co kupic przyszłemu mezowi?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-13, 16:47   #1
covera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Question

co kupic przyszłemu mezowi??


witajcie co mam kupic mojemu misiowi na prezent swiateczny .Zastanawiałm sie nad perfumami ale ma nic nie umie wymyslic moze wy cos doradzicie
covera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 16:57   #2
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: co kupic przyszłemu mezowi??

my zazwyczja sobie kupujemy praktyczne rzeczy.teraz kupilam mojemu skarbowi perfumy bo juz mu sie skonczyly i mysle o jakiejs fajnej bluzie albo swetrze.uwazam ze to moze banalny prezent ale praktyczny,bo nigdy nie jest duzo ciuchow ): a lubie jak moj skarb chodzi fajnie ubarany,a ma taka prace ze i tak rzadko moze isc na zakupy ciuszkow.ja bym ci cos takiego polecala
nie wiem czy ci sie podoba pomysl??
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 16:59   #3
covera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Dot.: co kupic przyszłemu mezowi??

wiesz kupiła bym mu bluze ale boje sie z enie trafie w jego gust on sie lubi sma ubierac i nie chce zeby sie wtracac do tego a co do perfumówto niestac mnei ehhe na takie jakie on uzywa zbyt mało zarabiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif beka02[1].gif (11,1 KB, 4 załadowań)
covera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 17:08   #4
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: co kupic przyszłemu mezowi??

to ja ci powiem co kupowłam mężowi/niemęzowi, moze cos wybierzesz:
-skorzany portfel-ale taki na dokumenty, karty, nie na kasę
-koszule (wolczanka)
-kosmetyki/perfumy
-skórzany pasek do spodni
-swetry/bluzy
-krawat
... co jeszcze??
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 17:13   #5
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Dot.: co kupic przyszłemu mezowi??

To może kup jakąś fajną bieliznę (bokserki + t-shirt) , może jakąś książkę albo płytę. Jakie ma zainteresowania??
Jeśli chodzi o perfumy, to możesz kupić Mu mniejszą pojemność np. 30ml za oczywiście niższą cenę
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 19:58   #6
katasha21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 49
Dot.: co kupic przyszłemu mezowi??

yyy. wiecie nam sie taki praktyczne rzczy wydaja dobre..a le wiem ze faceci tego nie lubia co roku perfumy, bluzeczki 40 para skarpet itd, to trzeba dobrze pomysleć kupmy im cos czego sie nie spodziewają...ja wiem ze faceci uwielbiają gadzety, nie koniecznie wiedzą do czego to cos ma sluzyc ale ma mnóstwo bajerow i juz jest ok. heh jak np fajny scyzorek z korkociagiem i itp, ja mojemu męzusiowi kupie teraz zdalnie sterowane autko..(bo nigdy takiego nie mial jak byl maly a marzyl:P), a poatym na prawdziwe mnie nie stac, i ksiazke jeszcze mu kupie bo uwielbia czytac.
katasha21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 20:56   #7
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: co kupic przyszłemu mezowi??

Cytat:
Napisane przez katasha21
yyy. wiecie nam sie taki praktyczne rzczy wydaja dobre..a le wiem ze faceci tego nie lubia co roku perfumy, bluzeczki 40 para skarpet itd, to trzeba dobrze pomysleć kupmy im cos czego sie nie spodziewają...ja wiem ze faceci uwielbiają gadzety, nie koniecznie wiedzą do czego to cos ma sluzyc ale ma mnóstwo bajerow i juz jest ok. heh jak np fajny scyzorek z korkociagiem i itp, ja mojemu męzusiowi kupie teraz zdalnie sterowane autko..(bo nigdy takiego nie mial jak byl maly a marzyl:P), a poatym na prawdziwe mnie nie stac, i ksiazke jeszcze mu kupie bo uwielbia czytac.
pomysł fajny, ja kupiłabym kolejkę-bo sama jako dziecko taką chciałam , ale nie lubie takich poutykanych po kątach bezuzytecznych rzeczy.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-13, 22:00   #8
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: co kupic przyszłemu mezowi??

powiem wam ze macie bajerowskie pomysly z tymi kolejkami i autkami.mojemu w tatym roku dalam na mikolaja plastikowe zolnierzyki.cieszyl sie jak dziecko hehe.mojemy najlepiej na gwizdke kupic konsole do gier,ale mnie nie stac za drogi prezent hehpoza tym pewnie by swiata nie widzial poza gra i moge zapomniec o wspolnie spedzonym czasie a szorty w moro kupilam mu na walentynki raz zarzekal sie ze nie bedzie chodzil a pozniej byl zadowolony i seksownie w nich wygladal wiec to tez nie zly pomysl.ale ja zostaje i tak przy bluzach czy cos w tym stylu chociaz tez ciezko trafic w jego gust.
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 22:00   #9
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: co kupic przyszłemu mezowi??

powiem wam ze macie bajerowskie pomysly z tymi kolejkami i autkami.mojemu w tatym roku dalam na mikolaja plastikowe zolnierzyki.cieszyl sie jak dziecko hehe.mojemy najlepiej na gwizdke kupic konsole do gier,ale mnie nie stac za drogi prezent hehpoza tym pewnie by swiata nie widzial poza gra i moge zapomniec o wspolnie spedzonym czasie a szorty w moro kupilam mu na walentynki raz zarzekal sie ze nie bedzie chodzil a pozniej byl zadowolony i seksownie w nich wygladal wiec to tez nie zly pomysl.ale ja zostaje i tak przy bluzach czy cos w tym stylu chociaz tez ciezko trafic w jego gust.
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 06:23   #10
joasia25
Raczkowanie
 
Avatar joasia25
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 248
Dot.: co kupic przyszłemu mezowi??

Zawsze były jak nie perfumy to bluza lub coś z odzieży a w tym roku kupiłam koncer na DVD U2 Vertigo, uwielbia takie rzeczy i wiem, że będzie to cudowny prezent. 2 lata temu nie robiliśmy sobie prezentów tylko pojechaliśmy na kilka dni nad morze. Morze zimą jest prześliczne, hmmm jakże było cudownie.
Fajnym pomysłem może być model do sklejania np czołg T-34 (Rudy 102)
joasia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 17:40   #11
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: co kupic przyszłemu mezowi??

dziewczynki apropo's prezentow.to wymyslilam zeby kupic nam obojgu obraczki srebrne takie ladne z jakims fajnym napisem wygrewerownaym w srodku juz kiedys rozmawialismy o tym i tym razem dam mu taki nie typowy prezent.tylko powiedzcie mi co moge wygrawerowac? moze date poznania K.C.B.M <w skrócie kocham cię bardzo mocno> i imie.zarowno na niego jak i na mojej lub. date poznania KOCHAM i imie lub zamisat kocham to Z MIŁOŚĆIĄ. jejku chyba namowtalam ale nie wiem pomoglybyście mi i tak w ogule co myslicie o tym?
chcialabym zeby to była fajny praezent tym bardziej ze spedzamy pierwszy raz wigilie razem
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-19, 19:34   #12
covera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Wink Dot.: co kupic przyszłemu mezowi??

hmm no powiem wam z e macie odjechane pomysły ,ale mojemu facetowi nie spodobaja sie takie prezenty jest zbyt powaznym chłopaczkiem heeh chyba sie jednak zdecyduje na bluze lub cos innego z ubran to bedzie przynajmniej pozyteczne a jak mu sie nie spodoba to ja bede w tym chodzic eheh wilka najedzony i owca cał eheh dzieki z a rady ...pozdrawiam
covera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.