czas i mam anulowac spor
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 12:33   #395
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

A ja dziewczyny mam takie pytanie.
Jak wygracie spór, że paczka nie doszła i dostaniecie zwrot pieniędzy to ile czekacie zanim zamówicie u innego sprzedawcy to samo?
W sensie no ja wygrałam spór, dostałam zwrot kasy. Czekam do 18.04 czy paczka przyjdzie bo sprzedający zapewniał, że przyjdzie i umówiliśmy się, że gdyby jednak przyszła to żebym kupiła raz jeszcze i napisała żeby nie wysyłał.

No okej ale piszecie, że paczki idą po 3-5 miesięcy nawet. Nie zamierzam czekać kolejnego miesiąca i jej wypatrywać. Chciałabym już mieć tą rzecz i chcę ją zamówić u kogoś innego. Ale jak mi w międzyczasie przyjdzie jednak paczka od pierwszego to po co mi 2 takie same rzeczy? Bez sensu...
Ile wy czekacie w takiej sytuacji?
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 12:41   #396
CAR0LKA
Rozeznanie
 
Avatar CAR0LKA
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 786
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Jak mi się kończy czas ochrony a paczki nie ma to piszę do sprzedawcy wiadomość - że jak w ciągu jakiegoś tam czasu paczka nie dojdzie to zakladam spor - z regly pisze tak 7-10 dni wczesniej a spor chce zakladac jakos 5 dni przed koncem terminu. Sytuacja potem rozwija sie dwojako - albo sprzedawca nie robi nic, ja zakladam spor i dostaje zwrot kasy. Drugi przypadek to sprzedawca przedluzajacy okres ochrony (jedni odpisuja na wiadomosc a inni nie). Niezaleznie od tego czy sprzedawca do mnie napisal czy nie to ja sle mu info ze akceptuje przedluzenie tylko na te 2 tygodnie.
Kliknac w open dispute moge zawsze (to ze sprzedawca przedluzyl okres ochrony nie blokuje mi sporu) - a prawda jest taka, ze jak zaakceptuje przedluzenie, potem otworze spor, sprzedawca go np nie zaakceptuje, bede musiala zrobic eskalacje itp itd to z 2 miesiecy robia sie juz 3 - i w eskalacji napisze, ze czekalam tyle i tyle, nie zgadzam sie na powtorne wyslanie i chce kase.

Nie do konca mam obczajone jak sie liczy czas jak juz zaczne spor, zamkne go, albo dam jeszcze Sprzedawcy czas - dlatego wole zaczac od pisania informacji do sprzedawcy. Taka wiadomosc i np brak odpowiedzi od sprzedawcy to tez potem jakis argument w sporze.

Wogole to tylko raz zdarzyl mi sie mega niewspolpracujacy sprzedawca - ten od Blingow, nawet tu o tym pisalam. Upieral sie, ze przesylka do mnie dotrze, nie chcial zaakceptowac sporu, przedluzal go jak tylko sie dalo (a lakierow nadal ani widu ani slychu ) Pozostali jak juz minie czas ochrony to co najwyzej nie odpisuja nic na spor, tym samym przeciagajac sprawe o kolejne pare dni.

I tak, wnerwia mnie to, ze sprzedawca blokuje mi kase na kolejne tygodnie, ale to sobie pomysle o nim cos malo pochlebnego i z reguly mi przechodzi. Staram sie nie miec paczek o wartosci wiekszej niz pare dolarow - o ile to tylko mozliwe. Zreszta cenniejsze paczki z reguly powinny isc paczkami rejestrowanymi i tu zgadzam sie z Wami zeby scigac sprzedawcow jak te trackingi nie dzialaja.
CAR0LKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 13:01   #397
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

