4 Tygodnie !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-17, 16:15   #1
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236

4 Tygodnie !!!


Za cztery tygodnie upragniony wyjazd nad morze...jednak żeby się pokazać w stroju kąpielowym to raczej muszę...schudnąć z pupy, ud, moznaby bylo jeszcze wysmuklić ramiona, uda i oczywiscie brzuszek musi byc plaski...jak myslicie dziewczyny - wykonalne ?? Pomóżcie radami, doświadczeniem i wsparciem \mimo, ze nie jestem jakaś gruba to mam troszke wiecej w niektorych miejscach, a mam na to tylko 4 tygodnie, nie chodzę na siłownie, na fitness, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa heeelllppppp !!!
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 16:44   #2
agnieha_bb
Raczkowanie
 
Avatar agnieha_bb
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 72
GG do agnieha_bb
Dot.: 4 Tygodnie !!!

heh, ten sam ból mam... za dokładnie miesiac wyjezdzam na mazury a tu kichaaaa, ale co tam, moze lepiej zaakceptowac to co mam i zająć sie szukaniem jakiegos zajczepistego stroju kapielowego
__________________
agnieha_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 16:48   #3
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: 4 Tygodnie !!!

Cytat:
Napisane przez maniooreczka_87
Za cztery tygodnie upragniony wyjazd nad morze...jednak żeby się pokazać w stroju kąpielowym to raczej muszę...schudnąć z pupy, ud, moznaby bylo jeszcze wysmuklić ramiona, uda i oczywiscie brzuszek musi byc plaski...jak myslicie dziewczyny - wykonalne ?? Pomóżcie radami, doświadczeniem i wsparciem \mimo, ze nie jestem jakaś gruba to mam troszke wiecej w niektorych miejscach, a mam na to tylko 4 tygodnie, nie chodzę na siłownie, na fitness, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa heeelllppppp !!!
Wykonalne, dlaczego by nie Na dietę nie namawiam, może tylko trochę rozsądku i "niezatrówania siebie" czyli w miarę zdrowe jedzonko i oczywiście ćwiczenia i to regularne. Wejdź sobie na watek: "Filmik z rozgrzewką i inne do sciągnięcia". Tam jest sporo filmików z ćwiczeniami i to właściwie chyba na wszelkie możliwe partie ciała. Wybierz coś i ściągnij sobie (wszelkie porady jak ściągać, jak łaczyć, co zrobić jak nie chce działać itp sa w wątku). Ja polecam ćwiczenia z Cindy Crowford (sama teraz na nich odzyskuję sylwetkę) które umieściła Aguś S, ponieważ juz je przetestowałam i jestem pewna, ze po 4 tygodniach regularnych ćwiczeń bedziesz zaskoczona pozytywnym efektem. Zamiast hantli możesz użyc butelek z woda. Ja kiedyś tak robiłam zanim kupiłam sobie hantelki Trzymaj się i walcz!!!
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 16:34   #4
katie-lee
Zadomowienie
 
Avatar katie-lee
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 347
Dot.: 4 Tygodnie !!!

Pingwineczka chodzi ci o takie ćwiczenia coś pt. "powrót do formy"...? czy coś takiego ?bo mam taką kasetę w domu i nie wiedziałam, ze mogłaby mi pomóc
__________________
Dziewczyna Go przypadkiem zobaczyła,
bo bardzo za swą szkoła wino pić lubiła.


[dieta]
katie-lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 17:00   #5
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: 4 Tygodnie !!!

Cytat:
Napisane przez katie-lee
Pingwineczka chodzi ci o takie ćwiczenia coś pt. "powrót do formy"...? czy coś takiego ?bo mam taką kasetę w domu i nie wiedziałam, ze mogłaby mi pomóc
Konkretnie miałam na myśli "Kształtuj swoje ciało" ("Shape your body") ono jest trudniejsze (przynajmniej moim zdaniem) niż "powrót do formy" Ale pewnie to Twoje tez może być na początek zwłaszcza jeśli do tej pory nie ćwiczyłaś. Mi się najtrudniejsza wydaje czesc "Nowe wyzwanie" ale na początek nie polecam bo to naprawdę ciężkie. W wątku o którym pisałam są wszystkie trzy cześci
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 17:54   #6
katie-lee
Zadomowienie
 
Avatar katie-lee
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 347
Dot.: 4 Tygodnie !!!

Pingwineczka dzieki
w sumie to racja, to jest proste i nie wiem czy by były po tym większe efekty
__________________
Dziewczyna Go przypadkiem zobaczyła,
bo bardzo za swą szkoła wino pić lubiła.


[dieta]
katie-lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.