teraz dla odmiany mi miss queen Ci od pedzelkow przedluzyli czas ochrony o 20dni i napisali ze paczka jest u mojego lokalnego dostawcy poczty i mam czekac (nie sadze zeby cokolwiek sprawdzal tylko z automatu pewnie gra na czas)
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-13, 13:04   #398
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez CAR0LKA Pokaż wiadomość
Jak mi się kończy czas ochrony a paczki nie ma to piszę do sprzedawcy wiadomość - że jak w ciągu jakiegoś tam czasu paczka nie dojdzie to zakladam spor - z regly pisze tak 7-10 dni wczesniej a spor chce zakladac jakos 5 dni przed koncem terminu. Sytuacja potem rozwija sie dwojako - albo sprzedawca nie robi nic, ja zakladam spor i dostaje zwrot kasy. Drugi przypadek to sprzedawca przedluzajacy okres ochrony (jedni odpisuja na wiadomosc a inni nie). Niezaleznie od tego czy sprzedawca do mnie napisal czy nie to ja sle mu info ze akceptuje przedluzenie tylko na te 2 tygodnie.
Kliknac w open dispute moge zawsze (to ze sprzedawca przedluzyl okres ochrony nie blokuje mi sporu) - a prawda jest taka, ze jak zaakceptuje przedluzenie, potem otworze spor, sprzedawca go np nie zaakceptuje, bede musiala zrobic eskalacje itp itd to z 2 miesiecy robia sie juz 3 - i w eskalacji napisze, ze czekalam tyle i tyle, nie zgadzam sie na powtorne wyslanie i chce kase.

Nie do konca mam obczajone jak sie liczy czas jak juz zaczne spor, zamkne go, albo dam jeszcze Sprzedawcy czas - dlatego wole zaczac od pisania informacji do sprzedawcy. Taka wiadomosc i np brak odpowiedzi od sprzedawcy to tez potem jakis argument w sporze.

Wogole to tylko raz zdarzyl mi sie mega niewspolpracujacy sprzedawca - ten od Blingow, nawet tu o tym pisalam. Upieral sie, ze przesylka do mnie dotrze, nie chcial zaakceptowac sporu, przedluzal go jak tylko sie dalo (a lakierow nadal ani widu ani slychu ) Pozostali jak juz minie czas ochrony to co najwyzej nie odpisuja nic na spor, tym samym przeciagajac sprawe o kolejne pare dni.

I tak, wnerwia mnie to, ze sprzedawca blokuje mi kase na kolejne tygodnie, ale to sobie pomysle o nim cos malo pochlebnego i z reguly mi przechodzi. Staram sie nie miec paczek o wartosci wiekszej niz pare dolarow - o ile to tylko mozliwe. Zreszta cenniejsze paczki z reguly powinny isc paczkami rejestrowanymi i tu zgadzam sie z Wami zeby scigac sprzedawcow jak te trackingi nie dzialaja.
Ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie. Chodzi mi o sytuację gdzie wygrałaś spór i masz już kasę na swoim koncie ale sprzedawca zapewnia że do tego i tego dojdzie. I jak dojdzie to żeby kupić jeszcze raz i napisać żeby nie wysyłał. Żeby dostał kasę za to co wysłał.
Ja chcę być uczciwa ale z drugiej strony nie będę 5 miesięcy czekać w zawieszeniu bo on mi mówi, że przyjdzie. Z trzeciej strony nie potrzebuję też 2 takich samych rzeczy.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 13:08   #399
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

odnosnie elitte99 secret. mam zamowienie z 28,02 z fikcyjnym trackingiem na rosje i czas ochrony jeszcze 23 dni. Pisalam 4 wiadomosci do nich i zero odzewu dzis napisalam ze jesli nie odpowiedza zakladam spor. jak myslicie kiedy spor zakladac? wkurzam sie bo zamowilam od nich dwa lakiery magnetyczne w tym jeden z magnesem a pozniej z innej firmy zamowilam bez magnesu bo przeciez mial byc tu i d... nie zanosi sie zeby doszly
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 13:12   #400
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

moje zamówienie z 29.02 od elite99 royal beauty też jeszcze nie doszło. Mam 25 dni ochrony. Jak się zrobi 14 dni to wtedy otwieram spór.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 13:13   #401
aga030491
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 96
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Ja liczyłam na cud z Elitte i nie doszły a czekałam- 12 do końca zostało. Założyłam spór i zobaczymy co zrobi. Ja mam tracking na Ukrainę.
aga030491 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-13, 13:26   #402
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

no to zaczekam jeszcze z tydzien czy odpisza jak dalej cisza to zakladam spor a dodatkowo sobie chyba poszukam z innej firmy jakis z magnesem jeszcze lakierek
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 13:28   #403
aga030491
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 96
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Wow! Właśnie dzwonili mi z domu, że lakiery Elitte99 przyszły! Szok! A jednak numer był zły, ale gość wysłał, więc jest nadzieja i dla Was!
aga030491 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 13:43   #404
CAR0LKA
Rozeznanie
 
Avatar CAR0LKA
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 786
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

kopnienta ja pisalam mniej wiecej w tym samym czasie co Ty - odpisywalam na wczesniejszego posta, nie na Twojego. Twojego przeczytalam dopiero jak mi sie strona odswiezyla.
CAR0LKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 13:45   #405
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez CAR0LKA Pokaż wiadomość
kopnienta ja pisalam mniej wiecej w tym samym czasie co Ty - odpisywalam na wczesniejszego posta, nie na Twojego. Twojego przeczytalam dopiero jak mi sie strona odswiezyla.
Aaaa to sorry
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 13:47   #406
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Do mnie właśnie przyszły zamówione smarty które miały podane dwa dwa numery trackingowe, oczywiście obydwa numery nie działały.

Edytowane przez Armara
Czas edycji: 2016-04-13 o 13:51
Armara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 14:23   #407
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez playazka Pokaż wiadomość
odnosnie elitte99 secret. mam zamowienie z 28,02 z fikcyjnym trackingiem na rosje i czas ochrony jeszcze 23 dni. Pisalam 4 wiadomosci do nich i zero odzewu dzis napisalam ze jesli nie odpowiedza zakladam spor. jak myslicie kiedy spor zakladac? wkurzam sie bo zamowilam od nich dwa lakiery magnetyczne w tym jeden z magnesem a pozniej z innej firmy zamowilam bez magnesu bo przeciez mial byc tu i d... nie zanosi sie zeby doszly
Ja mam tak z Elite99 Royal. Napisalam do nich. Czekam do jutra na odpowiedz, jesli nie odpisze zakladam spor i wklejam screen z falszywego trackingu. Na jednej stronie Rosja, na innej Ukraina. Ja naprawde jestem cierpliwa i rozumiem ich ze wysylaja nierejestrowana, jesli sprzedawca sam do mnie napisze to czekam cierpliwie do konca.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 14:35   #408
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez playazka Pokaż wiadomość
na moj spor chinczyk odpowiedzial:

Hi dear customer
So sorry for the delayed shipping,if you don not want to wait for the parcel any longer
Could you change the dispute reason to Personal Reasons?Such as "i change my mind",
Could you please see the attached picture ,because the reason you chosen is bad for our business.Could you please understand that we have lost item and money for this transaction.
If you could kindly change it for us ,i will be glad to accept the dispute at once and then you will get the money,please don’t worry ,you only change the dispute reason. Aliexpress will still protect you on this,you will not lose anything ,this means a lot for us . Hope you could understand ,thanks for your help in advance
Best regards

co robic??

na drugie zamowienie tez otworzylam spory byly 3 zamowienia tego samego wyslal jedna paczka i na jednym przedluzyl czas ochrony a na pozostalych zostaly 4 dni do konca to tez wydluzyl czas do ok 20.05 i napisal

2016-04-13 00:03:58
Hello, I have extended the protection. I know you are a very good buyer and I hope you could get the item soon. Please be kind to cancel the dispute and wait with patience.Thank you very much !
Czyżby creations for home? Ja się z nimi dalej bujam i tez chcieli żebym klamala zakładajac spor. Nie odpuscilam i właśnie do rzuciłam screeny i będę eskalowac w razie czego.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 14:38   #409
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Czyżby creations for home? Ja się z nimi dalej bujam i tez chcieli żebym klamala zakładajac spor. Nie odpuscilam i właśnie do rzuciłam screeny i będę eskalowac w razie czego.

Guangzhou Ucanbe store a ten drugi co chce zebym anulowala spor to Shenzhen ZSL Technology Co.,LTD
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-13, 14:46   #410
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez playazka Pokaż wiadomość
Guangzhou Ucanbe store a ten drugi co chce zebym anulowala spor to Shenzhen ZSL Technology Co.,LTD
To moze ich stała jakaś zagrywka. Ja im nie popuszcze. Ze niby w ciągu 3 tygodni poczta polska 2 razy odesłała paczkę do Chin? Jasne. Nie odpuszczaj I'm. W ten sposob nastukaja sobie sprzedanych przedmiotów bo wiedzą że ludzie sortuja po liczbie zamówień a potem te osoby które nie dostały paczek i tak wystawia ze 2 gwiazdki wiec sprzedawca tylko na tym zyska.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 16:54   #411
akakowalska
Raczkowanie
 
Avatar akakowalska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław, Żory
Wiadomości: 197
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Nie wiem co Wy tak szalejecie z tymi sporami... 14 dni do koĂąca to bardzo dużo. Niestety większość paczek idzie mi ponad 6 tygodni. Najczęściej zakładam spor dopiero 4-5 dni przed końcem. Jak tak będziecie szaleć to naprawdę chinole się wypną na polaczków i będziemy mieli "tanie" zakupy z wysyłką do polski za 10 dolców.
__________________
Mój blog- paznokcie i biżu
akakowalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 17:12   #412
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Wyżej ktoś pisał że ze sprzedawcą blingów były kłopoty. Ja sie właśnie o te nieszczęsne blingi wykłócam. Chińczyk odpisał że on rozumie moją sytuacje ale mimo to prosi o cierpliwość bo paczka jest bezpieczna w drodze do mnie żałosne. Stwierdził że paczki do polski długo dochodzą. W odpowiedzi dostał wiadomość, że po jego lakierach zamówiłam 10 innych paczek i o dziwo tamte doszły
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 17:16   #413
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Chinska i nasza mentalnosc bardzo sie roznia. Nie potrafimy ze soba rozmawiac. Wiecznie sa tylko nerwy. Mnie sie naprawde juz odechciewa zakupow na ali.

Jak zaczynalam zakupy to paczki przychodzily w 2-3 tygodnie. Teraz sie ciesze, jak przychodza w miesiac.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 18:25   #414
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez akakowalska Pokaż wiadomość
Nie wiem co Wy tak szalejecie z tymi sporami... 14 dni do koĂąca to bardzo dużo. Niestety większość paczek idzie mi ponad 6 tygodni. Najczęściej zakładam spor dopiero 4-5 dni przed końcem. Jak tak będziecie szaleć to naprawdę chinole się wypną na polaczków i będziemy mieli "tanie" zakupy z wysyłką do polski za 10 dolców.
Ja szalałam bo mimo, że zapłaciłam za rejestrowaną to mi wysłał chyba nierejestrowaną .. do tej pory paczki nie mam i nie wiem co się z nią dzieje... no kurczę jakbym chciała darmową to bym wzięła darmową a skoro płacę za rejestrowaną to chcę rejestrowaną.. nie obchodzi mnie, że mu taniej wysłać nierejestrowaną.. jeszcze mi śmie wmawiać, że to JA wybrałam darmową... jak chcę rejestrowaną to znaczy, że mam ochotę się popatrzeć od czasu do czasu gdzie ta moja paczka jest w danym momencie. Dlaczego mam dodatkowo płacić za coś czego nie otrzymuję?
Powoli przybywa u niego feedbacków, że paczki jednak dochodzą po 2 miesiącach (ok 10 feedbacków z Polski) więc mimo, że otrzymałam zwrot to czekam jeszcze tydzień i jak przyjdzie to mu oddam kasę. Jak nie to niech się buja... A i nawet jak otrzymam to dam mu 3 gwiazdki tylko za to, że przyszło a 2 mu odejmę za czas oczekiwania i brak śledzenia paczki.

Niech się nauczą co to jest paczka rejestrowana i nierejestrowana... Jak wybieram darmową przesyłkę to niech sobie i gołębiem pocztowym wysyłają ale jak wybieram rejestrowaną no to
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 07:25   #415
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

chinol od tego pierwsze sporu odrzucil mi refund i znowu napisal

Refund Amount: 0,00 PLN
Dispute Opened: Apr. 12 2016
Requests Detail: Hi dear customer, We are so sorry for have been keeping you waiting for a long time. Could you please see the attached picture ,I promise once you kindly change the reason ,I will accept the dispute at once and then you can get the refund,this means a lot for us. really need your help, thank you so much for your understanding Best regards

poszly byscie mu na reke? czy eskalowac w zaparte? niby to tylko 25zl ale bez przesady jak nie doszlo od stycznia to nie sadze zeby juz doszlo a komus moze sie spodobalo po drodze
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 08:00   #416
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez playazka Pokaż wiadomość
chinol od tego pierwsze sporu odrzucil mi refund i znowu napisal

Refund Amount: 0,00 PLN
Dispute Opened: Apr. 12 2016
Requests Detail: Hi dear customer, We are so sorry for have been keeping you waiting for a long time. Could you please see the attached picture ,I promise once you kindly change the reason ,I will accept the dispute at once and then you can get the refund,this means a lot for us. really need your help, thank you so much for your understanding Best regards

poszly byscie mu na reke? czy eskalowac w zaparte? niby to tylko 25zl ale bez przesady jak nie doszlo od stycznia to nie sadze zeby juz doszlo a komus moze sie spodobalo po drodze
Ja czekam aż mój odrzuci i po raz setny napisze coś takiego jak twój i wtedy eskaluje. Dodałam już nawet załączniki z naszej rozmowy gdzie sprzedawca prosi mnie kilka razy o zmianę powodu dispute i bez powodu przedluza protection time mimo że się dogadaliśmy ze nie będzie wysyłał mi lakierów a ja z dispute czekam do konca czasu ochrony bo nie zamierzam kłamać ze produkt otrzymałam tylko mi nie odpowiada.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 21:01   #417
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Dziewczynyyyyy jupi! Moja lampa jest na werze !
Pierwszy raz mam tracking z taka informacją, dlatego chcialam sie was zaoytac czy dlugo powinni ją tam trzymać ? Mieszkam w warszawie (powinno miec to chyba znaczenie ?)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Screenshot_2016-04-15-21-58-00.png (65,8 KB, 29 załadowań)
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 21:03   #418
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Z reguly jest dostarczana po 2-3 dniach. Czasem dluzej.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 21:05   #419
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Z reguly jest dostarczana po 2-3 dniach. Czasem dluzej.
Lov u to chyba na 99 % enastepnym tyg. Powinna byc ? Kurcze zastanawiam sie czy robic paznokcie czy czekac.. powinnam dzis robic bo dwa tygodnie minely i na jednym mam odprysk ale z kolei pozniej po tygodniu nir calym zdejmowac ?
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 06:31   #420
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Ostatnio 2 moje paczki trafily na WER w sobote a we wtorek byly u mnie. Tylko raz jedna lezala tam 2 tygodnie. Trzeba byc dobrej mysli
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-16 01:40:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.